Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Піва фсьо! :-B

Піва фсьо!  :-B

https://bigkyiv.com.ua/posyagannya-na-svyate-u-radi-gotuyut-zaboronu-na-prodazh-alkogolyu-i-tyutyunu-v-supermarketah/

Посягання на святе. У Раді готують заборону на продаж алкоголю і тютюну в супермаркетах
Автор: Галина Ворона
11:29 Сьогодні

У Верховній Раді пропонують заборонити продаж алкогольних напоїв та сигарет будь-яких видів у супермаркетах.
Посягання на святе. У Раді готують заборону на продаж алкоголю і тютюну в супермаркетах

Відповідний законопроєкт № 5805 зареєстрував у парламенті нардеп “Слуги народу” Георгій Мазурашу.

Документ пропонує заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, які використовують у електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання в приміщеннях магазинів, які продають харчові продукти, товари для дітей чи спортивні товари.

Таким чином, фактично сигарети та алкоголь будуть продаватись виключно у спеціалізованих стаціонарних торгівельних точках (магазинах), де інші товари, крім перелічених, не продаються. У цих видах магазинах продаватимуть лише ці категорії товарів.

За порушення заборони законопроєкт передбачає штраф у розмірі десяти прожиткових мінімумів (23 790 гривень).

Наразі законопроєкт опрацьовують у комітеті. Згодом його винесуть на розгляд.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

А що ж тоді купувати??
   
Re: Піва фсьо!  :-B

нардеп “Слуги народу” Георгій Мазурашу
хто б сумнівався
   
Re: Піва фсьо!  :-B

 :facepalm1:

Що б ще заборонити щоб білетери(поліція) мали на чому харчєваться
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Свинячі вуха купуй
   
Re: Піва фсьо!  :-B

непогано, цивілізуймося потрохи.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Смішно. Відокремлять зону в сумермаркеті під "оренду" ФОПу і пару кас для оплати. Трохи більше незручностей для покупців і все, що вони досягнуть
   
Re: Піва фсьо!  :-B

https://bigkyiv.com.ua/posyagannya-na-svyate-u-radi-gotuyut-zaboronu-na-prodazh-alkogolyu-i-tyutyunu-v-supermarketah/

Посягання на святе. У Раді готують заборону на продаж алкоголю і тютюну в супермаркетах
Автор: Галина Ворона
11:29 Сьогодні

У Верховній Раді пропонують заборонити продаж алкогольних напоїв та сигарет будь-яких видів у супермаркетах.
Посягання на святе. У Раді готують заборону на продаж алкоголю і тютюну в супермаркетах

Відповідний законопроєкт № 5805 зареєстрував у парламенті нардеп “Слуги народу” Георгій Мазурашу.

Документ пропонує заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, які використовують у електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання в приміщеннях магазинів, які продають харчові продукти, товари для дітей чи спортивні товари.

Таким чином, фактично сигарети та алкоголь будуть продаватись виключно у спеціалізованих стаціонарних торгівельних точках (магазинах), де інші товари, крім перелічених, не продаються. У цих видах магазинах продаватимуть лише ці категорії товарів.

За порушення заборони законопроєкт передбачає штраф у розмірі десяти прожиткових мінімумів (23 790 гривень).

Наразі законопроєкт опрацьовують у комітеті. Згодом його винесуть на розгляд.
Опять культ карго :facepalm:
Спионерил из Канады. Только не учел один момент - там алкоголь продается в отдельных магазинах, потому что там на алкоголь государственная монополия. Поэтому сначала надо было бы сделать государство монополистом алкоголя и сигарет.
ПС. Алкогольное пиво, кстати, там уже разрешили продавать в супермаркетах
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Ще один вітаська пєдальний  :facepalm1:
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Смішно. Відокремлять зону в сумермаркеті під "оренду" ФОПу і пару кас для оплати. Трохи більше незручностей для покупців і все, що вони досягнуть

Отож
Придуркуватий Пєдалік вже заборонив в Києві, Сільпо поставило пару столиків та касу, всьо, тепер в них кахве і продається алкоголь, а лошарики типу кишені втрачають вечірню виручку )
   
Re: Піва фсьо!  :-B

дістали довбойоби
тут недавно один "активіст" писав петицію, щоб заборонити взагалі продаж алкоголю у Львові
ну, то якийсь черговий припижджений
а тут депутат...хоча якщо від служок, то не дивно

зі. алкоголь не продають неповнолітнім, не продають з 22.00 до 10.00
далі питання кожного, купувати чи ні
я люблю купувати  все в 1-му місці, а не ганяти по місту за пляшкою вина чи віскі
служці якась алкомережа запропонувала  відкат, але не думаю, що проголосують
   
Re: Піва фсьо!  :-B

дістали довбойоби
тут недавно один "активіст" писав петицію, щоб заборонити взагалі продаж алкоголю у Львові
ну, то якийсь черговий припижджений
а тут депутат...хоча якщо від служок, то не дивно

зі. алкоголь не продають неповнолітнім, не продають з 22.00 до 10.00
далі питання кожного, купувати чи ні
я люблю купувати  все в 1-му місці, а не ганяти по місту за пляшкою вина чи віскі
служці якась алкомережа запропонувала  відкат, але не думаю, що проголосують

Яка мережа запропонувала відкат нашому прибахнутому Пєдаліку ?

П.с. Мене теж вихарює, коли скупляєшся в Метро (я люблю пізно, щоб ні людей, ні черг ) і тут тобі драсьтє, а от цю пляшку вина заберете завтра  :facepalm1:



Останнє редагування: 21 липня 2021 12:40:00 від SvitLana
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Зю реформа.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Мазурашу Георгій Георгійович
ОБРАНИЙ ПО: №203
РЕГІОН: Чернівецька область
ДАТА НАБУТТЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ПОВНОВАЖЕНЬ: 29 серпня 2019р.
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Яка мережа запропонувала відкат нашому прибахнутому Пєдаліку ?

я не знаю, що там у Києві
у нас є тут одна мережа..магазин на кожні 100 м.
вчора читав, що знову скупили 12 комунальних приміщень
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Думаю це такий оригінальний спосіб нагнути власників мереж на відкати дупотатам за провал голосування
   
Re: Піва фсьо!  :-B

якась зелена наволоч планує створити всеукраїнську мережу по продажу бухла та цигарок
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Моєму домашньому бару похуй цей закон :laugh:
   
Re: Піва фсьо!  :-B

може навіть сам бєня вирішив в рітейл так весело зайти
монопольку створити - народ палитиме та бухатиме за будь-якої кризи
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Смішно. Відокремлять зону в сумермаркеті під "оренду" ФОПу і пару кас для оплати. Трохи більше незручностей для покупців і все, що вони досягнуть

Потом и с кафе/ресторанами так же сделают.

Жрешь в одном помещении. А потом переходишь в соседнее и там пьешь. Ну или наоборот.

Больше треша. Строим процветающую прихильники певної політсили...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Цигарки однозначно нах. На касі така фігня не має продаватись. І ціна хоч 10 баксів за пачку.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Да никто в вр ето не проголосует
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Зелейоби, зе памьятає про вас.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

все минимаркеты сейчас резко переквалифицируются в бухмаркеты
ну и большие сети понесут убытки пока проведут ремонты с выделением отдельного помещения под алкоголь и табачку

но честно говоря это какоето украинское ноухау, никакого смысла в этом движении нет кроме как коррупционного
а вот это всё - не продавать алкоголь потому что дети смотрят... лапша
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Цигарки я б заборонив продавати в супермаркетах,  заяпує коли хтось півгодини вибирає на касі курево й затримує чергу.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Ну сигарети ще можна зрозуміти, пачка сигарет багато місця не займає, можна продавати в спеціалізованих магазинах. В  багатьох західних країнах теж таке практикують. Але алкоголь. Де його тоді продавати?
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Зе, вас, зелейоби, виебе та висушить. А ви будете плакати щасливо: дякую, що не парашенка!
Ідіоти.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Ото розетка почне гребти бабло  B-)
   
Re: Піва фсьо!  :-B

якась алкомережа запропонувала  відкат,

Так. Завжди треба дивитися кому саме вигідно.

Приміром, у Львові є кілька мереж (в тому числі цілодобових!) алкомагазинів, у Києві та інших містах теж.
Впевнений, непрості люди контролюють такий "непростий" бізнес і, само собою, подібні рішення готуються і годуються з їхньої подачі.


вчора читав, що знову скупили 12 комунальних приміщень

О, ну так отож.

Останнє редагування: 21 липня 2021 13:00:37 від Bee®
   
Re: Піва фсьо!  :-B

якась зелена наволоч планує створити всеукраїнську мережу по продажу бухла та цигарок
ознак змови та корупції ніхто з зюкоманди не бачить.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

я не знаю, що там у Києві
у нас є тут одна мережа..магазин на кожні 100 м.
вчора читав, що знову скупили 12 комунальних приміщень

То я вже написала вище що ) ідиотизм )) ті хто бухерить знає де купити , а ти раз в місяць заїдеш в маркет скупитися і ніззя ))
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Біля мене в одному кварталі (нова забудова хмарочосами на вузеньких вуличках) вже третій спеціалізований винний магазин відкрили. І в Сільпо винна частина хоча і сполучена щ основним залом, але має окремий вхід і касу.
Може, це якось і вдарить по магазинах типу "коло дому", а може це занесли оті "спеціалізовані".
До речі, є ще купа дрібних алкомаркетів, пивних і винних, вони взагалі в квартирах влаштовані....
Якісь незручності харчовим рітейлам, мабуть, будуть.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Відповідний законопроєкт № 5805 зареєстрував у парламенті нардеп “Слуги народу” Георгій Мазурашу.

Это тот депутат, помощника которого на прошлой неделе поймали на взятке.
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Ото розетка почне гребти бабло  B-)

З своїм палєвним бухлом  :laugh:  ми пиво замовили один раз, всьо, на тому експерименти скінчились )
   
Re: Піва фсьо!  :-B

все минимаркеты сейчас резко переквалифицируются в бухмаркеты
ну и большие сети понесут убытки пока проведут ремонты с выделением отдельного помещения под алкоголь и табачку

но честно говоря это какоето украинское ноухау, никакого смысла в этом движении нет кроме как коррупционного
а вот это всё - не продавать алкоголь потому что дети смотрят... лапша
А нет!!! нихрена!!!

«Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння може здійснюватись виключно у спеціалізованих стаціонарних торгівельних точках (магазинах), де інші товари, крім перелічених, не продаються.» 

запретить продажу  "у приміщеннях торговельних організацій, що здійснюють торгівлю продуктами харчування, товарами дитячого асортименту або спортивними товарами;»

то есть все торговые центры попадают под запрет продажи!!! только специализированные бухмаркеты...
писец Сильпо

   
Re: Піва фсьо!  :-B

Заходя в магазин, дети не должны думать ,что алкоголь это обычный пищевой продукт
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Цигарки я б заборонив продавати в супермаркетах,  заяпує коли хтось півгодини вибирає на касі курево й затримує чергу.

В Києві цигаркові каси є окремо в маркетах, ну і хліб чи ще якісь покупки до 10 одиниць можна там пробити
   
Re: Піва фсьо!  :-B

А нет!!! нихрена!!!

«Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння може здійснюватись виключно у спеціалізованих стаціонарних торгівельних точках (магазинах), де інші товари, крім перелічених, не продаються.» 

запретить продажу  "у приміщеннях торговельних організацій, що здійснюють торгівлю продуктами харчування, товарами дитячого асортименту або спортивними товарами;»

то есть все торговые центры попадают под запрет продажи!!! только специализированные бухмаркеты...
писец Сильпо

Пісєц Метро я б сказала, там закупляються кафешки по ліцензіям
   
Re: Піва фсьо!  :-B

Заходя в магазин, дети не должны думать ,что алкоголь это обычный пищевой продукт

Звичайно, лише в магазинах діти отримують цю інформацію...
   
Re: Піва фсьо!  :-B

   добрий проект, в додаток ще й треба скоротити часи продажу з 15:00 до 19:00
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія