Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: XPEL Seal для машини

Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

НІСМІШНО

Мене, наприклад, щоразу після чергової мийки машини чорний капот в білу цяточку просто вибішував. І це вона була не з салону.

Треба було білу машину купляти. Не було б видно білих цяточок  :)
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

та вони тим не паряться, а просто міняють машину
ну тоді нах антикор і плівку, і вопше-фарба зайва! :laugh:
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Ні, канадці живуть набагато скромніше. Діліть на два.

От важка доля у нетворк менеджерів. Так гарно заробляли і тут на тобі. Ділити на два від 100к.
Біда....

Спеціаліст з нетворк менеджмент, ціна 140 КАД на годину. Заздрісно?  :laugh:

Ну не можна ж подумати що хтось тут регулярно просто пи3дить. Правда?
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Купуємо нову машину. Ділер включив у ціну обгортку спеціальною плівкою XPEL Seal, щоб запобігати пошкодженню фарби усякими камінцями і т.п.

Воно варто того? ціна майже 1 К. З того, що я почитала, люди задоволені. А у вас є досвід використання такої плівки?
Скорее всего, это оклейка пленкой оракал. Позвони в ближайшее рекламное агенство. Возможно, будет стоить баксов 200.  Если поклейка частичная, возможен эффект, что та часть которая оставалась под пленкой будет ярче той, что выцвела на солнце.
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Купуємо нову машину. Ділер включив у ціну обгортку спеціальною плівкою XPEL Seal, щоб запобігати пошкодженню фарби усякими камінцями і т.п.

Воно варто того? ціна майже 1 К. З того, що я почитала, люди задоволені. А у вас є досвід використання такої плівки?

За  тищу гривень вам наклеять дві або чотири блямби прозорої плівки десь на дверяхкрилах в місцях і формою що і так передбачені виробником авто. Дурять вас.
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

За  тищу гривень
дописувачка в Канаді, навряд чи там за гривні щось роблять )
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

У кого поклеєно, видно різницю в кольорі, де поклеєно, а де ні?
На работе у шефа поклеено две машины...
Машины тёмные...
На чистой, ее практически не видно...
Если уже чуть грязные, видно границу с краской, но только если близко стоишь...
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Скорее всего, это оклейка пленкой оракал.

Ні. Не оракал.
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Треба було білу машину купляти. Не було б видно білих цяточок  :)

Так бісові виробники на білих тачках роблять чорний грунт.
Ergo, білий капот буде в чорну цяточку.
Не вмер - так здох.
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

та купи підкраску за 10 баксів і замазуй ті сколи, нахера штуку на вітер викидати?
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

От важка доля у нетворк менеджерів. Так гарно заробляли і тут на тобі. Ділити на два від 100к.
Біда....

Ну не можна ж подумати що хтось тут регулярно просто пи3дить. Правда?

Нє, можна подумати, що хтось тупий ідіот  :X

З чого ти взяв, що я працюю нетворк-спеціалістом?  :facepalm1:  я писала про позицію, яка була на роботі для контрактника. До чого тут я?

Зарплата була надана середня по Канаді. СЕРЕДНЯ - серединна точка між найнижчою і найвищою. Знову таки, звідки висновок, що це МОЯ зарплата?

ПС. Дядя цитує мої дописи. Ще один "фанат"  :facepalm:
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Спереду тіко лак здере, сліди від камінців найкраще залишаються на дверях в виді вм'ятин
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Нє, можна подумати, що хтось тупий ідіот  :X

З чого ти взяв, що я працюю нетворк-спеціалістом?  :facepalm1:  я писала про позицію, яка була на роботі для контрактника. До чого тут я?

Зарплата була надана середня по Канаді. СЕРЕДНЯ - серединна точка між найнижчою і найвищою. Знову таки, звідки висновок, що це МОЯ зарплата?

ПС. Дядя цитує мої дописи. Ще один "фанат"  :facepalm:

хизуватися чужою ЗП зі словами "заздриш?". Це моцно. Навіть для ТП, яка торганула пісєчкою і тепер, коли пісєчка обвисла, страшно ненавидить всіх нових емігрантів і репетує "не пускати!".

П.С. Я страшно не люблю відверту брехню і дешеві понти. І ти попадаєш в обидві категорії. А, маючи чудову память, запямятати 140 КАД, в черговому піздєжу, для мене не було складно. По пошуку цей піздьож виліз в першому ж рядку.

Можеш ще фотками з чужого відпочинку похвастатися. Теж всі заздрити будуть.
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

але ж інколи GILFs бувають досить таки sexy
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини


хизуватися чужою ЗП зі словами "заздриш?". Це моцно. Навіть для ТП, яка торганула пісєчкою і тепер, коли пісєчка обвисла, страшно ненавидить всіх нових емігрантів і репетує "не пускати!".

П.С. Я страшно не люблю відверту брехню і дешеві понти. І ти попадаєш в обидві категорії. А, маючи чудову память, запямятати 140 КАД, в черговому піздєжу, для мене не було складно. По пошуку цей піздьож виліз в першому ж рядку.

Можеш ще фотками з чужого відпочинку похвастатися. Теж всі заздрити будуть.

Давай цитату, де я стверджую, що ця позиція була для мене. Або даси, або відповзи у даль і замкнись навіки.

Моя зарплата у перерахунку на даний час (бо мені платять погодинно як консультанту) - 150К на рік біфор такс. Це я стверджувала і продовжую стверджувати. 140 Кад за годину буде набагато більше.

Машина, яку ми купуємо, коштує біля 60К, що трохи більше, ніж середня зарплата по Канаді у джерелі, яким я користувалася.

Так що, ТП, відповзай і більше не розкривай рота на теми, про які не маєш ніякого поняття.

ПС. "Торганула пісечкою" твоя мамаша. Ну і ти торгани - може, хтось і поведеться.
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Гілка плавно змістилась у бік сєкасу  :facepalm:
   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Коротше, кому цікаво.

Вирішили не ставити XPel, а встановити 3M Scotchguard Pro Series PPF – Generation 5.0 фулл фронт плюс керамічне покриття.

Порівняльні відео (деякі трохи старі):



   
Re: ФЗВ: XPEL Seal для машини

Якщо це США то навіщо паритись... судячи з того який бізнес на битках х США то ви зливаєте тачки по 1000 долярів в утилізацію якщо не  дай бог бампер помнеться...
І що з того що ЛКП буде в ідеалі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія