Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

не охлос, а лише невелика психічно адекватна і активна частина нації здатна змінити ситуацію

http://www.museum-ukraine.info/?p=7381

Чому я припинив дописи до фейсбуку? Причина проста. Після останніх президентських і парламентських виборів я остаточно переконався, що конституційно-демократичних шляхів виходу України із кризи не існує.

У нас не соціально-економічна, а класична цивілізаційна криза.

Соціально-економічна криза є лише її одним із наслідків, а не причиною. Головною є криза ментальна, національна, мовна, духовна тощо.

Україна і українська нація цілеспрямовано заведені до глухого кута історії з географією звідки ні теоретично, ні практично вийти з допомогою “дєрьмократії” не можливо. І ніякий Нетаньяху з дружиною в купі нас звідти не виведе.

Історія каже, ні, волає, що всі подібні країни і нації виходили з подібних криз лише шляхом найжорстокішої патріотичної диктатури, коли “хірург” вимушений робити складну операцію заради порятунку всього суспільного організму. Іншого шляху історія з географією не придумали. Тому обговорення у соціальних мережах хто що сказав чи навіть подумав, коли в умовах цивілізаційно кризи більшість населення країни цілком закономірно взагалі не здатні второпати, що ж воно відбувається, як на мене не має ніякого практичного сенсу.

В таких умовах не охлос, а лише невелика психічно адекватна і активна частина нації здатна змінити ситуацію на краще.

У нас настав черговий етап суспільного божевілля, як в СРСР в останні роки його існування.

Тоді газети світу рясніли заголовками на кшталт: СРСР заполонила хвиля масового безумства. Божевільний “совок” заряджає водопровідну воду біля екранів телевізорів. Один професор мені сказав, що Зеленський, це Алан Чумак кінця 80-х років в “Країні дурнів”. Тоді мільйони людей “заряджали” біля телевізорів водопровідну воду в емальованих тазах і трилітрових банках, щоб нею лікуватися.

А хіба нині в Україні не те саме? У 1989 р. один доктор фізико-математичних наук запитав мене, чи не збереглося в мене хоча б трохи “зарядженої” Чумаком води, бо в нього проблеми зі шлунком. Я запропонував йому набрати води з унітаза. Ефект буде той же. Образився на мене на все життя.

Ось і нині охлос ображається, коли йому кажуть, що велосипед Голобородька це все та ж водопровідна вода Чумака…
Petro Maslyak
   
Наша ситуація називається ОЛІГАРХАТ...
   
"железной рукой загоним человечество в счастье"

"Психічно адекватна" і "активна" не дуже часто трапляються одночасно. Адекватнометр хто сертифікувати буде?

Останнє редагування: 22 серпня 2019 10:20:17 від Nova
   
Наша ситуація називається ОЛІГАРХАТ...

це не зовсім точно
якби олігархи були українцями і патріотами - ситуація була б інша
   
це не зовсім точно
якби олігархи були українцями і патріотами - ситуація була б інша

Ви плутаєте багатих людей з олігархами.
Олігархи по визначенню не можуть бути патріотами...
   
 Скільки переконливих слів у старттопіку!

 А насправді?

 Насправді парисята прагнуть влади. (td)
   
Люди втратили страх. Як українці, так і неукраїнці.
   
Не могу понять каким местом автор этой графоманской херни к адекватным людям
   
Люди втратили страх. Як українці, так і неукраїнці.

Со страхом вам к кацапам.Там его очень любят.Да такой чтобы аж обсераться выходя на улицу
   
Люди втратили страх. Як українці, так і неукраїнці.
Пєцю не бояться. Трагедія! :D
   
магістр  (tu)

На сьогодні проблема у відсутності єдності між вже наявними претендентами на адекватність :)
   
І цей Petro Maslyak щиро вважає себе психічно адекватним(ТМ).
От мені здається, що люди які припиняють дописи у фейсбуці бо ситуація в країні не така, як би їм хотілося
а його дописи там це конституційно-демократичний шлях виходу України із кризи
на адекватних не схожі.
   
Розумна і адекватна-вся інтелігенція,всі відеоблогери,які вміють сформулювати і кристалізувати думку-були за Петра.Вся гниль,всі хто замість Армія,Мова Віра хочуть пожрать посрать і свати-за зе.Нема і серед вищогоскладу СН геніїв і видатних-таких як Забродський,Джамільов,Петро,Полтава,Яна-людей-комет.Охлократія править сучасним світом,тому й появляються покручі трумпи,макрони,джонсони,Зе,
   
замість Армія,Мова Віра хочуть пожрать посрать
впевнений, що ти не жереш і не сереш
   
Україна і українська нація цілеспрямовано заведені до глухого кута історії

зачепило оце - "заведені"

Заведені - означає , що хтось завів , тобто невизнання та/або приховування якихось власних рис , котрі дозволили , зробили можливим факт "заведення" - як корову на налигачі .

Тому за інший текст у стартовому повідомленні взагалі не переймаюсь .

Які самі , такі й сани (с) .
   
Не могу понять каким местом автор этой графоманской херни к адекватным людям
не журись - ти до адекватних точно не відносишся. B-)
   
http://www.museum-ukraine.info/?p=7381
Показати зображення...
Чому я припинив дописи до фейсбуку? Причина проста. Після останніх президентських і парламентських виборів я остаточно переконався, що конституційно-демократичних шляхів виходу України із кризи не існує.

У нас не соціально-економічна, а класична цивілізаційна криза.

Соціально-економічна криза є лише її одним із наслідків, а не причиною. Головною є криза ментальна, національна, мовна, духовна тощо.

Україна і українська нація цілеспрямовано заведені до глухого кута історії з географією звідки ні теоретично, ні практично вийти з допомогою “дєрьмократії” не можливо. І ніякий Нетаньяху з дружиною в купі нас звідти не виведе.
Показати зображення...
Історія каже, ні, волає, що всі подібні країни і нації виходили з подібних криз лише шляхом найжорстокішої патріотичної диктатури, коли “хірург” вимушений робити складну операцію заради порятунку всього суспільного організму. Іншого шляху історія з географією не придумали. Тому обговорення у соціальних мережах хто що сказав чи навіть подумав, коли в умовах цивілізаційно кризи більшість населення країни цілком закономірно взагалі не здатні второпати, що ж воно відбувається, як на мене не має ніякого практичного сенсу.

В таких умовах не охлос, а лише невелика психічно адекватна і активна частина нації здатна змінити ситуацію на краще.

У нас настав черговий етап суспільного божевілля, як в СРСР в останні роки його існування.
Показати зображення...
Тоді газети світу рясніли заголовками на кшталт: СРСР заполонила хвиля масового безумства. Божевільний “совок” заряджає водопровідну воду біля екранів телевізорів. Один професор мені сказав, що Зеленський, це Алан Чумак кінця 80-х років в “Країні дурнів”. Тоді мільйони людей “заряджали” біля телевізорів водопровідну воду в емальованих тазах і трилітрових банках, щоб нею лікуватися.

А хіба нині в Україні не те саме? У 1989 р. один доктор фізико-математичних наук запитав мене, чи не збереглося в мене хоча б трохи “зарядженої” Чумаком води, бо в нього проблеми зі шлунком. Я запропонував йому набрати води з унітаза. Ефект буде той же. Образився на мене на все життя.

Ось і нині охлос ображається, коли йому кажуть, що велосипед Голобородька це все та ж водопровідна вода Чумака…
Petro Maslyak
+===============================================================================+
До адекватних людей педрилки (а їх менше 8%) ніяк не відносяться. Бо ігнорувати реальність вже
5-й місяць здатні тіки дебіли.
І стосовно "зарядженої" води. У мене на очах екстрасенс, не торкаючись руками стакана з дистилятом,
змінювала, за бажанням, рН цієї води на дві одиниці від нейтральної - тобто від 4.5 до 9. І цей рівень
кисдотності води зберігався місяцями! Я вивчав таку воду методами непружного розсіяння нейтронів
і маю експериментальні результати, що вода змінює структуру кластерів, що ясно видно по зміні
коливальних спектрів, які і характеризують будову цих кластерів. У мене є власна гіпотеза як це
працює і які прилади здатні таке робити. На чому і є реальні результати екстрасенсів. Тому
гавкання про "СРСР заполонила хвиля масового безумства" у мене викликає лише глумливу
посмішку над невігласами.
   
це не зовсім точно
якби олігархи були українцями і патріотами - ситуація була б інша
+===========================+
Патріот та олігарх - речі несумісні.
   
Патріот та олігарх - речі несумісні.

абсолютно сумісні
   
Люди втратили страх. Як українці, так і неукраїнці.
+========================================+
Страх перед чим??? Бога(богів) - не пропонувати!
   
Тому
гавкання про "СРСР заполонила хвиля масового безумства" у мене викликає лише глумливу
посмішку над невігласами.
Десь я бачив такі характерні глумливі посмішки... А, так на обличчях душевнохворих, коли вони спостерігають за здоровими...
   
http://www.museum-ukraine.info/?p=7381
Показати зображення...
Чому я припинив дописи до фейсбуку? Причина проста. Після останніх президентських і парламентських виборів я остаточно переконався, що конституційно-демократичних шляхів виходу України із кризи не існує.

У нас не соціально-економічна, а класична цивілізаційна криза.

Соціально-економічна криза є лише її одним із наслідків, а не причиною. Головною є криза ментальна, національна, мовна, духовна тощо.

Україна і українська нація цілеспрямовано заведені до глухого кута історії з географією звідки ні теоретично, ні практично вийти з допомогою “дєрьмократії” не можливо. І ніякий Нетаньяху з дружиною в купі нас звідти не виведе.
Показати зображення...
Історія каже, ні, волає, що всі подібні країни і нації виходили з подібних криз лише шляхом найжорстокішої патріотичної диктатури, коли “хірург” вимушений робити складну операцію заради порятунку всього суспільного організму. Іншого шляху історія з географією не придумали. Тому обговорення у соціальних мережах хто що сказав чи навіть подумав, коли в умовах цивілізаційно кризи більшість населення країни цілком закономірно взагалі не здатні второпати, що ж воно відбувається, як на мене не має ніякого практичного сенсу.

В таких умовах не охлос, а лише невелика психічно адекватна і активна частина нації здатна змінити ситуацію на краще.

У нас настав черговий етап суспільного божевілля, як в СРСР в останні роки його існування.
Показати зображення...
Тоді газети світу рясніли заголовками на кшталт: СРСР заполонила хвиля масового безумства. Божевільний “совок” заряджає водопровідну воду біля екранів телевізорів. Один професор мені сказав, що Зеленський, це Алан Чумак кінця 80-х років в “Країні дурнів”. Тоді мільйони людей “заряджали” біля телевізорів водопровідну воду в емальованих тазах і трилітрових банках, щоб нею лікуватися.

А хіба нині в Україні не те саме? У 1989 р. один доктор фізико-математичних наук запитав мене, чи не збереглося в мене хоча б трохи “зарядженої” Чумаком води, бо в нього проблеми зі шлунком. Я запропонував йому набрати води з унітаза. Ефект буде той же. Образився на мене на все життя.

Ось і нині охлос ображається, коли йому кажуть, що велосипед Голобородька це все та ж водопровідна вода Чумака…
Petro Maslyak


Кнурі з кнуроферми не є психічно адекватними... :fool: 
   
абсолютно сумісні
+==================================================================+
ОЛігарх - багата людина, яка зробила політику та політичний вплив інструментом
власного особистого збагачення та збільшення особистої влади. Потрох - типовий
приклад. А в США, наприклад, Маск - міль"ярдер, але не олігарх.
А патріот - це людина, яка прагне і робить задля покращення суспільства, в якому
вона живе. Бо люди - колективні тварини, як і всі вищі примати, і поза суспільством
не виживають.
   
абсолютно сумісні

Олігарх - паразит за визначенням.
Як паразит може бути патріотом?
   
Теза про нездатність охлосу та важливість наявності адекватної меншості стосується, як України, так і всього сучасного світу.
   
Десь я бачив такі характерні глумливі посмішки... А, так на обличчях душевнохворих, коли вони спостерігають за здоровими...
+===================================================+
Я маю пряме експериментальне підтвердження такого ефекту.
А що маєш ти? Окрім дуру, звичайно...
   
Теза про нездатність охлосу та важливість наявності адекватної меншості стосується, як України, так і всього сучасного світу.
+==========================================================================+
То відокремлюйся від "охлосу" та забирайся геть з України разом з "адекватною меншостю"!
Щоб більшисть тебе не розчавила як глиста-паразита.
   
В цілому Петро, як і Ющенко свого часу, просрав другий шанс для України через свою тупість та жадібність і чомусь винуватить у всьому народ.
Тобто до психічно-розумової адекватності Петро не має жодного стосунку.
   
не охлос, а лише невелика психічно адекватна і активна частина нації здатна змінити ситуацію
До кого пан себе відносить?
   
+==========================================================================+
То відокремлюйся від "охлосу" та забирайся геть з України разом з "адекватною меншостю"!
Щоб більшисть тебе не розчавила як глиста-паразита.
Це явно написала психічно неадекватна особа.
   
+==================================================================+
ОЛігарх - багата людина, яка зробила політику та політичний вплив інструментом
власного особистого збагачення та збільшення особистої влади. Потрох - типовий
приклад. А в США, наприклад, Маск - міль"ярдер, але не олігарх.
А патріот - це людина, яка прагне і робить задля покращення суспільства, в якому
вона живе. Бо люди - колективні тварини, як і всі вищі примати, і поза суспільством
не виживають.

Патріот - людина, якій притаманне почуття патріотизму,
олігарху, як і вченому і навіть волоцюзі може бути притаманне почуття патріотизму.
   
Олігарх - паразит за визначенням.
Як паразит може бути патріотом?

у визначенні "олігарх" відсутні ознаки паразитизму, скоріше навіть навпаки
   
Патріот - людина, якій притаманне почуття патріотизму,
олігарху, як і вченому і навіть волоцюзі може бути притаманне почуття патріотизму.
патріотизм це не почуття
   
Це явно написала психічно неадекватна особа.
+=====================================+
... написала "психічно неадекватна особа" ...
   
патріотизм це не почуття

це твердження на основі двофакторного аналізу?
   
Патріот - людина, якій притаманне почуття патріотизму,
олігарху, як і вченому і навіть волоцюзі може бути притаманне почуття патріотизму.
+====================================================+
У олігарха патріотизму бути не може - бо для нього народ - це
інструмент для збагачення та прояву влади. Але бувають випадки,
коли і олігарх робить патріотичні вчинки. Бо відчуває що без цього
матиме великі матеріальні та імеджеві втрати. Коломойський  в
2014-му - тому приклад.
   
у визначенні "олігарх" відсутні ознаки паразитизму, скоріше навіть навпаки
+===============================================================+
Використання політичної влади та впливу на політиків задля самозбагачення -
це і є паразитизм. Як у глиста.
   
це твердження на основі двофакторного аналізу?
де ви тут бачите другий фактор :facepalm1:
   
+====================================================+
У олігарха патріотизму бути не може - бо для нього народ - це
інструмент для збагачення та прояву влади. Але бувають випадки,
коли і олігарх робить патріотичні вчинки. Бо відчуває що без цього
матиме великі матеріальні та імеджеві втрати. Коломойський  в
2014-му - тому приклад.

дядько ти ж тут під науковця косиш
а верзеш, як поет-початківець набір дурниць
для олігарха інструмент збагачення влада, а не народ
народ - прояв влади  :facepalm1:

тримайся вже іміджу, чи що
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія