Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невзоров - годний кацап.

Re: Невзоров - годний кацап.

Да, но если это так то, что мешает власти заткнуть ему рот? Методов достаточно.
значить не на часі
   
Re: Невзоров - годний кацап.



Один з декілька. Прощання його, слава Украіні, Живе Белорусь, радують давно. Гляньте свіжи "Невзоровські среди". Там його спитали, а може украінци колись відчують братерство до росіян? Відповів, що сподіваеться, що ніколи.
Бегги , в стране , в которой садят  ,именно садят  , а не штрафуют , за репост более простых  вещей . Но Невзорову разрешают вещать спокойно . Как ты думаешь почему ?
Не ведись.
може. Та він просто досяг деякоі вишини, його грохнуть скоріше, ніж посадять.
Ніт, его задача пропаганда за хуйло , но против думающей аудитории. Еще раз - там такая система , что даже простой репост в интернете чреват тюремным сроком. Но как в советские времена , избранные могут критиковать режим.
Становясь своими для "оппозиции".
Проанализируй его мыслевирусы.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Аналогів Невзорова, по нехорошому відношенню к хуйлу з публіцістів хтось знає? Ну, окрім Шендеровіча.
   
Re: Невзоров - годний кацап.



Ніт, его задача пропаганда за хуйло , но против думающей аудитории. Еще раз - там такая система , что даже простой репост в интернете чреват тюремным сроком. Но как в советские времена , избранные могут критиковать режим.
Становясь своими для "оппозиции".
Проанализируй его мыслевирусы.
ну, в вас паранойя. А в кого іі нема?
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Я теж думаю завжди про саме гірше, Дмитро. Зате, яке свято, як складаеться, не як все думав.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

ТС, не страждай фуєтою.
Я колись слідкував за творчістю Невзорова, як не як, талановитий троляка. Фільм "Чистилище" й досі шикардос.
Але Невзоров - друзяка Хуйла. Він якось обмовився на своїх відосах, що у нього з Хуйлом якісь ще родинні мутки, ще від батька кдбшника.
Хуйло Невзорову довіряє,  тому поклав на нього роль  громовідводу усякої опозиційної крамоли. Такі самі мутки з Хуйлом має  й Конюша Собчак, тому їй практично все дозволено.
А от Нємцову достатньо було назвати Хуйла йопнутим, так результат не забарився.

П.С. Певний час дивився канал Невзорова, але зараз ні, просто чувак вже старий  - починає займатись самоповторенням, юзає одні й ті самі штампи та прийоми, а воно вже не прикольно.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

ТС, не страждай фуєтою.
Я колись слідкував за творчістю Невзорова, як не як, талановитий троляка. Фільм "Чистилище" й досі шикардос.
Але Невзоров - друзяка Хуйла. Він якось обмовився на своїх відосах, що у нього з Хуйлом якісь ще родинні мутки, ще від батька кдбшника.
Хуйло Невзорову довіряє,  тому поклав на нього роль  громовідводу усякої опозиційної крамоли. Такі самі мутки з Хуйлом має  й Конюша Собчак, тому їй практично все дозволено.
А от Нємцову достатньо було назвати Хуйла йопнутим, так результат не забарився.

П.С. Певний час дивився канал Невзорова, але зараз ні, просто чувак вже старий  - починає займатись самоповторенням, юзає одні й ті самі штампи та прийоми, а воно вже не прикольно.
вас почув, та тримаюся іньшоі думки.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

вас почув, та тримаюся іньшоі думки.
Ну, тримайся далі.  Нехай бачать твою наївність ))
Це ти просто не всі відосики з каналу Невзорова подивився.
Пару років тому він ще стібався с "хохлов, которые способны только на то, чтоб подкинуть сало" (с) Це було обговорення вбивства якогось сєпара в Лугандонії.

Останнє редагування: 6 травня 2021 00:29:40 від птах Сорока
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Рюске ліберал- це діагноз.Звісно, що Невзров досить розумний,але все одно-рюске ліберал.
   
Re: Невзоров - годний кацап.



 :weep:
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Рюске ліберал- це діагноз.Звісно, що Невзров досить розумний,але все одно-рюске ліберал.

имхо он не либерал.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Один з декілька. Прощання його, слава Украіні, Живе Белорусь, радують давно. Гляньте свіжи "Невзоровські среди". Там його спитали, а може украінци колись відчують братерство до росіян? Відповів, що сподіваеться, що ніколи.

Якби він помер, я би погодився: так, це хороший кацап.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

https://www.youtube.com/watch?v=kh7LnUzEdnc
:weep:

А цей довбоjоб навіть не може власний нік вірно написати. Має бути Morgenstern, не Morgen_Shtern. Дибіл кацапський.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

А цей довбоjоб навіть не може власний нік вірно написати. Має бути Morgenstern, не Morgen_Shtern. Дибіл кацапський.
Він звісно довбойоб, але до чого тут твої тупі зауваження?
В тебе ранкова зірка пишеться одним словом? Ну ок, вмовив, настоящие программисты пробелом не пользуются :eyes:
   
Re: Невзоров - годний кацап.

може. Та він просто досяг деякоі вишини, його грохнуть скоріше, ніж посадять.
можливо,або травануть.а якщо виживе то тілкі тоді посадять

Останнє редагування: 6 травня 2021 06:24:47 від Richo
   
Re: Невзоров - годний кацап.

можливо,або травануть.а якщо виживе то тілкі тоді посадять
все буде як з Навальним, сценарій в кдб один вже майже сто років.
це якщо цей утирок просто не вгасився до свинячого стану, що дуже ймовірно :laugh:

А взагалі то цікаво - ФУП жваво обговрює моргенштерна :super:  :shuffle:
   
Re: Невзоров - годний кацап.

ручной оппозиционер
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Ну, тримайся далі.  Нехай бачать твою наївність ))
Це ти просто не всі відосики з каналу Невзорова подивився.
Пару років тому він ще стібався с "хохлов, которые способны только на то, чтоб подкинуть сало" (с) Це було обговорення вбивства якогось сєпара в Лугандонії.
Якщо мова про моторолу і інші атентати, то нас же там немає пташка. НЕМАЄ. Бо ми тупі і неможемо нічого крім сала підкинути. Вони самі себе вбивають.  ;) То чий він агент?))))
   
Re: Невзоров - годний кацап.

ручной оппозиционер

Клоун який розважає хазяїна. Нажаль. :(
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Там взагалі інколи странненько в Мордорі. Ось Цимбалюк, УНІАН кор, в Мацкве сідить дуже давно, весь час тиче йебалом мокшан в іхне гівно. Досі живий, тількі сіли в руках додаеться:
   
Re: Невзоров - годний кацап.

У Цимбалюка дружина кацапка.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

У Цимбалюка дружина кацапка.
сношати кацапок жорстко, то обов'язок будьякого украінського журналіста, особливо в мацкве.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Один з декілька. Прощання його, слава Украіні, Живе Белорусь, радують давно. Гляньте свіжи "Невзоровські среди". Там його спитали, а може украінци колись відчують братерство до росіян? Відповів, що сподіваеться, що ніколи.
Стрьомний товариш. Я ще про Ризький ОМОН не забув. І потім він про коней різну маячню ніс.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Стрьомний товариш. Я ще про Ризький ОМОН не забув. І потім він про коней різну маячню ніс.
щось таке пам'ятаю, було. З конями. О молодість, о юність парубоцька... Кому і кобила невеста. Та зараз на людині одружений, хуйла асфальтом хлебалом возить. Як на мене - годний кацап.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

мовився на своїх відосах, що у нього з Хуйлом якісь ще родинні мутки, ще від батька кдбшника.
Хуйло Невзорову довіряє,  тому поклав на нього роль  громовідводу усякої опозиційної крамоли. Такі самі мутки з Хуйлом має  й Конюша Собчак, тому їй практично все дозволено.
А от Нємцову достатньо було назвати Хуйла йопнутим, так результат не забарився.
Ага схоже на правду . хуйло він ніколи не критикує  , а його оточення - так. Все як у радянські часи . + легко відслідкувати його слухачів.
Ще раз , є декілька персон , якім дозвоолено критикувати.  Мій радянський досвід каже , що такі люди співпрацювали  з КДБ. Що не суперечить тому факту , що він розумний. і стібеться з оточення хуйло.

   
Re: Невзоров - годний кацап.

Забудьте вже про кацапів. За їх парадигмою , вони конкістадори , а українці то індіанці. Не потрібно щось доводити , цю ідею потрібно прийняти , взяти зброю та відстояти свій вігвам. Ну Невзоров це інший загарбник, по типу нелояльний до корони .
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Забудьте вже про кацапів. За їх парадигмою , вони конкістадори , а українці то індіанці. Не потрібно щось доводити , цю ідею потрібно прийняти , взяти зброю та відстояти свій вігвам. Ну Невзоров це інший загарбник, по типу нелояльний до корони .
не, то все ясно. Однак, послухати кацапа, що лиє лайно на кацапів, то завжди пріемно. Навальний теж кацап, та як всередені мордору бійка, я то люблю.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

О, а тут, смотрю, 3,14здабол-шахматист резвится. Вернее, только 3,14здун.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Нема тут Вовкі. Проте, ось педераст кацапській пріліз.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Те ж саме, до речі,  що і з Собчак...  до неї Хуйло також досить поблажливо ставиться із-за батька...
Патамушта вони консерви, які в потрібний час видадуть на гора свою авторитетну думку  :pleasantr: , яку хуйло їм накаже видати.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Стрьомний товариш. Я ще про Ризький ОМОН не забув. І потім він про коней різну маячню ніс.
Нєврозов то був нашист номер 1.  Зараз можливо цілить на мінпроп при Навальному, для безпеки може мати компромат на владу, десь у сейфі швайц банку, з таймером.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Нема тут Вовкі

А чего ему тут делать? Вовка отметился в теме где ты проотвечался, пустобол. Напомню

21.00 понеділок. завтра в лічку надам свій телеграм.

И камент Вовчика на твоё пустозвонство

Если кому интересно, то повидомляю, что никто в личку так свой телеграмм и не надав)).. ОбЪявляю чисто шоб понимали степень обязательности и ответственности за свои слова потенциального соперника))

Тьфу, не мужик, а баба базарная.

   
Re: Невзоров - годний кацап.

То не валиво. Розвагі. Тим більш, що в тому телеграмі зараз мене нема й ще до понеділка не буде. Ось телеграм, надаю: _beggy . тож, заваліть, кацапе, ебало.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Пропоную, поспостерігати, хто піною ісходить, що саме цей кацап негодний. А потім пролістати іх пости попередні. То цікаво.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

То не валиво. Розвагі. Тим більш, що в тому телеграмі зараз мене нема й ще до понеділка не буде. Ось телеграм, надаю: _beggy . тож, заваліть, кацапе, ебало.

Зёма, проснись, ты серешь, нахрен мне твоя телега? 
Баба базарная, ты не мне обещал, посему пройдите по известному адресу со своей телегой.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Зараз піздючья сюди налізе. Один вже тут.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Нєвзоров-вєнєдіктов-бєлковський-дімагордон - агенти хуйла, крапка
Нємцова вбили.
А ось Муждабаєв і Бабченко втікли з Мордору. До речі, слухайте їх канали в ютьюбі і не напружуйте мізки дурним пошуком "хорошого кацапа" на хвилях хуйловського еха москви. Ці два вам давно розкривають очі, але не в коня корм, когось весь час розвертає до еха.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Зёма, проснись, ты серешь, нахрен мне твоя телега? 
Баба базарная, ты не мне обещал, посему пройдите по известному адресу со своей телегой.
не сплю і я вам не зема, піздючье. Відправив Вовке той телеграм.
   
Re: Невзоров - годний кацап.

не сплю і я вам не зема, піздючье. Відправив Вовке той телеграм.

Иплан, ты баба базарная отныне и довеку... Отправил он Вовке, ёпта.
Кстате, это-же не первое твоё балабольство, ага. Ладно, один раз не водолаз. Но ты-же два, минимум, раза, откровенно с3,14здел.  :tease:
Тьфу, обоссаное чмо. 
   
Re: Невзоров - годний кацап.

Яковенко теж закінчує свої ролики такими ж словами. У фейгіна і він сам, і його гості ще й не таке кажуть. Поки що не сидять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія