Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

БурдюкЬ, это не Брайтон напротив «Татьяны», на все перепутал с бодуна.

Но лететь на флоридскиe болота и в Мекку американского «белого мусора» Джорджию на 2 не дели.... OMG!
ЗалупеньКо напроти філіал брайтонсьго магазину
треба знати  :lol:
для українського туристу цє важливо
   
По тій морді бий-небий - все однаково. Там такий шар жиру - бегемот позаздрить...

Показати зображення...
Морда хоч цуциків бий  :lol:
   
ЗалупеньКо напроти філіал брайтонсьго магазину
треба знати  :lol:
для українського туристу цє важливо

У тебя в каждом Уолмарте филиал. :)
   
І жодного пакетного туриста. Хоча зрозуміло, їм же візу не відкриють
Мертвый сезон, смотреть нечего и не на кого, наверное и большая часть кабаков и др. заведений закрыты к фуям.
алезка, ты лох.  :K
   
Бачішь Світланко як брєше фалько Алезько показав шматочок монітору економ класс
засцяв показати доброт переліту
цім фото він для розумних людей дає зрозуміти я брехло конвеніноє і сцікун
шматочок хер знає якого монітору  :lol:
сам себе дурить що він поважний
   
Мертвый сезон, смотреть нечего и не на кого, наверное и большая часть кабаков и др. заведений закрыты к фуям.
алезка, ты лох.  :K

розумієшь все відчинено але гроші ж потрібні гроші
   
Морда хоч цуциків бий  :lol:
піймаю спробуєшь  :lol:
   
Бачішь Світланко як брєше фалько Алезько показав шматочок монітору економ класс
засцяв показати доброт переліту
цім фото він для розумних людей дає зрозуміти я брехло конвеніноє і сцікун
шматочок хер знає якого монітору 
сам себе дурить що він поважний
Я думаю ты немного завидуешь, ты как бы привык что ты один тут гамериканец и хвастун, а тут на тебе, на сег. день уже и не один.
   
розумієшь все відчинено але гроші ж потрібні гроші
Да бабла как я понял у него немеряно, но не уверен я что культурные места прямо так и открыты. В любом случае там было хорошо когда все было хорошо, были люди, было на кого смотреть, а так он половину не увидит и не поймет.
   
Сраний єкономь і не більше

Чи то я туркішів не бачила ))
А понтів було, понтів  :gigi:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1088857.0
   
Да бабла как я понял у него немеряно, но не уверен я что культурные места прямо так и открыты. В любом случае там было хорошо когда все было хорошо, были люди, было на кого смотреть, а так он половину не увидит и не поймет.

Нємєряно за нього платить Гудок коли у відрядження відправляє ) а коли Олєжко сімейство везе власним коштом,  то всьо економнінько )) безпонтовий донєцкий понторєз  :laugh:
   
За порадою ФУПа розробили маршрут для подорожі сім'єю по Флориді і Джорджії . Тільки змінили Луїзіану на Джорджію https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1088265.0

Маршрут наступний: Miami, Key West, St.  Augustine, Savannah, Orlando.  Всього 2 тижні.  для молодших це перший візит в США

США пускають з України?
Візу в США не складно отримати?
   
Ахметовец решил потратить бабло наворованное у украинцев данецким криминальным кланом. Ню-ню...

как то тупо
если ты бедный и завистливый то это твои проблемы
   
Да бабла как я понял у него немеряно, но не уверен я что культурные места прямо так и открыты. В любом случае там было хорошо когда все было хорошо, были люди, было на кого смотреть, а так он половину не увидит и не поймет.
все працює і черги і тьма народувсе відкрито
   
США пускають з України?
Візу в США не складно отримати?

Теща летит ЛОТом на след неделе через Варшаву. Прилетит - скажу. Виза 10 лет, получена лет 5 назад.

Останнє редагування: 24 квітня 2021 20:58:33 від Трололо
   
Да бабла как я понял у него немеряно, но не уверен я что культурные места прямо так и открыты. В любом случае там было хорошо когда все было хорошо, были люди, было на кого смотреть, а так он половину не увидит и не поймет.

Ну на пляже на Саут-Бич поваляться, в Визкаю сходить, музео там каких-то искусств с неплохим садиком... в Версале или Карете кубинской еды откушать... вот и весь Маями... да, есть ещё одно недурственное место, но мы промолчим...:)
   
Ну на пляже на Саут-Бич поваляться, в Визкаю сходить, музео там каких-то искусств с неплохим садиком... в Версале или Карете кубинской еды откушать... вот и весь Маями... да, есть ещё одно недурственное место, но мы промолчим...:)

шо воно п***а
порадь йому падлюкі піску пожерти
   
шо воно п***а
порадь йому падлюкі піску пожерти

Где во Флориде самый охуительный песок, тоже не скажу. :)
   
Где во Флориде самый охуительный песок, тоже не скажу. :)

поважаю
   
как то тупо
если ты бедный и завистливый то это твои проблемы

Якось тупо в гамерику пертись працівнику 3 ланки метінвесту і викладать тут нам своі фотки, коли головний рудий ахметов сидить собі тихо на жопі в Украіні і навіть не. рипається.

Тобі це дивно?
   
Якось тупо в гамерику пертись працівнику 3 ланки метінвесту і викладать тут нам своі фотки, коли головний рудий ахметов сидить собі тихо на жопі в Украіні і навіть не. рипається.

Тобі це дивно?

якщо він зробив лихо то пертися сюди не потрібно якщо крав потрошку то хай їдє
   
О, чуть не забыл... Гайаберу надо прикупить и шляпу с узкими полями, шоп полный компресс, так сказать... и по «золотой миле» в Корал-Гейблс рассечь, шоп вся остальная пестобратия из «Голосеевских киевлян» мочеиспускала кипятком...:)

Да, гаванского клуба в Штатах нет, но есть Дипломатико и Санта-Тереза...:) для полного, тск, экспияМса, как говорят бывшие соотечественники в ГАливуде, который во ФлАриде, шоп уже совсем прононс соблюсти...:)
   
Хома, ти таки дійсно ліпецький [M] , якщо не зрозумів і своі віршики вставляешь.
Я розумію. Альожка робить з дітей не ватанів. Що для вихідця з даунбасу це взагалі мега ок.
   
якщо він зробив лихо то пертися сюди не потрібно якщо крав потрошку то хай їдє

Ну то і спитай у Alezka, чього ахметов ссить в америку подорожувать :lol:
   
Якось тупо в гамерику пертись працівнику 3 ланки метінвесту і викладать тут нам своі фотки, коли головний рудий ахметов сидить собі тихо на жопі в Украіні і навіть не. рипається.

Тобі це дивно?

ну он не третей ланки)
Ахметов в лондоне сидит
а виноваты вы жытели донбаса в этом
потому что голосовали за пидараса

имхо Ахметов сейчас ведет бизнес очень даже правильно в Украине и платит налогов больше всех
а это ваши пенсии и пособия
   
Я розумію. Альожка робить з дітей не ватанів. Що для вихідця з даунбасу це взагалі мега ок.

Що твій Алежка робить сьогодні що він не робив тоді, в 2014???

Я б тобі нагадала як твій Алежка істерив що в нього поцупили щось хлопці з батальону Азов чі в червні, чі в липні 2014.

ТАК ВСІ СВОІ ДОПИСИ СТЕР твій алешка, тепер він у нас самий справждісеньский патріот, серед всіх патріотів.

То ти мені на алежку пропонуешь тепер рівнятися?
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Флоріда чудовий напрямок для подорожі з дітьми - один Орландо зі всіма парками займе тиждень. Поруч Cape Canaveral, можливо навіть вдасться побачити запуск ракети, я коли там був то везли на запуск Curiosity ровер на платформу для запуску на Марс. Everglades парк теж супер для дітей. Це все для дітей буде незабутньо. Для дорослих теж буде Key West, Savanah, та багато іншого.

Чудовий напрямок, чудовий час коли не період канікул, ще не жарко та волого. Гарного відпочинку!
   
То ти мені на алежку пропонуешь тепер рівнятися?
Я пропоную його не зайо. Він був вата ватою, але виправився.
   
Я пропоную його не зайо. Він був вата ватою, але виправився.

Alezka виправився? 8-:
Ти подивись його тему про політехнику в Маріуполі.

Де ж ти побачів виправлення?
   
Alezka виправився? 8-:
Ти подивись його тему про політехнику в Маріуполі.

Де ж ти побачів виправлення?
Можна цитату? Я вважаю що там будувати - тупо.
   
Бачиш Олєжко, в моїй зовсім НЕ звітовій гілці пляжного відпочинку є фотки першого міста і першої вулиці Америки, а в тебе пусті шезлонги на пляжУ  :weep:
Ну ще жратви підкинеш, Фома щасливим буде  :)
Що там до речі з бізнес класом ? )
:facepalm1:
Тьотя Свєта, за відсутність людей поруч багато хто доплачує дуже великі гроші.  Як написав Dobre, зараз ідеальний час гарного сезону (ще не жарко) і відсутності натовпів.  Я, наприклад, мрію потрапити в Італію в цьому році, коли там немає ще натовпів туристів.

І у вас вікові проблеми з пам'яттю.  Я особисто вам писав, що я противник, щоб діти літали бізнес класом.  І у хорошій авіакомпанії (до котрой відноситься Turkish Airlines) економ клас краще ніж преміум економ на 30 річному літаку
   
Можна цитату? Я вважаю що там будувати - тупо.

Ну я про що казала? Але ж твій алежка зі штанів випригугував і казав що будувать політехніку потрібно тільки там.

І що, всрався таки твій алежка? :lol:

То і тобі не раджу лізти до нас.
Громаді Маріуполя поки що вдалося відстояти наш Міський сад.

Громадяни Донецька в свій час свій Ботанічний сад просрали, пустили туди ахметова. Тепер мають.... Те що мають.
   
То і тобі не раджу лізти до нас.
:facepalm: усе життя мріяв поїхати в таке задуп'є

Громадяни Донецька в свій час свій Ботанічний сад просрали, пустили туди ахметова. Тепер мають.... Те що мають.
Так їм і треба  :laugh:

Останнє редагування: 24 квітня 2021 21:59:08 від Фома Липецкий
   
США пускають з України?
Візу в США не складно отримати?

Так, ніяких проблем.  Необхідно тільки тести за 72 години зробити.  Візи відкривали 3 роки тому (вони на 10 років)
   
Alezka виправився? 8-:
Ти подивись його тему про політехнику в Маріуполі.

Де ж ти побачів виправлення?
Ну тепер він порохобот, що насправді мало чим відрізняється від вати.
Просто тепер вони замість косовороток на грудях рвуть вишиванки.
   
:facepalm1:
Тьотя Свєта, за відсутність людей поруч багато хто доплачує дуже великі гроші.  Як написав Dobre, зараз ідеальний час гарного сезону (ще не жарко) і відсутності натовпів.  Я, наприклад, мрію потрапити в Італію в цьому році, коли там немає ще натовпів туристів.

І у вас вікові проблеми з пам'яттю.  Я особисто вам писав, що я противник, щоб діти літали бізнес класом.  І у хорошій авіакомпанії (до котрой відноситься Turkish Airlines) економ клас краще ніж преміум економ на 30 річному літаку

 :laugh:  :laugh:  :laugh:

Хочеш я тобі купу фоток з пустими лежаками та басейнами напощу ?)) І в нас це було бєзвозмєздно тоість даром  :laugh:
Мене навіть питали де ви туристів подівали )) народу трохи видно лише на вечірніх шоу , і то у вихідні дні
Проблеми з пам'яттю то в тебе )) покажи свій бізнес ))) дітей можеш з валіз не діставати  :laugh:
   
:facepalm1:
Тьотя Свєта, за відсутність людей поруч багато хто доплачує дуже великі гроші.  Як написав Dobre, зараз ідеальний час гарного сезону (ще не жарко) і відсутності натовпів.  Я, наприклад, мрію потрапити в Італію в цьому році, коли там немає ще натовпів туристів.

І у вас вікові проблеми з пам'яттю.  Я особисто вам писав, що я противник, щоб діти літали бізнес класом.  І у хорошій авіакомпанії (до котрой відноситься Turkish Airlines) економ клас краще ніж преміум економ на 30 річному літаку

О, нарешті наш мандрівник завітав в свою гілку
Код: [Select]



То що, як прокоментуєшь що тепер політехнику ахметівську будете будувати біля 1000 чки на пустирі?
   
Я пропоную його не зайо. Він був вата ватою, але виправився.
:gigi:
   
Я пропоную його не зайо. Він був вата ватою, але виправився.

 :facepalm1:  :laugh:

Фома , а за що ти його так полюбив ? Семиколінний наш теж за кнуря топить аж комір завертається, але до нього в тебе відношення зовсім протилежне
   
Теща летит ЛОТом на след неделе через Варшаву. Прилетит - скажу. Виза 10 лет, получена лет 5 назад.

Скажу коротко.  Бовдур :weep:   Бігом марш терміново міняти квитки на Turkish Airlines, якщо не хочеш щоб вона з аеропорту додому поїхала
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія