Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Тарілка

ФЗВ: Тарілка

Прошу допомогти налаштувати, бо за 2 роки пропали всі канали. Я вже була стикалася в ній з такою ж ситуацією, але тоді швидко справилася і познаходила 290+ каналів в т.ч. і іноземних. А зара не можу згадати, що саме тоді робила (методом тика, без інструкцій), а зара треба терміново її налаштувати, бо появився новий жилець, а він дуже вибагливий і поставив умову, щоб тарілку налаштувала сама. Ну оччінь хочіцца не опросто- волосіцца, філіцца..і тири пири...

Хельп..

Якщо потрібна назва моделі коробочьки - скажу. Бо все-одно не понімай в цьому. :cray:

Писи. Я скинула все до заводських настройок сьогодні. Що робити далі?

Останнє редагування: 17 липня 2022 13:30:14 від Karoffka
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Вызвать мастера
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Саме головне налаштування зовнішніх компонентів :
ДіСєг(переключалка головок) : номерація і присвоєння значень портів комутатора (1-2-3 чи а-б-с) в порядку розміщення головок згідно супутників
Потім тип головок і їх супутник
Потім вибрати транспондери

А потім все піде автосканом
   
Re: ФЗВ: Тарілка

штепсель треба спочатку полагодити бо без цього нічого не вийде
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Не варіант. Не я купувала її. Де його брати в селі - не знаю і людей тут особо вже не знаю. Викликати майстра - це мені треба оббігати по вулицях півсела як навіжена у пошуках, у кого там де з південного боку хати заховалася тарілка та просити людей, щоб дали візитку того майстра, що їм її встановляв. У мене немає стільки вільного часу. І навіть сотої долі від того. Нажаль.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Можливо дві проблеми
1) збилось налаштування тарілки на супутник, від вітру чи деградації матеріалів чи ще чогось. Це самостійно навряд чи вийде виправити.
2) збилось програмне налаштування на тюнері (чи у телевізорі). Треба запустити автопошук супутникових каналів. Вибравши опцію "максимальний пошук" сам пошук може зайняти досить довго, до півгодини.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Саме головне налаштування зовнішніх компонентів :
ДіСєг(переключалка головок) : номерація і присвоєння значень портів комутатора (1-2-3 чи а-б-с) в порядку розміщення головок згідно супутників
Потім тип головок і їх супутник
Потім вибрати транспондери

А потім все піде автосканом
а мона попа дробнєє?
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Можливо дві проблеми
1) збилось налаштування тарілки на супутник, від вітру чи деградації матеріалів чи ще чогось. Це самостійно навряд чи вийде виправити.
2) збилось програмне налаштування на тюнері (чи у телевізорі). Треба запустити автопошук супутникових каналів. Вибравши опцію "максимальний пошук" сам пошук може зайняти досить довго, до півгодини.
вооот! Я не знаю як його запустити. Саме про цей автопошук і мова.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Так давай повну назву тюнера , модель , що там пише на єтікєтці
Спробуєм знайти мануал
   
Re: ФЗВ: Тарілка

вооот! Я не знаю як його запустити. Саме про цей автопошук і мова.

Ну десь в меню зайти, там мають бути налаштування і там пошукати потрібний пункт.

Але якщо зробили "скид до заводських налаштувань" і зіб'ється налаштування головок-портів (те про що писав Вуйко з Бандерштату) то це може і не привести до потрібного результату. Тоді треба буде зробити налаштування цих головок і тоді вже робити автопошук.

Але спершу рекомендую почати з автопошуку. Може і спрацювати.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

бо появився новий жилець, а він дуже вибагливий і поставив умову, щоб тарілку налаштувала сама
пан дуже балуваний

вместо телевизора хай на городе паше
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Можливо дві проблеми
1) збилось налаштування тарілки на супутник, від вітру чи деградації матеріалів чи ще чогось. Це самостійно навряд чи вийде виправити.
2) збилось програмне налаштування на тюнері (чи у телевізорі). Треба запустити автопошук супутникових каналів. Вибравши опцію "максимальний пошук" сам пошук може зайняти досить довго, до півгодини.
3. висохли певні конденсатори в тюнері і він втратив чутливість до сигналу. (найбільш імовірно особливо якщо канали, або певні супутники пропадали поступово)
   
Re: ФЗВ: Тарілка

На допомогу раджу сайт
   
Re: ФЗВ: Тарілка

модель тюнера треба.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Модель:

https://ibb.co/GsdDQL5
   
Re: ФЗВ: Тарілка

   
Re: ФЗВ: Тарілка

   
Re: ФЗВ: Тарілка

А як перевірити, робочі головки чи ні? Мені воно на кожен автопошук видає нєт сігнала.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Прошивка чи перепрошивка - не варіант, бо тут хоч і є комп, та немає інету, а напрягацця ще ліпити тут роздачу з мобілки - тануйогонах.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

думаю тарілка збилася від вітру - треба виставити якийсь транспондер на центральній головці і крутити тарілкою  - шукати сигнал...
   
Re: ФЗВ: Тарілка

крутити тарілкою  - шукати сигнал...
(tu) антена нового жильця повинна зреагувати на ті кароффкині викрутаси :blush2:
   
Re: ФЗВ: Тарілка

А як перевірити, робочі головки чи ні? Мені воно на кожен автопошук видає нєт сігнала.

 :facepalm1:   - гусари, мовчати!!
   
Re: ФЗВ: Тарілка

А як перевірити, робочі головки чи ні? Мені воно на кожен автопошук видає нєт сігнала.
Напряму підключати до кабеля що йде до тюнера, якщо ні на одній немає сигналу значить тарілку крутити треба
   
Re: ФЗВ: Тарілка

думаю тарілка збилася від вітру - треба виставити якийсь транспондер на центральній головці і крутити тарілкою  - шукати сигнал...

Ні, якщо людина не може знайти як налаштувати порти дайсека і включити автопошук, то такого вона точно не зробить.
А з значною ймовірністю - зробить ще гірше.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

:facepalm1:   - гусари, мовчати!!

Схоже що у тих майстрів, що вже приходили, щось пішло не за планом.
Окрім налаштування антени нічого не вміють! :weep:
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Схоже що у тих майстрів, що вже приходили, щось пішло не за планом.
Окрім налаштування антени нічого не вміють! :weep:

загальний тренд у травоядної - задавати купу дурнуватих питань.
Потім якщо воно якось вийде - скаже що усі вони телепні,
і вона сама у всьому розібралася.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Зазвичай, майстри налаштовують дайсіки однаково на всих ресіверах.
Тобто, щоб поки не чіпати тарілку і головки, пропоную взяти у сусідів на хвилину їхній тюнер.
Якщо все запрацює- значить з тарілкою і головками порядок.
Якщо ні- понести свій тюнер під сусідову тарілку, і якщо запрацює, то...
Отакими маніпуляціями можна отримати багато приємного й потрібного.
Слідуючі підказки- після доповіді про виконання попередніх :D
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Сайт з частотами каналів - https://www.lyngsat.com/europe.html

   
Re: ФЗВ: Тарілка

Зазвичай, майстри налаштовують дайсіки однаково на всих ресіверах.
Тобто, щоб поки не чіпати тарілку і головки, пропоную взяти у сусідів на хвилину їхній тюнер.
Якщо все запрацює- значить з тарілкою і головками порядок.
Якщо ні- понести свій тюнер під сусідову тарілку, і якщо запрацює, то...
Отакими маніпуляціями можна отримати багато приємного й потрібного.
Слідуючі підказки- після доповіді про виконання попередніх :D
логіку я зрозуміла, але проблема в тому, що у найближчого сусіда немає тарєлки - він навіть хотів у мене її не то позичити, не ро відкупити.  А до дальеіх я не ходок. Карочь, сусід не варіант.
А для особо упоротих пояснюю: антена потрібна для лежачої людини, у якої телевізор - єдиний звязок з навколишнім світом.

Про протипролежневий матрац поки що питання не піднімаю - надіюся, що таки вичухається.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

загальний тренд у травоядної - задавати купу дурнуватих питань.
Потім якщо воно якось вийде - скаже що усі вони телепні,
і вона сама у всьому розібралася.
я на тебе не стукала - западлО.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Сьогодні вже пізно, завтра знайду час, щоб покроково.
Тим більш, ти скинула на заводські.
Ну а може тобі до ранку хтось і допоможе :)
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Модель:

https://ibb.co/GsdDQL5

Забий на супутникове телебачення. У твоєму тюнері є InternetTV (IPTV, WebTV).

Юзай 1cent.tv і буде тобі Щастя.   
   
Re: ФЗВ: Тарілка


Юзай 1cent.tv і буде тобі Щастя.   

   
Re: ФЗВ: Тарілка

Сьогодні вже пізно, завтра знайду час, щоб покроково.
Тим більш, ти скинула на заводські.
Ну а може тобі до ранку хтось і допоможе :)
буду дуже вдячна. Питання ще не вирішене. Мені просто немає часу сюди заглядати часто.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Забий на супутникове телебачення. У твоєму тюнері є InternetTV (IPTV, WebTV).

Юзай 1cent.tv і буде тобі Щастя.   
у моїй хаті для цього немає інету.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Якщо скинула на заводські, то зазвичай порти на дайсіку назначаються в такому порядку:
1-й 4.8°E, Astra 4A, SES-5
2-й 4°W, AMOS 2/3/7
3-й 13°E, Eutelsat Hot Bird 13B/C/E.
Заходиш в меню-установки антени-вибираєш супутник-спускаєшся нижче і кнопками вліво--вправо вибираєш потрібний порт.
Супутник обирається вверх-низ, на рядку супутників жмеш Ок, потім теж вверх-вниз до потрібного, Ок.
На фото зразок для Хотбірд, 13°.

Так для всіх трьох.
Якщо нічого не сканується, то або кабель, що до ресівера йде, або тарілка змістилась, або дайсік накрився.
Простіше перевірити кабель, перевір його.
Навряд чи щоб з ладу вийшли одночасно від трьох головок, то перевір отой один що до ресівера, бажано по-новому гайки-конекти понакручувати, бо в мене бувало центральний провід окислявся й контакт пропадав.
Якщо знову не сканується, то можливо дайсік вийшов з ладу, спробуй головний кабель прикрутити, наприклад, на центральну головку, яка є супутником Астра.
Тоді в налаштуваннях вистав порт "нет", буває що пишуть "disable".
Знову скануй, краще варіантом "сліпий пошук".
Це там, де на картинці "Старт поиск", теж вліво-вправо.
Якщо й це не допоможе, то тоді треба пересвідчитись, чи не змістилась антена.
Передивись її кріплення, чи нема якихось змін від початкового стану.
Якщо є, то віднови статус-кво :)
Маніпулювати тарілкою то вже треба приборчик, або бути на зв'язку з тим, хто дивиться в телевізорі зміни сигналу, або появу картинки.
Будем надіятись, що з тарілкою маніпулювати не доведеться.
Якщо таки довелось, то треба послабити кріплення і маленькими кроками, з паузами вліво, або вправо шукати картинку.
Але тут лотерея, якщо тарілка змістилась суттєво і не знати куди її направити хоч приблизно.
Удачі



Останнє редагування: 19 липня 2022 05:21:13 від steol
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Це називається налаштування тарілки з нуля. Є купа відео.
Але простіше знайти людину, що вміє це робити. Серед сусідів чи знайомих.
Можуть бути додаткові несправності - кабель пошкоджений, дайсік, тарілка зміщена. Тарілка взагалі ще є?
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Можна купити тюнер Т2. Там налаштування простіше.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Ша, мама рядом.. :gigi:

Просю всіх небайдужих пардону. Причина була банальна: я коли після смерті брата налаштувала його була заново 2 роки тому, бо у нього під кінець чомусь не робив жоден канал, тупо потім виключила з розетки і сам антенний кабель викрутила з коробочьки, щоб бува не йобнула гроза в тарєлку та не спалила хату, бо ніхто не збирався дивитися телевізор і, відповідно, контролювати коли гроза. І забула.

А коли виникла потреба в телевізорі, забула що кабель не підключений.

А плюс до всього ще й скинула налаштування до заводських. Якби не скидала, то увікнувши антенний кабель в коробочьку, зараз мала б 196+ каналів різних.

Наразі: хотбьорд знайшов всі місцеві регіональні канали (галичина, одеса, дніпро, запоріжжя..), іств, стб, прямий, 5.. Амос теж кілька каналів знайшов, особливо арабські два, а от Астра взагалі по нулях. Жодного каналу не знайшла. Завтра ще спробую Астру прогнати за сліпим пошуком.

І ще таке питання: отам наступний рядок під назвою супутника іде рядок, в якому треба вибирати якісь цифри. Що то за цифри і від чого вони залежать? Чи можна їх змінювати? Адже у Стеола там одні цифри, а у мене за змовчанням зовсім інші.

Всім дуже вдячна за допомогу і підказки.
   
Re: ФЗВ: Тарілка

Всім дуже вдячна за допомогу і підказки.
приходь ще  :kez_04:  а то зовсім від форуму відбилася  :punish:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія