Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіщо Китай закликає китайців евакуюватися з України?

Ай, тоже мені секрет. Хуйло збирається ті своїх Іскандери пуляти з Мігів (ну тіпа Кінжали).

Оскільки воно може прилетіти куди хоч бо  у того Кинжала система наведення крива і працює через раз, а хуйлу потрібна хоч якась підтримка в ООН, то він усіх цих своїх прихлєбатєлєй попередив, щоб тримались подалі від України.


   
Низка російських, а згодом і українських ЗМІ поширили хибну інформацію про тимчасове закриття посольства Сербії в Україні.

Як повідомляє "Європейська правда", першими така інформація з'явилася на російських сайтах, зокрема Ura.ru, EADaily та на сайті телеканалу Царьград.

Зазначимо, що названі видання є підконтрольними  російській владі та системно використовуються в інформаційних спецопераціях.

"Посольство Сербії сьогодні було тимчасово закрите. З України виїхало троє дипломатів та ще один співробітник посольства, вони безпечно евакуювалися",- пише  EADaily, стверджуючи, що цитує повідомлення сербського МЗС. Варто зауважити що сьогодні, 16 жовтня, Белград не поширював такої заяви.

Також усі видання посилаються на повідомлення з сайту посольства Сербії в Україні. Там дійсно оприлюднено інформацію про тимчасове закриття посольства та перенесення роботи до Белграда, без зазначення дати публікації.

Однак, як уточнив у коментарі "Європейській правді" речник МЗС України Олег Ніколенко, насправді закриття сербського посольства відбулося відразу після повномасштабного вторгнення РФ. "Співробітники посольства Сербії виїхали із України на початку березня. Відтоді сербські дипломати продовжують працювати з Белграда", - заявив Ніколенко.

Не виключено, що новина про закриття посольства Сербії була запущена у інформаційний простір свідомо, для створення враження про посилення загроз для Києва.

Нагадаємо, що раніше про плани евакуації частини співробітників свого посольства у Києві заявив Казахстан. Щоправда, там заявляли, що посольство продовжить свою роботу.

УП
   
Позавчора двох амерів у Львові бачив і спілкувався, шукали одну адресу біля мої вулиці і на смарті тицяли фото установи що шукали,правда з камерами і прибамбасами для зйомок були,хз для чого  :)

їх тут (район Рейтарської - Ярвалу), повно туристів і експатів, сидять по генделям чи просто гуляють.
   
Ай, тоже мені секрет. Хуйло збирається ті своїх Іскандери пуляти з Мігів (ну тіпа Кінжали).

Оскільки воно може прилетіти куди хоч бо  у того Кинжала система наведення крива і працює через раз, а хуйлу потрібна хоч якась підтримка в ООН, то він усіх цих своїх прихлєбатєлєй попередив, щоб тримались подалі від України.
отже готує знову наступ на Київ
   
отже готує знову наступ на Київ

Навряд. Скоріш за все буде знову кошмарити підстанції ТЕС. Виявилось, що розігнати Іскандер можна, а от попасти ними  точно виходить через раз.

От і попереджає, щоб звалили.
   
Навряд. Скоріш за все буде знову кошмарити підстанції ТЕС. Виявилось, що розігнати Іскандер можна, а от попасти ними  точно виходить через раз.

От і попереджає, щоб звалили.
виглядає логічно
   
Арестович 2?

 :facepalm1:
Взагаліто - анти-арістовічь.
   
Странно, а кого же тогда китайцы эвакуировали через Молдову и Словакию с 1-го марта этого года? :)
   
Таки рашисти планують ядерне бомбардування?
   
   
Я щось не пам'ятаю, щоб перед 24 лютого, Китай закликав своїх громадян евакуюватись. Європейці закликали, а Китай?
   
Я щось не пам'ятаю, щоб перед 24 лютого, Китай закликав своїх громадян евакуюватись. Європейці закликали, а Китай?

Я уже написал выше - он эвакуировал своих граждан с 1-го марта (уже после нападения) через Молдову и Словакию. По мировым СМИ об этом были многочисленные репортажи.
   
Таки рашисти планують ядерне бомбардування?

тогда бесполезно бежать, нигде не заховаешься.
   
Ех, так і не пожив...

   
То все таки тупе іпсо було
   
То все таки тупе іпсо було
новость только рашка разгоняла

+
   
Навіщо Китай закликає китайців евакуюватися з України?

бо хуйло планує ядерний удар по квартирі Каспрука !
   
Я уже написал выше - он эвакуировал своих граждан с 1-го марта (уже после нападения) через Молдову и Словакию. По мировым СМИ об этом были многочисленные репортажи.
Отже Сі знав про напад, але громадянами не переймався. А тепер закликає. Ну-ну.
   
Отже Сі знав про напад, але громадянами не переймався. А тепер закликає. Ну-ну.

Якась у нього дивна логіка.
   
отже готує знову наступ на Київ

ти вже заспокоїшся колись?
   
ти вже заспокоїшся колись?
так :tongue:
   
новость только рашка разгоняла

+

+1000
   
я думаю що кацапня розповсюдила іпсо по посольствах що по нас вдарить атомною бомбою

Просто розповсюдила іпсо  :lol:
   
Світ став маленьким. І вже можливо збудувати систему світової безпеки так, щоб у жодного гада не виникало бажання помахати не тільки ядерною кийком, а й просто кийком.
   
Так не только Китай, ещё граждан 9-ти лояльных к россии стран.
   
Позавчора двох амерів у Львові бачив і спілкувався, шукали одну адресу біля мої вулиці і на смарті тицяли фото установи що шукали,правда з камерами і прибамбасами для зйомок були,хз для чого  :)
   
не постіть юхню. Значить є небезпека

Особливо для тебе десь на Сицилії :weep:
Чому ви навіть з Європи серете у голови українцям своїми шизанутими страхами?
   
Особливо для тебе десь на Сицилії :weep:
Чому ви навіть з Європи серете у голови українцям своїми шизанутими страхами?
тому що в мене там батьки. Не за тебе хвилююсь
   
тому що в мене там батьки. Не за тебе хвилююсь
Як допоможе батькам твоє хвилювання на фупі? Задонать краще ЗСУ.
   
Як допоможе батькам твоє хвилювання на фупі? Задонать краще ЗСУ.
доначу кожного місяця
   
Очевидно ж - терористична загроза.
   
тому що в мене там батьки. Не за тебе хвилююсь

чомусь з-за кордону найбільше паніки
постять свої страхи у фейсбуках, як вони бояться за повітряні тривоги в Україні, сидячи десь в ресторані в Європі
ті "переживання" за Україну здалека лише дратують
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія