Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зробив новий дизайн табличок для зупинкових комплексів на трасі Київ-Бориспіль

Сколько бы ни стоила одна вывеска,
граждане-товарищи,
в масштабах Украины это золотое дно.

Прийшли експерти в обговорення  :gigi:
   
Цитувати


П**дєть, нє мєшкі варочать. Московити мають таку приказку.
Вперед працювати!
   
Прийшли експерти в обговорення  :gigi:
Та норм.
Ти людям цікавий.
   
Процес втілення був складним, бо на рівні підрядника все зробили не так, поміняли в макеті все на старий російський шрифт Іжиця.

Але завдяки резонансу вдалося переконати керівництво Укравтодору наказати підряднику все замінити.

Таблички встановлені.
Для них розробляв спеціальну модифікацію свого шрифту Вернигора.

А також втілив ідею з іконками, які дають додаткову інформацію.

https://www.facebook.com/viterzbayraku/posts/10159145568517295
Взагалі, проєкт на цій магістралі був не прогнозований, бо первинно я планував, що ця ідея буде випробувана на магістралі Київ-Одеса.

На це вже була попередня згода керівництва Укравтодору Київської області.

Поучаствовал в распиле?
Щиро витаю!
Тынелох... (tu)
   
Поучаствовал в распиле?
Щиро витаю!
Тынелох... (tu)

А давайте, якщо ви не доведете, що я в цьому брав участь, то ви мені платите 3000₴. Ок?
Інакше вийде, що ви - балабол, який не несе відповідальність за свої слова.
   
А давайте, якщо ви не доведете, що я в цьому брав участь, то ви мені платите 3000₴. Ок?
Інакше вийде, що ви - балабол, який не несе відповідальність за свої слова.

Значит лох, тебя попользовали в темную...
Потому, что всякие перестановки кроватей, переименования и замены табличек - это чистой воды распил... B-)
   
Значит лох, тебя попользовали в темную...
Потому, что всякие перестановки кроватей, переименования и замены табличек - это чистой воды распил... B-)

Все ясно. Самі себе охарактеризували. Язик без кісток.
   
А накуя там вот эти иконки? Люди будут смотреть и не понимать, а на скорости да ночью то вообще.

Хотя наверное с иконками можно списать больше бюджетного бабла — типа там же больше работы.

ТС, хорош выдумывать свои шрифты. Заходи на MyFonts, смотри что там есть, качай в сети пиратские ttf/otf, и бери их кириллизируй. Там до конца жизни работы хватит. Контачь с производителями, будут тебе может отстегивать, если ты предложишь сразу готовый вариант их кириллизированного шрифта.
   


Хотя наверное с иконками можно списать больше бюджетного бабла — типа там же больше работы.


Ну, так в этом и весь смысл сего действа...
   
Какое на скорости? Населённые пункты указываются на въезде. Это, на остановках - больше декорация, для пеших

Водители рейсовых все и так знают и будут знать, даже без табличек
   
А накуя там вот эти иконки? Люди будут смотреть и не понимать, а на скорости да ночью то вообще.

Хотя наверное с иконками можно списать больше бюджетного бабла — типа там же больше работы.

ТС, хорош выдумывать свои шрифты. Заходи на MyFonts, смотри что там есть, качай в сети пиратские ttf/otf, и бери их кириллизируй. Там до конца жизни работы хватит. Контачь с производителями, будут тебе может отстегивать, если ты предложишь сразу готовый вариант их кириллизированного шрифта.

 :facepalm1:

Про розпил бабла пише людина, яка сама в наступному реченні рекомендує красти чуже )))

До речі, мої шрифти є теж на MyFonts. А щодо "хорош выдумывать", то залиште свої поради при собі ;)
   
Какое на скорости? Населённые пункты указываются на въезде. Это, на остановках - больше декорация, для пеших

Водители рейсовых все и так знают и будут знать, даже без тпбличек

Не підказуйте людині очевидних речей )
   
Какое на скорости? Населённые пункты указываются на въезде. Это, на остановках - больше декорация, для пеших

Водители рейсовых все и так знают и будут знать, даже без табличек
Саме так.
Тому напис має біть великий і гарний.
Бажано відлитий в граниті або титані.
   
:facepalm1:

Про розпил бабла пише людина, яка сама в наступному реченні рекомендує красти чуже )))

До речі, мої шрифти є теж на MyFonts. А щодо "хорош выдумывать", то залиште свої поради при собі ;)

Не воровать, а сделать презентацию кириллизированного варианта и предложить правовладельцу за какой-то процент.

Пля эти все твои шрифты не в тренде. Ну так — село, хрущи гудуть, та сало смажыться... Это все для очень узкого круга задач.
   
Мені дуже подобається. Елемент самоідентифікації. Там, де їздять іноземці. Дуже правильно і гарно. Все інше - від лукавого. Бажаю творчого натхнення!
   
Не воровать, а сделать презентацию кириллизированного варианта и предложить правовладельцу за какой-то процент.

Пля эти все твои шрифты не в тренде. Ну так — село, хрущи гудуть, та сало смажыться... Это все для очень узкого круга задач.

Не кажіть, що мені робити в житті, і я не скажу куди вам йти.
   
Прийшли експерти в обговорення  :gigi:

Цифры в студию, плиз.
Из бюджета не было потрачено ни копейки денег налогоплательщиков?
Вы работали бесплатно?
Так так и напишите, будь ласка.
А то ничего не понятно.
Это волонтёрская деятельность?
Я сама много пашу "за идею" и могу только поприветствовать такое.
   
Мені дуже подобається. Елемент самоідентифікації. Там, де їздять іноземці. Дуже правильно і гарно. Все інше - від лукавого. Бажаю творчого натхнення!

Нах іноземцям оті закарлючки?
Їм інформація потрібна, чітка та лаконічна
   
Нах іноземцям оті закарлючки?
Їм інформація потрібна, чітка та лаконічна

В том числе и информация об объектах, которые им не нужны.

Вот, например, как выглядят функциональные надписи в Китае:



Пиктограмма, иероглифы и английский язык.
   
Цифры в студию, плиз.
Из бюджета не было потрачено ни копейки денег налогоплательщиков?
Вы работали бесплатно?
Так так и напишите, будь ласка.
А то ничего не понятно.
Это волонтёрская деятельность?
Я сама много пашу "за идею" и могу только поприветствовать такое.

Я не отримував грошей за цей проект. Це моя ідея і реалізація за кошт приватного підрядника.
Плюс, вони напартачили і змушені були перероблювати. Собі в деякий збиток.
   
Я не отримував грошей за цей проект. Це моя ідея і реалізація за кошт приватного підрядника.
Плюс, вони напартачили і змушені були перероблювати. Собі в деякий збиток.

Статья про вас в Википедии просто шикарная, конечно.
Наверно, ни про кого ещё так подробно не расписали все действия человека.

Правда, если ваши друзья решили занести в Википедию всех-привсех, чего они начали именно с вас.
Ведь вы еще живы.
А есть ребята погибшие под Иловайском, и про них нет даже упоминания.
Роман Бундиков, например.


   
Статья про вас в Википедии просто шикарная, конечно.
Наверно, ни про кого ещё так подробно не расписали все действия человека.

Правда, если ваши друзья решили занести в Википедию всех-привсех, чего они начали именно с вас.
Ведь вы еще живы.
А есть ребята погибшие под Иловайском, и про них нет даже упоминания.
Роман Бундиков, например.
https://www.facebook.com/ilovaysk2014/posts/2456614911019353

Ну норм. Тепер вирішили мені дорікати за Вікіпедію )
Ше дорікніть мені, що я взагалі живу.
   
Ну норм. Тепер вирішили мені дорікати за Вікіпедію )
Ше дорікніть мені, що я взагалі живу.

просто раз есть люди, которые пишут в украинскую википедию,
может вы их знаете, передадите, и про того же Романа наконец напишут.
Небось ещё многих нет там.
Иначе наша украинская Википедия будет какая-то странная.
   
просто раз есть люди, которые пишут в украинскую википедию,
может вы их знаете, передадите, и про того же Романа наконец напишут.
Небось ещё многих нет там.
Иначе наша украинская Википедия будет какая-то странная.

У Вікіпедію може писати кожен. Тобто, ви можете самостійно внести дані.
Але щоб їх не видалили, потрібне посилання на згадки про людину в ЗМІ.
Так визначається поняття значимості.
Це не значимість реальна, а значимість з точки зору критеріїв Вікіпедії.
Бо є велика кількість великих людей, про яких не пишуть. І навпаки.
   
У Вікіпедію може писати кожен. Тобто, ви можете самостійно внести дані.
Але щоб їх не видалили, потрібне посилання на згадки про людину в ЗМІ.
Так визначається поняття значимості.
Це не значимість реальна, а значимість з точки зору критеріїв Вікіпедії.
Бо є велика кількість великих людей, про яких не пишуть. І навпаки.

да уж. прикольно.
про вас мы теперь знаем всё. про многих погибших ребят неизвестно никому и ничего.
всё как всегда.
 :(
   
Не кажіть, що мені робити в житті, і я не скажу куди вам йти.

Не надо вам идти по дорожке Сереги Нумерного — тот тоже использовал ФУП для раскрутки своих видосиков и ждал одобрямс. Вы постите сюда зачем-то уже в трехсотый раз свой шрифт, и хотите слышать только позитив про этот шрифт и про себя. Но мнения разные. И не все они совпадают с вашими потребностями. Шрифт хороший, но он чисто акцидентный, и найти ему пару не так просто — шрифт имеет ярко выраженный этнический оттенок и определенные прибамбасы, которые прийдется с чем-то сочетать. Посему сферы его применения сильно ограничены. И да, вот еще! Уберите высокую вертикальную палку в кириллической букве "к". Такое k можно оставить в латинском начертании, но в кириллице меня например оно бесит.
   
да уж. прикольно.
про вас мы теперь знаем всё. про многих погибших ребят неизвестно никому и ничего.
всё как всегда.
 :(

Ви можете про мене нічого не знати. Це питання вибору.
   
Не надо вам идти по дорожке Сереги Нумерного — тот тоже использовал ФУП для раскрутки своих видосиков и ждал одобрямс. Вы постите сюда зачем-то уже в трехсотый раз свой шрифт, и хотите слышать только позитив про этот шрифт и про себя. Но мнения разные. И не все они совпадают с вашими потребностями. Шрифт хороший, но он чисто акцидентный, и найти ему пару не так просто — шрифт имеет ярко выраженный этнический оттенок и определенные прибамбасы, которые прийдется с чем-то сочетать. Посему сферы его применения сильно ограничены. И да, вот еще! Уберите высокую вертикальную палку в кириллической букве "к". Такое k можно оставить в латинском начертании, но в кириллице меня например оно бесит.

На жаль чи на щастя, ви мало знаєте про історію розвитку графіки кирилиці. А також про різницю, між так званою післяпетрівською кирилицею, і "нормальною".
Щодо етнічного ухилу і легкої акцидентності, то так і було задумано.
Стосовно розкрутки і похвали, то ви помиляєтеся. ФУП мені нічого не дає в плані власної справи і віддачі.
Навпаки, саме тут люблять просто обісрати ))
Тому я публікую не для того.
До речі, можете мене закинути в ігнор )

Останнє редагування: 10 вересня 2021 16:40:21 від viterzbayraku
   
На жаль чи на щастя, ви мало знаєте про історію розвитку кирилиці.

да kаk бы плевать на историю, в современной kириллице использование латинсkой k не принято и режет глаз. Я например, если мне попадается такой kириллический шрифт, сразу его сkладываю в папочkу "don't use", ну а вы kаk хотите  :D
   
да kаk бы плевать на историю, в современной kириллице использование латинсkой k не принято и режет глаз. Я например, если мне попадается такой kириллический шрифт, сразу его сkладываю в папочkу "don't use", ну а вы kаk хотите  :D

В історії розвитку української писемності вона має історичне підґрунтя й історичні джерела.
Зокрема, застосована в документах української козацької старшини, в Конституції Пилипа Орлика, а також в подальших зразках кінця 19, початку 20 століття.
   
ФУП дедалі деградує. Розпинають за хорошу справу. Дно, б. дь.
Наслідувати Шарікова :-G
   
Як сказав знайомий арт-дір - "я б за таке вигнав нафуй із своєї студії. Людина яка це малювала не має жодного уявлення про тіпографіку."
   
Як сказав знайомий арт-дір - "я б за таке вигнав нафуй із своєї студії. Людина яка це малювала не має жодного уявлення про тіпографіку."

Українською мовою "типографія", а не "типографіка".
   
Typo - шриф
Grafic - малювати.

Малювання шрифтом.
Та пофіг, не бери в голову.
   
Тому воно так рагульнео і вийшло, що ти не бачиш різниці між "типографікою" і "типографією".
Але що поробиш, зараз часи такі - часи недолугих "професіоналів".
   
А також втілив ідею з іконками, які дають додаткову інформацію
Цікаво яку додаткову інформацію дає іконка?
Може якимось чином допомагає  тим хто не може прочитати слово "Лісництво" , зрозуміти що тут лісництво?
Тоді питання - яким чином?
   
що тут? тваринка продовжує пиляти громадські кошти?
   
Українською мовою "типографія", а не "типографіка".

Вообще-то да: типография — друкарня, типографика — типографія  :gigi:

Вот нахрена это так названо? Слово иностранного происхождения. Оно похоже звучит и пишется на разных языках. Но у нас как обычно — своя правда!

А графика как по-украински? Ведь графіка! Песец  :gigi:
   
  гарний шрифт - ФУПіських лаптів вивертає навиворіть...
   
ФУП дедалі деградує. Розпинають за хорошу справу. Дно, б. дь.
Наслідувати Шарікова :-G

тут не люблять продажників та саморекламщиків
тс ризикує розділити долю сергія з цифрами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія