Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Донеце громыхает

Re: В Донеце громыхает
van

----------------------
ваня ты кацапский бот и проста гандон

Тебя гниду сепарскую проверять надо что делаешь в Краматорске
   
Re: В Донеце громыхает

Джонні, ви з Краматорська? Ми тут колегу дружини вигрівали,  як Краматорск був під окупацією. Цикава людина, напівіндус з Краматорська.
   
Re: В Донеце громыхает

Павел Гянович.
   
Re: В Донеце громыхает

Тебя гниду сепарскую проверять надо что делаешь в Краматорске
------------------
ваня ти красавец сука.
   
Re: В Донеце громыхает

Джонні, ви з Краматорська? Ми тут колегу дружини вигрівали,  як Краматорск був під окупацією. Цикава людина, напівіндус з Краматорська.
------------------
Я донецько-горлівчанин. Крам то до Перемоги, тимчасово.
   
Re: В Донеце громыхает

Предлагаю,следующим этапом забыть о Харькове,Одессе,Херсоне и Николаеве

 :pofig:
:K
   
Re: В Донеце громыхает
van

------------------
Я донецько-горлівчанин. Крам то до Перемоги, тимчасово.
Ясно чухан ,уколись покури и сдайся сепар
   
Re: В Донеце громыхает

Ясно чухан ,уколись покури и сдайся сепар
-----------------
ваня ти русская свинья тебе премии не дадут слезь с бутілки підар  :D
   
Re: В Донеце громыхает

Цикаво, що ван саме так реагує. Не сепар, не. На оплаті мордора, мейбі.
   
Re: В Донеце громыхает

-------------
Саньок, нє псі х уй. :pleasantr:
1000 а данбас где
   
Re: В Донеце громыхает

тебя там не было
да что ві гіваріте. А якщо я викладу фото тих часів з сімейнойго архіву ти змиєшся з цього форуму і інших?
   
Re: В Донеце громыхает

в Харьков и в Одессу приехали на помощь специалисты.потому и не удалось там захватить.
В Донецк никто не приехал.Украина уже тогда отказалась от донбасса....
б***ь чмо донецке тобі писалось уже.
Ми самі навели порядок у місті - Луцьк - зброї вистачало тільки чомусь не я плачусь живучи в нормальній Україні а ти. не тебе тягали за захоплення сбу відео є погугли.
для всіляких джонні юзів і інших кацоботів домашній архів викладати не буду уже було. при притулі. 
   
Re: В Донеце громыхает

когда майдан был в киеве - ты в жопу язык засунул. дончане на майдане работали.
когда в донецке беда - ты на стороне москалей подперся.
расскажи нам про твою "вов"
кем работали? дончан я лично видел в мариинском парке...
   
Re: В Донеце громыхает

б***ь чмо донецке тобі писалось уже.
Ми самі навели порядок у місті - Луцьк - зброї вистачало тільки чомусь не я плачусь живучи в нормальній Україні а ти. не тебе тягали за захоплення сбу відео є погугли.
для всіляких джонні юзів і інших кацоботів домашній архів викладати не буду уже було. при притулі.
----------------------

бля ти якась хуйня блукаюча в ефірі буха суть дебіляча.

від кого ти в Луцьку ховався- захищався, тупиздень?
   
Re: В Донеце громыхает

Ну прочитал, у нас на майдан и анти, автобусы отправляли с площади ленина.. так они понапивались и автобусы перепутали, а собственно какая разница - и те и те платили по 250 гривен. А Вам сколько?
вашім езігом - где мои деньги а заодно + 150 к грн за вибітиє зуби + компенсация за моральний ущерб.
   
Re: В Донеце громыхает

в Харьков и в Одессу приехали на помощь специалисты.потому и не удалось там захватить.
В Донецк никто не приехал.Украина уже тогда отказалась от донбасса....
а чому в Луцьк не приїхали?
   
Re: В Донеце громыхает

Платили и те и те по 50 гривен в день, сотникам выходило больше. + питание сухпай (колбаса на выбор варёная (хор. качества) наполовину капчёная и сыровяленая, + ёгурты, кефир.. и газ водичка моршинская и миргородская). Я конечно не куда не ездил, но в курсах.
де мої гроші тварино? в курсах ти? я свою справу закинув з жовтня по 20 був в Києві. Жив у Жовтневому. Тобі бля мені розказувати?
   
Re: В Донеце громыхает

----------------------

бля ти якась хуйня блукаюча в ефірі буха суть дебіляча.

від кого ти в Луцьку ховався- захищався, тупиздень?
якщо я викладаю фото з майдану в Києві ти заткнешся олігофрен?
   
Re: В Донеце громыхает

отож донецкім всі винні а вони цяця. Тільки чомусь не було ЛНР - львівської  народної республіки (де спалили мусарку і сбу), Луцької де практично те саме. Іванофранківської, Київської нарешті. вам данбасянам ставати на коліна як Луцький беркут і просити пробачення а якщо не допоможе уже вчили таких.
джонні пілі мушку....
   
Re: В Донеце громыхает

а чому в Луцьк не приїхали?
пане, то не до нього, то до мене. Ви трохі розгубилися. Тітонька моя в Несвіче. Я волиняк в душі.
   
Re: В Донеце громыхает

якщо я викладаю фото з майдану в Києві ти заткнешся олігофрен?
------------------


Олігофрен  твій синочок, тупиздень, бо такого батька має.

Ти від кого в Луцьку захищався?
   
Re: В Донеце громыхает

пане, то не до нього, то до мене. Ви трохі розгубилися. Тітонька моя в Несвіче. Я волиняк в душі.
в Луцьк такі вже приїжджали - пропали безвісти тілько машини біля готелю лишились. то не до вас а до донбасян....
   
Re: В Донеце громыхает

від частин ВВ яких ваш пріздент викликав. від шобли кримінальної коли менти тупо не вийшли на роботу. Розказуй діткам казки а не очевидцям.
   
Re: В Донеце громыхает

а на питання таки не відповів Джонні - ти 3,14бол
   
Re: В Донеце громыхает

я цю тему так не лишу, рік читав, інколи дописував. А взагалі на форумі задовго до 2004.
   
Re: В Донеце громыхает

де всі колібрі, джонні і я думав дончанин притомний - вата калірована випалювати інших варіантів не бачу і не хочу. Чи  може вас на наш цвинтар звозити на центральну алею?
   
Re: В Донеце громыхает

------------------


Олігофрен  твій синочок, тупиздень, бо такого батька має.

Ти від кого в Луцьку захищався?
приїдь покажись, я ради цього адвокатові заплачу... чи телефон в приват скинути?
   
Re: В Донеце громыхает

де ти тупиздень?
   
Re: В Донеце громыхает

нема о отож бот на роботі спалився бідолага..
   
Re: В Донеце громыхает

отож донецкім всі винні а вони цяця. Тільки чомусь не було ЛНР - львівської  народної республіки (де спалили мусарку і сбу), Луцької де практично те саме. Іванофранківської, Київської нарешті. вам данбасянам ставати на коліна як Луцький беркут і просити пробачення а якщо не допоможе уже вчили таких.
джонні пілі мушку....
пойди на цуг дегенерат
Там сепары сидят.тут таких нет.
И там,реальным сепарам поугрожай. Если не обосрешься.
   
Re: В Донеце громыхает

пойди на цуг дегенерат
Там сепары сидят.тут таких нет.
И там,реальным сепарам поугрожай. Если не обосрешься.
а я реальним погрожував, осколок  з голови недавно дістали, убд немає - не потребую, я з тих що в 2014...
   
Re: В Донеце громыхает

пойди на цуг дегенерат
Там сепары сидят.тут таких нет.
И там,реальным сепарам поугрожай. Если не обосрешься.
чукча писатель? мені справу шили за захоплення сбу  - відео є... заткни свої ватні спогади...
є ті що все памятають зарано ви вилізли...
   
Re: В Донеце громыхает

і по суті обосралиссь колібрі, джонніі і дончани.
Коли нація спитала - ми вийшли і в регіонах і в Києві я одному гандону пропонував фото сімейного архіву? злився.
Ви маєте доказати що ви українці крапка.
   
Re: В Донеце громыхает

чукча писатель? мені справу шили за захоплення сбу  - відео є... заткни свої ватні спогади...
є ті що все памятають зарано ви вилізли...
сепар тебе на цуг.
Там обитают убийцы украинцев донбасса.
   
Re: В Донеце громыхает

я так і думав... вони все "люблять піздеть" а коли своїх пацанів ховати "ані не віноватіі" хто під БТР українські кидався? я?  заткніть їбала або ми заткнемо по другому... до цього недплеко....Це не фінікс обіцяє.....
   
Re: В Донеце громыхает

я так і думав... вони все "люблять піздеть" а коли своїх пацанів ховати "ані не віноватіі" хто під БТР українські кидався? я?  заткніть їбала або ми заткнемо по другому... до цього недплеко....Це не фінікс обіцяє.....
тут достаточно убийц украинцев без вас.
   
Re: В Донеце громыхает

тут достаточно убийц украинцев без вас.
я таких як ви бачив. Ідеальний донбасянин - дохлий донбасянин- і це ти моєму осколку в голові скажи.
   
Re: В Донеце громыхает

я таких як ви бачив. Ідеальний донбасянин - дохлий донбасянин- і це ти моєму осколку в голові скажи.
без убд, без пільг, тупо за ідею
   
Re: В Донеце громыхает

я таких як ви бачив. Ідеальний донбасянин - дохлий донбасянин- і це ти моєму осколку в голові скажи.
контуженый? Понятно.
Вопросов больше нет.
   
Re: В Донеце громыхает

без убд, без пільг, тупо за ідею
за твої кошти мене пролікують?
за твої кошти щелепу вставлять?
і таких багато...
ми не кликали хуйла.
відео не бреше
мовчіть і обтікайте - це що вам лишилось.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія