Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

БілоЦерківські пенсіонери не бояться коронавірусу бо ...

Бо, десь серед тусовки пенсіонерів якийсь мудило поширив думку що пероксид водню рятує.

І кожен день вони пють пероксид водню по пару капель. І тепер можна без маски ходити і нічого не боятись.

Моя теща каже що помагає бо вже другий місяць вживає пероксид водню  ніде маску не вдіває і не сидить на карантині до сих пір не захворіла.

На моє зауваження що якби пероксид водню помагав то в лікарнях би вже давно ним лікували каже що лікарі зговорились з фарм-компаніями щоб не втратити роботу і прибутки заперечують дієвість пероксид водню.

Ніяких аргументів і пояснень не сприймає.... 

П.С. В мене нема слів, десь хочеться втікти на край світу з цього дурдому...  :-(


   
Я так розумію шансів що ці вівці порозумнішають немає ... :-(
а може це глобально і до кращого :-(
   
Хлопці, ну це грип. Ну він можливо більш летальний ніж звичний. ну не зомбуйте ви ваших родичів та близьких. Де багато людей - одягайте ці маски, де нікого нема - нафіг.
   
Хлопці, ну це грип. Ну він можливо більш летальний ніж звичний. ну не зомбуйте ви ваших родичів та близьких. Де багато людей - одягайте ці маски, де нікого нема - нафіг.

теж пероксид водню вживаєш ?
   
Бо, десь серед тусовки пенсіонерів якийсь мудило поширив думку що пероксид водню рятує.

І кожен день вони пють пероксид водню по пару капель. І тепер можна без маски ходити і нічого не боятись.

Моя теща каже що помагає бо вже другий місяць вживає пероксид водню  ніде маску не вдіває і не сидить на карантині до сих пір не захворіла.

На моє зауваження що якби пероксид водню помагав то в лікарнях би вже давно ним лікували каже що лікарі зговорились з фарм-компаніями щоб не втратити роботу і прибутки заперечують дієвість пероксид водню.

Ніяких аргументів і пояснень не сприймає.... 

П.С. В мене нема слів, десь хочеться втікти на край світу з цього дурдому...  :-(

У вашої тещі специфічна тусовках якась, бо мої все роблять чітко, як і пояснювалось: в магазинах і транспорті з маскою,  на проміжних етапах без...
   
І кожен день вони пють пероксид водню по пару капель. І тепер можна без маски ходити і нічого не боятись.

плацебо помогает в 30% случаев
   
Стан імунітету людини залежить і від її психологічного здоров'я.
Тому , якщо бабулька випивши "для хоробрості" 50 грам пероксиду впевнена, що не захворіє, це тільки в плюс.
А щодо масок. Дивлячись, які і як в нас носять, особливо старші люди, переконуюсь що від них більше шкоди, ніж користі.
   
всі йопнулись  :facepalm1:
   
Хлопці, ну це грип. Ну він можливо більш летальний ніж звичний. ну не зомбуйте ви ваших родичів та близьких. Де багато людей - одягайте ці маски, де нікого нема - нафіг.

Та да. Тільки триває 3 тижні, +39 тримається 10-12 днів, кашель зі згустками крові наче при туберкульозі, але значно частіше, а так да... грип

   
Это старая модная тема российского телевидения.


Маша Распутина: "Перекись водорода я принимаю вовнутрь уже 5 лет".

Певица Мария Распутина считает себя до сумасшествия брезгливой. Она обрабатывает окружающие предметы дезинфицирующими растворами и уже несколько лет принимает перекись вовнутрь, вопреки рекомендациям медиков.

Маша Распутина признаётся, что никогда не возьмет чужую авторучку, чтобы что-то записать. Она даже продезинфицировала микрофон в студии программы "Звезды сошлись".

Маша Распутина: "Я вообще сумасшедшая, чистоплотная. Очень брезгливый человек".

Горничная Распутиной знает, что певица не дотронется до дверной ручки, если ее предварительно не протерли спиртом. Она не только моет фрукты перекисью водорода, но и принимает жидкость вовнутрь. Для Распутиной специально привозят 30-процентный раствор перекиси из Бельгии.





   
Дальше пойдут огурцы в жопу. Как подешевеют
   
лікарі зговорились з фарм-компаніями щоб не втратити роботу і прибутки
хіба тільки зараз?
   
Бо, десь серед тусовки пенсіонерів якийсь мудило поширив думку що пероксид водню рятує.

І кожен день вони пють пероксид водню по пару капель. І тепер можна без маски ходити і нічого не боятись.
налякай  її, що від нього організм швидко старіє, бо прискорюються окислювальні процеси.
   
Скажи теще что перекись водорода не помогает.
Доктор Трамп рекомендовал принимать унутрь хлорку - любой вирус убивает!
Фуповские трампоботы могут подтвердить собственным опытом :D
   
Скажи теще что перекись водорода не помогает.
Доктор Трамп рекомендовал принимать унутрь хлорку - любой вирус убивает!
Фуповские трампоботы могут подтвердить собственным опытом :D

апиридил...  :facepalm:
   
Кому кому а тещі можна без маски ходити
   
Доктор Трамп рекомендовал принимать унутрь хлорку - любой вирус убивает!
ректально?  :shuffle:
   
Хлопці, ну це грип. Ну він можливо більш летальний ніж звичний. ну не зомбуйте ви ваших родичів та близьких. Де багато людей - одягайте ці маски, де нікого нема - нафіг.

Ім'я користувача:
    sulaco
Дата реєстрації:
    15 вересня 2009 14:32:00
Повідомлень:
    24 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений
   
І кожен день вони пють пероксид водню по пару капель. І тепер можна без маски ходити і нічого не боятись.
можна і без капель  (tu)
   
Ім'я користувача:
    sulaco
Дата реєстрації:
    15 вересня 2009 14:32:00
Повідомлень:
    24 (~0 в день)

11 років думав, щоб написати.
   
11 років думав, щоб написати.
він есто-о-о-онець?  :S
   
 Та мы вошли в 12 летний цикл тупости.  Его пик был в принципе в 2019-м. Известно, что за 12 лет (смотря откуда считать, с пика умных детей, через шесть лет возникает пик тупых, потом опять 6 лет поднимается до умных). Это знает почти каждая училка в школе и каждый препод в ВУЗе. Там это видно воочию. А так...  Ну возьмите десяток явно тупых, бескультурных неадекватных политиков в мире- они всегда родились либо в один год,либо в год предшествующий ему, либо в год сразу последующий. Возьмите умных- тоже самое. Возьмите своих знакомых... просто считайте и увидите. В принципе,как бы все поровну,но,когда к власти тупые выбирают тупых,то ТЫДЫ ой!
   
Кому кому а тещі можна без маски ходити

100% :-)
але нас заразить же...
тре її десь ізолювати :-)
   
І кожен день вони пють пероксид водню по пару капель. І тепер можна без маски ходити і нічого не боятись.
Головне вірити, що не захворієш  :gigi:
   
Вчора продезинфікували підїзд повністю.
у нас підтверджений ковід у чувака поверхом вище. чувака забрали до лікарні, проблеми з диханням, чуваку 24роки
   
Так можна посадити собі внутрішні органи. Ідіоти. Краще б менше по церквах та базарах лазили. Найбільше шкода, що через цих упоротих потім помирають медпрацівники, нахапавшись вайрал лоуд.

   
Бачив на Ютубі таке: Лікар, українець, котрий 22 роки працює за фахом і Італії рекомендує досить оригінальний метод лікування "корони" - потрібно вдихати пари горілки! Не пити а вдихати. (!) Намочувати марлеву пов'язку і... На ніч обприскувати горілкою подушку. Запевняє, що інші види грипу так не вилікувати. Так лікується тільки  "Корона"  B-)
   
Бачив на Ютубі таке: Лікар, українець, котрий 22 роки працює за фахом і Італії рекомендує досить оригінальний метод лікування "корони" - потрібно вдихати пари горілки! Не пити а вдихати. (!) Намочувати марлеву пов'язку і... На ніч обприскувати горілкою подушку. Запевняє, що інші види грипу так не вилікувати. Так лікується тільки  "Корона"  B-)

ідея дурнувата, і небезпечна.  щоб вбити корону потрібно спирт високих концентрацій , якщо ним дизати то вбє швидше за ковід.
   
Бачив на Ютубі таке: Лікар, українець, котрий 22 роки працює за фахом і Італії рекомендує досить оригінальний метод лікування "корони" - потрібно вдихати пари горілки! Не пити а вдихати. (!) Намочувати марлеву пов'язку і... На ніч обприскувати горілкою подушку. Запевняє, що інші види грипу так не вилікувати. Так лікується тільки  "Корона"  B-)

лікар нічого не шарить. треба навпаки пити і чим більше, де пари алкоголю, в народі перегар, буде дезинфіковувати легені з середини і не дасть вірусу жодного шансу  (tu)  :-)o
   
Бо, десь серед тусовки пенсіонерів якийсь мудило поширив думку що пероксид водню рятує.

І кожен день вони пють пероксид водню по пару капель. І тепер можна без маски ходити і нічого не боятись.

Моя теща каже що помагає бо вже другий місяць вживає пероксид водню  ніде маску не вдіває і не сидить на карантині до сих пір не захворіла.

На моє зауваження що якби пероксид водню помагав то в лікарнях би вже давно ним лікували каже що лікарі зговорились з фарм-компаніями щоб не втратити роботу і прибутки заперечують дієвість пероксид водню.

Ніяких аргументів і пояснень не сприймає.... 

П.С. В мене нема слів, десь хочеться втікти на край світу з цього дурдому...  :-(

Що важко перемогти телевізор?  :lol:
   
Що важко перемогти телевізор?  :lol:

в неї і інтернет і фейсбук і ютуб ...
   
простий народ ВСЮДи і ЗАВЖДИ був темний.
але колись були одиничні авторитетні джерела інформації які тримали масу в єдиному руслі.

в наші дні наклаласЯ проблема навали фейкової інформації з ЗМІ. яку проаналізувати і відфільтрувати не кожен в стані.
   
Бо, десь серед тусовки пенсіонерів якийсь мудило поширив думку що пероксид водню рятує.

І кожен день вони пють пероксид водню по пару капель. І тепер можна без маски ходити і нічого не боятись.

Моя теща каже що помагає бо вже другий місяць вживає пероксид водню  ніде маску не вдіває і не сидить на карантині до сих пір не захворіла.

На моє зауваження що якби пероксид водню помагав то в лікарнях би вже давно ним лікували каже що лікарі зговорились з фарм-компаніями щоб не втратити роботу і прибутки заперечують дієвість пероксид водню.

Ніяких аргументів і пояснень не сприймає.... 

Это ВЕРА, такое бывает. Например, кто-то ВЕРИТ, что земля плоская. Кто-то ВЕРИТ что что Порошенко украл 150 000 000 000 и збагатывся у 82 разы.
   
1 500 000 000
да, точно, как я мог забыть  :)
   
А у нас днями тітки у дворі влаштували вперше за останній час тісні посиделки на лавці..Я не рахувала, але не менше штук 10 засідали
   
Это ВЕРА, такое бывает. Например, кто-то ВЕРИТ, что земля плоская. Кто-то ВЕРИТ что что Порошенко украл 150 000 000 000 и збагатывся у 82 разы.

ПНХ, тупоголовий
   
100% :-)
але нас заразить же...
тре її десь ізолювати :-)
Хочете стару спровадити на Кальварію? То дорого, Барвінкош дешевше...
   
Та все правильно роблять, якщо їм допомогає плацебо
Останніми днями спостерігаю, що в швидкихє, що приїздять на катастрофи і нещасні випадки персонал без масок навть спілкується з постраждалими
Зашла сьогодні в прииватний медцентр, окрім  дівчини на рецепшені - всі лікарі без масок
Зате до лікаря потрапити - велика проблема навіть за гроші
Як можна вимагати, щоб люди чогось дотримувались і боялись якогось вірусу якщо лікарі самі нехтують безпекою?
А потім пишуть сводки захворів охуліард лікарів які героїчно боролись невідомо з чим  :facepalm1:
   
Re: БілоЦерківські пенсіонери не бояться коронавірусу бо ...

Хлопці, ну це грип. Ну він можливо більш летальний ніж звичний. ну не зомбуйте ви ваших родичів та близьких. Де багато людей - одягайте ці маски, де нікого нема - нафіг.
чергова консерва відмерзла,видно таки пучок світла :)  чи хлоракс поміг (за додіка рецептом) вірусняк оживити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія