Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії :crazy_pil: !

Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

В мене такої команди немає і не знаю де її знайти.

Сюди заглядав?
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Генеральний директор Nvidia вважає, що в найближчому майбутньому кодити будуть лише нейронки, а дітей вже немає сенсу вчити класичному програмуванню.
 
На його думку, програмістами мають стати всі, але за допомогою промпт-інжинірингу.
   
Генеральний директор Nvidia вважає, що в найближчому майбутньому кодити будуть лише нейронки, а дітей вже немає сенсу вчити класичному програмуванню.
 
На його думку, програмістами мають стати всі, але за допомогою промпт-інжинірингу.

А хде ж они все харчеваццо будуть?  :weep:
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Сюди заглядав?

Так під федору воно є, я то знаю, а в мене дебіан, там інший формат пакетів.
Хіба спробувати перекомпілювати, але воно може залежати від цілого каскаду додаткових пакетів  і всі доведеться переробляти.
А ставити федору задля цієї команди все одно що ставити вінду задля руфуса - нефеншуйно, хіба як крайній варіант.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Генеральний директор Nvidia вважає, що в найближчому майбутньому кодити будуть лише нейронки, а дітей вже немає сенсу вчити класичному програмуванню.
 
На його думку, програмістами мають стати всі, але за допомогою промпт-інжинірингу.

Хай спочатку тими нейронками перекомпілюють хоч один бровсер, щоб не гальмував і пам'ять не жер гігабайтами.
   
Хай спочатку тими нейронками перекомпілюють хоч один бровсер, щоб не гальмував і пам'ять не жер гігабайтами.

не пройдет думаю и года, как это все будет в порядке вещей. Оптимизация всего софта, который наклепали говнокодеры за последние 25 лет — это будет революция. Все ООП пойдет наконец в жопу. Размеры софта сократятся минимум на порядок.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Немає там EFI. Це, мабуть, тонкий кліент від Dell на ARM.

Ааа так, мусив перечитати назад. З x86 пишуть сюди на форум, ARM застряг на етапі бутлодера. Зрозуміло.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !


Ось у цій дискусії, можливо, знайдеться щось корисне:

https://forum.doozan.com/read.php?2,63499

I've used the Dell Wyse software to generate a bootable USB stick for firmware upgrades. This stick can be booted by inserting it in the device and pressing the 'p' key while the device is being powered on. It allows you to either upgrade the firmware or extract a copy of the current firmware. So I decided to extract a copy of the current firmware to USB.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Прочитав новину що Китай вирішив відмовитись від Intel і AMD процесорів в державних установах.
Цікаво чим замінять і чи не буде це новою історією боротьби з горобцями?
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Прочитав новину що Китай вирішив відмовитись від Intel і AMD процесорів в державних установах.
Цікаво чим замінять і чи не буде це новою історією боротьби з горобцями?
Будуть клони клепати  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія