Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ДієтичнийМарафон))) ( sergej1974007)

Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Ну он немного по другому сказал )))).
Ты ведь знаешь что организм сбрасывает при таком экстриме ). Собственно на Серега фотках это видно. Ну и то что он сбросит десятку сомнений не было, козыри все в его руках были

сами назвали "марафон" и впадают в эйфорию через 10 дней после старта  :D
Серега прет шо парововоз и сомнений в этом действительно не было.

PS Смотрите на результаты через 3 месяца. Если не вернетесь в старый вес, то все боль-мень. Тогда действительно имело смысл этим марафоном страдать и самое плохое -- это подрихтованный иммунитет, естественно в худшую сторону. А вот если вернетесь.... ну вы поняли
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

сами назвали "марафон" и впадают в эйфорию через 10 дней после старта  :D
Серега прет шо парововоз и сомнений в этом действительно не было.

PS Смотрите на результаты через 3 месяца. Если не вернетесь в старый вес, то все боль-мень. Тогда действительно имело смысл этим марафоном страдать и самое плохое -- это подрихтованный иммунитет, естественно в худшую сторону. А вот если вернетесь.... ну вы поняли
(tu)
Дякую за увагу!  :D
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

сами назвали "марафон" и впадают в эйфорию через 10 дней после старта  :D
Серега прет шо парововоз и сомнений в этом действительно не было.

PS Смотрите на результаты через 3 месяца. Если не вернетесь в старый вес, то все боль-мень. Тогда действительно имело смысл этим марафоном страдать и самое плохое -- это подрихтованный иммунитет, естественно в худшую сторону. А вот если вернетесь.... ну вы поняли
да что там случится с иммунитетом страшного. Организм наоборот поблагодарит что в него больше сосиски не закидывают и остальную шнягу.
Я думаю перейти на одни роллы. Без соли и специй и соусов. 4 утром. 4 вечером. Нормальная такая диета)))

По праздникам суп с куриными фрикадельками)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Это сброс воды и мышц. Но цель достигнута))))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

У нас в клубі ЗОЖ завершився черговий 10 денний марафон з найкращим результатом - 1900г.
Звісно не всі утримують знижену вагу, але кому дійсно треба, отримують свій результат. Тим більш 10 днів здорового харчування, краще ніж 0.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

У нас в клубі ЗОЖ завершився черговий 10 денний марафон з найкращим результатом - 1900г.
Звісно не всі утримують знижену вагу, але кому дійсно треба, отримують свій результат. Тим більш 10 днів здорового харчування, краще ніж 0.

так в чем проблема сбросить 10 кг? всего лишь 50 дней и дело в шляпе  :pofig:
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

так в чем проблема сбросить 10 кг? всего лишь 50 дней и дело в шляпе  :pofig:
Разве я говорю о проблеме? Я как раз и иду по этому пути.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

(tu)
Дякую за увагу!  :D

Прибирай виноград і солодке, бо ти маринуєш час просто. Я б рекомендував починати так - на перший місяць треба забути про ваги. За цей місяць прибрати з раціону борошняне, солодке, алкоголь і додати фізнавантаження. На початку процесу ваги заважають, бо людина хоче побачити результат і робить ту йюхню, якою займається Сергій. Я не знаю чи він весь час такий, але на відео здається упадок сил. Організм бачить різке зменшення води і м’язів і переходить в режим економії - страждає метаболізм
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

да что там случится с иммунитетом страшного. Организм наоборот поблагодарит что в него больше сосиски не закидывают и остальную шнягу.
Я думаю перейти на одни роллы. Без соли и специй и соусов. 4 утром. 4 вечером. Нормальная такая диета)))

По праздникам суп с куриными фрикадельками)

А ты хоть раз интересовалась калорийностью роллов? Например в маке ролл - это под 1000 калорий  :D
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

прибрати з раціону борошняне, солодке, алкоголь і додати фізнавантаження.

нічого не прибирала, фізнавантаження додала -худну.

ось, не в цілях реклами  - https://zen.yandex.ru/media/okolo_pp/eshte-chtoby-pohudet-ne-sovershaite-osnovnuiu-oshibku-hudeiuscih-meniu-na-kotorom-ia-izbavilas-ot-61-kg-5f0b03c690379d39c7082e17

начиталась цього і думаю собі - це саме те, що мені підходить.

єдине неподобство -все, ВСЕ, що кладеш до рота, з початку потрібно покласти на ваги. ))))))))))

з початку тупо забувала, особливо коли готуєш одразу пару страв.
але справа звички, працює -результат є.


Останнє редагування: 14 вересня 2020 19:20:30 від эЛКа
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

В 1958 году учёный Макс Вишновский (Max Wishnofsky) определил Caloric equivalents of gained or lost weight , что один фунт жира в теле человека соответствует 3 500 килокалориям.
Таким образом, один килограмм жира равен 7 716 ккал.


Удачи вам в сжигании 77160 ккал за 50 дней

Человек с весом 60 кг за 30 минут бега в темпе 6 мин/км потратит порядка 310 ккал.

Итого: 2,5 часа ежедневно

Я буду болеть за обоих
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

та ладна.
оно в ТВ показали якісь новомодні приблуди -полускоби типу, стаєш на них і скачеш, як блоха (ну не так високо).
так от - втрата ккалорій за годину 2000. (хоча може то просто калорій, без кило?).... :eyes:

п.с. отаке )



Останнє редагування: 14 вересня 2020 19:25:26 від эЛКа
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

В 1958 году учёный Макс Вишновский (Max Wishnofsky) определил Caloric equivalents of gained or lost weight , что один фунт жира в теле человека соответствует 3 500 килокалориям.
Таким образом, один килограмм жира равен 7 716 ккал.

Удачи вам в сжигании 77160 ккал за 50 дней

Человек с весом 60 кг за 30 минут бега в темпе 6 мин/км потратит порядка 310 ккал.
Итого: 2,5 часа ежедневно

Я буду болеть за обоих

по-любому теряется еще и вода и мышцы. предположим, что из 10 потенциально сброшенных кг 1.5 кг будет вода, 1.5 - мышечная ткань, т.е. жиром уйдет всего 6.
нужно сделать перерасчет)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я просто думаю, якщо втрата води 10 кг - хіба людина виживе? ))))))))))
уявіть собі -вилити соків з людини відро.

 :laugh:
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

нічого не прибирала, фізнавантаження додала -худну.

ось, не в цілях реклами  - https://zen.yandex.ru/media/okolo_pp/eshte-chtoby-pohudet-ne-sovershaite-osnovnuiu-oshibku-hudeiuscih-meniu-na-kotorom-ia-izbavilas-ot-61-kg-5f0b03c690379d39c7082e17

начиталась цього і думаю собі - це саме те, що мені підходить.

єдине неподобство -все, ВСЕ, що кладеш до рота, з початку потрібно покласти на ваги. ))))))))))

з початку тупо забувала, особливо коли готуєш одразу пару страв.
але справа звички, працює -результат є.

Думав побачу там ваш особистий графік схуднення, а побачив те, чого в інеті валом. Худнете, вас все влаштовує - от і добре. Ви винайшли свій особистий рецепт. Скільки скинули і за який час?
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Прибирай виноград і солодке, бо ти маринуєш час просто. Я б рекомендував починати так - на перший місяць треба забути про ваги. За цей місяць прибрати з раціону борошняне, солодке, алкоголь і додати фізнавантаження. На початку процесу ваги заважають, бо людина хоче побачити результат і робить ту йюхню, якою займається Сергій. Я не знаю чи він весь час такий, але на відео здається упадок сил. Організм бачить різке зменшення води і м’язів і переходить в режим економії - страждає метаболізм
з цих 10 днів 4 були ґеть без будь-якого слодкого, борошняного, фруктового.
нагадую, процесом схуднення (решительным и бесповоротным) я зайнята із квітня місяця. квітень та травень пішли на те, щоби зупинити набір зайвої ваги, битва була ще та. за літо скинуто всього 4 кг, щоб прискорити темп, обрана тактика змагання з сергійком.
алкоголь не приберу. повністю від борошняного не відмовлюсь. тому що раціон людини, яка бажає схуднути просто повинна відрізнятися від виступаючого бодібілдера у бік послаблення.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Думав побачу там ваш особистий графік схуднення, а побачив те, чого в інеті валом. Худнете, вас все влаштовує - от і добре. Ви винайшли свій особистий рецепт. Скільки скинули і за який час?
почала смикатися десь 20 серпня -була мета до 1 вересня вільно почуватися в святковому одязі. ))
на 1.09. скинула майже 3 кг.
- голоду не відчуваю
- їм ассортимент без обмежень, окрім тих, що сама встановлюю і вони можуть змінюватися.
- слідкую за дефіцитом калорій і за балансом БЖУ
- вирішила, що ще трохи похудну ))) бо це не важко іцікаво.

- а-а-а, раптом стала їсти творог і він мені подобається -це капець.
бо за все своє життя його не любила і хотілося його їсти тільки коли дитина була на грудному годуванні.

понакупила взагалі для себе нових продуктів -хоч спробую  :laugh:

тьху-тьху, зміни чудові. я задоволена. нічого мене не дратує, немає депресняка, як на дієтах. немає заборон.



Останнє редагування: 14 вересня 2020 19:44:35 від эЛКа
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

п.с.

А-а-а, ще почала віджиматися.

ну як, )))) як каже моя родина, м'язи на руках в мене "як в горобця під коліном".

від полу 1 раз можу. на колінах -2 рази можу. від підвіконня разів 6. але я почала. ))) мені смішно і подобається.
ну і деякі домашні комплекси...для пресу )
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

п.с.

А-а-а, ще почала віджиматися.

ну як, )))) як каже моя родина, м'язи на руках в мене "як в горобця під коліном".

від полу 1 раз можу. на колінах -2 рази можу. від підвіконня разів 6. але я почала. ))) мені смішно і подобається.
ну і деякі домашні комплекси...для пресу )
ти молодець!))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

п.с.

А-а-а, ще почала віджиматися.

ну як, )))) як каже моя родина, м'язи на руках в мене "як в горобця під коліном".

від полу 1 раз можу. на колінах -2 рази можу. від підвіконня разів 6. але я почала. ))) мені смішно і подобається.
ну і деякі домашні комплекси...для пресу )

як і кождий юльок ти певне обманюєш :)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Ну якщо так піде і далі, то все супер. Метаболізм не прибили свій, голоду нема, вага втрачається. Але 3 кг це не результат. В мене коливання без схуднення за тиждень по екстемумах може бути в 3 кг. От коли так приберете 7-8 кг - це вже медалька  :D
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

як і кождий юльок ти певне обманюєш :)
так, від полу не віджимається, ну, якщо прискіпливо зараховувати чи ні.
я своє віджимання сама собі не зарахувала.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

як і кождий юльок ти певне обманюєш :)

юльки не брешуть -це раз.

чому, коли я пишу про віджимання, це брехня -два?

ще для рук роблю вправу.

упираюся в стіну витягнутими руками, відхожу від стіни ногами настільки, скільки можу витримати.
потім нагибаюсь до стіни рудью і відштовхуюся, відриваю руки від стіни і роблю хлопок. ))) потім падаю на стіну на руки і знову віджимаюсь з хлопком.

ну таке... але чому б і ні. навантаження на руки є.

п.с. у чому у тебе справа, що ти мене знову намагаєшься образити?
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

так, від полу не віджимається, ну, якщо прискіпливо зараховувати чи ні.
я своє віджимання сама собі не зарахувала.
я, навіть, той один раз, що віджимаюся від полу, роблю не низький, не глибокий ))) бо піднятися не можу.
а так, десь трохи руки таки сгинаю. мені вистачить.
в мене все життя -руки слабки. навіть в школі по мєтанію - я була в останніх рядах.

зате ноги - сильні. ))) бо і балетом займалася і легкою атлетікою -стрибки у висоту.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я, навіть, той один раз, що віджимаюся від полу, роблю не низький, не глибокий ))) бо піднятися не можу.
а так, десь трохи руки таки сгинаю. мені вистачить.
в мене все життя -руки слабки. навіть в школі по мєтанію - я була в останніх рядах.

зате ноги - сильні. ))) бо і балетом займалася і легкою атлетікою -стрибки у висоту.
я ж про це й кажу. Бандер1вець таке не зараховує.
тобто ти по статурі тонкокостна - балет, стрибки?
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я ж про це й кажу. Бандер1вець таке не зараховує.

 :D  (tu)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

п.с. у чому у тебе справа, що ти мене знову намагаєшься образити?

дратують твої російські слова які ти постійно вставляєш , мовою написані
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я ж про це й кажу. Бандер1вець таке не зараховує.
тобто ти по статурі тонкокостна - балет, стрибки?
ну так я і не претендую ))
в настанові по цьому комплексу сказано,якщо ви не можете віджиматися від полу, пробуйте на колінах, чи від скамейки, чи від підвіконня.
АЛЕ, завжди намагайтеся зробити хоча б кілька разів віджимання від полу з початку. а нє, то нє, далі переходьте на легкі варіанти.
от я і намагаюся  :lol:

п.с. -так, тонкокостна )
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

юльки не брешуть -це раз.

чому, коли я пишу про віджимання, це брехня -два?

ще для рук роблю вправу.

упираюся в стіну витягнутими руками, відхожу від стіни ногами настільки, скільки можу витримати.
потім нагибаюсь до стіни рудью і відштовхуюся, відриваю руки від стіни і роблю хлопок. ))) потім падаю на стіну на руки і знову віджимаюсь з хлопком.

ну таке... але чому б і ні. навантаження на руки є.

п.с. у чому у тебе справа, що ти мене знову намагаєшься образити?

ну дивись йолка,
я написав "обманюєш" ти пишеш шо я сказав "брешуть".
упіраются
нагібаются
грудью

 [M]

   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

ну так я і не претендую ))
в настанові по цьому комплексу сказано,якщо ви не можете віджиматися від полу, пробуйте на колінах, чи від скамейки, чи від підвіконня.
АЛЕ, завжди намагайтеся зробити хоча б кілька разів віджимання від полу з початку. а нє, то нє, далі переходьте на легкі варіанти.
от я і намагаюся  :lol:

п.с. -так, тонкокостна )

до цитатника :
пол
скамейка  :D
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

дратують твої російські слова які ти постійно вставляєш , мовою написані
:facepalm: упоротий.
то постав мене в ігнор.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я, навіть, той один раз, що віджимаюся від полу, роблю не низький, не глибокий ))) бо піднятися не можу.
а так, десь трохи руки таки сгинаю. мені вистачить.
в мене все життя -руки слабки. навіть в школі по мєтанію - я була в останніх рядах.

зате ноги - сильні. ))) бо і балетом займалася і легкою атлетікою -стрибки у висоту.


Зарано вам віджимання робити. Я б рекомендував фітнес резину і всі вправи робити дуже повільно по всій амплітуді.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

до цитатника :
пол
скамейка  :D
ти дурнику, мене підтримувати мав би, що я, закінчивши школу в росії, ніколи не вивчала українську, почала вже в зрілому віці нею розмовляти.
і так, словникового запасу не вистачає.
а ти, упоротий ненависнику, мене намагаєшся цим дошкуляти.

дурбецало обмежене!  :facepalm1:
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Зарано вам віджимання робити. Я б рекомендував фітнес резину і всі вправи робити дуже повільно по всій амплітуді.
Дякую.  :) Я подумаю про це.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

ти дурнику, мене підтримувати мав би, що я, закінчивши школу в росії, ніколи не вивчала українську, почала вже в зрілому віці нею розмовляти.
і так, словникового запасу не вистачає.
а ти, упоротий ненависнику, мене намагаєшся цим дошкуляти.

дурбецало обмежене!  :facepalm1:

тобі навіть гугл перекладач не допоможе ?
в чому проблема перевірити текст на грубі помилки перед тим як тут писати ?
я російською чомусь без помилок можу писати. закінчивши україномовну школу у Львові в се життя проживши в мовному середовищі без вашого кривого язіка пол скамейка грудью упіраюсь  :D
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

з цих 10 днів 4 були ґеть без будь-якого слодкого, борошняного, фруктового.
нагадую, процесом схуднення (решительным и бесповоротным) я зайнята із квітня місяця. квітень та травень пішли на те, щоби зупинити набір зайвої ваги, битва була ще та. за літо скинуто всього 4 кг, щоб прискорити темп, обрана тактика змагання з сергійком.
алкоголь не приберу. повністю від борошняного не відмовлюсь. тому що раціон людини, яка бажає схуднути просто повинна відрізнятися від виступаючого бодібілдера у бік послаблення.

Звучить як погроза  :D
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Звучить як погроза  :D
В мене може тільки життя почалося.  :D
Це я про алкоголь. Раніше не розуміла нащо оте п'ють, а зараз смакую. А яка смакота цей хліб! Ні, я не можу відмовитися повністю. Тільки окремі дні без боршняного.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

В мене може тільки життя почалося.  :D
Це я про алкоголь. Раніше не розуміла нащо оте п'ють, а зараз смакую. А яка смакота цей хліб! Ні, я не можу відмовитися повністю. Тільки окремі дні без боршняного.

З алко тоді лиши тільки сухе вино. 150 гр не нашкодить, навіть навпаки корисно буде. Про білий хліб, тістечка треба забувати. Чорний - 2 скибки на добу. Ну і я б спробував інтервальне, жінкам зазвичай простіше дається
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

В мене може тільки життя почалося.  :D
Це я про алкоголь. Раніше не розуміла нащо оте п'ють, а зараз смакую. А яка смакота цей хліб! Ні, я не можу відмовитися повністю. Тільки окремі дні без боршняного.

у нас є кілька сільпо із своєю шикарною пекарнею.
правда хліб 30-50 гривень за буханку.
п.с. мені буханки на тиждень вистарчає якшо шо :)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Як справи? Сергійнумерний ще притомний? Такими темпами худне((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія