Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крим

Re: Крим

Та якщо то  воно - то в кацапів всі пердаки повідриває   :weep:
Та ну, не може такого бути. Я і руками і ногами за томагавки  :D але не повірю

Вилізло у тіктоці відео з токшоу нтвшного - там такий ведучий сивий уіпан у очках з гострим носом - каже що ВСУ нанєслі удар, є відєо
Каже - там інтєрєсний мамєнт - камєнтаріі ідут на украінском язикє
І включили відео те де "Пачалось"

:weep:  [KA]

Ото так для них украінский язик, не дивно що їм поляки чуються

доречі, я ще коли відео тільки виклали помітив що ракета з підвня прилетіла.... можливо Штати вирішили постачати зброю на територію України напряму, минуючі корупційні схеми... було б добре....

доречі, я ще коли відео тільки виклали помітив що ракета з підвня прилетіла.... можливо Штати вирішили постачати зброю на територію Ураїни напряму, минуючі корупційні схеми... було б добре....
Не кажіть тільки Ермаку. Зобідиться

доречі, я ще коли відео тільки виклали помітив що ракета з підвня прилетіла.... можливо Штати вирішили постачати зброю на територію України напряму, минуючі корупційні схеми... було б добре....

когда дамбили севморзавод, ракеты шли со стороны фиолента. маршрут у них такой

а як же карічнєвиє лініі?
а амбре? вах...

можливо Штати вирішили постачати зброю на територію України напряму, минуючі корупційні схеми... було б добре....
:pooh_lol:  (tu)

Обратите внимание на то как написано слово "предъявить".
це не вперше.
вже був апосроф в іншому повідомлені

Где они смогут ещё так протестировать своё оружие? Корабли есть в Средиземном море?

Где они смогут ещё так протестировать своё оружие? Корабли есть в Средиземном море?
Поки  "так" вони не зможуть протестувати свою зброю, та і прольот з Средиземного моря викличе бурхливу реакцію на Заході. "Секретно" це не зробиш (хіба що в дурних фантазіях).  :-)o

:lol:

А серьйозно: крайні до нас томагавки можуть дістатися?

PAL

;o

ну звідкіля в нас вони!
нам ATACMS та абрамси ніяк не дадуть!

то точно калібр вирішив повернутися у рідну говєнь!

так вже і в мене такі думки виникають... випишуть 1 томагавк Єрмаку для фотки в телезі.... а рештою почнуть фуярить по всьому шо стоїть плаває і їздить у кацапів.....

п.с. і якщо кацапи доїбуться штати скажуть що то все Єрмак, він же всі заслуги собі приписує, значіть то він сто відсодково.... як на мене ідеальна схема....

Останнє редагування: 23 вересня 2023 00:01:02 від BackUp

PAL

:lol:

А серьйозно: крайні до нас томагавки можуть дістатися?

що мається на увазі? що таке "крайні"?

що мається на увазі? що таке "крайні"?
Найближчи.

Але вже зрозуміло,  що найближчі в Середземному морі.

А може наші таки зробили невелику партію "коршунів-2" ?

PAL

Найближчи.

Але вже зрозуміло,  що найближчі в Середземному морі.

радіус 2500 км
гугльмапа у поміч, там є лінійка :)

А може наші таки зробили невелику партію "коршунів-2" ?

Зверху картинка кацапів
Пишуть, що Нептун

PAL

Зверху картинка кацапів
Пишуть, що Нептун

у нептуна профіль абсолютно інший
в нього Х-образні крила й хвостового оперення нема

в нього Х-образні крила

Ну хз

А шо Мєдвєд? 8-)

PAL

А шо Мєдвєд? 8-)

воює з фінляндією.
півторушкою

А шо Мєдвєд? 8-)
ещьо не накатіл

Показати зображення...
А от як макет "коршуна" виглядає, звісно в процесі розробки то вигляд міг дещо змінитися

TC

Показати зображення...

Storm sshadow то був.

PAL

А от як макет "коршуна" виглядає, звісно в процесі розробки то вигляд міг дещо змінитися

Показати зображення...

а оце дуууже схоже!
й крила, й хвіст

PAL

Storm sshadow то був.

ага, й близько не схоже, зовсім

Вилізло у тіктоці відео з токшоу нтвшного - там такий ведучий сивий уіпан у очках з гострим носом - каже що ВСУ нанєслі удар, є відєо
Каже - там інтєрєсний мамєнт - камєнтаріі ідут на украінском язикє
І включили відео те де "Пачалось"

:weep:  [KA]
Ото так для них украінский язик, не дивно що їм поляки чуються
ну в російській цього слова немає, для мене теж звучало наче вкраплене укр слово звісно суржиковою вимовою

ШтормШедоу

“Серед поранених — командувач угруповання генерал-полковник (Олександр) Романчук, в дуже важкому стані. Начальник штабу генерал-лейтенант (Олег) Цеков, перебуває без свідомості. Кількість постраждалих звичайних військовослужбовців, які не є працівниками штабу, ще встановлюється. Це військові, які несуть службу, охорона, і так далі — вони не входять у той перелік, який я вам озвучив”, — повідомив Голосу Америки Кирило Буданов.

Олександр Романчук — командувач угруповання російських сил на Запорізькому напрямку, отримав звання генерал-полковника у 2023 році. Генерал-лейтенант Олег Цеков — командир 200 ОМСБР Берегових військ Північного флоту ВМФ РФ.

Водночас Буданов не підтвердив повідомлень про імовірну загибель командувача Чорноморського флоту РФ адмірала Віктора Соколова. Про його стан інформації в ГУР наразі немає.

На питання, яку роль в плануванні удару відіграли партизани та місцеві мешканці, Буданов відповів, що розвідка збирає дані з усіх джерел. “Зрозуміло, що агентурні джерела — одні з основних”, — додав він.

Водночас начальник ГУР не став відповідати, чи для атаки на штаб Чорноморського флоту РФ використали ракети західного виробництва.

“Тут я маю утриматись від відповіді, думаю ви маєте мене зрозуміти”, – сказав він.

Нагадаємо, 22 вересня у Севастополі сталося кілька вибухів. Російська окупаційна влада повідомила про ракетний удар по штабу Чорноморського флоту РФ. Збройні сили України згодом підтвердили удар по штабу Чорноморського флоту Росії в тимчасово окупованому Севастополі.

Останнє редагування: 23 вересня 2023 01:22:51 від BackUp

Цю тему переглядають:

Fedir, vitamin і 8 гостей

Повна версія