Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні введуть другий тариф на газ: в НКРЕКП розповіли про нововведення

   

В Україні вже з наступного року можуть ввести абонентську плату на газ – платити доведеться окремо за використаний обсяг і окремо за можливість отримувати газ. Розмір абонплати буде фіксованим і в різних регіонах становитиме від 11 до 80 грн на місяць.

Як пояснила в інтерв’ю глава Національної комісії в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко, на перехідний період – до кінця 2019-го – в Україні не буде плати за потужність (абонплати).



“До цього часу ми доопрацюємо методику разом з Енергетичним Співтовариством. Можливо, це буде тариф зі змінною частиною, яка залежатиме від обсягів, і постійною – залежатиме від потужності. Ми готові спільно опрацювати всі зауваження і пропозиції”, – пояснила Кривенко.

Зазначимо, якби ще в минулому році в Україні ввели абонентську плату на газ, частина українців змогла б платити за блакитне паливо менше, в той час як для деяких суми в двох платіжках були б на 4-8 грн більші (якщо споживають мало), ніж зараз в одній. Наприклад, в Києві абонплата в квартирі з газовою плитою склала б усього 11,5 грн на місяць. Але при цьому за газ би довелося платити не 6,9 грн/куб, а всього 6 грн. Припустимо, що сім’я з чотирьох осіб на місяць витрачає 17,6 кубометра газу на приготування їжі. Зараз вона отримує платіжку на 121,4 грн. Якби абонплата діяла – 120 грн.
За матеріалами Обозреватель
   
Аккуєть зекономлять 1,24 грн...  :facepalm:
   
То нормально, так практично скрізь у світі. Окремо - плата за доставку, окремо - газ, а не так як у нас - котлети з мухами докупи.
   
А коли введуть постійний моніторинг якості того, що вони називають газом?
   
А коли введуть постійний моніторинг якості того, що вони називають газом?


....і поставлять лічильники в кожну квартиру...
   
А коли введуть постійний моніторинг якості того, що вони називають газом?
  (tu)
   
То нормально, так практично скрізь у світі. Окремо - плата за доставку, окремо - газ, а не так як у нас - котлети з мухами докупи.

Навіщо?

Якщо газом не користуєшся, все дно плати.

Причому в залежності від лічильника.

   
То шо, від заэбатої ідеї брати абонплату від потужності лічильника ( а у переважної більшості вона значно більша за необхідну) вже відмовилися??!!! Нє вєрю!!!!
   
Тим більше, не буде розділу мух і котлет,
Просто до ціни Газа добавлять ще плату за користування.
Якщо не користуєшся майже, все дно будеш платити.
   
Оксана Кривенко идет нах@й.
НКРЕКП довыделываются, шо их всем составом вздернут на столбах, уродов гребанных..
допустим, газовод в село люди провели за свое бабло. и теперь им еще и абонплату ЗА СВОИ трубы платить?
а вы не обжрались ухи, новокиевские?
   
То нормально, так практично скрізь у світі. Окремо - плата за доставку, окремо - газ, а не так як у нас - котлети з мухами докупи.

в США напряжение 110В. когда переходим?
вообще, оплата за транспортировку газа не должна ипать КОНЕЧНОГО потребителя.
он должен получить ПРОЗРАЧНЫЙ и ЧЕТКИЙ тариф.
а в этой заморочке НКРЕ вижу возможность для постоянного повышения цен.

да, формально цена на газ будет одна. а вот абонплата будет браться и повышаться как угодно.
   
А коли введуть постійний моніторинг якості того, що вони називають газом?
знову хтось тобі повинен і винен? ось газовики чухаються.щоб з тебе мати зиск.Хто тобі мішає чухатися мати опрядний газ?
   
Тим більше, не буде розділу мух і котлет,
Просто до ціни Газа добавлять ще плату за користування.
Якщо не користуєшся майже, все дно будеш платити.
ти МАЙЖЕ вагітний?
   
я вважаю що влада правильно робить що дере з манюпаса останні труси)))) все закономірно а отже і справедливо - адже саме манюпас обрав і визнав цих корупціонері вмародерів запроданців - владою)))

дави їх петька і вовка.  (tu)
   
в США напряжение 110В. когда переходим?
вообще, оплата за транспортировку газа не должна ипать КОНЕЧНОГО потребителя.
он должен получить ПРОЗРАЧНЫЙ и ЧЕТКИЙ тариф.
а в этой заморочке НКРЕ вижу возможность для постоянного повышения цен.

да, формально цена на газ будет одна. а вот абонплата будет браться и повышаться как угодно.

Справа в тому при підвищенні ціни на газ різко падає споживання, а значить газотранспортуючі компанії получають менше коштів. Ось вони і хочуть зробить на зразок, не не хвилює, споживаєте ви газ, чи ні, а нам грошики платіть ті самі. А зекономлений газ можна продати за кордон. Чисто жидовська тема.
   
Це крок до можливості вибору постачальника
Транзит окремо, товар окремо

П.с. з електрикою так само буде
   
Тєма нормальна. якщо, як пишуть вище, від дебільної ідеї рахувати по пропускній здатності лічильника відмовились - то взагалі круто. Не шарю, чого всім не подобається, така схема в цілому світі працює.
   
в США напряжение 110В. когда переходим?
вообще, оплата за транспортировку газа не должна ипать КОНЕЧНОГО потребителя.
он должен получить ПРОЗРАЧНЫЙ и ЧЕТКИЙ тариф.
а в этой заморочке НКРЕ вижу возможность для постоянного повышения цен.

да, формально цена на газ будет одна. а вот абонплата будет браться и повышаться как угодно.
А чого аналогічна тєма з телефоном, котра вже давним давно, не критикується?
   
Це крок до можливості вибору постачальника
Транзит окремо, товар окремо

П.с. з електрикою так само буде

как ты это представляешь?
вот есть кабельный ввод в мой дом. идет он с подстанции ДТЭК Донецкоблэнерго.
и тут я хочу стать клиентом Киевэнерго, например..
и шо, Киевэнерго протянет новый ввод ко мне, попутно забабахав новую подстанцию?
   
Це крок до можливості вибору постачальника
Транзит окремо, товар окремо

П.с. з електрикою так само буде
Ахуєнно... А за чий рахунок побудовані всі оті магістралі?
   
А чого аналогічна тєма з телефоном, котра вже давним давно, не критикується?

с каким именно телефоном?
если с мобилой - у меня тарифный план такой, шо я плачу только тогда, когда звоню.
т.е. делаю ИСХОДЯЩИЙ звонок.
когда я ПРИНИМАЮ звонки, я не плачу нихера.

стационарный? там забито дохрена минут на межгород и мобилу. я им почти не пользуюсь. особенно для межгорода.
мессенджеры рулят.
   
Тим більше, не буде розділу мух і котлет,
Просто до ціни Газа добавлять ще плату за користування.
Якщо не користуєшся майже, все дно будеш платити.

Багато хто почне відключатися якщо не користуються
А хто захоче інколи користуватися по сільським хатам - той купить собі пропановий балон
Як це робиться в Америці
   
как ты это представляешь?
вот есть кабельный ввод в мой дом. идет он с подстанции ДТЭК Донецкоблэнерго.
и тут я хочу стать клиентом Киевэнерго, например..
и шо, Киевэнерго протянет новый ввод ко мне, попутно забабахав новую подстанцию?

Транзитер один і буде
А продавців електрики буде повно ( з різними тарифами)
Це як є інтернет магазини і поштові оператори

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія