Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

І зрозуміти - що буде коли

Президентом країни стає барига або наркоман, або дружина одного й мати другого.

Там взагалі гарна сатира на сучасний світ, але воно дуже схоже на нас.

Синок президентші - викапаний зєля, а чоловік - педросвин. Що те, що те придуркувате.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

теж хотіла обговорити, така нищівна пародія на амерську демократію, на науку, на соціальні мережі, просто вау... Ді Капріо красавчик, як завжди
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Вчора почав, хвилин 40 і вимкнув. Нудотна.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

доступно українською на сервісі
   
теж хотіла обговорити, така нищівна пародія на амерську демократію, на науку, на соціальні мережі, просто вау... Ді Капріо красавчик, як завжди
Отож. Воно пародія на все .І на нас також. Бо коли МОЗ керує недовчений рентгенолог,  а УЗ - особистий тренер дітей президента - отримуєш розвалену країну.
   
Вчора почав, хвилин 40 і вимкнув. Нудотна.
А що, лячно стало, як гарно показали Клінтониху, Жопса, єбанутий ТЕД, та всі інші приколи ? А воно й нас стосується.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

сатира........ гарне кіно........
   
доступно українською на сервісі
Да, там дуже пристойний український переклад.
   
сатира........ гарне кіно........
Й мені сподобалося як в кінці динозаври зжерли отих обраних
   
Можливо, кращий фільм 2021
   
Так. Найкраща комедія останніх часів, тонкий гумор та сатира на світ пост-правди
   
Дивуюсь добрим відгукам. На що там дивитися? Спроба зняти суміш «Хвіст крутить собакою» (англ. Wag the Dog) та «Армагеддон» (англ. Armageddon) не дотягує навіть на 30% до жодного з них.

З такими акторами зняти настільки придуркуватий фільм, який викликає нудьгу? Це треба вміти.
Повторюрати одне й те саме. Діалоги занадто порожні та довгі. Дійсно цікаві теми нввіть не згадані (одна робота з ООН могла б додати більше лулзів).

Спроба потішитися з політкоректності та соціальних мереж за межами абсурда. Додивився через силу.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

так, непоганий затягнутий фільм.

Мені з останніх сподобався "Фінч" із Томом Хенксом

   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Генерал там класний, той шо печиво продав :laugh:
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Так, " Не дивись вгору" - легка  іронія. Але люди стали обирати довба... в президенти, це очевидно. Світова тенденція ))
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Дивуюсь добрим відгукам. На що там дивитися? Спроба зняти суміш «Хвіст крутить собакою» (англ. Wag the Dog) та «Армагеддон» (англ. Armageddon) не дотягує навіть на 30% до жодного з них.

З такими акторами зняти настільки придуркуватий фільм, який викликає нудьгу? Це треба вміти.
Повторюрати одне й те саме. Діалоги занадто порожні та довгі. Дійсно цікаві теми нввіть не згадані (одна робота з ООН могла б додати більше лулзів).

Спроба потішитися з політкоректності та соціальних мереж за межами абсурда. Додивився через силу.

нічого цей фільм з ваг зи дог не має спільного. ну з амармагедону злизали сюжет
це кіч накшталт Ідіократії. сатира на вади політичного устрою і суспільного життя
а знято в такому псевдо-дебільному стилі, щоб всякі кенсел-активісти не змогли підкопатися
і неформалььну цензуру обійти. така собі казочка для дорослих - та що ложь, да в нєй намьок  :-)o
   
Если абстрагироваться от левацкой пропаганды отличный фильмец
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Гарний фільм.Хоча думаю,якщо б дивилась до періоду зеленський-президент то я б не зрозуміла, а зараз зайшло ,в нас все так і є,без перебільшень.
До речі міністр культури Америки вже подав протєст в нетфлікс,що частину (більшу)американців погано зображують?як же мог гєнерал торгувать безкоштовними снеками?
   
міністр культури Америки
:lol:  Раша Ньюз?  :lol:
   
Генерал там класний, той шо печиво продав :laugh:
То Петро Олексійович , патріот і воєн  :lol:
   
Если абстрагироваться от левацкой пропаганды отличный фильмец
А що йтебе заціпило, як показали вас, уєбанів з ТЕД ? Жопса та Бренсона добре єбалом повозили . Приватний капітал не обмежений державою - зло.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Кінцо хороше,  але прям дуже заполітизоване в одну сторону. Надзвичайно. Лівацьке  на всю голову.

При тому, і о можна було погнати і з тих,  і з тих.
   
Новий сезон Emily in Paris вийшов, а ви якусь муть дивитесь :)
   
так, непоганий затягнутий фільм.

Мені з останніх сподобався "Фінч" із Томом Хенксом

Показати зображення...
Фінч ,хмм. Мені не сподобався.
Кліматична страшилка.
Вот што будєт єслі ми нє пріймьом дєкларації Гора , ага, щаззз.
   
Кінцо хороше,  але прям дуже заполітизоване в одну сторону. Надзвичайно. Лівацьке  на всю голову.

При тому, і о можна було погнати і з тих,  і з тих.
Да,да, жопс тгєній , окрім айві ліг вузів немає, дайте бидлу тікток, еге. Ми в курсі.
   
Приватний капітал не обмежений державою - зло.


 :facepalm1:
   
Новий сезон Emily in Paris вийшов, а ви якусь муть дивитесь :)
Це там де помічницю замміністра показали ?  :gigi:
   
:facepalm1:
Здрисни, горілчане чмо.
   
А що йтебе заціпило, як показали вас, уєбанів з ТЕД ? Жопса та Бренсона добре єбалом повозили . Приватний капітал не обмежений державою - зло.
Забыл занаксом с утра закинуться ?
   
Забыл занаксом с утра закинуться ?
Понімаєш какі.
Чи тобі ящір голову відкусе, чи йобне метеорит - пофіг. Такі як ти на ікону насруть за копійку.
   
Це там де помічницю замміністра показали ?  :gigi:

No idea what you're talking about bro. Я люблю цей серіал, бо хранцузи такі, як я їх знаю з часів роботи колись давно у хранцузькій компанії. Love them, and Emily too :)
   
А показово деми повилазили у гілочці.
Нє сматрітє ввєрх ! хуйло друг !
   
Понімаєш какі.
Чи тобі ящір голову відкусе, чи йобне метеорит - пофіг. Такі як ти на ікону насруть за копійку.
Почему у всех snowflakes жесткие проблемы с психикой  :S
   
No idea what you're talking about bro. Я люблю цей серіал, бо хранцузи такі, як я їх знаю з часів роботи колись давно у хранцузькій компанії. Love them, and Emily too :)
I have no point what are you talking about, surely.
There is an episode where an Ukrainian girl is a second-plan hero so that you know what's it.
   
Почему у всех snowflakes жесткие проблемы с психикой  :S
Што малєнькій, дізлайк нє поставить ?
   
I have no point what are you talking about, sure.
There is an episode where an Ukrainian girl is a second-plan hero so that you know what's it.
Лучше пользуй гугл транслейт  :lol:
   
I have no point what are you talking about, surely.
There is an episode where an Ukrainian girl is a second-plan hero so that you know what's it.

If you can't defeat them confuse them. You've certainly done that :laugh:

Hey man, no hard feelings :)
   
А показово деми повилазили у гілочці.
Нє сматрітє ввєрх ! хуйло друг !

вообще-то по сюжету это именно демы кричали не смотреть вверх )))
   
Возвращаясь к теме топика авторы сценария крепко позаимствовали из Iron Sky
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

То Петро Олексійович , патріот і воєн
Ну особисто мені генерал Коломойського нагадує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія