Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нарік теж за томосом поїхав

Re: Нарік теж за томосом поїхав

Може брат Епіфанія?

Похожий на водятла, який привіз якусь делегацію.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Не знаю як вам, а мені не дає спокою той мужик в світері. Явно в інтер'єр не вписується.

Та дався тобі той світер. Ти просто уяви, шо то ряса тіке ше недошита - не встигли воротніка дошить і все стане на свої місця. Ти ж бачиш, шо його запхали на задній план, шоб не вибивався із общого ряда. То тоже якийсь попик. То і шо, шо в нього ше борода не виросла - він начинающий, того і рясу не встиг дошить. Аж на цілий же день раніше почали вручення. Якби вручали 6-го, то вже б його ряса була з воротнічьком і він би десь таки встиг купить собі бороду.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Та дався тобі той світер. Ти просто уяви, шо то ряса тіке ше недошита - не встигли воротніка дошить і все стане на свої місця. Ти ж бачиш, шо його запхали на задній план, шоб не вибивався із общого ряда. То тоже якийсь попик. То і шо, шо в нього ше борода не виросла - він начинающий, того і рясу не встиг дошить. Аж на цілий же день раніше почали вручення. Якби вручали 6-го, то вже б його ряса була з воротнічьком і він би десь таки встиг купить собі бороду.

Та ні, то шофер якоїсь делегації
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А це тільки мені глядючі на цій картинці на мужика справа, чомусь нав*язливо свпливає пісня "Залатиє купала"?

   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Гость запросив до хазяїна лєвих гостей?  ;o
Ну взагалі то там реальний хозаїн - Ердоган. Може Ерджеп Петру а особливо Парубію з Наріком не дуже довіряє і направив своїх людей на церемонію щоб вони там після колядки автокефалію від Туреччини,   Константинополя не смайстрували  :D  ну або просто щось не поцупили   ;)

Останнє редагування: 6 січня 2019 03:20:46 від А.Сурженко
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А це тільки мені глядючі на цій картинці на мужика справа, чомусь нав*язливо свпливає пісня "Залатиє купала"?

А чого тільки справа? Там всі троє "Залатие купала", включно з попом посередині
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Та ні, то шофер якоїсь делегації

Та ну. Якби каждого шофера тулили в кадр, то там би і Падубія затулили б. То не шофер. То бодігардер чійсь.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Та ну. Якби каждого шофера тулили в кадр, то там би і Падубія затулили б. То не шофер. То бодігардер чійсь.

Бодігарди всі в костюмчиках.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Треба комусь в Дніпро з'їздити перевірити чи є Нарік в місті зараз?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ну взагалі то там реальний хозаїн - Ердоган. Може Ерджеп Петру а особливо Парубію з Наріком не дуже довіряє і направив своїх людей на церемонію щоб вони там після колядки автокефалію від Туреччини,   Константинополя не смайстрували  :D  ну або просто щось не поцупили   ;)

Не-не-не. Мені він чогось уявляється поющім оті купала.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Бодігарди всі в костюмчиках.

Не обізатільно. Шифруєцця.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Треба комусь в Дніпро з'їздити перевірити чи є Нарік в місті зараз?

А нє паслать лі нам ганца?

Хто найближче туди живе, шоб метнувся кабанчиком, бо я поки куплю квитка та доїду, то нарік і із Стамбула встигне повернутися.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ну ось тут вся українська делегація. Плюс місцеві священники. Похоже, що ваш "нарік" - банально якийсь турок або грек.

   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

А де він тут? Його тут немає.

А Дрищь на Нафаню похожий.  X(
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ну ось тут вся українська делегація. Плюс місцеві священники. Похоже, що ваш "нарік" - банально якийсь турок або грек.

Показати зображення...
Тут не всі, нема Петра з сім'єю
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Томос нагадує з'їзд ворів в законі.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Томос нагадує з'їзд ворів в законі.

Закусювати треба
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ну ось тут вся українська делегація. Плюс місцеві священники. Похоже, що ваш "нарік" - банально якийсь турок або грек.

Показати зображення...
то шо, виходить ішак-псевдодохтор знову збрехав?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Закусювати треба
Закуска морди не змінить.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Закуска морди не змінить.

Дивлячись чим закусювати
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Томос нагадує з'їзд ворів в законі.

пердак рветься від Томосу у кацаповаф_лістки!  :K  [KA]
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Коли Василь Липківський в минулому столітті проголосив автокефалію, то греки перші предали його анафемі.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Дик, я так і не поняла: у нас же вже була УАПЦ. Що з нею було не так? Чому та її автокефалія не була доопрацьована і зарахована? Чому її знищили?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Коли Мстислав ослаб, постарів і стала незалежна Україна, зібралась частина православних діаспорян і повезли дань в дол. до грека, щоб Москві не достались автокефальні українці. Грек щось обіцяв, а потім сказав, що не на часі ще мати незалежну церкву для українців.
Ось так сьогодні українці не мають патріарха, а лише митрополита. Іще невідомо чим розплатились, бо греки нічого задарма не роблять.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Коли Мстислав ослаб, постарів і стала незалежна Україна, зібралась частина православних діаспорян і повезли дань в дол. до грека, щоб Москві не достались автокефальні українці. Грек щось обіцяв, а потім сказав, що не на часі ще мати незалежну церкву для українців.
Ось так сьогодні українці не мають патріарха, а лише митрополита. Іще невідомо чим розплатились, бо греки нічого задарма не роблять.

Тобі то яке діло? Ти за легендою рун-вірівка.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Тобі то яке діло? Ти за легендою рун-вірівка.
Чи не краще мати свою віру, як надбання рідного світогляду, а не корячитись за чужими байками?
Іде розвал православ'я, це процес історичний, жаль, що українці втягнуті в непотрібне чужовір'я.
Надіюсь і баптисти з єговістами довго не протримаються, наш народ мудрий. Прийшов час помирання релігій.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Чи не краще мати свою віру, як надбання рідного світогляду, а не корячитись за чужими байками?
Іде розвал православ'я, це процес історичний, жаль, що українці втягнуті в непотрібне чужовір'я.
Надіюсь і баптисти з єговістами довго не протримаються, наш народ мудрий. Прийшов час помирання релігій.

Тобто коли українці ходили в РПЦ(ФСБ), тобі нічого не боліло? А як тільки отримали томос - тобі заболіло раптом   :lol: Ти ж розумієш, що ми всі прекрасно знаємо, що ти ольгінський бот?  :gigi:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ольгіно кинуло Лідію і Кароффку забалтувать тему, типу кацапня не всралася  :gigi:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Тобто коли українці ходили в РПЦ(ФСБ), тобі нічого не боліло? А як тільки отримали томос - тобі заболіло раптом   :lol: Ти ж розумієш, що ми всі прекрасно знаємо, що ти ольгінський бот?  :gigi:

Сам ти бот!
Де були українські православні, коли Мстислав в колясці прибув в Україну? Рідновіри його стріли і привітали.
А де були українські православні діаспори в США, коли Філарет прибув? Рідновіри його стріли і привітали.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав


 Может кто-то объяснить как этот Нарик туда попал??????
у нас криминально - олигархическая держава.  Все еще. Над президентом есть смотрящий.  Это плевок в лицо всем революционерам романтикам
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ольгіно кинуло Лідію і Кароффку забалтувать тему, типу кацапня не всралася  :gigi:

Тема про Наріка, то тему гілки забовтуєш ти.
 Мовляв, це не Нарік, це не Нарік.
Ольгіно кинуло?  :gigi:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Я шо віжу - то і паю. На цій фотці  я побачила велику канхвету у залатістій обгортці - все як Петья любить.
Ну, не канхвета Тузік, тоді шо? Чого та Берестяна Грамота має такий вигляд?

Точно! Ці греки такі мудаки,
1000 років назад такої вже херні понапридумували.
Karoffka, а ти ще зроби ревізію їхніх правил і канонів,
от щоб їм повилазило, гадам!
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Интересно, этот персонаж только меня заипал своими историческими параллелями?!

Персонаж збрехав?
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Ну ось тут вся українська делегація. Плюс місцеві священники. Похоже, що ваш "нарік" - банально якийсь турок або грек.

Показати зображення...
Так педя был частным лицом? Если это вся делегация. :lol:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Якщо чесно і відверто, то навіть за мого вкрай...скептичного ставлення до Педра Мальдівського, не припускала думки, що він додумається попхатися слідом за Єпифанієм отримувати томос

Вы просто не понимаете важность самого события.

Естественно что если нет откатов и чергого нала, то Юле Московской такое не интересно и разве что ее пиарщики будут советовать ей чтото сказмть по теме.
Тоже самое и юльки вцелом : ставятся вкрай скептично ко всему, что не даёт им возможности личной финансовой выгоды.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Вы просто не понимаете важность самого события.

Естественно что если нет откатов и чергого нала, то Юле Московской такое не интересно и разве что ее пиарщики будут советовать ей чтото сказмть по теме.
Тоже самое и юльки вцелом : ставятся вкрай скептично ко всему, что не даёт им возможности личной финансовой выгоды.
идиотик на з/п :lol:
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

От мені цікаво - Петро що не розуміє що беручи на таку подію мегакорупціонера пана дрища , він на 50 відсотків знижує піар ефект для себе. Чи вже не сподіваєтться переобратись.
   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Нарік не нарік

   
Re: Нарік теж за томосом поїхав

Фокся на педю гонит?????? :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія