Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Курченко і Медведчук під "дахом " Президента обікрали Україну на 100 мільярдів

у меня нет рычагов влияния на президента, нет связи с ним, но лично я за то чтобы Медведчука оштрафовать, раскуркулить, посадить за решетку
на основании того как ты утверждаешь он ведет грязный бизнес. Факты давай, будем поднимать общественность, писать заявления в соответствующие органы,
и при отсутствии реакции на наши обоснованные обращения, тогда мы будем апеллировать к президенту, требуя от него чтобы он своей властью данной ему народом
навел законность. И, это будет последовательный государственный подход, а не так как Тимошенко реквизировала у Фирташа 11 млрд.куб.газа РУЭ, а впоследствии по решению европейского суда Украина в три раза переплатила за себестоимость этого газа. 
Из вышесказанного я понял что твой президент импотент.Я правильно тебя понял?Так купи ему Виагры.
   
одіозні олігархи Сергій Курченко


дальше не читал ...
если Курченко уже олигарх, а не прохиндей и прохвост,
то все то фуфло там дальше пусть кто-то другой хавает ...
марево и фантазии от голодранцев для голодранцев,  опухших от нищеты
   

Упс, то у меня очепятка была. Вместо почти написал практически  :blush2:

Так контрабас еще продавать нужно, ноо.....
Миллиарды с такой схемы хрен заработаешь. Слышком много паливных моментов.
Первое - это чем и куда возить? Машинами? Тогда надо иметь очень большой парк бензовозов. По ЖД? Тоже не вариант. Слишком много привлечь посторонних надо, прикормить и обласкать, а то сдать могут, если обидютьсо. Да и куда возить такое количество? Самый простой и быстрый сбыт - сеть заправок. Но и тут много нюансов. Много не продашь, так как надо и легальное топливо продавать, чтоб не спалиться.
В общем, хрен миллиарды заработать можно, а вот пару тройку лямов баксов в год - не вопрос.



Останнє редагування: 16 листопада 2017 09:02:00 від John Chandos
   
Из вышесказанного я понял что твой президент импотент.Я правильно тебя понял?Так купи ему Виагры.

зачем? У тебя что чешется нестерпно?
   
Это "достижения"!
Знищення банківництва, масове зубожіння населення, недоступність правосуддя, безробіття, масова еміграція, фактично, біженство від нужди, як з Донбасу - від війни, підсилене таким вчасним спрощенням виїзду до Європи. І одночасно - перманентне підсилення поліції, прокуратури, намагання НГ зробити поліційними силами. До цього додасться знищення освіти, медицини, пенсійної системи. І отримаємо величезну країну в центрі Європи, всебічно підготовлену до колонізації, до визискування тубільного населення, безправного і неосвіченого, до вивезення лісу, чорнозему, граніту, титану, урану, рапсу, олії, меду, робочої сили.
   
Що тут? Ярд Сєні вже знайшли, тепер шукають 100 ярдів Пороха? :gigi:
   
річниця ,  тихо  в темі
   
Що тут? Ярд Сєні вже знайшли, тепер шукають 100 ярдів Пороха? :gigi:
Та їм аби на вентилятор накинути.
   
річниця ,  тихо  в темі

шо там, за наклеп на Петра и его товарища осудили вже агентов кремля ?
   
Та їм аби на вентилятор накинути.

#твердозапетра!
   
шо там, за наклеп на Петра и его товарища осудили вже агентов кремля ?
зі  слизьких  тем  пПОПи  зістрибують ,  всьо  наклеп
   
то все то фуфло там дальше пусть кто-то другой хавает ...
марево и фантазии от голодранцев для голодранцев,  опухших от нищеты

 :)
   
В нормальной стране такой как Педро ушел бы в отставку с позором,точнее его бы посадили сразу.
X(
   
Це не під дахом,  Порошенко активно приймає в цьому участь.

+
   
В нормальной стране такой как Педро ушел бы в отставку с позором,точнее его бы посадили сразу.

Так.  (tu)
   
Пан Патриарх жжот нипадеццки!  :laugh:

Южанин,ну ты просто Матросов какой-то! Мона скааать ГателлА! Грудями за Пецю! Типа: АЦТУПАТЬ НЕКУДА! За нами Конча и Козин! :D
   
Да ладно... :-)o
Та я не пойму волька від тупості своєї постійно ганьбиться чи від своє наївності.
То за тімашонку топив, тепер її хає, шокосвина сварив, тепер за нього сраку рве.
Хіба можна перебуваючи в здравом умі стільки помилятися.
Тут тільки я один не помилявся, хіба що інколи хибні прогнози давав через свій надмірний оптимізм.  B-)
   
Може тоді Вольтер потрєблял менше, та й взагалі молодший був, мізки менш засмічені
бо що притомній людині потрібно для тверезої оцінки петро?
   
Може тоді Вольтер потрєблял менше, та й взагалі молодший був, мізки менш засмічені
бо що притомній людині потрібно для тверезої оцінки петро?
:umnik2: справді, метаморфоза крута, точно як у тебе в 2012 році.
Взагалі це цікавий феномен, коли людина раптово міняє свої моральні принципи
на діаметрально протилежні, та ще й в гірший бік. :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія