Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Царьов усьо. :beach:

Re: Царьов усьо. :beach:

Серед башт є консенсус щодо використання двійника
такого второго не найдешь :D

а в якому місті ця падаль живе? де це відбулося?

Ялта, ул. Кирова, 39 - санаторий Kirov Holiday Center, подконтрольный структурам, связанным с семьей Олега Царева. Kirov Holiday Center – в недалеком прошлом профсоюзный санаторий им. С.М. Кирова.

https://litsa.com.ua/8068/

https://t.me/kazansky2017/8769
типу навіть повністю скацаплений хохол ніколи не стане повноцінним кацапом
тож нехай холуй знає своє місце і не лізе куди не просять

санаторий Kirov Holiday Center

Ги ги, санаторій "святковий центр" кірова  :facepalm1:   йопт

карма вона така, скрізь догоне

Ги ги, "святковий центр" кірова     йопт
ех агурчікі да памідорчікі
сталін кірова убіл
да в карідорчікє

Ялта, ул. Кирова, 39 - санаторий Kirov Holiday Center, подконтрольный структурам, связанным с семьей Олега Царева. Kirov Holiday Center – в недалеком прошлом профсоюзный санаторий им. С.М. Кирова.

https://litsa.com.ua/8068/

Кірова наче теж пристрелили якщо я правильно памʼятаю.Ось і не вірь після цього у магію назв

Кірова наче теж пристрелили якщо я правильно памʼятаю.Ось і не вірь після цього у магію назв

Нє, ну чувак справді тупой  :facepalm1: якщо навіть йому віддали той "санаторій", то нафіга в назву до кірова добовлять "Holiday"?

https://t.me/kazansky2017/8769

"... а те, кто окажєтся между силовыми структурами, могут обратиться в труху, в прах" (с)

ги, до речі, назва телеграм-каналів "Труха...." заграла новими фарбами. Тепер всім ясно звідки це кацапське слово в українських (типу "українських") телеграм-каналах?

"... а те, кто окажєтся между силовыми структурами, могут обратиться в труху, в прах" (с)

ги, до речі, назва телеграм-каналів "Труха...." заграла новими фарбами. Тепер всім ясно звідки це кацапське слово в українських (типу "українських") телеграм-каналах?

Ні, назва була спочатку Тру Харьков. Потім ТруХа. Аваковське детіще

TC

волынская рєзня + стрєльба

Стрєльня!

Ні, назва була спочатку Тру Харьков. Потім ТруХа. Аваковське детіще

Вибачаюсь, тоді всі інші - то теж аваківські дєтіща? :)

"после савмеснава распития спиртных напиткав, на почве личнай неприязни, сажитель зарубил тапаром"...

В него стреляли несколько раз, он в тяжелом состоянии в реанимации  B-)

Ось кого доля мене цікавить найменше, так це доля Царьова, Маркова, Губарєва та інших азірових.

сдохнет так сдохнет
ни радости, ни сожаления
если честно он нахер никому не нужен был
это местные разборки
он там какие-то дома отдыха с гоблиным не поделил

если кончать, то талипова, например,
а это...

+100500

Схоже таки свої завалили бо задовбав своїм ниттям .Саджати як Гіркіна не було за що бо він був дуже обережний ,тому і пристрелили.Хоча може якісь бізнес питання і вирішили що можна щось віддати у збитого льотчика

Схоже таки свої завалили бо задовбав своїм ниттям .Саджати як Гіркіна не було за що бо він був дуже обережний ,тому і пристрелили.Хоча може якісь бізнес питання і вирішили що можна щось віддати у збитого льотчика

Ну ти ж сам вище запостив помьота. Ясно що свої кацапи й завалили. Він думав що буде вийобуватись як Дніпрі і Києві - і нічого за це йому не буде.

Та і хєр з ним. Зрадників завжди така доля чекає, рано чи пізно.

Гиркин на самом деле наговорил на десяток смертельных приговоров. По нынешним временам в раиси и за десятую долю того прикапывают. Но Гиркин свой, своих нельзя как грязных коллаборантов выпиливать. Плохой месседж. А перебежчиков можно. ценность им ноль. Однажды предали - снова предадут но уже тебя.
Царев продемонстрировал разочарование в выбранном пути. А разочарованные для системы опасны. нужны восторженные идиоты. Или те кто еще не достиг точки кипения. Если Царев позволил себе сказать такое, значит уже не считал необходимым или возможным скрывать что он на самом деле думает.
Думаю его убрали свои. К тому же на нем есть актив, который можно отжать. Вот и ждали формального повода снести чувака.
Посмотрите на историю русского политического и экономического бомонда. Говорить против хуйла и великай расии можно только если ты уже смылся за границу и деньги перевел.  Если смылся но без денег, то потерял деньги. Если открыл рот сидя внутри страны - свободу и деньги потерял. А тут война. поэтому в расход без сентиментов.
Послушаем конечно что СБУ скажет, но я вангую что его обнулили кацапы.
Я так думаю.

Останнє редагування: 27 жовтня 2023 18:06:14 від Вуйко_З_Онтаріо

Послушаем конечно что СБУ скажет, но я вангую что его обнулили кацапы.

СБУ таким гівном не займається - сидів яйця грів у Ялті і пи3дів що війна неправильна.

Ну і нах він такий треба СБУ або ГУРу?

Раціонально. Ресурс лімітований. Треба війною займатись, а не манкуртами різними.

100500

"Он попросил всех срочно покинуть кабинет и ехать по домам, так как у него была запланирована «важная видеоконференция». "
... він би не поспішав на конференцію з СБУ --- рука Моськи-ви однозначно

Раціонально. Ресурс лімітований. Треба війною займатись, а не манкуртами різними.

Навіть якщо ресурс нелімітований, то саме цей потц поза списком. Він ніякого відношення до війни не має, абсолютно ні на що не впливає - ні в Криму, ні на росіі.

Більше того - він доxyя ображений на російську владу, яка його привезла під Київ (якщо це звісно правда) у березні минулого року, а потім кинула нах. Мабуть йому кацапи виставили рахунок:

- Гдє твоя агєнтура в Києвє, Херсонє, Запорожьє і в Днєпрє, пачєму нє работают? Ти тут жоппу за наш счьот в Ялтє грєєш, а тебє на вибори в Раду ещо десять лєт тому мілліон далі. Атрабатывай, бл@ть!

А навіть якщо і був у нього хтось в "довірених" людях, то звісно що після початку війни послали цього собакойоба нах. Він там щось мямлив півтора року на маскві... але результатів - ноль для кацапів.

От і вийшла заруба пасивного під@раса з активними під@расами  :weep:

Навіть якщо не дострелили - то просто похибка виконавця.

Там таких ще дофіга - сосальдо, балыцький, кастантінов, аксьонов, пушилін ...

Бывшего «спикера парламента Новороссии» Олега Царева, владеющего бывшим имением князей Барятинских в центре Ялты

Не обнадеживайтесь сильно. Такое легко не дохнет. Оно еще хуйла переживет.   :laugh:

НТВ передадо - сдох

НТВ передадо - сдох

Ну, ви зрозуміли, да?

HSM

ГУР ?
 мо гру  після аткравєній ?

для такої "видатної  особи " яксь дуже легко відбувся
якщо правда

Поки не підтверджую.. Жінка сказала що чула....ніде підтверджень не бачу

Поки не підтверджую.. Жінка сказала що чула....ніде підтверджень не бачу

Ти маєш доступ до рос бази покійників?

Нах той Царьов здався українській розвідці? Він не на часі був, встигли би ще.  Мені більш до вподоби версія його  інтимного життя... Ви пам.ятаєте?

А я все чекаю якогось доxлого пропагандона. Помьот, скабєєви, боброєдка, чи xтось з тих двох пíд*рів, один старий другий молодий не памятаю шо за кАНАЛ.

Я какойта расчєловєчєний  :D

Я какойта расчєловєчєний  :D

Ну так. Ніякого співчуття.

Мабуть ми всі фашисти після 24.02.

А я все чекаю якогось доxлого пропагандона. Помьот, скабєєви, боброєдка, чи xтось з тих двох пíд*рів, один старий другий молодий не памятаю шо за кАНАЛ.

ти маєшь на увазі Норкіна....з його фаворитом.  с 2до4х Нтв.  Норкін - хитрий, а фаворіт редиска-вискочка.  Я б цю вискочку і сам би замочив, Норкіна не чипляв би - він все розуміє  - бабло просто бізнес.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія