Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вгадуємо точний рейтинг діючого гаранта конституції у 1 турі :-)o

Стоп, а де тут в цій гілці пані Тимошенко?
Чи таки списуємо нафіг?
   
як може перемогти кондедад з антирейтингом більше 50%  :facepalm1:

ну чисто з точки зору математики, а не готуючогося мужлежа чоколядної кнуробанди
   
як може перемогти кондедад з антирейтингом більше 50%  :facepalm1:

ну чисто з точки зору математики, а не готуючогося мужлежа чоколядної кнуробанди

Чисто з точки зору математики 100 відсотків людей ніколи не голосує. Достатньо прийти 40 відсоткам прихильників кандидата.
   
як може перемогти кондедад з антирейтингом більше 50%  :facepalm1:
ну чисто з точки зору математики, а не готуючогося мужлежа чоколядної кнуробанди

Легко, тому що рейтинг то не вибори і смаки виборців можуть мінятись, а по друге - у порівнянні з іншими кандидатами навіть Порошенко може виявитись кращим вибором не тільки для його прихильників, а і для тих, хто до нього ставиться негативно. Так що не натягуй сову на глобус, коли говориш про математику. Якщо кажеш математика - давай розрахунки, посилайся на теореми та таке інше. Буде цікаво як ти використаєш в рівняннях змінні, значення яких невідоме.


Останнє редагування: 25 березня 2019 12:27:06 від Raha
   
З рештою мають зробити голосування з кабінету приват24. Всі ці відкріпні талони це сраний єбантізм совковий.

Вигідний тійже владі щоб голосувати ходили дише пенси .

Сподіваюсь ЗЕ це зробить.
   
Якщо молоді прийде 40%, то Зеленський втратить більше 10% від того, що в нього є лише в першому турі. Це при умові, що молоді 30% ходить на вибори. І 40% це ще дуже добре буде
і більшість з цієї молоді  - проукраїнська патріотична. ідеологічної ватної молоді - мізер. а пофігісти і приколісти рідко доходять до виборчих дільниць.
   
і більшість з цієї молоді  - проукраїнська патріотична. ідеологічної ватної молоді - мізер. а пофігісти і приколісти рідко доходять до виборчих дільниць.
ви мерзенні, панове. За ЗЕ треба голосувати лише щоб вам нагадити.
   
ви мерзенні, панове

Не хвилюйся ти так. Для Зе ще краще програти ці вибори. На парламентських тоді більший відсоток отримає)
   
З рештою мають зробити голосування з кабінету приват24. Всі ці відкріпні талони це сраний єбантізм совковий.

Вигідний тійже владі щоб голосувати ходили дише пенси .

Сподіваюсь ЗЕ це зробить.

 :facepalm:

прихильники певної політсили, такие прихильники певної політсили!
   
Не хвилюйся ти так. Для Зе ще краще програти ці вибори. На парламентських тоді більший відсоток отримає)
якщо свиня підтасує собі перемогу на цих виборах, то далі воно ще більше пресувати оппонентів та закручувати гайки.
аби тільки шоколадну жопу на трибунал не потягнули.

просто піде вразнос. і це кепсько для країни.
   
:facepalm:

прихильники певної політсили, такие прихильники певної політсили!
що не так? Я 2 факторній авторизації довіряю більше ніж якимсь комісіям.

І молодь що через економічну руїну поїхала с села до київа, має мати змогу проголосувати. А ви її женете в село за відкріпним талоном і зубоскалите що явка буде низька, він же заб'є і не поїде!

Ви негідники панове, але ЗЕ ваше кубло витравить добряче.
   
як може перемогти кондедад з антирейтингом більше 50%  :facepalm1:

ну чисто з точки зору математики, а не готуючогося мужлежа чоколядної кнуробанди
більшість виборців Пороха, це ті, хто не повівся на інформвійну проти нього, не змінила наміру вся ця мізерно тимчасова по історичним міркам піна з корупціями-схемами. а за нього з міркувань стратегічних, на майбутнє України для наступних поколінь. і вони мотивовані в більшості прийти на ділянки.
навіть я пішла в міськвиконком, взяла посвідчення, щоб по місцю проживання голосувати. погано тільки, що сказали, що це одноразовий дозвіл. на кожні наступні вибори треба знову туди йти, брати знов посвідчення.
   
що не так? Я 2 факторній авторизації довіряю більше ніж якимсь комісіям.

І молодь що через економічну руїну поїхала с села до київа, має мати змогу проголосувати. А ви її женете в село за відкріпним талоном і зубоскалите що явка буде низька, він же заб'є і не поїде!

Ви негідники панове, але ЗЕ ваше кубло витравить добряче.

Ну я ж говорю - прихильники певної політсили!  :facepalm:

Казалось бы - причём здесь ЗЕ к Приват 24? Наверное так же не при чём, как ЗЕ к Коломойскому )))))))))))))

И вообще, верх интеллекта - доверить формирование органов государственной власти банковской структуре (лицам её контролирующим)...

прихильники певної політсили, хули!
   
І молодь що через економічн у руїну поїхала с села до київа, має мати змогу проголосу вати. А ви її женете в село за відкріпни м талоном і зубоскали те що явка буде низька, він же заб'є і не поїде!

не треба зараз нікуди їхати. приносиш там де живеш якесь підтвердження, і отримyєш посвідчення на право проголосувати по місцю фактичного проживання.
   
:facepalm:

прихильники певної політсили, такие прихильники певної політсили!

приватбанк - гарант конституции украины (с) зеленский
   
більшість виборців Пороха, це ті, хто не повівся на інформвійну проти нього, не змінила наміру вся ця мізерно тимчасова по історичним міркам піна з корупціями-схемами. а за нього з міркувань стратегічних, на майбутнє України для наступних поколінь. і вони мотивовані в більшості прийти на ділянки.
навіть я пішла в міськвиконком, взяла посвідчення, щоб по місцю проживання голосувати. погано тільки, що сказали, що це одноразовий дозвіл. на кожні наступні вибори треба знову туди йти, брати знов посвідчення.
оце так friendly fire від порошенівської бюкоратії   :laugh:
   
приватбанк - гарант конституции украины (с) зеленский

И Беня - пророк его!  :gigi:
   
Если козаченьки проголосуют за Коломойского, то я даже не знаю.. Остатки уважения к согражданам пропадут. Козаченьки в силу убогости сознания, держат фигу в кармане для Пороха и Юльки, но после выборов, эта фига вылезит им совсем уже в другом месте. Когда Беня начнет монетизировать успех своей косноязычной куклы.
Ні, плять, треба голосувати за Кононенків-Свинарчуків!
Ці бляді точно всю Україну у одних трусах випустять по світу погуляти :facepalm1:
Тобто свиноботні агітатори свідомо агітують за знищення добробуту громядян та України :facepalm:
   
ви мерзенні, панове. За ЗЕ треба голосувати лише щоб вам нагадити.
і що я такого мерзенного написала? вам мерзенне те, що патріотична свідома молодь ходить на вибори, а пофігістичні, нічим не цікавлячіся, крім як тільки тупі "сишиш-шоу" дивитися - ні?  :-o
взагалі, щось вам робиться останнім часом. раніше ви якісь спокійніші були.
   
то далі воно ще більше пресувати оппоненті в та закручува ти гайки.
кого він зараз пресує з опонентів?
   
Ну я ж говорю - прихильники певної політсили!  :facepalm:

Казалось бы - причём здесь ЗЕ к Приват 24? Наверное так же не при чём, как ЗЕ к Коломойскому )))))))))))))

И вообще, верх интеллекта - доверить формирование органов государственной власти банковской структуре (лицам её контролирующим)...

прихильники певної політсили, хули!
приват 24 державний банк.

Так інтернет голосування має бути в будь якому виді.

Бо так і будуть владні свині зубоскалити що пенсами забиті всі черги і молодь не поїде з заробітків до дому через вибори.

Мені гидко панове уже від того що ви радієте що люди не зможуть проголосувати. Але ЗЕ виб'є з вас дурь.

6 днів вам ще істерити... :)
   
і що я такого мерзенного написала? вам мерзенне те, що патріотична свідома молодь ходить на вибори, а пофігістичні, нічим не цікавлячіся, крім як тільки тупі "сишиш-шоу" дивитися - ні?  :-o
взагалі, щось вам робиться останнім часом. раніше ви якісь спокійніші були.
тим що ви ділите країну і прив'язуєте патріотичність до свинофільства. І щиро радієте адмінресурсу влади та штучним бар'єрам на шляху до голосування іншим громадянам України
   
Що це за кацапський "Мой Днєпр"?
так, це прикро, але кацапської мови багато дуже
   
приват 24 державний банк.

Так інтернет голосування має бути в будь якому виді.

Бо так і будуть владні свині зубоскалити що пенсами забиті всі черги і молодь не поїде з заробітків до дому через вибори.

Мені гидко панове уже від того що ви радієте що люди не зможуть проголосувати. Але ЗЕ виб'є з вас дурь.

6 днів вам ще істерити... :)

 :lol:  Пойди, чоколядку съешь - подними уровень эндорфинов
   
Цитувати
Майже половина прихильників Юлії Тимошенко у випадку її програшу на виборах 31 березня у другому турі готові підтримати Володимира Зеленського, електорат Зеленського за таких же умов віддасть Тимошенко майже 98% голосів.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного за два тижні до виборів. 

У парі Петро Порошенко – Юлія Тимошенко, за другу свої голоси віддадуть 97,7% виборців Зеленського та 11,6% виборців Порошенка. Велику підтримку Тимошенко у другому турі надасть також електорат Олега Ляшка – 49,2%.

У парі Володимир Зеленський – Петро Порошенко, Зеленського підтримають 47,4% виборців Тимошенко. Найбільшу підтримку у такій парі Зеленський отримає від електорату Анатолія Гриценка (91,7%) та Юрія Бойка (49,2%).   

У парі Володимир Зеленський – Юлія Тимошенко, Зеленського підтримують 37,7% виборців Порошенка. Найбільшу підтримку у такій парі Зеленський отримає від прихильників Гриценка (96,4%) та Бойка (39,7%).

Пороху у другому турі нічого не світить
   
Відрив буде дуже невеличкий,десь 1%-2%,але переможе. Явка буде десь не вище 60%. "Приколісти" взагалі частково не з'являться,або подивляться на черги та підуть. А на другий тур ще меньше. Крім того, між турами буде значний перегляд уподобань.  Значною мірою ті,хто патріот, все ж таки не ризикне голосувати за прокацапника ЗЕлю. Хочь и плакати буде. Інші не підуть,бо і той і той поганий,але як раз саме це буде працювати не на Зелю,а на Пецю. Явка другого туру буде десь 55%-56%.

 Цей сценарій мені здається найбільш вирогідним,ну якщо чогось не відбудеться такого,що повна жопа огірків... B-)

Все питання чи зможе ЗЕ мобілізувати своїх прихільників, я гадаю що зможе.
   
Все питання чи зможе ЗЕ мобілізувати своїх прихільників, я гадаю що зможе.

А вони є в нього ті прихильники? Бо поставити галочку по приколу за 2 хвилини, коли до тебе на вулиці підійшли з опитувальником, то одна справа. А йти на дільницю і в черзі стояти - то зовсім інша
   
З рештою мають зробити голосування з кабінету приват24. Всі ці відкріпні талони це сраний єбантізм совковий.

Я ж кажу - і наложкой по новій пошті! І приват 24, бо якщо зробити приміром з реестрацією капінету на сайті виборчої комісії і з електронним підписом в бюлетені, то зєбіли такого не потягнуть  :weep: приват 24 - ось знахідка, і головне шоб без комісії, бо ряди голосуючих сильно порідіють :)
   
А вони є в нього ті прихильники? Бо поставити галочку по приколу за 2 хвилини, коли до тебе на вулиці підійшли з опитувальником, то одна справа. А йти на дільницю і в черзі стояти - то зовсім інша

Ось і побачим.  Запустять через фейсбук та телеграм флешмоб і всі припруться.
   
Мені гидко панове уже від того що ви радієте що люди не зможуть проголосу вати. Але ЗЕ виб'є з вас дурь.

6 днів вам ще істерити. ..

Але ЗЕ виб'є з вас дурь.
оце вже і істерика, і з"їзд з катушок і якась люта ненависть.

істерите тут тільки ви.
де ви бачите, що я радію? я констатую факт. але так, це для країни краще щоб недалекі тупаки не ходили на вибори. бo кого вони вибирають можна по верховній раді подивитися.



Останнє редагування: 25 березня 2019 13:18:11 від myshka naruzhka
   
Я ж кажу - і наложкой по новій пошті! І приват 24, бо якщо зробити приміром з реестрацією капінету на сайті виборчої комісії і з електронним підписом в бюлетені, то зєбіли такого не потягнуть  :weep: приват 24 - ось знахідка, і головне шоб без комісії, бо ряди голосуючих сильно порідіють :)
я щось дуже сумніваюся, що в його юних виборців є приват 24.
   
що не так? Я 2 факторній авторизації довіряю більше ніж якимсь комісіям.

І молодь що через економічну руїну поїхала с села до київа, має мати змогу проголосувати. А ви її женете в село за відкріпним талоном і зубоскалите що явка буде низька, він же заб'є і не поїде!
Невірний портрет виборця, схоже, Ви в реалі не знайомі з симпатиками зєлєнського. Хто приїхав з села в місто навряд чи буде голосувати за це нечто.
Накидаю реальних:

1) Інфатили-вайтреш чи близько до нього. Живуть приміром на Троєщині з бабою і дідом, буває ще й з батьками або  подружжям з дітьми, дрочать на совок, бо "далі квартиру", люблять Леоньтєва і Пугачову (бабуня привчила), працювати треба десь так щоб не напрягались ні фізичні ні інтелектуальні ресурси, але платня має бути огогооо, бо всі должни, краще це було б пособіє, але ж малувато дають, вищим досягненям є опанування привату 24 і пошук на ю-тубі квартал 24. З математикою та  і читанням проблеми.

2) молоді майбутні чи в процесі ковбасники, які хочуть проголосувати "по приколу", бо приживатись нелегко і хочеться знайти для себе виправдання, чого поїхав, тому все має бути якнайгірше в Україні, тоді вони на коні. Ну цей контингент в консульство не поїде :) в Україну голосувати тим більш.

3) вата, тут без коментарів
   
Я ж кажу - і наложкой по новій пошті! І приват 24, бо якщо зробити приміром з реестрацією капінету на сайті виборчої комісії і з електронним підписом в бюлетені, то зєбіли такого не потягнуть  :weep: приват 24 - ось знахідка, і головне шоб без комісії, бо ряди голосуючих сильно порідіють :)
тобто якщо людина на заробітках чи не має часу товктися в черзі, вона не має право голосу? Тільки пенси мають голосувати? А чи не прифуїли ви державу під пенсів будувати?
   
Невірний портрет виборця, схоже, Ви в реалі не знайомі з симпатиками зєлєнського. Хто приїхав з села в місто навряд чи буде голосувати за це нечто.
Накидаю реальних:

1) Інфатили-вайтреш чи близько до нього. Живуть приміром на Троєщині з бабою і дідом, буває ще й з батьками або  подружжям з дітьми, дрочать на совок, бо "далі квартиру", люблять Леоньтєва і Пугачову (бабуня привчила), працювати треба десь так щоб не напрягались ні фізичні ні інтелектуальні ресурси, але платня має бути огогооо, бо всі должни, краще це було б пособіє, але ж малувато дають, вищим досягненям є опанування привату 24 і пошук на ю-тубі квартал 24. З математикою та  і читанням проблеми.

2) молоді майбутні чи в процесі ковбасники, які хочуть проголосувати "по приколу", бо приживатись нелегко і хочеться знайти для себе виправдання, чого поїхав, тому все має бути якнайгірше в Україні, тоді вони на коні. Ну цей контингент в консульство не поїде :) в Україну голосувати тим більш.

3) вата, тут без коментарів

Та пох хто вони. Вони громадяни і так само платять податки. Вони скидуються на вашу пенсію так само як і ті хто за Петра. Чому для них мають бути штучні обмеження? Це громадяни України.

Добре, кримчан і схід ви виперли з пляжу. Але ж ви і далі продовжуєте ділити україну. Мало вам трагедій? Не награлися у кого вишиванка патріотичніша?

Останнє редагування: 25 березня 2019 13:35:24 від DeL1T
   
проти твоєї чорноротості я просто ельф з крильцями  8-)

Нє, ти просио Ішаков. Бувший юльок а нині сепарок
   
Посты редактировать нельзя больше некому я так понимаю. Ввиду массового психоза, рекламы по зомбоящику, подкупом избирателей и некоторой перетасовки сил со снятием 1х кандидатов в пользу других, использованием на всю катушку админресурса + еще куча людей которые не определились, думаю что петю таки протащат во 2й тур всеми правдами и неправдами и думаю что нарисуют что-то около 17.55% (мой  финальный прогноз). Хотя за слово порошенко скоро будут бить морду, но т.к. про честные выборы в нашей стране можно забыть,то % приблизительно нарисуют такой ибо само осознание манюпасом более низких % уже приведет к явному сомнению о правильности своего выбора сделанного в 1м туре.
Ukraine, 31 числа выпиши все % напротив ников в 1м посте т.к. уже нельзя редактировать. После объявления результатов ЦВК скиньте всем в личку реквизиты победителя ибо за тему могут забыть.

Дожились до ручки... Гриценко со своими 10% не проходит во 2й тур. Хоть бери да за мадуровну голосуй что б пидр во 2й тур не вылез. Это такой-то сюрр просто )))
   
Увага! Усі, хто буде голосувати за  ze, не забувайте ОБОВ'ЯЗКОВО ставити пороху ЖИРНИЙ мінус в бюлетень!
   
Перемога Порошенка, якщо буде, то буде "перемогою". Шахрайство з підкупом виборців робить його вже нелегітимним. Рішення суду, з цього приводу, не змінить суспільної думки. Суспільний запит щодо необхідності замінити Порошенка збережеться...

Другий термін "переможця" буде означати його особисту боротьбу за виживання. Для країни це - нічого доброго. Для інвесторів - недобрий знак. Гріх всіх нелегітимних - застосування сили.  Українці не навчились поки ще бити першими, але гарантовано вчинять протидію. Така ситуація, доречі, вигідна Кремлю. "Увічливі чоловічки", одягнуті у громадянський камуфляж, легко можуть заняти одну з ніш лідерів-організаторів громодянського протесту. Якщо Порошенко ще не їх, то буде незрозумілим чому Кремль не скористається "революційною ситуацією" в Україні. Тому "перемозі" порохоботам радіти не варто, а варто вилучати всі кошти з українських банків та цікавитись можливостями переправи рідних на Захід. Отже, "перемога" Порошенка - це ризик громадянського антивладного протесту в сумішіі з гібрідною війною Кремля.

Було б добре якби порохоботи вмовили б Порошенка знятись на користь Гриценка (з пом'якшувальними обставинами тюрми для Порошенка і всіх порохоботів - заради України Гриценко та суспільство піде на такий компроміс).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія