Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Хтось переробляв новий техпаспорт на нерухомість в електронному вигляді?

Техпаспорти на нерухомість, зроблені до 2013 року, є у багатьох. Чи хтось поновлював їх, щоб занести у Реєстр речових прав і вже в електронному вигляді.
Питання: чи то дорого коштує, чи довга канітєль? Чинуші нічого конкретного не кажуть.
Біда.  :(
   
Техпаспорти на нерухомість, зроблені до 2013 року, є у багатьох. Чи хтось поновлював їх, щоб занести у Реєстр речових прав і вже в електронному вигляді.
Питання: чи то дорого коштує, чи довга канітєль? Чинуші нічого конкретного не кажуть.
Біда.  :(
Переробляв техпаспорт в Івано-Франківському БТІ торік восени. Заплатив в районі півтори тис. грн, через тиждень прийшла мадам, щоб переміряти все, потім ще чекав біля місяця.
видали в паперовому вигляді. Потім з цим техпаспортом, свідоцтвом про власність і паспортом пішов в ЦНАП і зареєстрував у реєстрі нерухомого майна
   
Переробляв техпаспорт в Івано-Франківському БТІ торік восени. Заплатив в районі півтори тис. грн, через тиждень прийшла мадам, щоб переміряти все, потім ще чекав біля місяця.
видали в паперовому вигляді. Потім з цим техпаспортом, свідоцтвом про власність і паспортом пішов в ЦНАП і зареєстрував у реєстрі нерухомого майна
Дуже дякую за відповідь. Я так зрозуміла, що виготовляло паспорт БТІ, так? Тобто треба туди звертатися?
У мене нерухомість в селі, тому трохи проблема з віддалями між селом, районом і Львовом.
А далі треба заносити у Реєстр будівельних робіт ... :facepalm: Так мені сьогодні сказали у львівському ЦНАП.
Це вже витвір зеленої влади. Їм мало Реєстру речових прав, де реєструється нерухомість.

Останнє редагування: 20 жовтня 2021 19:49:47 від ЛАРТА
   
Дуже дякую за відповідь. Я так зрозуміла, що виготовляло паспорт БТІ, так? Тобто треба туди звертатися?
У мене нерухомість в селі, тому трохи проблема з віддалями між селом, районом і Львовом.
А далі треба заносити у Реєстр будівельних робіт ... :facepalm: Так мені сьогодні сказали у львівському ЦНАП.
Це вже витвір зеленої влади. Їм мало Реєстру речових прав, де реєструється нерухомість.
ну це я квартиру оформляв - з будинком може щось інакше бути
   
ну це я квартиру оформляв - з будинком може щось інакше бути
Та там того будинку менше, ніж квартири. Справа не в тім. Я вже кілька місяців митарствую по установах, щоб занести будинок і земельну ділянку у реєстри. Спочатку усі чинуші мені казали лише про два Реєстри: будинок - у Реєстр речових прав, а ділянку - в кадастровий Реєстр.
Коли я вже зі всіма документами прийшла у ЦНАП, щоб нарешті завершити справу, то мені почати співати про ще один реєстр, про виготовлення нових паспортів на будинок, ліцензовані фірми їх мають робити...тощо.  :facepalm:
Можна сказитися.
Це все при тому, що у мене документи зроблені, правда у 2004 р. і через помилки чинуш я усе відновлюю.


Останнє редагування: 20 жовтня 2021 20:09:43 від ЛАРТА
   
Будинок 4500 грн  і 2 місяці чекав
   
Будинок 4500 грн  і 2 місяці чекав
Дякую. Робили у БТІ?
Це щось дуже обов'язкове?
   
робить будь-яке бті, втч приватне
заносить в реєстр самостійно, це входить в послугу
   
Дякую. Робили у БТІ?
Це щось дуже обов'язкове?

Так робив в приватному БТІ. Прийшов подав документи які сказали сплатив відразу 4500 як сказали. Через 2 дні прийшли переміряли будинок. Через 2 місяці перетелефонували сказали прийти забрати документи. Чому так довго пояснили що були якісь трабли з цифровим підписом.
   
Переробляв техпаспорт в Івано-Франківському БТІ торік восени
какая была причина переоформления техпаспорта?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія