Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

І ще раз про зброю

Re: І ще раз про зброю

Я й мав на увазі обов"язки дежчиновників, "держави", як кажуть на ФУПі. Як буде українською "вседозволеність"? Коли суддя, нардеп виймає зброю, та ще й нагородну, і застосовує її, причому ніхто внятно не пояснив навіщо? не вистачає авторитету? - оце і є вседозвеленість. Ти щось інше маєш на увазі під вседозволеністю?

Ні, тоді чого ти мене звинуватив в плутанині. Ніби то виходить що ми одне і теж стверджуєм.
Я і кажу, суддя дістане зброю і в цьому випадку наявність зброї в тебе теж, нічого не вирішить.
Тебе посадять. От я і кажу тому, зброя без розуму нічого не вирішує у багатьох випадках.
Без зміни законів просто підеш по етапу по статті перевищення меж оборони.
   
Re: І ще раз про зброю
U2

Ні, тоді чого ти мене звинуватив в плутанині. Ніби то виходить що ми одне і теж стверджуєм.
Я і кажу, суддя дістане зброю і в цьому випадку наявність зброї в тебе теж, нічого не вирішить.
Тебе посадять. От я і кажу тому, зброя без розуму нічого не вирішує у багатьох випадках.
Без зміни законів просто підеш по етапу по статті перевищення меж оборони.
     Чювак! Вони вже виймали і застосовували! А ти в той же час соплями вмивався?
   
Re: І ще раз про зброю

Тезово - соцопитування - фуфло , намальоване на замовлення .

Аксіома , на сьогодні , котра діє - "Чьто положено Юпітєру , то нє положено бику" .

Ото усі , хто себе ЮпітєрАми вважає і розповсюджують міф , що більшість населення проти вільного володіння найрізноманітнішою вогнепальною зброєю .

Бо воно ж якшо "слюсар" прийде вимагати зарплатню , котру "працедавець" затримує , не сплачує , декілька місяців , не з голими руками , а із рівальвєрчіком , законним , зареєстрованим , лячно ма-ть буде розмовляти із таким "слюсарем" і розмовляти буде лячно не безпосередньому власнику підприємства , а нижчим "начальничкам , що винаймаючи "слюсаря" на роботу "золоті гори" обіцяють , а реально - той "слюсар" мильну бульбашку отримує .

О ! Ото виникненню таких ситуацій , "Юпітєри" , намагаюцця завадити , розповсюджуючи міфи про небажання "биків" мати зброю .
   
Re: І ще раз про зброю

...
Тому, після оцінки всіх ризиків, я вирішив, що мені краще не купувати зброю.
+=========================================+
Не потрібна зброя - ніхто не змушує її купувати.
Тому не заважай іншим, тим, кому зброя потрібна.
   
Re: І ще раз про зброю

+=========================================+
Не потрібна зброя - ніхто не змушує її купувати.
Тому не заважай іншим, тим, кому зброя потрібна.


Не хочеш гвалтувати дівчат в лісі - ніхто не змушує їх гвалтувати
Тому не заважай іншим, тим, кому гвалтувати потрібно
   
Re: І ще раз про зброю
fam

Да я ж не против. Против Большинство населения. Ну не готов наш гречкосей козакувать. А женщины практически поголовно против. И решение пока не трогать этот вопрос проиктовано именно этим, а не Аваковым. Решение всех вооружить снизило бы рейтинг гораздо больше, чем вот такой уход от проблемы.Имхо.

я думаю, что этот вопрос "мнение большинства" вообще решать НЕ должно, как не должно решать любые вопросы, касающиеся основных прав и свобод человека. Права на жизнь, свободу, личную неприкосновенность для отдельно взятого человека никакое "большинство" гарантировать не может, поэтому это "большинство" не вправе ограничивать его возможности по обеспечению этого права. Если даже на Земле есть всего 1 человек, который "за оружие",  а остальные против.
   
Re: І ще раз про зброю

я думаю, что этот вопрос "мнение большинства" вообще решать НЕ должно, как не должно решать любые вопросы, касающиеся основных прав и свобод человека. Права на жизнь, свободу, личную неприкосновенность для отдельно взятого человека никакое "большинство" гарантировать не может, поэтому это "большинство" не вправе ограничивать его возможности по обеспечению этого права. Если даже на Земле есть всего 1 человек, который "за оружие",  а остальные против.

за такою логікою право злочинців скоювати злочини
   
Re: І ще раз про зброю
fam

за такою логікою право злочинців скоювати злочини

идиотские выводы не имеет смысла комментировать.
   
Re: І ще раз про зброю

Не хочеш гвалтувати дівчат в лісі - ніхто не змушує їх гвалтувати
Тому не заважай іншим, тим, кому гвалтувати потрібно
предлагаешь изъять орудие изнасилования у всех, и выдавать только избранным от имени министра МВД? Свое хозяйство уже оскопил? :D
   
Re: І ще раз про зброю

за такою логікою право злочинців скоювати злочини
игнорирование Конституции это преступление?
   
Re: І ще раз про зброю

предлагаешь изъять орудие изнасилования у всех, и выдавать только избранным от имени министра МВД? Свое хозяйство уже оскопил? :D

ні
закон про хімічну кастрацію я не підтримую
   
Re: І ще раз про зброю

Не хочеш гвалтувати дівчат в лісі - ніхто не змушує їх гвалтувати
Тому не заважай іншим, тим, кому гвалтувати потрібно
+===============================================================+
Ти настільки дурний що не розумієш різницю між самозахистом та злочином?
Чи наявність органу гвалтування вже є достатнім для засудження? Ну-ну,
дуркуй далі...
   
Re: І ще раз про зброю

предлагаешь изъять орудие изнасилования у всех, и выдавать только избранным от имени министра МВД? Свое хозяйство уже оскопил? :D
+=====================================================+
А всіх жінок ховатися в чорні мішки щоб не зваблювали чоловіків!
   
Re: І ще раз про зброю

ні
закон про хімічну кастрацію я не підтримую
+===================================================+
Тільки механічну! Сокирою відрубати публічно! В усіх чоловіків!
На 7-й день після народження!
   
Re: І ще раз про зброю

ні
закон про хімічну кастрацію я не підтримую
ты за хирургическое оскорбление всех "на всякий случай" атоотростятивсехизн асилуют?))
   
Re: І ще раз про зброю

за такою логікою право злочинців скоювати злочини

 :facepalm1:

Абсолютно не дивно що ти пєдрот.
   
Re: І ще раз про зброю

Населення США 2018 р. - 327 200 000‬ (327 млн. 200 тыс.)
108 смертей в день * 365 = 39 420

0.01% на рік

---

Населення України - біля 38 000 000 (38 млн.)
2017 рік на дорогах України загинуло 3432 чоловік

0.01% на рік

може я десь помилився бо не дуже розумний
   
Re: І ще раз про зброю

Ні, тоді чого ти мене звинуватив в плутанині. Ніби то виходить що ми одне і теж стверджуєм.
Я і кажу, суддя дістане зброю і в цьому випадку наявність зброї в тебе теж, нічого не вирішить.
Тебе посадять. От я і кажу тому, зброя без розуму нічого не вирішує у багатьох випадках.
Без зміни законів просто підеш по етапу по статті перевищення меж оборони.

Ну реальна перспектива в судді перетворитися в труп я думаю переважить покарання за перевищення меж оборони... Мертвому пофігу чи хтось там сяде і скільки буде сидіти... завжди говорю це безпечним пішоходам...
   
Re: І ще раз про зброю

Ні, тоді чого ти мене звинуватив в плутанині. Ніби то виходить що ми одне і теж стверджуєм.
Я і кажу, суддя дістане зброю і в цьому випадку наявність зброї в тебе теж, нічого не вирішить.
Тебе посадять. От я і кажу тому, зброя без розуму нічого не вирішує у багатьох випадках.
Без зміни законів просто підеш по етапу по статті перевищення меж оборони.

У гамериканців щодо цього є вислів "Краще хай судять 12 ніж несуть 6."
   
Re: І ще раз про зброю

У гамериканців щодо цього є вислів "Краще хай судять 12 ніж несуть 6."
законы считающие несправедливыми никто выполнять не будет. В нашем случае запреты вводят те, кто себя за нас счёт обеспечил вооруженной охраной и одаривает себя "наградными" стволами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія