Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знищено за Омельченка

Re: Знищено за Омельченка

Я на Борщагівці за все життя була разів десять і ніякої потреби їхати в ті краї у мене нема.
Мені швидкісний на Троєщину треба з Оболоні, можете збудувати :)

Ясно… «жизнь дала трещину - переехала на Троещину» :)
   
Re: Знищено за Омельченка

Омельченко дал разрешение на строительство чертового пальца Куровского, что выше Лаврской колокольни.
Ему же Омеоя дал добро на уничтожение Александровской больницы.

Омеля очень любил деньги. Инвэсторы - так он любовно называл взяткодателей.
   
Re: Знищено за Омельченка

Я на Борщагівці за все життя була разів десять і ніякої потреби їхати в ті краї у мене нема.
Мені швидкісний на Троєщину треба з Оболоні, можете збудувати :)
та ніхто ж не сперечається, що громадський транспорт має бути нормальним скрізь. швидкісний — то лише зразок того, яким має і може бути трамвай. ну а щоб з трої на оболонь прокласти, доведеться по смузі в каралів доріг забрати. я за :D
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Вон Via посмотри интервью умных людей, а потом ходи сюда комментить.

https://youtu.be/eUuwCw4bKvk
"Купив би й вола, тільки жопа гола".
Хто буде фінансувати цей чарівний екологічний проект? Канада, Америка, ВООЗ, світовий уряд?
   
Re: Знищено за Омельченка

не устаю обращаться с этой просьбой:
уберите, пожалуйста, трамвай с улиц Дмитриевской и Глыбочицкой.
там сейчас нельзя ни проехать ни пройти.
сделайте, пожалуйста, нормальные асфальтированные дороги, пригодные для движения автомобилей, велосипедов, самокатов.
можете перенести эти рельсы туда где вы сами живёте, себе под окна, я не возражаю.
сделайте у себя под окнами исторический трамвай, специально для иностранных туристов, как в Сан-Франциско.
делайте вообще всё чтобы угодить иностранным туристам, но только не в моём районе.
спасибо за внимание.
   
Re: Знищено за Омельченка

не устаю обращаться с этой просьбой:
уберите, пожалуйста, трамвай с улиц Дмитриевской и Глыбочицкой.
там сейчас нельзя ни проехать ни пройти.
сделайте, пожалуйста, нормальные асфальтированные дороги, пригодные для движения автомобилей, велосипедов, самокатов.
можете перенести эти рельсы туда где вы сами живёте, себе под окна, я не возражаю.
сделайте у себя под окнами исторический трамвай, специально для иностранных туристов, как в Сан-Франциско.
делайте вообще всё чтобы угодить иностранным туристам, но только не в моём районе.
спасибо за внимание.
Пиши сюда, тебе почують:

https://kyivcity.gov.ua/
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Ясно… «жизнь дала трещину - переехала на Троещину» :)
Неа, я майже з пелюшок живу на Оболоні, абориген. А на Троєщину переїхала моя сваха, мама невістки, із забутого богом Токмака, також не жаліється.
То мене цілком влаштовує 180-а маршрутка. Але я не здивуюся, якщо довбні ще й по Північному мосту трамвай пустять, мля :(
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

та ніхто ж не сперечається, що громадський транспорт має бути нормальним скрізь. швидкісний — то лише зразок того, яким має і може бути трамвай. ну а щоб з трої на оболонь прокласти, доведеться по смузі в каралів доріг забрати. я за :D
Швидкісний - то раритет, як і фунікулер. Відтворенню на вузьких вулицях не підлягає. А широкі вулиці нині мало де зустрічаються і навіть на них вічні пробки.
   
Re: Знищено за Омельченка

Північному мосту трамвай пустять
Було б супер!
   
Re: Знищено за Омельченка

"Купив би й вола, тільки жопа гола".
Хто буде фінансувати цей чарівний екологічний проект? Канада, Америка, ВООЗ, світовий уряд?

Если бы ты послушала моего совета и сначала посмотрела видео, вместо того чтобы бежать сюда со словесным поносом-то у тебя не было бы таких вопросов.

Если ты что-то не знаешь,это не значит что это невозможно.

Во-первых, в Киеве дохрена бабок и без того. Во-вторых, такие проекты обычно финансируются ЕБРР.

В этом же видео приводят примеры успешной модернизации трамвайных линий в Украине: Львов, Одесса, Винница. 


   
Re: Знищено за Омельченка

Швидкісний - то раритет, як і фунікулер. Відтворенню на вузьких вулицях не підлягає. А широкі вулиці нині мало де зустрічаються і навіть на них вічні пробки.
вище є відео, подивися на тих амстердамських ідіотів, як вони вирішили проблему вузьких вулиць. залишили одні трамваї і велики, а жоповозки відгеноцидили в 0  :D але що там вони можуть розуміти, ті єврогеї, егеж? усім відомо що саме наш нарід є найрозумнішим і наймудрішим, тому ми легких шляхів не шукали і шукати не будемо :lol:
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Если бы ты послушала моего совета и сначала посмотрела видео, вместо того чтобы бежать сюда со словесным поносом-то у тебя не было бы таких вопросов.

Если ты что-то не знаешь,это не значит что это невозможно.

Во-первых, в Киеве дохрена бабок и без того. Во-вторых, такие проекты обычно финансируются ЕБРР.

В этом же видео приводят примеры успешной модернизации трамвайных линий в Украине: Львов, Одесса, Винница. 
Я подивилася відео і залишаюся при своїй думці - дороги розкурочать, гроші ЕБРР розкрадуть, в десяти куплених вагонах по двом маршрутам їздитимуть пенси безкоштовно і все це загнеться через нерентабельність. Кияни поматюкають мєра і не оберуть на наступний термін.
Якщо саме це і є ваша мета - починайте, звісно.
   
Re: Знищено за Омельченка

не устаю обращаться с этой просьбой:
уберите, пожалуйста, трамвай с улиц Дмитриевской и Глыбочицкой.
там сейчас нельзя ни проехать ни пройти.
сделайте, пожалуйста, нормальные асфальтированные дороги, пригодные для движения автомобилей, велосипедов, самокатов.
можете перенести эти рельсы туда где вы сами живёте, себе под окна, я не возражаю.
сделайте у себя под окнами исторический трамвай, специально для иностранных туристов, как в Сан-Франциско.
делайте вообще всё чтобы угодить иностранным туристам, но только не в моём районе.
спасибо за внимание.

 :weep:  :facepalm1:

Пиши в спортлото.

Можешь еще в Дыныры написать-там у них наработано серьезное ноу-хау в вопросе выкорчевывания трамваев. А лучше переезжай туда на ПМЖ
   
Re: Знищено за Омельченка

Ще один теоретик?
У нас навіть приказка є "Щоб ти все життя на роботу на трамваї їздив". Це таке страшне прокляття серед киян.
Спитай у ннашого свідка покращення на чому Садовий на роботу їздить.
 :laugh:
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

вище є відео, подивися на тих амстердамських ідіотів, як вони вирішили проблему вузьких вулиць. залишили одні трамваї і велики, а жоповозки відгеноцидили в 0  :D але що там вони можуть розуміти, ті єврогеї, егеж? усім відомо що саме наш нарід є найрозумнішим і наймудрішим, тому ми легких шляхів не шукали і шукати не будемо :lol:
Ну у них ще й коноплю курять і про кусок хліба не думають щодня і зарплати білі.
А ви рвете гланди через жопу, велосипедні доріжки давно всіх насмішили, ще й загинуло люду чимало через "європейську" дурість на наших дорогах з водіями-биками з донецьких країв, які країв не бачать.
   
Re: Знищено за Омельченка

:weep:  :facepalm1:

Пиши в спортлото.

Можешь еще в Дыныры написать-там у них наработано серьезное ноу-хау в вопросе выкорчевывания трамваев. А лучше переезжай туда на ПМЖ
если ты будешь воздерживаться от таких советов, люди не будут посылать тебя на х%й.
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Спитай у ннашого свідка покращення на чому Садовий на роботу їздить.
 :laugh:
Віриш, мені похер. Там того Львова п'ять кілометрів і жити може десь поряд, має вибір, бо при баблі. Може й пішки ходити.
   
Re: Знищено за Омельченка

вище є відео, подивися на тих амстердамських ідіотів, як вони вирішили проблему вузьких вулиць. залишили одні трамваї і велики, а жоповозки відгеноцидили в 0  :D але що там вони можуть розуміти, ті єврогеї, егеж? усім відомо що саме наш нарід є найрозумнішим і наймудрішим, тому ми легких шляхів не шукали і шукати не будемо :lol:
кататься на велике в нелётную погоду можно только от безысходности.
равно как и пользоваться общественным транспортом посреди смертельно опасной эпидемии.

в очередной раз обращаюсь с очередной просьбой:
ПРЕКРАТИТЕ ПУГАТЬ НАС ЕВРОПОЙ!
   
Re: Знищено за Омельченка

Віриш, мені похер. Там того Львова п'ять кілометрів і жити може десь поряд, має вибір, бо при баблі. Може й пішки ходити.
Ходив , поки в ніс не отримав.
   
Re: Знищено за Омельченка

кататься на велике в нелётную погоду можно только от безысходности.
равно как и пользоваться общественным транспортом посреди смертельно опасной эпидемии.

в очередной раз обращаюсь с очередной просьбой:
ПРЕКРАТИТЕ ПУГАТЬ НАС ЕВРОПОЙ!
то єхай к своім, в калмикію, там тобі полегше буде [KA]
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

кататься на велике в нелётную погоду можно только от безысходности.
равно как и пользоваться общественным транспортом посреди смертельно опасной эпидемии.

в очередной раз обращаюсь с очередной просьбой:
ПРЕКРАТИТЕ ПУГАТЬ НАС ЕВРОПОЙ!
+100500
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Ходив , поки в ніс не отримав.
То тепер в трамваї долю випробовує? Чи у нього персональний трамвай?
   
Re: Знищено за Омельченка

то єхай к своім, в калмикію, там тобі полегше буде [KA]
если ты будешь воздерживаться от таких советов, люди не будут посылать тебя на х%й.
   
Re: Знищено за Омельченка

если ты будешь воздерживаться от таких советов, люди не будут посылать тебя на х%й.
так люді мене і не посилають. бидлота якась кацапська бува щось гавкає, але мені то пох :beach:
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

А з чого це така атака - Веталь не хоче на зиму паралізувати Київ, щоб класти колії для збиткових трамваїв?
Чи переділ маршруточників?
Про екологічність не згадуйте - всім на неї наплювати.
   
Re: Знищено за Омельченка

Про екологічність не згадуйте - всім на неї наплювати.
:beach:  [ua]

   
Re: Знищено за Омельченка
Via

:beach:  [ua]
Показати зображення...
Угу, шини палять на Оболоні в гаражах, опалюють їх.
Вже й дрони запускали, фіксують постійно, а толку?
І асфальтовий завод димить. Про лівий берег взагалі нема що казати, печалька.
Регулярний смог.

Аж тут дебіли придумали - а давайте трамваї відновимо. Геніально, мля:(
   
Re: Знищено за Омельченка

гейропа (td)



україна (tu)

   
Re: Знищено за Омельченка

   
Re: Знищено за Омельченка

Угу, шини палять на Оболоні в гаражах, опалюють їх.
Вже й дрони запускали, фіксують постійно, а толку?
І асфальтовий завод димить. Про лівий берег взагалі нема що казати, печалька.
Регулярний смог.

Аж тут дебіли придумали - а давайте трамваї відновимо. Геніально, мля:(
та да, як би не ті шинопалії на оболоні, то екологія була б як в фінляндії. а 2-3 мільйони корчів перділи б фіалками і чистим киснем :beach:
   
Re: Знищено за Омельченка

если ты будешь воздерживаться от таких советов, люди не будут посылать тебя на х%й.

Да ты, рагуль, уже давно был послан. Над тобой все ржут просто в этих ветках.
Билет на родину в Дыныры купил?
   
Re: Знищено за Омельченка

Показати зображення...

Зато удобно,сел в маршрутку и поехал.Ну как поехал, проехал 20 метров и в пробке стал.
Но удобно.И водители хорошие,профессионалы, в форме, под метадоном хорошим драйвом.
И не шумит под окнами как у дыровца Greenhost на Глыбочицкой.
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

та да, як би не ті шинопалії на оболоні, то екологія була б як в фінляндії. а 2-3 мільйони корчів перділи б фіалками і чистим киснем :beach:
Все, не мороч голову своїми байками.
Бажаючі екології розбираються з шинопаліями і заводами, потім будете дзявкати про трамваї.
   
Re: Знищено за Омельченка

Угу, шини палять на Оболоні в гаражах, опалюють їх.
Вже й дрони запускали, фіксують постійно, а толку?
І асфальтовий завод димить. Про лівий берег взагалі нема що казати, печалька.
Регулярний смог.

Аж тут дебіли придумали - а давайте трамваї відновимо. Геніально, мля:(

Есть такое слово fallacy. По-русски-логическая ошибка.

Если рагули жгут шины на Оболони это не значит,что вопрос с пробками из-за маршруток и отсутствия рельсового транспорта не надо решать.Это две разные проблемы.

А вообще есть причина почеми лечат врачи,а вопросами устройства городов занимаются инженеры-проектировщики,архитекторы и урбанисты,а не Via и Greenhost.
   
Re: Знищено за Омельченка

та що вони там можуть знати ті врачі та архітектори :laugh:
   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Есть такое слово fallacy. По-русски-логическая ошибка.

Если рагули жгут шины на Оболони это не значит,что вопрос с пробками из-за маршруток и отсутствия рельсового транспорта не надо решать.Это две разные проблемы.

А вообще есть причина почеми лечат врачи,а вопросами устройства городов занимаются инженеры-проектировщики,архитекторы и урбанисты,а не Via и Greenhost.
Та що ти говориш, капітан Очевідность. А ми оце й не знали.
І ще окремо - я до Контрактової площі на метро їду 7 хвилин, а на трамваї 50 хвилин. Це така традиція трамвайна - швидкість 10 км на годину?
   
Re: Знищено за Омельченка

Та що ти говориш, капітан Очевідность. А ми оце й не знали.
І ще окремо - я до Контрактової площі на метро їду 7 хвилин, а на трамваї 50 хвилин. Це така традиція трамвайна - швидкість 10 км на годину?
зараз в києві на дорогах щодня 3 лями корчів. стане їх 4 лями — швидкість трамваю і корчів стане 5 кмгод. стане корчів 5 лямів — щвидкість трамваю і корчів (усіх, включно з твоїми маршрутками) стане 2 кмгод
   
Re: Знищено за Омельченка

я до Контрактової площі на метро їду 7 хвилин, а на трамваї 50 хвилин. Це така традиція трамвайна - швидкість 10 км на годину?
Ти різницю між відстанями на землі і під землею розумієш?
Вія, ну так не можна!
   
Re: Знищено за Омельченка

Та що ти говориш, капітан Очевідность. А ми оце й не знали.
І ще окремо - я до Контрактової площі на метро їду 7 хвилин, а на трамваї 50 хвилин. Це така традиція трамвайна - швидкість 10 км на годину?

А на машине пробовала в час пик? Часа 2 будет.

А почему трамвай медленно едет? Ну потому что никто не вкладывается в ремонт путей (общественного спроса нет, все как ты,или шины жгут).
А во-вторых вот почему, вот тебе видео, смотри.


   
Re: Знищено за Омельченка
Via

Ти різницю між відстанями на землі і під землею розумієш?
Вія, ну так не можна!
Я - розумію. А от ви ні чорта не розумієте, їздити по Києву годину на трамваї - це мазохізм.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія