Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коболєв став членом наглядової ради "Київстару"

Коболєв став членом наглядової ради "Київстару"

Акціонери мобільного оператора "Київстар" обрали членами наглядової ради компанії на 3 роки голову правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва, співзасновника інвестфонду Diligent Capital Partners Даніїла Паська і голову ради директорів Darnitsa Group Дмитра Шимківа.

Про це йдеться у документах "Київстару" у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку.

Таке рішення ухвалили на зборах акціонерів 31 грудня 2020 року.

Цим же рішенням продовжили повноваження членів наглядової ради: Олександра Казбегі (головний директор групи зі стратегії "Веон Лтд".), Серкана Окандана (головний фінансовий директор групи "Веон Лтд".), Каана Терзіоглу (спів-головний виконавчий директор групи "Веон Лтд".), Серджі Херреро Ногуера (спів-головний виконавчий директор групи "Веон Лтд.).

Голову наглядової ради оберуть члени ради більшістю голосів кількісного складу.

"Київстар" - найбільший український оператор мобільного зв'язку.

Акціонер "Київстару" - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Найбільшим акціонером Veon є LetterOne, що входить в "Альфа-груп" Михайла Фрідмана і партнерів - їй належить 47,9% акцій.
https://www.epravda.com.ua/news/2021/01/7/669794/
   
Re: Коболєв став членом наглядової ради "Київстару"

до чого б це?  :S
   
до чого б це?  :S

київстар підніме ціни у 8 разів  (tu)  :D
   
до чого б це?  :S
До премии
   
Re: Коболєв став членом наглядової ради "Київстару"

Дарниця груп

 :gigi:

Троєщина інкорпорейтед
   
п***а Кієвстару. Тепер він буде працювати на маму Коболєва.
   
Re: Коболєв став членом наглядової ради "Київстару"

До премии
:gigi:
   
п***а Кієвстару. Тепер він буде працювати на маму Коболєва.

На аліменти на трьох дітей.  :D
   
 Он как Авианосец... :D
   
Он как Авианосец... :D

... в проруби
   
Що один - поц, що інші
http://www.mbastrategy.ua/content/view/1536/369/lang,Rus/
   
 :laugh: Теперь звонящим по Киевстару будут сначала напоминать о задолженности за газ
   
призиваю всіх абонентів київстару хоча би один раз в місяць позвонити чи надісдлати смс-ку в КС і сказати, що ви думаєте про цього поца
   
Нетленка
   
до чого б це?  :S
А до того, що вони якимось чином взнали, що ти перейшов на дорожчий тариф, і вирішили тобі його ще підняти, щоб було чим премії платити усяким Коболям.

А я тобі казала: брасай ружьйо да вспливай, тобто, їдь до мене на домашній інтернет "Фрегат", а ти як був лінивим валянком - так і залишився.
   
Re: Коболєв став членом наглядової ради "Київстару"

А до того, що вони якимось чином взнали, що ти перейшов на дорожчий тариф, і вирішили тобі його ще підняти, щоб було чим премії платити усяким Коболям.

А я тобі казала: брасай ружьйо да вспливай, тобто, їдь до мене на домашній інтернет "Фрегат", а ти як був лінивим валянком - так і залишився.
:lol: так ось чим зараз спокушають!
   
:lol: так ось чим зараз спокушають!
цю... це тільки початок. А що ти ще хочеш? Я рассмотрю всі твої предложенія. От тільки через твою патологічну ледацюжність у тебе то і предложеній ніяких немає.
   
Re: Коболєв став членом наглядової ради "Київстару"

цю... це тільки початок. А що ти ще хочеш? Я рассмотрю всі твої предложенія. От тільки через твою патологічну ледацюжність у тебе то і предложеній ніяких немає.
шшас фсьо брошу і пайду фігньой страдать!(с)
   
шшас фсьо брошу і пайду фігньой страдать!(с)
мася, а якшо я тебе буду регулярно науй посилать, то хоч у цьому ти мені одказувать не будеш - ходитимеш? бо я вже не знаю, як з тобою общяцця, шоб ти нормально йшов на контакт, як це роблять інші люде.
   
мася, а якшо я тебе буду регулярно науй посилать, то хоч у цьому ти мені одказувать не будеш - ходитимеш? бо я вже не знаю, як з тобою общяцця, шоб ти нормально йшов на контакт, як це роблять інші люде.
знов на ігнор просишся?  :laugh:
   
Коболев рятуэ Украину  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія