Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як в умовах Неньки зробити у хаті нормальне світло з високим ККД :-B


Китайцы вынуждены в свои более менее качественные фонарики и смартфоны, к примеру, ставить качественные кристалы, иначе их никто-бы не покупал при ихней конкуренции... Но там и цена сразу другая. И там всего 1 кристал.

А вот всякие лампочки и светодиодные ленты - это песня совсем другая... Дорого у китайцев не купишь, а дешево не купишь нормальное. Нормальное дешево не стоит. Это как китайские машины... Пока ей до года - красивая, а позже - глянуть страшно!

а какой порядок цен?
   

ну вот, зарядка автомобильная тебе в помощь  ;)
Спасибо, у меня отличная шпионская подготовка и все девайсы наготове. B-) 
И я ХОРОШО учитлся в школе и ВУЗе. Умею паять не хуже ТС, Такшто не нуждаюсь в советах в этой области. B-)
   
КПД на уровне 95%
Нихера не срабатывает ссыла на ютуб

https://www.youtube.com/watch?v=PtwGeNk7fFk
   
Спасибо, у меня отличная шпионская подготовка и все девайсы наготове. B-) 
И я ХОРОШО учитлся в школе и ВУЗе. Умею паять не хуже ТС, Такшто не нуждаюсь в советах в этой области. B-)

бггг, ну как хочешь
тогда точи вилы
   

а какой порядок цен?

Я особо не ориентируюсь в ценах.... Я проводил эксперименты по просьбе чела, занимающегося установкой для бизнеса, с кучей лампочек и сделал вывод для себя. Но это явно в 2 и более раз дороже!
   
КПД на уровне 95%
Нихера не срабатывает ссыла на ютуб

https://www.youtube.com/watch?v=PtwGeNk7fFk

весь прикол в солнечной энергии, что она нужна тогда, когда нет солнца на небе  :gigi:
   

весь прикол в солнечной энергии, что она нужна тогда, когда нет солнца на небе  :gigi:

 :gigi:
   
В мене питання от у змінному я дам через діод певну частоту в мне на тому що струм не постійно іде не буде економії??? Я кажу за нормальне світло з діода а не про тускле від сівшого акомулятора світло якого всерівно є бо струм вище за шерину забороненої зони тому всерівно відбувається рекомбінація))))) Поясніть дуже послухати чому змінний гірше? Може це Тесла вам сказав а Едісон всіх обманув?

Хоча якраз Едісон був прихильником постійного а Тесла змінного і використовують чогось Тесла )))))
   
є спеціаалізований український форум
там і треба це обговорювати:
http://www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=5&order=desc&page=2
   
Купите неодимовый магнит
   
Ще у лампі є перетворювач напруги з 220В на... - іпона мать! - 88В!!!

Подивіться на цей гімняний кєтайський монтаж. Він коштує 159 гривників?  :facepalm:

У новій лампі вже є сліди пошкодження неякісним флюсом та вологою. Через рік капєц буде цій лампі і муситиме купувати нову.





в этом проблемы не будет, условия эксплуатации сухие и плюс подогрев
   

Доборого вечора, шановні дописувачі.

Отже, маємо невеличку проблемку: для кислотного гєлєвого аккума 3 с/д замало (струм перевищує 500 мА), а 4 - забагато (струм 100мА).  От 3,5 - було би як раз нормально  (P)

Тому доведеться таки шукати драйвер на 300-350мА і вже від драйвера танцювати групувати с/д.

А групувати їх просто: треба на пластині порізати непотрібні дороги і кинути перемички.




вот у меня лежит похожая матрица и именно это я планировал сделать под щелочные аккомуляторы 6 вольт , именно резать дорожки и паять перемычки
   
мля, куди я зайшов?
тут одні електрики! :not_i:
   

Ты бы лучше придумал, как на бойлере экономить.  :D

Нада закаляться!  :beee:

   

Когда отключают свет дома нечего делать с электричеством, ни постирать, ни в инет выйти, ни телик поглядеть. Даже холодильник лишний раз не откроешь.
Нужно идти  га улицу за вилами для кролега.

да, без планшета было бы совсем тоскливо...а так 20гр. мес и какой-никакой интернет есть
   
Фошызд ганз...  5730 это корпус светодиода, а вот чей кристал там стоит- это вопрос совсем другой.... Если корейский - зачёт - если китайский - говно!

Навіть не кристал а люмінофор. Треба дивитися світловіддачу - вона буває від 50 до 100 і більше лм/Вт. Хто вміє паяти зайдіть в інет-магазин Космодром, там є діоди фірми CREE потужністю  5 Вт. Позначення XTEAWT.  Якщо подати на нього струм 300 мА то отримаєте світловіддачу 140 лм/Вт при потужності коло 1 Вт. 6 таких діодів замінить лампу розжарення 60 Вт.
 
Можете звичайно всіх 5 Вт витиснути з нього але:

1. Буде менша світловіддача
2. Швидше "вигорить" люмінофор і впаде яскравість.

Взагалі білі світлодіоди з люмінофором небажано експлуатувати на максимальних режимах - довще світитимуть.
   


Тобто нам треба зробити із 1S28  7P4S  По 4 штучки запаралелити 7 раз. І буде "гірлянда" на 12В.  :-B



По 4 можна але яскравість буде сильно залежати від напруги живлення а при 14-15 В (зарядна напруга) можуть погоріти.  Там ВА харакетристика сильно нелінійна. Тому на 12 В з'єднують по 3 з баластними резисторами.
   
 :dopovid: за некрофілію
   
В бан на тиждень бдлск
   
Ага, треба було відкрити нову тему як тут люблять.
А що,   com1 то фошизд ганс? Зараз пошук не працює, як можна найти щось за 2014 р?
   
некропостинг
   
В бан на тиждень бдлск
Підтримую. Дайте Лампогазу тиждень нарешті. За власним.
   
Ага, треба було відкрити нову тему як тут люблять.
А що,   com1 то фошизд ганс? Зараз пошук не працює, як можна найти щось за 2014 р?
думаю он
   
НМД продовжити тему краще, ніж плодити ще одну однотипну
   
Ну  це ще таке... технічна тема. Не бачу нічого страшного.

Значно гірше коли піднімають десятилітні новинні чи політичні теми і ще й такі, що не зразу зорієнтуєшся що це стосується давніх а не сучасних  подій.

А живлення від акумуляторів зараз багато для кого може бути актуальним. 
   
https://www.youtube.com/watch?v=mQhfpbaH0ng
https://www.youtube.com/watch?v=mQhfpbaH0ng
Зачем такой бред постить? Это устройство точно не будет работать.
   
Зачем такой бред постить? Это устройство точно не будет работать.
буде, тіки дуже недовго.
   
Зачем такой бред постить? Это устройство точно не будет работать.
Почему?
   
Почему?

Що? Чому зарядка не може працювати в зворотному напрямку і робити з батарейки 220?

Якщо у Вас виникають такі питання, то в двох словах цього не поясниш щоб було зрозуміло. Просто повірте на слово. Ця схема необоротна.

Це подібно як обертати примусово вал бензинового двигуна і сподіватися що від цього бензин потече назад в бак  :)
   
Почему?
Потомучто дебил с видео даже схему нормально нарисовать не в состоянии.Вот похожа ,но без емкостей транзистор просто войдет в режим насыщения и на...бнется.

 
   
Що? Чому зарядка не може працювати в зворотному напрямку і робити з батарейки 220?

Якщо у Вас виникають такі питання, то в двох словах цього не поясниш щоб було зрозуміло. Просто повірте на слово. Ця схема необоротна.

Це подібно як обертати примусово вал бензинового двигуна і сподіватися що від цього бензин потече назад в бак  :)
Ви зараз маячню несете, щоб вам на слово вірити. Від зарядки там корпус та радіодеталі. Він спаяв на монтажці дуже простий, з низьким ккд, однотактний генератор на транзисторі та трансформаторі. Нічого такого, щоб протирічило основам радіотехніки я там не побачив..
   
Потомучто дебил с видео даже схему нормально нарисовать не в состоянии.Вот похожа ,но без емкостей транзистор просто войдет в режим насыщения и на...бнется.
Показати зображення...
Там трансформатор не такой простой.. :)
Вот так вполне будет работать


Останнє редагування: 14 липня 2022 16:15:23 від Sagin
   
думаю он
фошизд ганс то авіатор, який тут забанений довічно,
до речі хз за що, адже він нічим не гірший за інших юзерів,
а за деяких значно кращий.
   
Там трансформатор не такой простой.. :)
Вот так вполне будет работать
Показати зображення...
А чем он отличается ,еще одной обмоткой куда планируется подключать нагрузку?
Не будет работать , откроется транзистор и сгорит.
   
А чем он отличается ,еще одной обмоткой куда планируется подключать нагрузку?
Не будет работать , откроется транзистор и сгорит.

Треба оцетом залити, тоді не згорить.
Найкраще яблучним, він корисніший.
   
А чем он отличается ,еще одной обмоткой куда планируется подключать нагрузку?
Не будет работать , откроется транзистор и сгорит.
Не будет - так не будет.. :)
Я еще лет тридцать назад такие элементарные схемы паял и не знал что придёт время когда они вдруг "не будет работать".. А вам могу только посоветовать или освежить, или открыть для себя тему "насыщение" в электротехнике и тогда поймёте почему трасформаторные блокинг-генераторы подобного типа работают без проблем.. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія