Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йдуть пішки до своїх дітей із сумками,а машини залишили біля кордону.

визнаю свою неправоту щодо профілактика. раніше я на нього гнав. визнаю що безпідставною. людина чекала поки зсу звільнить крим , з якого кинувши зброю меншість втекла а більшість перейшла на бік ворога, побачивши що зсу навіть і не збираються виконувати свій обовязок присягу і борг честі - попри складнощі переїхав у вільну Україну - довівши свій патріотизм і українськість ен словом а ділом. респект . (tu)  [ua]

кожне педропадло яке йому закидає якийсь кацапопаспорт - всі претензії до зсу які зрадили і дезертирували з криму - кинувши на призволяще українців яким хуйло оптом присудив кацогромадянство .

мамчур герой і нардеп від блоку головнокомандувача. нафсед
   
А какие проблемы с переходом? Ну идут себе и идут

те що треба чекати по 20 годин, а так дійсно, більше нема жодних, ідуть собі та й ідуть...
   
чого б то мене хвилювали проблеми польських наймитів-попихачів?))))) їх мої не турбують . ат й не повинні. кожному своє :laugh:
   
радіють томосу і обговорють як за пецю будуть голосувати  :laugh: 
розкажи, до чого томос i Петя, шо там зiбралось
   
Бідні наші люди.Йдуть пішки до своїх дітей із сумками,а машини залишили біля кордону. (Мостиськ)

Бо українцю не можна на автомобілі до дому їхати без грабунку держави в 3000 евро

Показати зображення...

Вони тепер 100% #запетра!   :-)o
   
Це все зрадо#@бство. Тi що до дiтей в будь якому випадку приïдуть, хоча бiльшiсть вже туди забрали. Ïх менше стане тiльки коли зрозумiють всю перспективнiсть тут. Там здебiльшого не цвiт нацiï, вже повiрте, я багато спiлкувався там з нашими, треба час всього навчитися i все зрозумiти.
:facepalm1:
   
Це - зрадники, звичайні зрадники, яким залишати громадянство України - зайве. Такі співгромадяни мені не потрібні.
Я навіть і думки ніколи не мав, щоб залишити Київ, усе майбутнє пов'язано з Києвом, інвестую тільки в Київ.

 (tu)
нехай валять, козли.
А ти, Паша, підеш на фронт інвестиції захищати.
   
Не думаю що вони бідні, але відчуваю ваше бажання лизнути...
маєш практику якщо відчуваєш.Лизун зі стажем.
   
цікаво продажні йульки россуждають
тобто петру варто було роздати халявні бляхи, гречку газ, обратися президентом і дальше обкрадати країну, так?  :-G
Петру варто було навести елементарний порядок на митниці, мусарці, прокуратурі, податковій і тд. А так поки манюпас з торбами по світу шибається, це кодло рве країну на куски.
   
Ще 19 грудня було порожньо. На вечір 21 почали збиратися. Можна подумати ніхто не знав що в Польщі Різдво і будуть вихідні для працівників на 2 тижні.

Якінax вихідні 2 тижні? Два дні вихідних.
Прикорбонна й митна служби  працюють без вихідних


Останнє редагування: 23 грудня 2018 18:12:03 від medved
   
те що треба чекати по 20 годин, а так дійсно, більше нема жодних, ідуть собі та й ідуть...

Это издержки профессии.

Я когда в Крым еду тоже понимаю что дорога из Одессы до Симферополя займет не меньше 12 часов и соответственно к этому готов.

   
Картинки з українсько-польського кордону хіба за моєго життя вже не зміняться.
Як 30 років тому було,так і залишилось.Но,хіба шо сучасні технології трохи розбавлють життя в чергах.
А так все по старому.

Але мене цікавить інше питання.
Скажіть,а шо українські торбачі такого везуть в своїх валізках,шо немає в Україні?
Я ось не знаю,шо везти з більш екзотичних країн-бо як шось сподобалось закордоном,то це можна замовити через інтернет,і дешевше.

Шо вони там везуть???????????????
Чи це дійсно така ментальність і традиція,як копання картоплі і,як тут вже сказали,великомученицькі україньські пісні?Сумні,звісно.
(tu) у мене теж таке питання і відповідь тільки одна-везуть валізи грошей,бо все інше можна і в Україні за гроші купити.То може краще ті гроші залишити в закордонному банку а сюди з карточкою? Чи вони всі нелегали і рахунку не можуть відкрити,то готівку сюди чемоданами везуть :D ......нехай попросять випустити для них спецкупюру у ЦБ євросоюзу виключно для українських мішочників у 1000 євро-меншу валізку треба буде переносити через кордон. :)
   
Це - зрадники, звичайні зрадники, яким залишати громадянство України - зайве. Такі співгромадяни мені не потрібні.
Я навіть і думки ніколи не мав, щоб залишити Київ, усе майбутнє пов'язано з Києвом, інвестую тільки в Київ.
таке враження,  що пише якась програма,  на кшалт генератору випадкових фраз
   
Шановний! Був же експеримент, коли хлопці завезли горбатого Запорожця з України в Польщу по всіх правилах і поставили його на облік. Там смішні копійки вийшли в порівнянні з Україною. Пошукайте в неті і не пишіть про скиглення.

Шановна, в кожній країні свої податки і митні збори. На щось більше, на щось менше, але вони є і без них нікуди.

А ось пертися х.з. куди на роботу, стояти в чергах на кордонax, скиглити з приводу податків замість того, щоб у себе вдома не вибирати знову і знову всяких злодіїв і жульйo - це  :facepalm1:
   
Якінax вихідні 2 тижні? Два дні вихідних.
Прикорбонна й митна служби  працюють без вихідних

Вакації різдвяно-новорічні. Заробітчан відпускають додому на 1-2 тижні. Більшість так і наймалися на 3 місяці, щоб на свята повернутися.
   
Їхні родичі в Україні візьмуть бюлетень по внутрішньому паспорту. Батраків у нас більшість, подивимось кого ми виберемо.
кого б не вибр=рали а батраки залишаться батраками.така карма-от навіть не догадуються на тиждень раніше приїхати чи при\їхати тоді коли не всі лізуть.....так само було колись з літніми місяцями відпочинку-всі хотіли тільки тоді і робили все щоб то дістати.Кожний рік то саме і всеордно комусь прихолося іти не літом.Але була така традиція ходоти і просити і молити і підплачувати і потім таки іти коли поставили. Бо батраки без логіки.
   
Шановна, в кожній країні свої податки і митні збори. На щось більше, на щось менше, але вони є і без них нікуди.

А ось пертися х.з. куди на роботу, стояти в чергах на кордонax, скиглити з приводу податків замість того, щоб у себе вдома не вибирати знову і знову всяких злодіїв і жульйo - це  :facepalm1:
так знову жуЛЬЮ хочуть :D  а на слідуючий рік наш венгр знову буде тут вкидувати тепер вже проти неї.якщо батраки виберуть.І воним теж будуть стогнати :D
  Як там в приказці-чому дурні-бо бідні,чому бідні-бо дурні.
   
(tu)
нехай валять, козли.
А ти, Паша, підеш на фронт інвестиції захищати.

Звичайно! Я через день, як отримав повістку, проходив мед. комісію у військкоматі на Іскрівській.  А як же інакше, якщо я офіцер, старший лейтенант, командир РЛС?
   
таке враження,  що пише якась програма,  на кшалт генератору випадкових фраз

Эта программа называется "шизофрения". Это не шутка.
Его даже военкомат домой отправил. С тяжелой психической патологией в армию не берут.
   
Звичайно! Я через день, як отримав повістку, проходив мед. комісію у військкоматі на Іскрівській.  А як же інакше, якщо я офіцер, старший лейтенант, командир РЛС?

проходив та не пройшов?
   
дуже універсально. тре було про закони 16 січня щось на кшталт Майдану сказати

А що не так з законами 16 січня і Майданом? Українці вибрали собі нову владу, яка ніяк не засудила авторів і тих, хто голосував за ті закони. Влада не збирається карати вбивць небесної сотні. Багато хто з присутніх тут готові знову і знову голосувати за своїх виродків. Тому все закономірно...
   
так знову жуЛЬЮ хочуть :D  а на слідуючий рік наш венгр знову буде тут вкидувати тепер вже проти неї.якщо батраки виберуть.І воним теж будуть стогнати :D
  Як там в приказці-чому дурні-бо бідні,чому бідні-бо дурні.

 :(
   
Звичайно! Я через день, як отримав повістку, проходив мед. комісію у військкоматі на Іскрівській.  А як же інакше, якщо я офіцер, старший лейтенант, командир РЛС?
Я так розумію, ти пишеш з РЛС? Тільки не треба казати про 6 группу, комп'ютерщиком у штаб ти легко пішов би.
   
Якщо таке на пунктах пропуску можливо ну їх в дупу такі закони ?
Це не на пунктах пропуску, а саме в Шегинях, там піший переход діє з 2009 року. Приблизно 3-6 тис. чоловік в день. На свята до 10.
   
Українець без страждань,що еврей без грошей
:laugh:

Останнє редагування: 23 грудня 2018 19:11:19 від Петро Шаблезуб
   
визнаю свою неправоту щодо профілактика. раніше я на нього гнав. визнаю що безпідставною. людина чекала поки зсу звільнить крим , з якого кинувши зброю меншість втекла а більшість перейшла на бік ворога, побачивши що зсу навіть і не збираються виконувати свій обовязок присягу і борг честі - попри складнощі переїхав у вільну Україну - довівши свій патріотизм і українськість ен словом а ділом. респект . (tu)  [ua]
кожне педропадло яке йому закидає якийсь кацапопаспорт - всі претензії до зсу які зрадили і дезертирували з криму - кинувши на призволяще українців яким хуйло оптом присудив кацогромадянство .

Принимаю Ваши извинения.
   
Это издержки профессии.

Я когда в Крым еду тоже понимаю что дорога из Одессы до Симферополя займет не меньше 12 часов и соответственно к этому готов.

нас іпут, а мі крєпчаєм  :laugh:  замість того щоб критикуватиі піднімати це питання, приймати певні дії і змінювати таку ситуацію на краще маємо "соответственно к этому готов", гвозді можна дєлать с такіх людєй  (tu)
   
В Европе живут по закону а  в Украине  плюют на закон это неправильно
   
українці ще років 600-800 не доросли до життя по закону і конституції. живуть по неписаному звичаєвому праву - "панятіям"
   
таке враження,  що пише якась програма,  на кшалт генератору випадкових фраз

Эта программа называется "шизофрения". Это не шутка.
Его даже военкомат домой отправил. С тяжелой психической патологией в армию не берут.

Не обижайте Пашу, он не программа. У него 5 квартир на Демиевской в наследство от семи поколений и 10 проездных, удостоверяющих личность.


Останнє редагування: 23 грудня 2018 20:43:39 від vittrym
   
Не обижайте Пашу, он не программа. У него 5 квартир на Демиевской в наследство от семи поколений и 10 проездных, удостоверяющих личность.

2 квартиры на Демеевской, проездных - 9. Один я сдал, получив залоговую стоимость 12гривен.
   
2 квартиры на Демеевской, проездных - 9. Один я сдал, получив залоговую стоимость 12гривен.


А, ну это меняет дело... :laugh:

   
А, ну это меняет дело... :laugh:
в корнє
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія