Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собаки проти котів: кого українці люблять більше. + Перекличка

одинаково люблю і мурчиків і тузиків.
   
одинаково люблю і мурчиків і тузиків.

а полканів?
   
а полканів?
ага!
   
Изначально был ярым собачником, хотя люблю всякую божью тварь. Потом при случае подарили рыжего кота, которого воспитала собака. После того, как оба ушли на Радугу с разницей в два года, сначала появилась собака, потом как-то поехали с женой на "птичку" за какой-то бытовой фигней, домой вернулись с трехмастной кошкой-котенком. Вторую кошку в возрасте 17 лет можно сказать украли у нерадивых хозяев, веты кошке давали пару месяцев, с того времени прошло уже почти полгода, а благодарнее зверя не видел давно. Итого на сегодня две кошки, две собаки, такая маленькая стая. Люблю всех.
   
Изначально был ярым собачником, хотя люблю всякую божью тварь. Потом при случае подарили рыжего кота, которого воспитала собака. После того, как оба ушли на Радугу с разницей в два года, сначала появилась собака, потом как-то поехали с женой на "птичку" за какой-то бытовой фигней, домой вернулись с трехмастной кошкой-котенком. Вторую кошку в возрасте 17 лет можно сказать украли у нерадивых хозяев, веты кошке давали пару месяцев, с того времени прошло уже почти полгода, а благодарнее зверя не видел давно. Итого на сегодня две кошки, две собаки, такая маленькая стая. Люблю всех.

Это в доме или квартире?
   
де пункт - не люблю собачників
   
Это в доме или квартире?

квартира к сожалению. Но надеюсь очень скоро сменим квартиру на пампасы:)))
   
Надо сделать опрос по юлькам, зеленкам и Порохам  :laugh:
   
квартира к сожалению.

килограммы шерсти. Как я вам сочувствую... Шерсть просто везде... Постель. одежда. еда...
   
килограммы шерсти. Как я вам сочувствую... Шерсть просто везде... Постель. одежда. еда...

Отнюдь:))) одна собака в силу природы и породы почти не леняет, тримминг наше все, вторая дважды в год, так себе. Из кошек только самая старая, в силу того, что не стерилизованная и еще некоторых проблем в силу возраста и здоровья.  Скажем так, у соседей молодой алабай, у других венгерская выжла, так вот с  них по отдельности шерсти столько же, как со всей моей стаи.
   
Юльки за перший пункт, бо собака жіночого роду їм близька...  :gigi:
А я за котів, вони самостійні і немає в них рабської відданості, вони горді і мають гідність.
   
Голосование коты -собаки  напомнило голосование за Кошулинского  , а значит почитатели Кошулинского  заядлые  кошатники .
   
Из кошек только самая старая

У нас кот. Весной и осенью прямо пух летает с него... На сквознячке в коридоре клубочками оседает... Хоть и вічесіваешь его каждую субботу
   
бо собака жіночого роду їм близька...

Чого жіночого????
Сучка взагалі то жіночого :)
Чи у нас різна українська?
   
собака це раб
а кіт на рівні з хазяїном

 (tu)
   
У нас кот. Весной и осенью прямо пух летает с него... На сквознячке в коридоре клубочками оседает... Хоть и вічесіваешь его каждую субботу
То мало, ми вичісуєм кожен день і шерсті хоч валянки збивай.  :)
   
Юльки за перший пункт, бо собака жіночого роду їм близька...  :gigi:
А я за котів, вони самостійні і немає в них рабської відданості, вони горді і мають гідність.
коти- підлизи і хитруни. за собаками таке рідко водиться.
   
коти- підлизи і хитруни. за собаками таке рідко водиться.

Коти - потужні антидепресанти.
Муркотіння - природний звук від депресії
   
Юльки за перший пункт, бо собака жіночого роду їм близька...  :gigi:
А я за котів, вони самостійні і немає в них рабської відданості, вони горді і мають гідність.

моя теорія каже що навпаки
   
моя теорія каже що навпаки

У мене не теорія, а практика.
Маю двох котів - реальні особистості, особливо кішка.
   
У мене не теорія, а практика.
Маю двох котів - реальні особистості, особливо кішка.

я маю на увазі що юлькам має бути близькими коти
бо вони 1) цінують приємний вигляд і приємність на дотик більше розуму
2) хочуть щоб їх тварина домінувала над ними хочуть бути слугами а не господарями
3) не готові брати відповідальність бо собака це набагато більша відповідальність
   
Коти - потужні антидепресанти.
Муркотіння - природний звук від депресії
та так, але підлизи ще ті - приїжджаю в село, кіт, який перед тим зжер миску харчів випрошує в мене котячі "цукерки" ніби три дні не їв, як  коза-дереза.
   
пояснення, чому в селах більше собак, а в містах котів, просте - умови проживання
кота в квартирі легше тримати ніж собаку
на селі ті собаки на 99% сидять на ланцюгу з метою "охорони".
це не міські породисті квартирні
   
Якщо навіть додати до собак тих хто як і я проголосували, що одинаково люблять. То коти всерівно перемогли. :)
   
Якщо навіть додати до собак тих хто як і я проголосували, що одинаково люблять. То коти всерівно перемогли. :)

це говорить про загальний рівень фупу
   
це говорить про загальний рівень фупу
Так, це говорить, що більшість форумчан живуть в квартирах.  :)
   
Якщо навіть додати до собак тих хто як і я проголосували, що одинаково люблять. То коти всерівно перемогли. :)

 [ua]
   
песики  (tu)

котів не люблю, вони самі по собі і воняють
   
коти не воняють.. коли не мітять.
   
Котячи девачьки хитрые и вредные, как и людские. ;)  Коты прямолинейней. У меня вчера Чупа хотела влезть в цветочную вазу на шкафу и навернулась с грохотом посреди ночи. Ваза вдребези, а у нее кошачэ заикание. :D

 :laugh:  :weep: "от блядота" (с)

приблизно в таких випадках моя киця-дєффачка ФіФочка отримувала від мене саме цю репліку )))) :lol:  :weep:
так що соррі )))

п.с. обожнюю котів. іх не можна не любити.
   
:laugh:  :weep: "от блядота" (с)

приблизно в таких випадках моя киця-дєффачка ФіФочка отримувала від мене саме цю репліку )))) :lol:  :weep:
так що соррі )))

п.с. обожнюю котів. іх не можна не любити.
:) Когда все в порядке - она соблюдает дистанцию, так скзать личное пространство. Но если начинает лизаться - верный признак, шо шось уже натворила. :gigi:
   
Так, це говорить, що більшість форумчан живуть в квартирах.  :)

ну може і так
   
:) Когда все в порядке - она соблюдает дистанцию, так скзать личное пространство. Но если начинает лизаться - верный признак, шо шось уже натворила. :gigi:

))) да уж -розумняки хитрі ці кицьки. взагалі подобаються розумні кішки.
я ще зловила себе на тому, що люблю більше не кошенят мі-мі-мішних, а дорослих тварин.
кошенятка дурненьки. а от від спілкування з дорослою розумною кішкою отримую щире задоволення.
хоча, розумові здібності котів геть різні. трапляються і тупеньки особі. )
   
У мене не теорія, а практика.
Маю двох котів - реальні особистості, особливо кішка.

І вони обоє - юльки? От же ж послав їм господь хазяїна.....
   
песики  (tu)

котів не люблю, вони самі по собі і воняють

 :gigi: то ти ще у свого песика не нюхав там, де нюхаєш у кота.
   
трапляються і тупеньки особі.
Все как у людей.))
   
песики  (tu)

котів не люблю, вони самі по собі і воняють
Ты шо, котами водку занюхиваешь? 8-:  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія