Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

узнав мотив за Зе від підприємців..

Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Не знаю по якому місту ви ходите. Але в Києві за останні 5 років відкрилося безліч магазинів, які продають саме продукцію українського виробника. Всі продуктові магазини завелені не турецькими чи китайськими  продуктами, а саме українськими Ті фабрики про які ви говорите закрились не при Порошенку і звинувачувати його в цьому то пряме перекручування фактів. Так щоб з вами не розмовляли в "таком тоне" не брешіть.
   Ну так за Петра Алексеевича  и голосуют те, кто ходит в эти магазины. Что составляет 8,3%, если не мухлевать (именно столько граждан Украины, согласно многочисленных опросов, улучшили своё материальное благосостояние за последние 5 лет)
  Остальные-голосуют против. Потому как надо было не магазины открывать, а развал промышленности предотвращать...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Хто, особисто я чи канадці? вони ж вас не вчать. Я ношу діловий одяг та взуття і користуюся косметикою, as appropriate. А що?
(tu)  В каком секонд-хенде брали, если не секрет?
   
Не знаю как в Канаде, но немцы не шарятся особо по сэкондхэндам——разве что совсем "зубожили"
Есть в Германии те "сэкондхэнды"—— но там сосвсем другое чем у нас.И идут туда не для того чтобы купить вещь подешевле, а чтобы выцепить фирму за обычные деньги.
Ну а по воскресным блошинным рынкам ходят по инерции уже наверное—— все что нужно купить дешево——есть и в любом магазине тоже дешево.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Українське шкіряне взуття від 900 грн. і вище, за 2500 ручна робота і відмінна якість, НЕ БРЕШІТЬ.

Иди купи обычные нормальные туфли  меньше 2000 гривень и они не будут какой то там работы , просто нормальная колодка и не выглядящие как калоши .Сильно много напокупают обуви граждане с ЗП 4-5000 гривень . Вот тебе и отсутствие рынка и нищета населения .
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

хахахаха скажи в твоем запорожье не одни секонды и ломбарды в последние годы открывались    :weep:
-------------------------------------------------
Не кизди! Море торговых центров с хорошей обувью! А украинскую обувь хотя бы поищи в интернете- супер и много! Та как то и швейные фабрики работают. Правда здоровенных савецких монстров уже нет,где шили не то туфли,не то кирзачи...такого в мире нет нигде. У моей сестры,к примеру, своя швейная фабрика и это не ателье. Сбыт аж гуде! Ото абы киздеть...сисилисты недобитыя. :D
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Иди посмотри в каком стоке из Германии лазят половина нашей страны . Иду и вижу Кельвин Кляйн , Дольче Габанна  , вам действительно оттуда виднее .

Ну тут в Кельвіні Кляйні ще можна побачити пересічних працівників у офісних баштах, а у Дольче і Габбані хіба подружок якихось наркоділерів чи жінок нафтогазових баронів.

Йдеться про звичайний одяг - куртки, штани, пальто. Якщо вони нові і якісно виготовлені, то чому б і не купити їх у стоковому магазині чи секонд-хенді? Брандовість і якість не завжди тотожні поняття.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Иди купи обычные нормальные туфли  меньше 2000 гривень и они не будут какой то там работы , просто нормальная колодка и не выглядящие как калоши .Сильно много напокупают обуви граждане с ЗП 4-5000 гривень . Вот тебе и отсутствие рынка и нищета населения .
===============================
 Заработай и купи за 5000 гривень. Не особо и деньги большие. А лучше поищи отечественные. Посмотри в интернете! Там диапазон от 2500...и классные!
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А сделай эксперимент, прийди в свой супермаркет, и когда тебе на кассе пробьют цыфру N, заплати N*2

вот как сделаешь так раз, сделай так еще и еще, по результатам отпишись
Почему на 2 а не на 4 ? Это при том, что наши барыги умудряются продавать польские сыра, колбасы и т.д как минимум в два раза дороже чем в той же Польше. Я уже не говорю про шмотки, примерно тоже соотношение, не говоря уже о том что там по скидкам можно взять те же levi's за 20 баксов на распродажах. Так с какого хера вам платить в 2 раза дороже ? Вы с таким бизнеспланом вообще в принципе не должны были появиться, бизнесмены недоделанные. Вот поэтому те, кто умеют пользоваться интернетом, давно уже покупают все за границей. Вот когда умерите аппетиты, и вас устроит прибыль не 100% а 10-15, тогда возможно у вас наладится бизнес. Хотя, по моему мнению, это нереальный сценарий.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

(tu)  В каком секонд-хенде брали, если не секрет?

Хехе, не повірите, але я собі навиписувала купу ділових костюмів із ... Білорусії, тому що вони могли висилати в Канаду. Хоча ціни у них зараз не такі вже і низькі. Є костюми, куплені тут у місцевих магазинах, але якість нижча, ніж у білоруських, де кожен стіжок відповідає стандартам. Та й моделі цікаві.

Я ще і власний одяг можу шити, але нема на це часу.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Свинота в очередной раз объясняет нам, как мы здорово стали жить за последние пять лет. А мы, твари неблагодарные, опять не оценили. Ну-ну...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Ну тут в Кельвіні Кляйні ще можна побачити пересічних працівників у офісних баштах, а у Дольче і Габбані хіба подружок якихось наркоділерів чи жінок нафтогазових баронів.

Йдеться про звичайний одяг - куртки, штани, пальто. Якщо вони нові і якісно виготовлені, то чому б і не купити їх у стоковому магазині чи секонд-хенді? Брандовість і якість не завжди тотожні поняття.
------------------------------------------------
Ну классный женский плащик Burberry стоит эдак 2000-2500 евров, но есть очень хорошие бренды раз в 10,а то и 20 дешевле.  А покупать Burberry,когда у неё туфли каши просят,то... Для Burberry нужны и другие одежды такие же,часы с камешками BUCHERER, туфли CHRISTIAN LOUBOUTIN или JIMMY CHOO, ну и сесть в Ягуар... Штиль надо выбирать,может и не такой дорогой,но со скусом! (tu)  B-)

Останнє редагування: 13 квітня 2019 10:22:45 від Wolter
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Хехе, не повірите, але я собі навиписувала купу ділових костюмів із ... Білорусії, тому що вони могли висилати в Канаду. Хоча ціни у них зараз не такі вже і низькі. Є костюми, куплені тут у місцевих магазинах, але якість нижча, ніж у білоруських, де кожен стіжок відповідає стандартам. Та й моделі цікаві.

Я ще і власний одяг можу шити, але нема на це часу.
   Ну, так бы и сказали-пошила сама. Чего стесняться? Респект и уважуха! Понимаю, Вы стеснены в средствах, с нашими, украинскими доходами, Вам не тягаться....
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

До речі, тут багато комісійних магазинів, де продають б.у одяг, взуття, сумки, біжутерію. Я навіть колись свій одяг у такий здавала. І вони користуються попитом (інакше б їх ніхто не відкривав), особливо якщо є напрям у вінтаж, ретро тощо.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..
rst

До речі, тут багато комісійних магазинів, де продають б.у одяг, взуття, сумки, біжутерію. Я навіть колись свій одяг у такий здавала. І вони користуються попитом (інакше б їх ніхто не відкривав), особливо якщо є напрям у вінтаж, ретро тощо.

Бедовала? Пока не нашлась непыльная работенка ботом и интернете))))
Который там час в Канаде? Не пора ли к семье?
Что-то снова тебя пробило. Заступила на смену.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Ну, так бы и сказали-пошила сама. Чего стесняться? Респект и уважуха! Понимаю, Вы стеснены в средствах, с нашими, украинскими доходами, Вам не тягаться....

Діловий костюм якраз пошити важко, щоб він правильно лежав і всяка парова обробка була відповідною. А от літню блузочку чи штанці там з жакетиком із натурального льону чому б і не пошити. Тим більше що в магазинах в основному синтетика за шалені гроші.

Можна, звичайно, піти і викласти декілька тисяч доларів на шерстяний костюм Хуго Босс. Але нащо? я ж не юрист, а простий консультант. А навкруги мене айтішники в  джинсі і сорочечках у клітинку. Чхали вони на Хуго Босса, Кальвіна Кляйна і Карла Лагерфельда разом взятих.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Бедовала? Пока не нашлась непыльная работенка ботом и интернете))))
Который там час в Канаде? Не пора ли к семье?
Что-то снова тебя пробило. Заступила на смену.

Тьотя, у тебе ж нібито з логічним мисленням все ок. Ти можеш проаналізувати, коли я пишу свої пости. А їх я пишу увечері по канадському часу. А днем я важко заробляю на корочку хлєба. А зараз в Канаді глибока ніч з п"ятниці на суботу (вихідний) і я відпочиваю морально, тролячи вас. А що?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Діловий костюм якраз пошити важко, щоб він правильно лежав і всяка парова обробка була відповідною. А от літню блузочку чи штанці там з жакетиком із натурального льону чому б і не пошити. Тим більше що в магазинах в основному синтетика за шалені гроші.

Можна, звичайно, піти і викласти декілька тисяч доларів на шерстяний костюм Хуго Босс. Але нащо? я ж не юрист, а простий консультант. А навкруги мене айтішники в  джинсі і сорочечках у клітинку. Чхали вони на Хуго Босса, Кальвіна Кляйна і Карла Лагерфельда разом взятих.

Мадам у нас тема о Украине , большинство украинцев таких денег в руках никогда не держали .
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Мадам у нас тема о Украине , большинство украинцев таких денег в руках никогда не держали .

Ну мене ж попрікнули нібито власноручно пошитим одягом. Нібито якщо ти можеш скористатися швейною машинкою і руками, то це ознака ніщебродства.

Це говорить тільки про те, що за мінімальну ціну можна створити собі те, що називається словом Custom - тобто пошито в одиничному екземплярі і саме для тебе.

Сьогодні зайшла у магазин тканин за засобом для виведення плям і купила декілька тканин - за менш ніж 3 долари з кожної можна пошити пристойну блузочку. Таких цін навіть у Волмарті нема  :gigi:
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..
rst

Тьотя, у тебе ж нібито з логічним мисленням все ок. Ти можеш проаналізувати, коли я пишу свої пости. А їх я пишу увечері по канадському часу. А днем я важко заробляю на корочку хлєба. А зараз в Канаді глибока ніч з п"ятниці на суботу (вихідний) і я відпочиваю морально, тролячи вас. А що?

.. и копеечка падает. Да, дядя Ваня? :D
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Ну так за Петра Алексеевича  и голосуют те, кто ходит в эти магазины. Что составляет 8,3%, если не мухлевать (именно столько граждан Украины, согласно многочисленных опросов, улучшили своё материальное благосостояние за последние 5 лет)
  Остальные-голосуют против. Потому как надо было не магазины открывать, а развал промышленности предотвращать...
А в магазинах не товари української промисловості продаються? Це саме цих 8,3% ви хочете посадити перед метро? До тих 91,7 які вже там сидять?

Останнє редагування: 13 квітня 2019 10:49:27 від Agni
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

.. и копеечка падает. Да, дядя Ваня? :D

А де можна записатися на копієчки? якщо за фан ще і платять, то чому б і ні?
 
Ну Ви ж не за красиві очі дописуєте, нє?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

У 2018 році експорт українського взуття збільшився на 13,5%, загальна сумма – 194,5 млн дол.

  "Компанія KaDar протягом 20 років успішно працює на українському ринку, більше 5 років експортує свою продукцію до  країн ЄС.

Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною надала нам чудову можливість постачати взуття KaDar канадським споживачам за нульовою ставкою ввізного мита.

Завдяки співпраці з проектом CUTIS ми отримали змогу брати участь у виставках взуття Toronto Show Show, адже це хороша нагода показати свою продукцію ключовим гравцям ринку взуття в Канаді. Перша виставка відбувалася наприкінці серпня 2018, наступна – 20-22 лютого цього року."




ВИРОБНИК ВЗУТТЯ KADAR: МИ УСПІШНО ВИКОНАЛИ ПЕРШЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ КАНАДСЬКОГО РИНКУ
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

У 2018 році експорт українського взуття збільшився на 13,5%, загальна сумма – 194,5 млн дол.

  "Компанія KaDar протягом 20 років успішно працює на українському ринку, більше 5 років експортує свою продукцію до  країн ЄС.

Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною надала нам чудову можливість постачати взуття KaDar канадським споживачам за нульовою ставкою ввізного мита.

Завдяки співпраці з проектом CUTIS ми отримали змогу брати участь у виставках взуття Toronto Show Show, адже це хороша нагода показати свою продукцію ключовим гравцям ринку взуття в Канаді. Перша виставка відбувалася наприкінці серпня 2018, наступна – 20-22 лютого цього року."

Показати зображення...
ВИРОБНИК ВЗУТТЯ KADAR: МИ УСПІШНО ВИКОНАЛИ ПЕРШЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ КАНАДСЬКОГО РИНКУ

Молодцы работают продают , но ПОЧЕМУ их обувь не могут купить украинцы , почему нам это дорого если всему миру нормально .?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

У 2018 році експорт українського взуття збільшився на 13,5%, загальна сумма – 194,5 млн дол.

  "Компанія KaDar протягом 20 років успішно працює на українському ринку, більше 5 років експортує свою продукцію до  країн ЄС.

Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною надала нам чудову можливість постачати взуття KaDar канадським споживачам за нульовою ставкою ввізного мита.

Завдяки співпраці з проектом CUTIS ми отримали змогу брати участь у виставках взуття Toronto Show Show, адже це хороша нагода показати свою продукцію ключовим гравцям ринку взуття в Канаді. Перша виставка відбувалася наприкінці серпня 2018, наступна – 20-22 лютого цього року."

Показати зображення...
ВИРОБНИК ВЗУТТЯ KADAR: МИ УСПІШНО ВИКОНАЛИ ПЕРШЕ ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ КАНАДСЬКОГО РИНКУ

 (tu)  Треба погуглити і знайти, де його в Канаді продають. Коли я була в Україні, то бачила багато гарного на вигляд взуття українського виробництва. Ціни були не скажу що низькі, але по канадських мірках хороші. Нічого, правда, не купила.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Молодцы работают продают , но ПОЧЕМУ их обувь не могут купить украинцы , почему нам это дорого если всему миру нормально .?

  зараз українське взуття дешевше китайського і кращої якості...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Иди купи обычные нормальные туфли  меньше 2000 гривень и они не будут какой то там работы , просто нормальная колодка и не выглядящие как калоши .Сильно много напокупают обуви граждане с ЗП 4-5000 гривень . Вот тебе и отсутствие рынка и нищета населения .
Пішла і купила... оксфорди за 2400, мяка шкіра, відмінна колодка, хороша якість, зроблено в Києві. Середня зарплата в Києві 14 тисяч. І не кажіть "бо то Київ", ціни в Києві у 2 рази дорожчі.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А в магазинах не товари української промисловості продаються? Це саме цих 8,3% ви хочете посадити перед метро? До тих 92,7 які вже там сидять?
  Нет, я просто поменяю их местами. И, кстати, 8,3+92,7=101% Ты хочешь сказать, что смог заработать на новое пальто? С таким знанием математики ты мог на него только нализать. Учи математику, бля, как ты мелочь под метро пересчитывать будешь?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Молодцы работают продают , но ПОЧЕМУ их обувь не могут купить украинцы , почему нам это дорого если всему миру нормально .?
Жіточі туфлі 900 грн дорого. Ви зглузду зїхали?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

  Нет, я просто поменяю их местами. И, кстати, 8,3+92,7=101% Ты хочешь сказать, что смог заработать на новое пальто? С таким знанием математики ты мог на него только нализать. Учи математику, бля, как ты мелочь под метро пересчитывать будешь?
Ну медсестрі Зеленського помиляться цифрами на клавіатурі можна, то чого мені не можна... :) 2 і 1 теж рядом.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Наші підприємці таке саме недоумкувате мурло, як і їх наймити.
Як це зрозуміти? Добре підприємці мурло, наймити мурло. Тут один писав що пенси- мурло. А черв'ячки,чиновники,судді, поліцейські ? А лікарі? А ті що інших мурлом називають? Вони як? Кому вигідна така система, що невиних діток наших з часом у мурла перетворить?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А штабні боти, що помагають топити свого кандидата  мурла чи заслані козачки?

Останнє редагування: 13 квітня 2019 11:07:35 від Cталкер
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..


Взагалі подібна агітація неоцінений внесок в підтримку Петра Олексійовича.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Ну і ну
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Помилка червячків (і Порошенка) - в тому, що вони не обклали податком доходи, зароблені за кордоном.

Це не помилка, а цивілізованість. Бо там доходи уже обкладені місцевими податками.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Весь середній клас перейшов на секонд-хенд. А українська  легка промисловість вже років з шість у домовині...
БРЕШЕТЕ. І мої слова може підтвердити кожен хто ходить в магазин. Тільки за цей місяць мною куплено від українського виробника нові пальто (Харків), плаття(Чернігів), черевики (Київ). В дужках адреса виробника.
[/quote]

я вас разочарую, вы купили китай,
не только богдан меняет шильдики на мазе,
но и почти вся украинская, так называемая, легкая промышленность.
точнее, сразу в китае заказывают с украинскими лейблами
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Господи, про що мова?
В Україні ніколи не було проблем з одягом. Українці ментально заточені на те, щоб завжди гарно виглядати. За кордоном наших видно за кілометр. У кожного українця є гарний одяг "на вихід".
Мова ж не про те.
Ви порівняйте просто умови життя у нас і за кордоном. Дороги, громадський транспорт, безпеку, послуги і т.д.
Коли українець виїзжає за кордон і бачить там якісні дороги, якісний транспорт, який ходить по графіку, коли в кожному магазині або банку тобі посміхаються, коли вночі можна просто погуляти по місту і ніхто до тебе не причепиться. Потім цей українець вертається додому і бачить розбиті дороги, обгажені маршрутки, похмурі обличччя, просрочені товари в магазинах і т.д.  Ви думаєте, хочеться жити в такій країні?
Тому українці виїзжають, особливо працездатна молодь.

Я не буду зараз розписувати всі проблеми підприємців, просто напишу коротко:
- повальна корупція скрізь, починаючи з держустанов, закінчуючи судами
- відсутність банківського кредитування: малий та середній бізнес існує "на свої". За останній час так, підвищились зарплати, але підвищились і комунальні послуги завдяки росту тарифів, підвищилась оренда і т.д. Всі гроші, які заробляють підприємці, ідуть на покриття цих витрат.
Тобто РОЗВИВАТИСЯ НЕ РЕАЛЬНО.
- абсолютно не захищена інтелектуальна власність. Антимонопольний комітет, який займається цим питанням, бере до розгляду тільки справи крупних підприємств, з яких можна скачати великий штраф. Ідеї та стартапи в нашій країні абсолютно не захищені.
- у зв"язку з тим, що багато людей виїхало, значно зменшилась кількість покупців. Також багато людей, завдяки безвізу, купують одяг та продукти за кордоном, тому що там дешевше та якісніше.
- підприємці вже ледве відбиваються від нових законопроектів, а в перспективі там збіраються взагалі закрутити гайки так, що малий бізнес просто вимре як клас.

Для того, щоб вирішити ці проблеми, потрібно міняти законодавство, відроджувати судову систему та кредитування малого бізнесу.
Порошенко цього робити не буде. Те, що він збирається робити - це ще більше закрутити гайки.
В результаті цього років через два країна просто загнеться.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

"цей Порох зруйнував мій бізнес, бо мої робочі поїхали в Польщу, при Януку такого не було"

Не було??
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Вернуть рабов?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Весь середній клас перейшов на секонд-хенд. А українська  легка промисловість вже років з шість у домовині...
Вчера купила украинскую (гРовно) сумочку, юбочку. И даа - я шарюсь по сейлам,  предпочитаю украинского производителя, не получаю от гос-ва ни копья поддержки (имею ввиду переселенческие), плачу аренду, оплачиваю учебу ребенка, вкалываю за троих. Что вижу по своим проектам: Стройматериалы - Украина. Силовое оборудование - Украина, немного Польши и Германии. Оборудование электрика - Украина, немного Польши и Германии. Слаботочка - Украина, Германия 50/50.

Останнє редагування: 13 квітня 2019 11:52:46 від nativi
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Хочу вставити свої 5 копійок від імені тих кого називають підприємцями.
Так, у анс ЗП виросла в 3 рази. Я рахую в доларах, а не в гривнах, тому що більша частина складових що при закупівлі, що при продажу зав*язана на світоіві ціни і на долар.
Зарплата виросла не через мінімалки, мінімалки тільки підтягнули бюджетників. Вона виросла тоум що змістився перетин попит/пропозиція на робочу силу. Я за Пороха, але навіть не можу назвати якісь конкретні його дії щоб якось точно сказати в чому саме його заслуга, бо виділити якось один чи кілька факторів із сотні важко.
Перечислю кілька:
- Фінаснова стабільність. Вона просто дала можливість номально розвиватись і планувати бізнес, тобто бізнес все таки ріс і ріс попит на робочу силу.
- Орієнтація на Європу. В моїй сфері європейська виручка частково переходить до нашої компанії. Найбільші клієнти - експортери до Європи.
- Безвіз. Безвіз не дає права на роботу, але він відкрив контакти і обмін інформацією.
- Щодо рівня ЗП, то так, мені доводиться видавати втричі більше. Але загальний ріст зарплати посприяв кращому збуту товару. Люди з грішми купують, а без грошей - спостерігають.
- У мене та у всіх партнерів реально змінилась кадрова політика. Ми замінили приблизно третину працівників. ті що залишились працюють краще.
Ну і хочу похвалитися, що зараз наші робочі не поїдуть в Польщу, тому що з Польщі не можуть привезти більше ніж заробити у нас.
Якщо б політика в країні не змінилась, то за моїм прогнозом за 2 роки зарплати зрівнялись би в більшості галузей і точно зварщики, трактористи, лікарі, агрономи та інженери одинакової кваліфікації отримували б приблизно одинаково,може з поправкою на дороговизну проживання.
Ах ти клятий порохобот, робиш бізнес на крові наших заробітчан і наших солдат... (якщо, що це стьоб) Але більшості така буде реакція, ти дорвався до корита і робиш бізнес на плачі і кпоті і крові заробітчан, експлуататор і барига.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія