Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще трошки про плюсики жізні в ссср B-)

Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Харашо жилося бубочкиному дідусю

   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

У внука теж манічка до масових розстрілів, тільки власна сциклуватість не дозволяє втілити мрію.
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

На вікі вже звичайно все підчистили але скріни не горять   B-)
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

На вікі вже звичайно все підчистили але скріни не горять   B-)
ти могла би там також написати що він рептилоїд і снідає православними немовлятами. І одразу скрінчик, бо вони не горять :lol:
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

ухты, а я тоже родился после расстрела демонстрации  ;o
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

ти могла би там також написати що він рептилоїд і снідає православними немовлятами. І одразу скрінчик, бо вони не горять :lol:

костяха, тебе вже назад перепрошили? знов дупу рвеш за віслюка? а як же баба люля?

От же  ж ти в нас морально нестійка істота  :lol:
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
ATF

Як жеж мабуть у сина рученята чешуться розстріляти всіх тих клятих порохоботиків, що недають "даговоріться по сєрєдінкє".
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

костяха, тебе вже назад перепрошили? знов дупу рвеш за віслюка? а як же баба люля?

От же  ж ти в нас морально нестійка істота  :lol:
я морально стійкий, проти будь-якої брехні, а ти копійчана брехлива шлюха
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Як же так, що розстріляв когось в Кривому Розі всі знають а коли помер ні.
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

 Іноді, чуваки та чувіхі, хочеться матюкатися від того,який же в нас довбанутий Бубочка. Тут такі важккі часи,а воно  тупориле,краде, і оточив себе мерзотою. А потім думаєш: а чого ви хотіли? Обрали ж самі такого. Ну не всі,я не обирав,але ж совки, тупорилі палікмахери,холопи-обрали ж. Він такий же бидло як і вони. Його за це й обрали.

ВІН НАРІД! Розумієте? НАРІД!

 Ось війна і лише війна на певний час робили з українців НАЦІЮ. Війна перейшла в таку собі відносно латентну стадію-все, холопи знов стали бидлом. Виникла загроза- нація знов почала якось себе проявляти.

 Війна очищує націю. Це не я казав,а Корчинський. Нажаль це так і є.
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Війна очищує націю. Це не я казав,а Корчинський. Нажаль це так і є.
Да уж, вторая мировая хорошо почистила нацию. 8 млн украинцев вычистила. А Корчинский все равно родился. Где справедливость?
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Да уж, вторая мировая хорошо почистила нацию. 8 млн украинцев вычистила. А Корчинский вольтер все равно родился. Где справедливость?
:-o
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
Пшениця

Він воював? Сьома на Войнє?  :facepalm:

Купіть на Привозі оседенця і морочте ЙОМУ голову

Хіба, в ЗаградОтряді.
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
Пшениця

https://enigma.ua/articles/did-zelenskogo-i-rozstril-zhiteliv-krivogo-rogu-v-1963-nevidoma-istoriya-casbt-osint-pukhnastium-rex-na-25-at-casbt1-tvitter_3

Сьогодні Володимир Зеленський в день 9 травня, основного пропагандистської свята в країні-терориста, видав жалісний пост про відвідування могили свого діда Семена Ізраїлевича Зеленського. На жаль, біографія його родича недоступна для широких мас. І навряд чи коли буде доступна, якщо звичайно пропагандисти Зеленського швиденько НЕ наваляють якусь історію. Ми не знаємо яким солдатом був дід Зеленського, але криворіжці точно знають, що Семен Іванович Зеленський був одним з великих ментовські чинів в Кривому Розі в повоєнний час (заст.начальника відділу карного розшуку УВС). І саме він, як один з керівників МВС, несе відповідальність за розстріл криворіжців під час повстання в 1963 році. Після тих подій Семен Зеленський був нагороджений (підвищений до полковника).

Останнє редагування: 6 травня 2021 00:23:34 від Пшениця
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Ось війна і лише війна на певний час робили з українців НАЦІЮ. Війна перейшла в таку собі відносно латентну стадію-все, холопи знов стали бидлом. Виникла загроза- нація знов почала якось себе проявляти.

 Війна очищує націю. Це не я казав,а Корчинський. Нажаль це так і є.
наєбенився?  :-)o
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
nik

:-o

 :gigi:


   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

:gigi:


Показати зображення...
як живий, сцукко
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
Пшениця

Навіщо з Ізраїловича досі ліпити Івановича

Все життя - БРЕХНЯ

КГБшнік він
   
Осьо величезна стаття  про ті події 2012 року. В принципі там піздорєз такий був, що  мабуть без стрілянини б не розрулилось.
І то був  ніякий не антирадянський протест. Виступ з розряду :"Хрущов цяця - бояри фуйові, геть бояр!".
https://cutt.ly/fbWwLKM
Про родича Зелепня там ніц нема. Мабуть був один з мусорів чи ввшників, так само як мусора з ввшниками стояли проти майданівців у 2014.  Й далі стояти будуть, якшо шо.
Ліпити з цього неїпаццо зраду, я хз. В Зелепня більш вагомих зашкварів вистачає.
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Ельфік САМООПУЩЕНИЙ, ти вже як отой nik-Анальний. Ну з цим я не розмовляю,бо nik  підтверджений п.ідор, який реально,а не вигадано,емігрував як вигнанець ЛГБТ і їм таки є. Це достеменно відомо. А з п.ідорами нормальним натуралам не те що сперечатися,а й розмовляти вважається западлом. :fuck:  Ну а тобі можна. Ти ж САМООПУЩЕНИЙ!

 Ото нам п.ідорасів на ФУПі тільки не вистачало. Тьху.

Останнє редагування: 6 травня 2021 00:32:21 від Wolter
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
nik

   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Ельфік САМООПУЩЕНИЙ, ти вже як отой nik-Анальний. Ну з цим я не розмовляю,бо nik  підтверджений п.ідор, який реально,а не вигадано,емігрував як вигнанець ЛГБТ і їм таки є. Це достеменно відомо. А з п.ідорами нормальним натуралам не те що сперечатися,а й розмовляти вважається западлом. :fuck:  Ну а тобі можна. Ти ж САМООПУЩЕНИЙ!

 Ото нам п.ідорасів на ФУПі тільки не вистачало. Тьху.



правда ж, вольтер, петрушок-дегенератів нічого не пройме, ага? :D
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Ельфік, це мені до сраки. Тупеньке. :fuck:
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Зелена пліснява, як може, намагається заспамити тему про бубочкіного дєдушку.
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

 :facepalm: низкосортный фейк, для поддержания  педрильного быдла в тонусе  :weep:   
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Ельфік, це мені до сраки. Тупеньке. :fuck:
вольтеру до його самої ерогенної зони  :D
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
nik

Ельфік, це мені до сраки. Тупеньке. :fuck:

волька, кто такой Alex Katsenelenbogen? твой друг? родственник?
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
nik

притих волька  :laugh:
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

притих волька  :laugh:
засунул :lol:
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
nik

как только его в в собственное дерьмо мордой тыкаешь, он сразу засыпает  :laugh:
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Настав час для а(х)уітельних історій:
Дід порошенко був поліцаєм у концтаборі Бухенвальд, у його обов'язки входило розстрілювати, отруювати газом та спалювати у крематорії полонених!
   
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Настав час для а(х)уітельних історій:
Дід порошенко був поліцаєм у концтаборі Бухенвальд, у його обов'язки входило розстрілювати, отруювати газом та спалювати у крематорії полонених!
   
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Показати зображення...

дякую  :laugh:
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Знов про рибу гроші...  :facepalm1:
Та цю статейку в Кривому Розі вже дааавно обжували і виплюнули. В самому місті чомусь нікому невідомий міліцейський чин на прізвище Зеленський :K  Невідомий ні міліцейським архівам, ні ветеранам міліції, ні городянам-старожилам.
 
Ховайте цей рваний баян і не ганьбіться. В Зеленського досить своїх власних зашкварів і без його предків.
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Так що, дідусь був карателем?

БУ-ГА-ГА

Хоча родичам тих хто постраждав в тих подіях мабуть було зовсім не смішно
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)
Пшениця

Знов про рибу гроші...  :facepalm1:
Та цю статейку в Кривому Розі вже дааавно обжували і виплюнули. В самому місті чомусь нікому невідомий міліцейський чин на прізвище Зеленський :K  Невідомий ні міліцейським архівам, ні ветеранам міліції, ні городянам-старожилам.
 
Ховайте цей рваний баян і не ганьбіться. В Зеленського досить своїх власних зашкварів і без його предків.


1. Ти вже побігав порозпитував? Гм, як оперативно...

2. Відомий, ще і як. Навіть Вікі. Навіть зараз.
Діяльність   міліціонер
Військове звання   лейтенант

Короче, відбілювач ------------------->>>  :pooh_lol:
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Харашо жилося бубочкиному дідусю
Та й Петра родичі здається теж не потрепали від злиднів... якщо вже не вигадали якусь легенду.
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

1. Ти вже побігав порозпитував? Гм, як оперативно...

2. Відомий, ще і як. Навіть Вікі. Навіть зараз.
Діяльність   міліціонер
Військове звання   лейтенант

Короче, відбілювач ------------------->>>  :pooh_lol:
Ну раз у самій Вікі написано, тоді даааа, тоді точно було.
Вікі ти редагував чи Марта, зізнавайтесь, бо в Кривому Розі дійсно свідків не знайшлось.
Так що не знаю як там відбілювач, а обсирач з тебе ковбаснику точно гавьоний.

Останнє редагування: 6 травня 2021 04:01:06 від б_а_р_с
   
Re: Ще трошки про плюсики жізні в ссср  B-)

Зелена пліснява, як може, намагається заспамити тему про бубочкіного дєдушку.

Та вапше, хоч вогнегасник підганяй  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія