Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Да він проти зеленої влади і ніколи цього не приховував, но на ніколи імхо не заслоговує.
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Що він вже такого зробив щоб у ніколи?
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Тут даже на рік кацапів перестали банини з антиукраїнськими тезами.

Маджесті всеж таки не антиукраїнець.
   
я розумію, що ризикую так само бути забаненою як і кноп.

АЛе, ви маєте мене почути.

Кноп не бот і ніколи їм не був. Це реальна людина, проукраїнська.

Просто ВИ, модератор чи адмін, чужак на фупі і не знаєте головного про фуп.

в нас прийнято захищати і висловлюватися щодо банів забанених фупчеків, якщо ми маємо протилежну думку до їх банів.
це для фупу НОРМА!

ми також знаємо усіх фупчеків більш менш, бо форум закритий і ми тут біля 10 років тусуємося.

як можна забанити кнопа лише за те, що він не згоден зі строком бану.

Прохання, не рубати з плеча, не банити мене, і розбанити кнопа, бо ви не можете його банити на емоціях -які правила фупу він порушив? жодних. а ви його в ніколи?

це  :facepalm1:
   
я розумію, що ризикую так само бути забаненою як і кноп.

АЛе, ви маєте мене почути.

Кноп не бот і ніколи їм не був. Це реальна людина, проукраїнська.

Просто ВИ, модератор чи адмін, чужак на фупі і не знаєте головного про фуп.

в нас прийнято захищати і висловлюватися забанених фупчеків, якщо ми маємо протилежну думку до їх банів.
це для фупу НОРМА!

ми також знаємо усіх фупчеків більш менш, бо форум закритий і ми тут біля 10 років тусуємося.

як можна забанити кнопа лише за те, що він не згоден зі строком бану.

Прохання, не рубати з плеча, не банити мене, і розбанити кнопа, бо ви не можете його банити на емоціях -які правила фупу він порушив? жодних. а ви його в ніколи?

це  :facepalm1:

Підтримую, так само і меджесті не бот, він по клавішам не попадає, кому такий треба?
   
Підтримую, так само і меджесті не бот, він по клавішам не попадає, кому такий треба?
але маджесті реально засрав фуп.
 до того ж, кнопа нізвідки не випускали (я про амністію в причині бану), він не був у тривалих банах, він був вільний як притомний фупчек.
   
але маджесті реально засрав фуп.
 до того ж, кнопа нізвідки не випускали (я про амністію в причині бану), він не був у тривалих банах, він був вільний як притомний фупчек.
так і є. Кнопа на волю, меджесті на місяць в баню.
   
АЛе, ви маєте мене почути.
Елка - респект.
Приєднуюсь.
Кноп - не тупий, і не бот. Не можна так.
Маджесті дійсно забагато дристав, але ніяк не заслужив на довічне.
Кнопу - волю, маджесті - місяць бані!
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

І я не плюсону, а текстом: кнопу розбан, маджесті місяць.
Маджесті таки удосконалюється, 2-3 бани по місяцю зроблять з нього притомного фупчика :)
   
Яке прикре самогубство. (с)
   
Елка - респект.
Приєднуюсь.
Кноп - не тупий, і не бот. Не можна так.
Маджесті дійсно забагато дристав, але ніяк не заслужив на довічне.
Кнопу - волю, маджесті - місяць бані!

підтримую!
   
я розумію, що ризикую так само бути забаненою як і кноп.

АЛе, ви маєте мене почути.

Кноп не бот і ніколи їм не був. Це реальна людина, проукраїнська.

Просто ВИ, модератор чи адмін, чужак на фупі і не знаєте головного про фуп.

в нас прийнято захищати і висловлюватися щодо банів забанених фупчеків, якщо ми маємо протилежну думку до їх банів.
це для фупу НОРМА!

ми також знаємо усіх фупчеків більш менш, бо форум закритий і ми тут біля 10 років тусуємося.

як можна забанити кнопа лише за те, що він не згоден зі строком бану.

Прохання, не рубати з плеча, не банити мене, і розбанити кнопа, бо ви не можете його банити на емоціях -які правила фупу він порушив? жодних. а ви його в ніколи?

це  :facepalm1:

+10000

Дякую за зважений, справедливий допис.
   
Маджесті сьогодні проістерив, але не на в ніколи.
Кноп, то  взагалі не зрозумілий бан.
   
Кнопу - волю, маджесті - місяць бані!

підтримую!
   
якщо ці два бани зроблені обраним "народним модератором", то  тоді обрали  не  того і штатний модератор мабуть все  виправить, і це  буде справедливо.
   
але маджесті реально засрав фуп.
 до того ж, кнопа нізвідки не випускали (я про амністію в причині бану), він не був у тривалих банах, він був вільний як притомний фупчек.


+++
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Маджесті сьогодні проістерив, але не на в ніколи.
Кноп, то  взагалі не зрозумілий бан.
+

Кноп киянин. Києву сьогодні і так дісталося
   
Кноп-а забанили за цю гілку?
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Маджесті сьогодні проістерив, але не на в ніколи.
Кноп, то  взагалі не зрозумілий бан.
Підтримую.
Вони обидва ніяк не боти.Тому підстави бану некоректні.
Маджесті - троль.
Кноп взагалі, можна сказати, невинна овечка. Є більш достойні бану в ніколи (хоча й теж не боти)
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Якийсь сюр.
Модер, ти шо тут самодержець?
   
.
   
Свободу маджесті і кнопу.
   
Невже обрали lazera Кагановича?
   
 :facepalm:


Шановні модери/адміни/власники, чи хто там біля кнопки. Ви ще ДОВГО будете знущатися з форуму?

НАВІЩО банити юзера в ніколи, а потім по нашому клопотанню розбанювати? Невже не можна банити справедливо, а не як ляже монетка?

Маджесті точно наістерив на НІКОЛИ? За яким пунктом Правил Форуму?

А кнопа навіщо прибили? Тільки том у, що він одразу ж вдарив на сполох щодо такої несправедливої дії модера?

То що ви цими своїми невмотивованими рішеннями нам хотіли довести?

Що модер якась неврівноважена істеричка, яка взагалі нічого не чула про існування такого поняття, як "Правила Форуму"?

Перш ніж натискати на кнопку ви б хоч почитали Правила, чи що? Чи так дуже хочеться познущатися з інших, показати свою владу? У Вас там що, в реалі не лади? Дик і в нас усіх тут нелади після регулярних обстрілів, і шо?

І що далі? Як Вам настільки ненависний цей форум, то навіщо ви бралися його модерувати?

Ви захотіли, щоб ми обрали вам кнопкодава. Ми  вам його обрали. Уводьте в курс людину і нехай модерує. Чи навіщо ви взагалі заколочували оту тему з виборами модератора? Щоб потім демонстративно прийти і забанити без мотивації і порушень? Ну, і? Хто ви після цього, коли отак за нізащо, на рівному місці наплювали на фупівську спільноту? Ваші дії непослідовні і позбавлені будь-якого сенсу взагалі.


Розбанюйте маджесті і кнопа. Або, як тут пропонують, забаньте маджесті на місяць, а кнопа взагалі випустіть, передайте кнопку тому юзеру, який набрав найбільшу кількість наших голосів у голосувалці - не подобається, можете самі з того списку другого туру обрати будь-кого із першої трійки, і нехай людина собі модерує, якщо вам так ненависний цей форум.

Бо отака ваша модерація, якою ви останні 3 місяці гробите цей форум, ні до чого не приведе. Ви просто вбиваєте форум, і знущаєтеся з його мешканців. Навіщо це вам? Що саме ви цим хочете нам довести? Тільки те, що саме у вас в руках кнопка? Дик, на це великого ума не треба.
   
:facepalm:


Шановні модери/адміни/власники, чи хто там біля кнопки. Ви ще ДОВГО будете знущатися з форуму?

НАВІЩО банити юзера в ніколи, а потім по нашому клопотанню розбанювати? Невже не можна банити справедливо, а не як ляже монетка?

Маджесті точно наістерив на НІКОЛИ? За яким пунктом Правил Форуму?

А кнопа навіщо прибили? Тільки том у, що він одразу ж вдарив на сполох щодо такої несправедливої дії модера?

То що ви цими своїми невмотивованими рішеннями нам хотіли довести?

Що модер якась неврівноважена істеричка, яка взагалі нічого не чула про існування такого поняття, як "Правила Форуму"?

Перш ніж натискати на кнопку ви б хоч почитали Правила, чи що? Чи так дуже хочеться познущатися з інших, показати свою владу? У Вас там що, в реалі не лади? Дик і в нас усіх тут нелади після регулярних обстрілів, і шо?

І що далі? Як Вам настільки ненависний цей форум, то навіщо ви бралися його модерувати?

Ви захотіли, щоб ми обрали вам кнопкодава. Ми  вам його обрали. Уводьте в курс людину і нехай модерує. Чи навіщо ви взагалі заколочували оту тему з виборами модератора? Щоб потім демонстративно прийти і забанити без мотивації і порушень? Ну, і? Хто ви після цього, коли отак за нізащо, на рівному місці наплювали на фупівську спільноту? Ваші дії непослідовні і позбавлені будь-якого сенсу взагалі.


Розбанюйте маджесті і кнопа. Або, як тут пропонують, забаньте маджесті на місяць, а кнопа взагалі випустіть, передайте кнопку тому юзеру, який набрав найбільшу кількість наших голосів у голосувалці - не подобається, можете самі з того списку другого туру обрати будь-кого із першої трійки, і нехай людина собі модерує, якщо вам так ненависний цей форум.

Бо отака ваша модерація, якою ви останні 3 місяці гробите цей форум, ні до чого не приведе. Ви просто вбиваєте форум, і знущаєтеся з його мешканців. Навіщо це вам? Що саме ви цим хочете нам довести? Тільки те, що саме у вас в руках кнопка? Дик, на це великого ума не треба.
  (tu) замість того щоб забанити агресивне матюкливе кодло,
яке підло і брудно цькує притомних юзерів,
заливаючи форум купами власного лайна,
банять якогось кнопа який нікому не заважає
та маджесті який публікує рядочки випадкових літер,
та ще й в ніколи...  :facepalm:
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Свободу маджесті і кнопу.
(tu)
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Розбаньте кнопа!
Він не бот!
Так, трохи різкий, але не бот!
   
Розбаньте кнопа!
Він не бот!
Так, трохи різкий, але не бот!
підтримую цього юзера.
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

До речі, а чим закінчилися ті модерсько-виборчі баталії? Бо я не стежила за процесом, не знаю результатів..Обрали, інавгурація відбулася?
   
До речі, а чим закінчилися ті модерсько-виборчі баталії? Бо я не стежила за процесом, не знаю результатів..Обрали, інавгурація відбулася?
ні, нас всіх жосско ....
   
Нах. На одну підарешенівську йопнуту істоту меньше. Якщо так піде, то скоро ФУП з свиноферми знов перетвориться на майданчик, де можно буде адекватно спілкуватись.
   
ні, нас всіх жосско ....

Ні не жостко,а дуже красиво і елегантно ....   Але результат вийшов той самий. От вам народний модер по самі ... ))))
   
Я взагалі не розумію таки терміни бану якщо справа не йде про відкриту вату яка веде антиукраїнську агітацію .Місяць це на мою думку достатньо.Якщо людина не розуміє то можна дати 3,а вже потім в ніколи якщо людина навмисно порушує правила .А кноп зовсім не зрозуміло за що постраждав ,бо тоді незрозуміло навіщо взагалі потрібен адмін форум ,якщо на ньому неможна обговорювати модерацію
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Оце і є Модерація Народної Єдності?

Розбаньте юзера кноп, будьте добрі
   
.
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Приєднуюсь.
Кноп - не тупий, і не бот. Не можна так.
Маджесті дійсно забагато дристав, але ніяк не заслужив на довічне.
Кнопу - волю, маджесті - місяць бані!
(tu)
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!
Via

Вимагаю розбану Маджесті і Кнопа!
Задовбали дурними довічними банками найактивніших толкових форумчан!
Болукана, мля, баньте!
   
так і є. Кнопа на волю, меджесті на місяць в баню.
Так, я за.
   
Вимагаю розбану Маджесті і Кнопа!
Задовбали дурними довічними банками найактивніших толкових форумчан!
Болукана, мля, баньте!
Ага ага
Писдливий серун Маджесті дуже толковий
Такий самий як і ти
   
Re: Маджести всеж таки незаслуговує на ніколи!

Вимагаю розбану Маджесті і Кнопа!
Задовбали дурними довічними банками найактивніших толкових форумчан!
Болукана, мля, баньте!
ти ж захищала болукана,
казала що він не довбойоб, а очі відкриває нам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія