Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джавеліни приїхали

Джавеліни приїхали

Отак вітають президента України  :laugh:
А не кавою з куньяком на Майдані  :fuck:

   
Re: Джавеліни приїхали

хай відсилають назад, бо нема загрози і нефуй панікувати ..

   
Re: Джавеліни приїхали

хай відсилають назад, бо нема загрози і нефуй панікувати ..

Пьйотр ліксєєвіч, перелогіньтесь  :D

   
Re: Джавеліни приїхали

Це завдяки роботі Порошенко, його закордонних поїздками, всупереч небажанню зеленого.  :K
   
Re: Джавеліни приїхали

Пьйотр ліксєєвіч, перелогіньтесь
яя дас ис фантастиш
   
Re: Джавеліни приїхали

Це завдяки роботі Порошенко, його закордонних поїздками, всупереч небажанню зеленого.  :K
Он оплачивает эти поставки из собственного кошелька?
   
Re: Джавеліни приїхали

Америкоси ще стараються, а блазень вже робить 10 семимильних кроків на зустріч хуйлу.
   
Re: Джавеліни приїхали

Америкоси ще стараються, а блазень вже робить 10 семимильних кроків на зустріч хуйлу.
У Зеленского это одна зрадища или 10 простых зрад по семь миль каждая?
   
Re: Джавеліни приїхали
LVV

Вже амери можуть не поспішати. Кловани парешалі. А я думаю чого бубон такий спокійний на майже війні.
   
Re: Джавеліни приїхали

Америкоси ще стараються, а блазень вже робить 10 семимильних кроків на зустріч хуйлу.
Зеленский не правильный президент,правильный бы с каждым джавелинчиком сфоткался,каждый ящичек поцеловал на камеру
   
Re: Джавеліни приїхали

Америкоси ще стараються, а блазень вже робить 10 семимильних кроків на зустріч хуйлу.

На щастя, торчок на розвиток подій вже ніяк не впливає. Все робиться без оглядки нього.

А якщо почне АКТИВНО ПРОТИДІЯТИ ОБОРОНІ, то дуже сподіваюсь, що на такий випадок вже передбачені і підготовлені серйозні аргументи, щоб він не мав змоги ПЕРШКОДЖАТИ.

Так що нехай летить на Бора Бора і укуриться там хоч до всрачки. Може іноді намуркати якийсь відосик, після приходу, як торкне.
   
Re: Джавеліни приїхали

Перший Крок з десяти- передати Джавелiни в ДНР)))
   
Re: Джавеліни приїхали
Agh

Зеленский не правильный президент,правильный бы с каждым джавелинчиком сфоткался,каждый ящичек поцеловал на камеру
А потом бы подорвал оптом всё на складе ;)
   
Re: Джавеліни приїхали

У Зеленского это одна зрадища или 10 простых зрад по семь миль каждая?
Для чого зелень провокує людей на протест під час всієї цієї херні?
   
Re: Джавеліни приїхали

Зазначте що Зелений ні разу не зустрів ці літаки і ні разу не подякував за зброю (дякував лише за бабло)
   
Re: Джавеліни приїхали

Отак вітають президента України

не бачу на фотках президента України

як вже писалось, союзники усунули віслюка і не дозволяють йому навіть близько до цієї зброї підходити, тому що його заслуг в цій допомозі - НУЛЬ
   
Re: Джавеліни приїхали

Зазначте що Зелений ні разу не зустрів ці літаки і ні разу не подякував за зброю (дякував лише за бабло)
----
От тому і зрадник!!! :pleasantr:
   
Re: Джавеліни приїхали

Це завдяки роботі Порошенко, його закордонних поїздками, всупереч небажанню зеленого.  :K
(tu)  :lol:
Я тільки хотіла отак пожартувати, а земляк випередив
   
Re: Джавеліни приїхали

Зазначте що Зелений ні разу не зустрів ці літаки і ні разу не подякував за зброю (дякував лише за бабло)
А що робив? Матом вкрив постачальників? От жеж паразит малий!
Інша справа - петро. Той не погребував би навіть повідомити що власні  :lol: гроші заплатив
   
Re: Джавеліни приїхали

Зазначте що Зелений ні разу не зустрів ці літаки і ні разу не подякував за зброю (дякував лише за бабло)

О, уявляю те виття на болотах якби він таке зробив...  :)
   
Re: Джавеліни приїхали

Для чого зелень провокує людей на протест під час всієї цієї херні?
Против чего провоцируют протестовать сторонники Зеленского?
 Однако я знаю о недавних истериках и визгах сторонников Порошенко с требованием немедленного смещения Зеленского!
   
Re: Джавеліни приїхали

президента України

в Україні досі нема президента
є якийсь блазень-лялька, який управляється Коломойшею.


   
Re: Джавеліни приїхали

(tu)  :lol:
Я тільки хотіла отак пожартувати, а земляк випередив
В пику Зеленскому  Порошенко оплатил  200 миллионные военные поставки в Украину из собственного кошелька!Сторонники Порошенко! Подтвердите или  опровергните это утверждение! Так оплатили или не оплатил?
   
Re: Джавеліни приїхали

Зеленский не правильный президент,правильный бы с каждым джавелинчиком сфоткался,каждый ящичек поцеловал на камеру

Кловун так з Герегівським приватним рейсом Мрії вже фоткався, коли ті маски для Епіцентру привезли. І робив вигляд, що то держава рейс заказала.
   
Re: Джавеліни приїхали

Кловун так з Герегівським приватним рейсом Мрії вже фоткався, коли ті маски для Епіцентру привезли. І робив вигляд, що то держава рейс заказала.
Вот же зрадник! (td)
   
Re: Джавеліни приїхали

Против чего провоцируют протестовать сторонники Зеленского?
 Однако я знаю о недавних истериках и визгах сторонников Порошенко с требованием немедленного смещения Зеленского!
Наприклад проти придушення ФОПів і кроків на зустріч хуйлу.
   
Re: Джавеліни приїхали

Наприклад проти придушення ФОПів
 
/quote]
 От Фопов протестуют только сторонники Зеленского,сторонников Порошенко,имеющих ФОП, среди них нет?
   
Re: Джавеліни приїхали
nik

Пьйотр ліксєєвіч, перелогіньтесь  :D

 :lol:  (tu)

ятапять

Поросенко, перелогинтесь!
   
Re: Джавеліни приїхали
nik

Против чего провоцируют протестовать сторонники Зеленского?
 Однако я знаю о недавних истериках и визгах сторонников Порошенко с требованием немедленного смещения Зеленского!

 (tu)
   
Re: Джавеліни приїхали
nik

Он оплачивает эти поставки из собственного кошелька?

Поросенко бьется в конвульсиях
   
Re: Джавеліни приїхали

Це Зеленський нам джавелінів купив на виручку від Сватів?

Який молодець!
   
Re: Джавеліни приїхали
LVV

Не мучтеся. Кажіть хай відвозять в зад.
   
Re: Джавеліни приїхали
ATF

Кляті американці! Граються в психологічні ігри на ескалацію! Треба кликати ОДКБ!
І
   
Re: Джавеліни приїхали

Отак вітають президента України  :laugh:
А не кавою з куньяком на Майдані  :fuck:
https://www.facebook.com/100064812967963/posts/302839795219784/
Кляті американці - нагнітають панічних настроїв, зброю нам підсовують і хочуть нас в’язати в точно не нашу операцію. Я правильно кажу, Світлано?
   
Re: Джавеліни приїхали
nik

Це Зеленський нам джавелінів купив на виручку від Сватів?

Який молодець!

ну от бачиш  :D скоро волька на продажу кацапам средства от облысения купит джавелин  X(

а за ним поросенко продасть рошен и виддасть на захист неньки все що накрав
   
Re: Джавеліни приїхали

Зазначте що Зелений ні разу не зустрів ці літаки і ні разу не подякував за зброю (дякував лише за бабло)

   
Re: Джавеліни приїхали

Не мучтеся. Кажіть хай відвозять в зад.
О, а ось й хуйло-кубло з Чехії почало "рота відкривати".
Може на форумі відкриємо окремий підфорум "цінні поради від еміговської ковбаси"? 8-:  [M]
   
Re: Джавеліни приїхали

ну от бачиш  :D скоро волька на продажу кацапам средства от облысения купит джавелин  X(

а за ним поросенко продасть рошен и виддасть на захист неньки все що накрав
Хто? Порося?
Порося на власних похоронах буде у дітей канхфєти зі стола красти та собі у гроба ховати ;o  8-:
   
Re: Джавеліни приїхали
nik

поросенко вимагаэ!!!
   
Re: Джавеліни приїхали

Зелевошки, простой вопрос -
почему наша оппозиция и западные союзники уже месяц постоянно говорят об угрозе, а ваш клоун зелемордый вместе со свиноцапами кремлевскими утверждают шо никакой угрозы нет?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія