Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗАЗ Slavuta Nova

Re: ЗАЗ Slavuta Nova

я би купив новий тазік за 100 000 грн.
а за 50 штук взяв би два. поки один в сервісі - на другому їздиш  :D
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

свідок зради? фотка фейкова!

может и фейковая, гуляет по твиттеру..но я где-то такое и представляю...вприн ципе, впринципе, если это поставить на нормальные диски, доказать что оно относительно безопасно и практично + сделать норм ценник, то..а так очень отдаленно, но на это смахивает

   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

ээ..походу вот..но не будем отчаиваться  :-)o

Показати зображення...

Предлагаю назвать эту модель - Таврия Дно, а следующую можно будет назвать Таврия Днище.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

я би купив новий тазік за 100 000 грн.
а за 50 штук взяв би два. поки один в сервісі - на другому їздиш  :D

А сенс?
І це, зверни увагу, вже з інтересом перекупів.  За три штуки вже можна шукати щось новіше і краще.



   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

на Смарт сильно машет
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

может и фейковая, гуляет по твиттеру..но я где-то такое и представляю...вприн ципе, впринципе, если это поставить на нормальные диски, доказать что оно относительно безопасно и практично + сделать норм ценник, то..а так очень отдаленно, но на это смахивает

Показати зображення...

Бляяяя, як ти йійо на еормальні диски поставиш? Цуко, ти хоч щось в конструкціі того відра розумієш? ??
Там ступиця інакша абсолютно. Це потрібно замінити половину трансмісіі, хоча б на таз-івську. Пряморукі пєрци з тавріями так і роблять
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

А сенс?
І це, зверни увагу, вже з інтересом перекупів.  За три штуки вже можна шукати щось новіше і краще.

Показати зображення...

автохлам вже не цікавить...
наївся я старих німців так шо більше не хочу.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

А сенс?
І це, зверни увагу, вже з інтересом перекупів.  За три штуки вже можна шукати щось новіше і краще.

Показати зображення...
за 300 баксів на металолом піде
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

автохлам вже не цікавить...
наївся я старих німців так шо більше не хочу.

Тобто, ти би вивалив 4к$ за таврію? Де при дтп капот тобі бошку відріже? І подухи тільки у влажних мєчтах власника? Пздц.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

Папарации поймали на тестах новую славуту.

Машину во время тестов поймали фотографы-шпионы и опубликовали фото в сети. Хотя автомобиль прикрытый камуфляжем, все же удалось разглядеть концепт.

Фото новой Славуты http://tuningevo.club/shop/283/middle/20191_1.jpg

Останнє редагування: 26 травня 2016 11:30:41 від magnum
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

Тобто, ти би вивалив 4к$ за таврію? Де при дтп капот тобі бошку відріже? І подухи тільки у влажних мєчтах власника? Пздц.

ти ше не бачив тої Таврії а вже діагноз поставив ?
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

ти ше не бачив тої Таврії а вже діагноз поставив ?

То по старій  діагноз. Нова, якщо буде, то або омологація староі в межах світлотехніки, або повністю інша китайська машина.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

от коли буде - тоді поговоримо.

але нова машина за4 кбаксів це дуже гарна ціна.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

То по старій  діагноз. Нова, якщо буде, то або омологація староі в межах світлотехніки, або повністю інша китайська машина.

В старій, доречі нічо при дтп не відріже. Це для інформації :)
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

Ой не смеши.. Ты не равняй свои доходы с доходом манюпаса.

тому говориться про б/у і мита

нова славута та будь-який автомобіль має конкурувати із новим а не б/у а у нас на б/у вищі мита ніж на нові

Давай мита на нові піднімемо!!!!
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

але нова машина за4 кбаксів це дуже гарна ціна.
Згоден. Якщо йдеться за машину  :D
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

Згоден. Якщо йдеться за машину  :D

а може їм вийде зробити ?
це в принципі реально якшо захотіти  :D
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

а може їм вийде зробити ?
це в принципі реально якшо захотіти  :D

только неделю назад все восторгались Мрией, а сегодня сами не верите, что Украина может какой то сраный автомобильчик сделать?
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

а сегодня сами не верите, что Украина может какой то сраный автомобильчик сделать?

Украина != Васадзе
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

В старій, доречі нічо при дтп не відріже. Це для інформації :)

Та невже? Зверни увагу на те, як склався капот на зубилі і тавріі.  Будеш стверджувати, що це нормально і відповідає нормам?

   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

только неделю назад все восторгались Мрией, а сегодня сами не верите, что Украина может какой то сраный автомобильчик сделать?

та ні
ті що тут пропонують закрити завод нах
мрією не захоплювались
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

от коли буде - тоді поговоримо.

але нова машина за4 кбаксів це дуже гарна ціна.

Йуморізд. За 4к$ Васадзе  хіба прикрутить до коляски двігло від бензопили "дружба". Китайський варіант омологаціі буде коштувати 8-10к$, і до тавріі, як і до украінського виробника, не буде мати жодного відношення. Окрім шильдіків і прикручування коліс.

   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

та ні
ті що тут пропонують закрити завод нах
мрією не захоплювались

Подарувати. Будь-якому автовиробникові, що збереже профіль. Одночасно,  із відміною мит і акцизів.
Васадзе посадити за завдані страждання і мільярдні збитки манюпасів.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

В мене була Славута - свої гроші відробила - ні разу мене не підводила - постійно їздила на дальні дистанції по пару тисяч км. возила вантажі. наразі віддав товаришу і вона далі вірно служить.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

Основні недоліки це ладовська кончена електроніка і вихлопна система яка ржавіє і періодично міняв. Але якщо врахувати дешевизну то це понти.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

только неделю назад все восторгались Мрией, а сегодня сами не верите, что Украина может какой то сраный автомобильчик сделать?

я вірю.
і більше ніхто в гілці  :D
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

та ні
ті що тут пропонують закрити завод нах
мрією не захоплювались

всі будуть захоплюватись Славутою коли мита зробити як в Польші

Просто будуть в екстазі від Славути/Таврії/Запорожця
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

всі будуть захоплюватись Славутою коли мита зробити як в Польші
Просто будуть в екстазі від Славути/Таврії/Запорожця

мита на шо ?
на 20 річний автохлам ?
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

всі будуть захоплюватись Славутою коли мита зробити як в Польші
Просто будуть в екстазі від Славути/Таврії/Запорожця

тепер розкажи хто буде в екстазі якщо ЗАЗ закрити і порізати все на втормет
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

Основні недоліки це ладовська кончена електроніка і вихлопна система яка ржавіє і періодично міняв. Але якщо врахувати дешевизну то це понти.

А ступиці? Це аддд!
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

я вірю.
і більше ніхто в гілці  :D
І я теж вірю  [ua] , а от продавати його за його "красну ціну" не помножену від дурості  на 5-10 точно не може.  :(
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

От якби блямба німецька - ото краса була б!


Та ні, там вже блямба не допоможе :)
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

может и фейковая, гуляет по твиттеру..но я где-то такое и представляю...вприн ципе, впринципе, если это поставить на нормальные диски, доказать что оно относительно безопасно и практично + сделать норм ценник, то..а так очень отдаленно, но на это смахивает

Показати зображення...

Це не фейк, - це Смарт Родстер старенький  :)
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

тепер розкажи хто буде в екстазі якщо ЗАЗ закрити і порізати все на втормет

усі 42 мільйони ще живих українців за виключенням корупціонерів та партійних ботів що захищають корупцію
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

усі 42 мільйони ще живих українців за виключенням корупціонерів та партійних ботів що захищають корупцію

Будут народные гуляния неделю  :lol:  а грустить будут только васадзе и потато
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

Основні недоліки це ладовська кончена електроніка і вихлопна система яка ржавіє і періодично міняв. Але якщо врахувати дешевизну то це понти.

ой пане брешіть та не забріхуйтесь про дешевизну

нормальні частини коштують нормально а коли ви пишете що тисячі кілометрів їздили то дуже багато запитань виникає - людей що на таврії проїздили махом пару тисяч є в Україні одиниці 
і про них складають легенди

можливо ви теж та легенарна особистість тоді вибачайте

але таврію в родині маємо - гамно не машина кому б продали ми б були щасливі - всі бесплатно хочуть
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

ой пане брешіть та не забріхуйтесь про дешевизну

нормальні частини коштують нормально а коли ви пишете що тисячі кілометрів їздили то дуже багато запитань виникає - людей що на таврії проїздили махом пару тисяч є в Україні одиниці 
і про них складають легенди

можливо ви теж та легенарна особистість тоді вибачайте

але таврію в родині маємо - гамно не машина кому б продали ми б були щасливі - всі бесплатно хочуть

дешево - порівняно з фордом - навіть дуже дешево. За таврію не скажу - була славута. Брав новеньку і глядів. В крим з криму декілька раз. В непогоду вивозила ніде не застрявав. А да - ще міняв періодично тросик зцеплення.(це єдине що я робив сам )))) ) все інше на автоцентрі на кільцевій )). Потім після гарантії - приватний мастер.

Останнє редагування: 26 травня 2016 13:23:34 від Геннадій-Умань
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

ой пане брешіть та не забріхуйтесь про дешевизну

нормальні частини коштують нормально а коли ви пишете що тисячі кілометрів їздили то дуже багато запитань виникає - людей що на таврії проїздили махом пару тисяч є в Україні одиниці 
і про них складають легенди

можливо ви теж та легенарна особистість тоді вибачайте

але таврію в родині маємо - гамно не машина кому б продали ми б були щасливі - всі бесплатно хочуть

Если регулярно любить свою таврию, любить на ней, любить под ней, любить в ней, любить задрав её капот, любить днем,  любить по ночам не жалея смазки, то начинаешь действительно любить свою таврию как женщину.
После неоднократного страстного секса между таврией и владельцем образуется любовная связь закрепленная множественными оргазмами.
Поэтому не стоит на некоторых автовладельцев наезжать за любовь к таврии.
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

После не однократного страстного секса между таврией и владельцем образуется любовная связь закрепленная множественными оргазмами.

та не було там ніякого сексу - я не автолюбитель - я там капот раз в три місяці піднімав води долити
   
Re: ЗАЗ Slavuta Nova

та не було там ніякого сексу - я не автолюбитель - я там капот раз в три місяці піднімав води долити

та да тисячі км і раз на 3 місяці капот підіймав  :facepalm1:

пишіть ще

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія