Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пектиму хліб

Re: Пектиму хліб
LAR

Показати зображення...
Такой получается.

Якщо смачний виходить, то невигідний - швидко з'їдається. Борошна скоро не стане в супермаркетах і хлібзаводи збанкрутують. Безробіття виросте...  :tease:

Выгодно для вашего здоровья. Нет никаких добавок-улучшителей, мука хорошего качества. Хлеб кстати не портится как магазинный, не плесневеет. У меня знакомый был, который занимался поставками разной химии для хлебокомбинатов. Так он рассказывал, вы даже не представляете какие есть улучшители, что из самой поганой муки получается очень приличный на вид хлеб, который вы покупаете в магазине.

Останнє редагування: 23 березня 2020 19:08:37 від LAR
   
Re: Пектиму хліб

Чуть позже. Всё дам. Пока купи муки и надо для одной порции всего 2грм.дрожжей
 Вода и больше вообще ничего. Ещё немного времени  :weep: Духовка подойдёт любая, главное температуру 250 и желательно с датчиком. Если есть жаровня, утятница, гусятница или казанок с крышкой что нибудь толстостенное.
есть стеклянная , а что, в ней надо выпекать?
   
Re: Пектиму хліб
LAR

есть, а что, в ней надо выпекать?

Можно в ней.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

есть стеклянная , а что, в ней надо выпекать?

Так стеклянная?
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Так стеклянная?

Если стекло, то думаю не стоит. Вам надо будет разогреть форму до 250°, а потом в неё выкласть тесто. Стекло может лопнуть.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

печу хліб щодня останні 5 років.
Перші місяці 3 читав взахльоб усіма мовами, які знаю і дивився все, що було на Ютубі навіть без звуку, включаючи з Індії, Афнагістану, Ел-Сальвадору і Нової Гвинеї
Потім якось почав розуміти, що нічого нового якось нема: всі відмінності - варіації на тему пропорцій, часу і додатків.
Через півроку з"явилося стійке відчуття, що треба кидати дивитися і слухати, як я вже чітко зрозумів - всю ту рекламну фігню, заради кількості преглядів для них
За ці 5 років перепробував перепробував сотні і сотні комбінацій всього: пропорцій, часу і додатків.
Всі мислимі і немислимі борошна з усіх злаків і незлаків, молов навіть сам, часто просмажуючи до або опісля мелення. Збирав трави, додавав листя з дерев, гілки ялини, туї, ароматні коріння, замішував на виварах з кори дуба і липи, виварах з гілочок малини, ябулуні і груші.
Про такі прості додатки як мед, сік райських яблук чи спиртовий настій кісточок абрикос-мурельок і вишень, кава, какао, чорний тросниковий чукор, або саморобне борошно із свіжеобсмаженої гречки можна не згадувати.
Цим я займався майже  4 роки

Після всього я зупинився на наступних інгрідієнтах
1. Обсмажена вівсянка - частина цілі, частина перемелена потім в борошно - для смаку і текстури. Несмажена вівсянка середнто помелена - для текстури.
2. Обсмажене насіння - багато. Смак і приємно хрустить.
3. Крупноналіберна кукурудзяна каша - аби трохи кришився навіть свіжий - я таке люблю
3. Борошно звийчайне з твердої пшениці - вміст білку не менше 13г
4. Сіль - люблю присолонкуватий
5. Трошки цукру
6. Вода
7. Швидкі дріжжі

Температура - назагал висока. Але слідкувати, аби не погоріло насіння. Але моя мала любить, коли випечено при середньо-низькій.

Час - чим довше тісто бродить - тим краще. Можна і 3-4 дні, і довше
Тісто замішую так, аби дірочки майбутнього хлібу були однакові і настільки мілкі - наскільки можливо. Типу, як з павутиння. І пружинив назад на всі 100%

Форма - люблю плаский, типу чіабати: можна випікати коротше при виший температурі: аби і зверху не встиг згоріти - і всередині встиг пропектися.
Це якщо дуже коротко.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

На чому віпікати
Тупо на алюмінієвій фользі.
Майже непомітно збризніть олією з розпилювача - і все.
Просто викладіть тісто на фольгу - і все.
Левітує як суперпровідник над магнітом  :D

Навіть смаження картоплі на тефлоновій сковороді в калюжі олії, після цього, здається, що пристає ))
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

В довгій формі. Для удава. На меду. Минулої осені. Оса навіть прилетіла



Останнє редагування: 23 березня 2020 19:23:51 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб

Так стеклянная?
ладно, тогда в форме буду
   
Re: Пектиму хліб
LAR

печу хліб щодня останні 5 років.
Перші місяці 3 читав взахльоб усіма мовами, які знаю і дивився все, що було на Ютубі навіть без звуку, включаючи з Індії, Афнагістану, Ел-Сальвадору і Нової Гвинеї
Потім якось почав розуміти, що нічого нового якось нема: всі відмінності - варіації на тему пропорцій, часу і додатків.
Через півроку з"явилося стійке відчуття, що треба кидати дивитися і слухати, як я вже чітко зрозумів - всю ту рекламну фігню, заради кількості преглядів для них
За ці 5 років перепробував перепробував сотні і сотні комбінацій всього: пропорцій, часу і додатків.
Всі мислимі і немислимі борошна з усіх злаків і незлаків, молов навіть сам, часто просмажуючи до або опісля мелення. Збирав трави, додавав листя з дерев, гілки ялини, туї, ароматні коріння, замішував на виварах з кори дуба і липи, виварах з гілочок малини, ябулуні і груші.
Про такі прості додатки як мед, сік райських яблук чи спиртовий настій кісточок абрикос-мурельок і вишень, кава,  , чорний тросниковий чукор, або саморобне борошно із свіжеобсмаженої гречки можна не згадувати.
Цим я займався майже  4 роки

Після всього я зупинився на наступних інгрідієнтах
1. Обсмажена вівсянка - частина цілі, частина перемелена потім в борошно - для смаку і текстури. Несмажена вівсянка середнто помелена - для текстури.
2. Обсмажене насіння - багато. Смак і приємно хрустить.
3. Крупноналіберна кукурудзяна каша - аби трохи кришився навіть свіжий - я таке люблю
3. Борошно звийчайне з твердої пшениці - вміст білку не менше 13г
4. Сіль - люблю присолонкуватий
5. Трошки цукру
6. Вода
7. Швидкі дріжжі

Температура - назагал висока. Але слідкувати, аби не погоріло насіння. Але моя мала любить, коли випечено при середньо-низькій.

Час - чим довше тісто бродить - тим краще. Можна і 3-4 дні, і довше
Тісто замішую так, аби дірочки майбутнього хлібу були однакові і настільки мілкі - наскільки можливо. Типу, як з павутиння. І пружинив назад на всі 100%

Форма - люблю плаский, типу чіабати: можна випікати коротше при виший температурі: аби і зверху не встиг згоріти - і всередині встиг пропектися.
Це якщо дуже коротко.

Хороший опыт, я хоть и не каждый день пеку, но с вами согласна, главное понять принцип про соотношение разных ингридиентов. Может ещё и чуйка должна быть, когда формируешь  свободный рецепт очередного замеса. Но вот чем хороша хлебопечка, хорошая хлебопечка, что хлеб получается хорошим даже у тех кто вроде с тестом не на ты. Всегда говорю, что вы даже не подозреваете, какой вы умеете печь хлеб. И когда получается хороший результат, это увлекает. Кто там сказал, что кулинария и секс высшая форма искусства? .  B-)

Останнє редагування: 23 березня 2020 19:39:44 від LAR
   
Re: Пектиму хліб

В довгій формі. Для удава. На меду. Минулої осені. Оса навіть прилетіла

Показати зображення...
Нарізати тонкими скибочками і зробити сухарики, напевне дуже смачні.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

ладно, тогда в форме буду

Стекло или керамика? В раскаленное надо поместить тёплое, может лопнуть :weep:
   
Re: Пектиму хліб
LAR

ладно, тогда в форме буду

Можно и на противне, перевернутом кверху дном. Но это вы потом будете экспериментировать, а для начала надо сделать как советуют.  ;)
   
Re: Пектиму хліб

Хлеб кстати не портится как магазинный, не плесневеет.
Вообщем - да, но дня через три становится крохким и не таким вкусным. Речь про пшеничный...
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Вообщем - да, но дня через три становится крохким и не таким вкусным. Речь про пшеничный...

У вас не совсем правильный хлеб. Он не должен быть крохким. Пшеничный тем более. Мякиш у такого хлеба должен быть блестящим, упругим, эластичным.
   
Re: Пектиму хліб

У вас не совсем правильный хлеб. Он не должен быть крохким. Пшеничный тем более. Мякиш у такого хлеба должен быть блестящим, упругим, эластичным.
Я пеку в Панасонике "французский" по приложенному рецепту. Он действительно первые пару дней хорош (надо быстро слопать), а потом лучше разогревать
   
Re: Пектиму хліб

У вас не совсем правильный хлеб. Он не должен быть крохким. Пшеничный тем более. Мякиш у такого хлеба должен быть блестящим, упругим, эластичным.

отличный, но дня 3-4
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Я пеку в Панасонике "французский" по приложенному рецепту. Он действительно первые пару дней хорош (надо быстро слопать), а потом лучше разогревать

И я люблю на французском режиме. Делайте тогда сухарики. Меня сегодня муж спецом попросил сделать. Правда вчерашний использовала. Даже если вам не удался по какой либо причине хлеб, сухари из него все равно хороши.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Хороший опыт, я хоть и не каждый день пеку, но с вами согласна, главное понять принцип про соотношение разных ингридиентов. Может ещё и чуйка должна быть, когда формируешь  свободный рецепт очередного замеса. Но вот чем хороша хлебопечка, хорошая хлебопечка, что хлеб получается хорошим даже у тех кто вроде с тестом не на ты. Всегда говорю, что вы даже не подозреваете, какой вы умеете печь хлеб. И когда получается хороший результат, это увлекает. Кто там сказал, что кулинария и секс высшая форма искусства? .  B-)

Згоден: коли щось виходить з першої спроби - затягує
Колись був на рибалці. На хижу рибу - на блешню. Закидати та витягати постійно.
Нічого не брало.
Під"їхав дядько з 2 дочками. Десь 3 і 6 років. Стали поруч. У самої малої - і вудка найменша, і кидати ж не вміє. ВИдно, що вперше діти на рибалці.
Я з сумом на них дивився: набридне швидко - і діти попросяться додому. А в чувака аж димиться - так хоче рибалити - по ньому видно))
І ото та найменша шось бовталася-бовталася вудкою просто у зріза води, десь в 30-40см від берега... 5хвилин...7... 10...
І раптом як закричить та заверещить! Вудка її в дугу, а в воді щось як вулкан!
Її тато крикнув їй - заспокойся, ти спіймала рибу. Просто йди від берега з вудкою, вона і витягнеться.
Мала виволокла ту рибину на берег - щупак десь 40см
Я подивися на її батька і сказав, тобі повезло, тепер будуть тебе просити тебе щотижня на вихідні приїжджати.

Перший успіх - то велика справа.
   
Re: Пектиму хліб

И я люблю на французском режиме. Делайте тогда сухарики. Меня сегодня муж спецом попросил сделать. Правда вчерашний использовала. Даже если вам не удался по какой либо причине хлеб, сухари из него все равно хороши.
Нет, плохи, они сжираются прямо на месте в любых количествах :(
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Нарізати тонкими скибочками і зробити сухарики, напевне дуже смачні.

З молоком  (tu)
   
Re: Пектиму хліб
LAR

отличный, но дня 3-4

Олегик, ну вы и балованый! А М-ку не пробовали печь? :gigi:
   
Re: Пектиму хліб

А М-ку не пробовали печь?

ничего не понял, но моя Delonghi 125S спечет чего хочеш :shuffle:
   
Re: Пектиму хліб
LAR

ничего не понял, но моя Delonghi 125S спечет чего хочеш :shuffle:

Маленькую буханочку.  :gigi:
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Нет, плохи, они сжираются прямо на месте в любых количествах :(

 X(
   
Re: Пектиму хліб

Маленькую буханочку.  :gigi:
маленькая это S, а M- средняя B-)
   
Re: Пектиму хліб
LAR

маленькая это S, а M- средняя B-)
А у меня европейская прошивка. M, L. XL :rotate:
   
Re: Пектиму хліб

Найкраще хліб смакує за дві години після випічки. Далі чотири дні (довше не перевіряв) хліб як хліб. На молочнокислих дуже довго сходить.
Не путайте тёплое с мягким: молочнокислые бактерии дают вкус и аромат, а также улучшают структуру хлеба, а тесто поднимают дрожжи. И вовсе не обязательно делать хлеб с диким дрожжами из закваски спонтанного брожения - просто добавлются пекарские, что и делают на производстве, где используют чистые культуры бактерий и дрожжей. Только следует понимать, что увеличение длительности брожения увеличивает кислотность, что требуется для ржаного хлеба.
Ржаной хлеб созревает где-то на третьи сутки, именно тогда у него самый бомбезный вкус. Но только настоящий кислый ржаной хлеб, а не та фигня, что продают в магазинах.

Пара ссылок:
Вкус довоенного хлеба. Украинский хлеб 1939 года.
Украинский У crucide где-то есть пост, где он хорошо описывает процесс выведения закваски.
Особенности ржаной муки, ржаного теста и ржаного хлеба У Люды много всяческих рецептов и размышлений по технологии выпечки хлеба.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Смоляно-чорно з сильним аж гіркувато-солодко-терпким смаком і запахом меляси і кави, рідке тісто. Трохи вівсянки.




А це - навпаки: високий - такий, що підходить в 5-6 разів, колись такий пекла баба




Це з журавлиною на меду







А це на какao  і чорному цукрі



Останнє редагування: 23 березня 2020 20:31:55 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб

   
Re: Пектиму хліб
LAR

Смоляно-чорно з сильним аж гіркувато-солодко-терпким смаком і запахом меляси і кави, рідке тісто. Трохи вівсянки.

Показати зображення...
А це - навпаки: високий - такий, що підходить в 5-6 разів, колись такий пекла баба

Показати зображення...
Це з журавлиною на меду

Показати зображення...
Показати зображення...
А це на   і чорному цукрі

Показати зображення...

Пшеница (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Пшеница (tu)  (tu)  (tu)

Це булочки у формі какашок - мала попросила




Равлик




Колобки

   
Re: Пектиму хліб

Борошно 1-го гатунку імітують змішуванням вищого гатунку з висівками.
Зустрічав десь таке.


Жаль, бабусі давно нема, смачний хліб білий пекла у печі. Цікаво було б рецепт той мати.

Останнє редагування: 23 березня 2020 21:03:31 від H.Kropp
   
Re: Пектиму хліб

Как можно заботиться о здоровье и использовать алюминий в процессе приготовления?
   А что не так с алюминием?
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Це булочки у формі какашок - мала попросила

Показати зображення...
Равлик

Показати зображення...
Колобки

Показати зображення...


 :super:
   
Re: Пектиму хліб

   А что не так с алюминием?

Потрібен чугуній, нєбось...
Зараз тобі будуть втирати який хуйовий є алюміній, і як ти занапащаєш своє здоров"я. Хоч той, хто питає нєбось не в курсі, що алюмінієва поверхня ВЕСЬ ЧАС є покрита окислом алюмінія, який досить стійкий при температурах і рН випікання хліба.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Борошно 1-го гатунку імітують змішуванням вищого гатунку з висівками.
Зустрічав десь таке.


Жаль, бабусі давно нема, смачний хліб білий пекла у печі. Цікаво було б рецепт той мати.

Я тоже так смешиваю и ещё добавляю манку, так хлеб немного грубее что-ли становится. Для справки :манка, ее польза неоспорима – крупа содержит белки, витамин Е, минеральные вещества, а также калий и витамин Е. Вообщем таже мука грубого помола.
   
Re: Пектиму хліб

 :shout: Хелп! Хто закваску робить?
Третій день з житнього борошна стоїть, додавала два рази борошно/воду. Чогось вона якось хімічно штиняє, і кислючо-гіркувата на смак. Здохла?
   
Re: Пектиму хліб

 :idea:  Ех-х! Стоїть три хлібопічки, дві мулінекси і елджішка, спробую   :buba:

Беремо 620 г борошна в/г, 320 г молока, 32 г цукру, 12 г солі, дві ст. ложки олії та 8 г сухих дріжжів.

Хліб буде( можливо)  :D  - білий столовий  :beee:



Завантажуєм



Процес пішов, чекаєм ...  :beach:

   
Re: Пектиму хліб

Підійшов  (tu)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія