Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петро і Віктор: як гвалтували Україну :read:

Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

"Bизволителі"  :X

Армія, мова, віра!  :super:
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

У людини загострення , а олді шукає як україножерствувати на хворій людині.  :facepalm1:
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

У людини загострення , а олді шукає як україножерствувати на хворій людині.  :facepalm1:

На медведчуківську мерзоту бозеньку хтось почав погане говорити?  :cray: А можеш перемогти себе і дохідливо пояснити які саме озвучені факти не відповідають дійсності? Hy, xоча б для того, щоб народ знав чому наш панамський іплан гетьман Петро таки дійсно безальтернативний  :shuffle:
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

На медведчуківську мерзоту бозеньку хтось почав погане говорити?  :cray: А можеш перемогти себе і дохідливо пояснити які саме озвучені факти не відповідають дійсності? Hy, xоча б для того, щоб народ знав чому наш панамський іплан гетьман Петро таки дійсно безальтернативний  :shuffle:

Тому що вони за опудало сивоноге так топили, що з
мають за спиною спалені мости, зараз буде серія " всруся , але не покорюся"
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

На медведчуківську мерзоту бозеньку хтось почав погане говорити?  :cray: А можеш перемогти себе і дохідливо пояснити які саме озвучені факти не відповідають дійсності? Hy, xоча б для того, щоб народ знав чому наш панамський іплан гетьман Петро таки дійсно безальтернативний  :shuffle:
Я догадуюсь чого для Юльків і для Романенка він безальтернативиний. .. Вава у вас в голові)))))
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Я догадуюсь чого для Юльків і для Романенка він безальтернативиний. .. Вава у вас в голові)))))

Те, що ти про щось здогадуєшся, це твої особисті проблеми.  ;) Я тебе просив вказати факти, озвучені в відео, які не відповідають дійсності. Будь ласка, зроби це.
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

https://www.youtube.com/watch?v=tp74dvfVRnM

Я не мораліст. Як казав Маріо Варґас Льйоса, перуанський прозаїк, один з провідних письменників-новаторів сучасної латиноамериканської літератури, член Іспанської королівської академії, нобелівський лауреат, "політика є брудною та посередньою справою, як думають багато людей, яка допомагає спритникам збагатитися, а гульвісам вижити, нічого не роблячи". Він напевно ніколи не чув про те, що витворяють українські політики. Але той самий Льйоса в тому самому ессе "Похвальне слово Нельсону Манделі" додав: "політика є діяльністю, яка може також поліпшити життя, замінити фанатизм толерантністю, ненависть солідарністю, несправедливість справедливістю, егоїзм спільним благом, і що є політики, як от південноафриканськи й державний діяч, які залишають свою країну, світ, значно кращими, аніж вони були до їх приходу." Політика без моралі, без цінностей перетворює державу на апарат перерозподілу ресурсів на користь тих, хто наразі при владі. Люди в такій державі перетворюються на "біомасу", розходний матеріал, "лохторат"...

Нижче я наведу цитати з тих джерел, на які посилаюся у цій нелегкій розмові з Yuriy Romanenko, які доводять, що для Порошенка, як і для Медведчука, Україна була лише джерелом прибутків. За ці статки без тіні сумніву розплачувались чужими життями, каліцтвами, поламаними долями. Ми для них були не більш ніж розходний матеріал. Єдина відмінність Порошенка від Медведчука – він мав владні повноваження і удавав з себе патріота. Давайте спробуємо ще раз підсумувати, що коїлося за жовто-блакитною завісою порошенківської брехні:

Останнє редагування: 12 червня 2021 15:13:14 від costashu
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

1. Слов'янськ та вихід Гіркіна з бойовиками на Донецьк. Тут свідчення генерала (тоді полковника) Сергій Кривонос: https://youtu.be/fitWVuY_7ko. "Сергій Кривонос, який 2014 року керував обороною Краматорського аеродрому, вважає, що сили Антитерористичної операції могли зупинити колони бойовиків, які виходили зі Слов’янська та Краматорська 5 липня 2014 року." Які договорняки стоять за здачею Гіркіну Донецька нам ще тільки належить дізнатися.
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

2. Іловайськ. Є багато матеріалів по Іловайську. Мене найбільш вразив текст Sonya Koshkina 2014 року "Іменем Гелетея": https://лб/.../sonya_koshkina/282330_imenem_geleteya.html. Обов'язково почитайте. Цитую: "Прошло два дня. Я уже в Украине. Первые бойцы «Донбасса» - наиболее удачливые – лесами и полями, уже вышли из окружения.Звонит Гелетей: "Скажите, а ваш парень вышел (имеет ввиду Maks Levin, - С.К.)? Можно ли его телефон? Мы бы спросили, какая там ситуация на дороге." Нет слов! А о чем мы с вами говорили позавчера? Что я вам рассказывала? Или все мимо ушей пропустили? Так перечитайте переписку, в конце-концов! Да, он вышел! И все топографические координаты я вам подробно расписала." Нагадаю, в цей час Верховний Головнокомандувач оформляв на себе черговий офшор на на Британських Віргінських островах: https://zn.ua/.../poroshenko-vidkriv-ofshornu-kompaniyu...
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

3. ДАП. Який героїчно захищав і в якому отримав контузію мій друг Andriy Sharaskin. В якому гинули ті, кого згодом назовуть "кіборгами". Навіть ми (#ПДМШ) в грудні 2014 трохи долучились до головного епосу російсько-української війни – готували бійців, які збирались на ротацію в ДАП https://тсн/.../na-shodi-ne-vistachaye-likariv-yak.... Як з'ясувалося в січні 2015 року, Мінський меморандум віддавав Донецький аеропорт бойовикам "ДНР": https://zn.ua/.../minskiy-memorandum-viddavav-doneckiy... і кіборги його захищали в порушення Перших мінських угод.
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

4. Дебальцево. Бойове хрещення #ПДМШ:
. На цих фото видно оголену (як кістки на поранених кінцівках наших солдат) правду, якою ціною нашим бійцям дався "планований відступ". Вийшовши з оточення, учасники Дебальцевської операції написали колективне звернення до Верховного Головнокомандувача, в якому прямо звинувачують у Дебальцевській трагедії вище військове керівництво країни. З текстом цього звернення можна ознайомитись тут: https://censor.net/.../ofitsery_vsu_trebuyut_otstavki.... У відповідь СБУ звинувачує Arty Green, який передав звернення до Адміністрації Президента у... – звичайно Ви наздогададались – зраді і роботі на Кремль. Згодом Євген (з позивним Arty Green), командир піхотної роти підрозділу артрозвідки під час боїв за Дебальцево в лютому 2014 року, в.о. заступника командира 25-го окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь" в червні 2014 та жовтні 2015, капітан ЗСУ, напише як на мене найкращий аналіз Дебальцевської операції під промовистою назвою "Кто и как сдал Дебальцево. Свидетельствую": https://censor.net/.../kto_i_kak_sdal_debaltsevo.... Згодом в одному з інтерв'ю він прямо скаже: ""В Дебальцевской операции были конкретные задачи — окружить и взять в плен группировки. Я, как вовремя тех событий, видел практически все группировки. Утверждаю, что была даже не бездарность, это была измена. Абсолютно спланированная акция нашего командования. Для меня это явный факт ".
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

5. Вбивство Олега Мужчиля, друга Лісника, співробітника ГУР МО, спецпідрозділом ЦСО "А" ("Альфа") у грудні 2015 року. Я записав спеціальний ефір з моїм другом легендарним спецпризначенцем Андрієм Дубовиком, який приймав перший бій, після якого Турчинов проголосив АТО: https://youtu.be/85m8Bqkm7q8. В цьому інтерв'ю Дубовик стверджує наступне: "«Поступила вказівка на ліквідацію. Я не можу сказати точно, хто давав. Але на базі ЦСО «А» був представник адміністрації президента. За словами очевидців це був Таранов, був Устименко (командир "Альфи", він керував операцією), був якийсь зв’язок с Банковою... Це було політичним вбивством". Хто такий Андрій Дубовик, відомий також під позивним "Правосек" можна прочитати тут: https://censor.net/.../istoriya_pershogo_boyu_ato_13...).
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

6. Санітарні автівки "Богдан 2251", половина з першої партії яких навіть не доїхали до фрона (а значить не врятували чиєсь життя). Санітарні «Богдани». Санітарні "Богдани" були включені до Державного оборонного замовлення на 2016-й рік. При цьому, Кабмін затверджував держзамовлення 8 лютого, а перший дослідний зразок з’явився лише влітку того року. З 50 доставлених на фронт автомобілів "Богдан-2251" 25 довелося ремонтувати або повертати на завод. "Подальше виробництво санітарних автомобілів "Богдан 2251" буде можливим лише після усунення виявлених недоліків технічної та медичної частин. Таке рішення було ухвалене за результатами засідання круглого столу, що відбувся під головуванням заступника міністра оборони України генерал-майора Олега Шевчука, повідомляла прес-служба Міноборони: https://www.ukrinform.ua/.../2400672-virobnictvo.... Скандал з санітраними "Богданами" навіть потрапив на шпальти найбільш впливової газети світу New York Times в матеріалі під промовистою назвою "In Ukraine, Corruption Is Now Undermining the Military" https://www.nytimes.com/.../ukraine-corruption-military.html
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Я думаю цей список легко доповнити. Вже після мого ефіру на ПРАВО НА ВЛАДУ мені прийшло таке повідомлення: "Я хочу Вам дати трошки інших приклад цинізму і зради Порошенко і ко.

Ви чули багато років серіал про Джавеліни і що нам не має чим воювати. Це абсолютна брехня. Ми мали і маємо власні вироби точної зброї яку ми випробували в боях ще у 2008 в Грузії і яка, до речі, за ціна/якість краща за Джавеліни. Але Петі було вигідно розпускати цю брехню,тому що було легко пояснювати людям,чому ми не воюємо. Відповідь очевидна: у нас не має чим і Захід зброю нам не продає. Як військова людина. Я стверджую,що при наявності ПТРК Бар‘єр яке виробляє КБ Луч відомий конструктор (я є співавтор цього виробу) у Донецькому аеропорті, жертв було би набагато менше, а аеропорт досі був би українським (якщо це було би потрібно). Основні жертви були від прямих зіткнень з танками та піхотою. Аеропорт-це відкрита місцевість, танки як на долоні. Піхота без танків це жива мішень. А наші ПТРК не давали би танкам підійти на відстать 3-4 км. Тобто прямих зіткнень взагалі не було."

Навіть цих пазлів достатньо, аби щонайменше добре задуматись: хуйло воював проти України тільки своїми проксі та регулярами чи його основною зброєю була безмежна жадібність та бездонний цинізм Петра Порошенка? З плівок Бігуса, з наведених вище фактів напрошується жахливий висновок: хуйло ґвалтував Україну, а Порошенко її тримав і брав за це гроші. І це та межа, після якої людина має померти. Не обов'язково в прямому сенсі (але глоріфікований нині в Україні Степан Бандера відправдляв на той світ українців за набагато менші гріхи). І не обов'язково згнити у в'язниці: хоча це було б справедливо щодо тих, хто провів зайві місяці та роки в буцегарнях ЛДНР тільки тому, що "наш перший" волів піаритись на поверненні заручників. Ця людина (в якій насправді не залишилось нічого людського) і всі, хто його захищає, мають стати справжніми ізгоями в українському суспільстві. Вони мають відчути на власній шкурі, що таке дієвий остракізм. Бо надто дорога ціна заплачена за їхній цинізм та ненажерливість. Час платити по векселях.

Наша справа, справа публічних інтелектуалів, повісити дзвоники на цих політичних прокаженних. Аби всі знали, що вітатися, говорити, мати справи з партією ЄС доти, доки Петро Порошенко залишається їхнім лідером, токсично. Що торкнувшись прокаженного, ти сам стаєш ізгоєм. Ти в якомусь сенсі стаєш спільником того, хто отримував гешефт за зґвалтування країни. За втрату територій. За тисячі смертей. За десятки тисяч каліцтв. За сотні тисяч втрачених домівок. За мільйони поламаних доль.

Пам'ятайте, що той хто намагається називати прокаженного здоровим, загрожує нам усім. Загрожує остаточною моральною деградацією і втратою орієнтирів. Загрожує побудовою тут русского мира під  жовто-блакитною димовою завісою. Бо "русский мир" – це коли "ніщо не правда і все можливе". Коли не залишається морального дна. Коли громадяни перетворюються на витратний матеріал і біомасу...

Чи переживе Україна свій справжній політичний катарсис, чи жахнеться ницості і глибині морального падіння своїх політичних провідників, чи очиститься від їхньої скверни тепер залежить від кожного з нас!

Останнє редагування: 12 червня 2021 15:19:51 від costashu
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Я догадуюсь чого для Юльків і для Романенка він безальтернативиний. .. Вава у вас в голові)))))
Гандоний, бабло хоть капает, выблядок???
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Или приходится делиццо с пидарами из села пединой губернии???
   
Порошенко единственный в Украине,кто поднял оружие против хуйло.
За это его ненавидят все ментальные совки. Он поднял оружие против них лично.
Поэтому такая истерика. Не дают присосацца к путлеровскому очку .
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Порошенко единственный в Украине,кто поднял оружие против хуйло.
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Порошенко единственный в Украине,кто поднял оружие против хуйло.
За это его ненавидят все ментальные совки. Он поднял оружие против них лично.
Поэтому такая истерика. Не дают присосацца к путлеровскому очку .

 8-:

A Медведчук хіба не з ним був?  :S
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

человек после всего этого просто морально не способен остаться порохоботом.
   
от не дає Порошенко спокою зеблам  :laugh:
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

 :weep:  прихильники певної політсили згвалтував петро
   
Порошенко единственный в Украине,кто поднял оружие против хуйло.
ІМХО, цей чувак тупо троллить
неможливо таку дурь писати всерйоз
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Я думаю цей список легко доповнити. Вже після мого ефіру на ПРАВО НА ВЛАДУ мені прийшло таке повідомлення: "Я хочу Вам дати трошки інших приклад цинізму і зради Порошенко і ко.

Ви чули багато років серіал про Джавеліни і що нам не має чим воювати. Це абсолютна брехня. Ми мали і маємо власні вироби точної зброї яку ми випробували в боях ще у 2008 в Грузії і яка, до речі, за ціна/якість краща за Джавеліни. Але Петі було вигідно розпускати цю брехню,тому що було легко пояснювати людям,чому ми не воюємо. Відповідь очевидна: у нас не має чим і Захід зброю нам не продає. Як військова людина. Я стверджую,що при наявності ПТРК Бар‘єр яке виробляє КБ Луч відомий конструктор (я є співавтор цього виробу) у Донецькому аеропорті, жертв було би набагато менше, а аеропорт досі був би українським (якщо це було би потрібно). Основні жертви були від прямих зіткнень з танками та піхотою. Аеропорт-це відкрита місцевість, танки як на долоні. Піхота без танків це жива мішень. А наші ПТРК не давали би танкам підійти на відстать 3-4 км. Тобто прямих зіткнень взагалі не було."


якщо  все "цк абсолютна брехня", то чому бібісі повідомляє , що   "Зеленський хоче зброю від Німеччини та чекає на бліцкриг Росії до вересня"
https://www.bbc.com/ukrainian/news-57315103
Якщо
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Я думаю цей список легко доповнити. Вже після мого ефіру на ПРАВО НА ВЛАДУ мені прийшло таке повідомлення: "Я хочу Вам дати трошки інших приклад цинізму і зради Порошенко і ко.

Ви чули багато років серіал про Джавеліни і що нам не має чим воювати. Це абсолютна брехня. Ми мали і маємо власні вироби точної зброї яку ми випробували в боях ще у 2008 в Грузії і яка, до речі, за ціна/якість краща за Джавеліни. Але Петі було вигідно розпускати цю брехню,тому що було легко пояснювати людям,чому ми не воюємо. Відповідь очевидна: у нас не має чим і Захід зброю нам не продає. Як військова людина. Я стверджую,що при наявності ПТРК Бар‘єр яке виробляє КБ Луч відомий конструктор (я є співавтор цього виробу) у Донецькому аеропорті, жертв було би набагато менше, а аеропорт досі був би українським (якщо це було би потрібно). Основні жертви були від прямих зіткнень з танками та піхотою. Аеропорт-це відкрита місцевість, танки як на долоні. Піхота без танків це жива мішень. А наші ПТРК не давали би танкам підійти на відстать 3-4 км. Тобто прямих зіткнень взагалі не було."
якщо "Ви чули багато років серіал про Джавеліни і що нам не має чим воювати. Це абсолютна брехня. Ми мали і маємо власні вироби точної зброї яку ми випробували в боях ще у 2008 в Грузії і яка, до речі, за ціна/якість краща за Джавеліни. ..Петі було вигідно розпускати цю брехню,тому що було легко пояснювати людям,чому ми не воюємо", то чому так сталося із Кримом, що його анексували каци? Тоді не Порошенко був верховним головнокомандувачем . є пояснення?
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Я думаю цей список легко доповнити. Вже після мого ефіру на ПРАВО НА ВЛАДУ мені прийшло таке повідомлення: "Я хочу Вам дати трошки інших приклад цинізму і зради Порошенко і ко.
якщо після прізвища  Порошенко стоіть слово ко. то бажано було б цьому інформатору назвати всіх "причетних до цинізму і зради".
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Порошенко единственный в Украине,кто поднял оружие против хуйло.
За это его ненавидят все ментальные совки. Он поднял оружие против них лично.
Поэтому такая истерика. Не дают присосацца к путлеровскому очку .

Жму руку Абнімаю!  :fool:
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

ІМХО, цей чувак тупо троллить
неможливо таку дурь писати всерйоз

Це ПЄСдюк вульгаріс, який ще чепушиліну платить податки.
Шиє кальсони для днр.  :pooh_lol:
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

якщо "Ви чули багато років серіал про Джавеліни і що нам не має чим воювати. Це абсолютна брехня. Ми мали і маємо власні вироби точної зброї яку ми випробували в боях ще у 2008 в Грузії і яка, до речі, за ціна/якість краща за Джавеліни. ..Петі було вигідно розпускати цю брехню,тому що було легко пояснювати людям,чому ми не воюємо", то чому так сталося із Кримом, що його анексували каци? Тоді не Порошенко був верховним головнокомандувачем . є пояснення?

Ти слухав Сурка про "мінські" ? Які враження ?
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Друзенко


ТРИБУНАЛ НАД РЕЖИМОМ ПОРОШЕНКА

Ніколи не думав, що буду щиро вдячний Ірині Геращенко (тій самій, якій абсолютно щиро сказав на днях, що вона "гірша за Скабєєву").

Ірина пообіцяла подати на мене в суд. Схоже, у порохофілів серйозно підгорає, якщо вони роблять дурницю за дурницею. То Юрій Луценко на Телеканал "Прямий" фактично визнає автентичність "плівок Медведчука", то Порошенко пообіцяє подати в суд на Дмитрий Гордон і ніяк не напише позовну заяву. Тепер от Ірина вирішила позиватись зі мною.

Можна було б перетворити цей суд на відвертий стьоб. Бо кожному чоловікові вільно вирішувати, яка жінка - на його погляд – краща чи гірша за іншу. Якщо ж відкинути гендерну належність (до чого закликає Геращенко), а розглядати Скабєєву винятково як символ огидного російського пропагандонства, тоді дивно, що Ірина ображається: невже ж вона хотіла, аби я назвав її кращою пропагандисткою за вірну послідовницю Дмітрія Кисельова? Але я не перетворюватиму жіночу образу на стьоб. Я зроблю все, аби перетворити цей суд на трибунал над режимом Порошенка.

І тому просто благаю Ірину Володимирівну: не будьте мінливі у своїх намірах як 18-річна дівчинка. І не кидайтесь обіцянками як Ваш шеф і кумир. Обов'язково подавайте в суд! Це буде суд над усією вашою сектою.

До зустрічі в залі судових засідань!
   
Цей розділ книги про те, як гвалтують Україну прочитано. Потрібно осмислити, зробити висновки і почати нарешті жити як це личить і достойно людини.
Та нажаль  комусь не йметься і прочитавши цю книгу у нього загострилися низькі інстинкти і він почав писати свою окрему книгу
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Порошенко единственный в Украине,кто поднял оружие против хуйло.
За это его ненавидят все ментальные совки. Он поднял оружие против них лично.
Поэтому такая истерика. Не дают присосацца к путлеровскому очку .


Жму руку, обнимаю!

   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Жму руку Абнімаю!  :fool:

Випередив!
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Откуда ви б***ь лізете жнртви згаслткґування )))).
   
жнртви згаслткґування
клас! (tu)
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Cкільки ви цього згвалтованого ще будете постити... друзенка якогось.. хто воно..
   
клас! (tu)

сильно вштирило чувака
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

..., обнимаю!

Що слабо віриться, що хуйло би казав Порошенку, про те, що він його обнімає. От хлопчиків хуйло любить обнімати і цілувати.
   
Re: Петро і Віктор: як гвалтували Україну  :read:

Те , яка мразота порох,кажу з 2004 року.З того ж часу не вживаю нічого з продукції Рошен. То всі,хто зараз купує рошен-і є прокажені.Саме на їх гроші цю створіння пекла має можливість і далі існувати та ще щось базікати на своє виправдання..((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія