Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакцинація провалена і вина в цьому Зеленського і його міністра здоров'я.

І не треба ляля. Я навіть не хочу порівнювати показники з ЄС, ми реально на рівні найбідніших африканських країн. Азія, Латинська Америка, Європа, Південна Америка - просто страшно порівнювати. Ми відстаємо в рази. Повна некомпетентність, халатність, абсолютна байдужість до життя українців. Степанов повинен бути витурений і якщо можливо притягнутий до цивільної і, можливо, кримінальної відповідальності. І не тільки він. Наскільки я визнаю відносний успіх уряду в протистоянні з Росією, настільки ж я ж закликаю притягнути до відповідальності всіх тих хохлів у яких хата з краю, котрі  допустили таку ситуацію.
   
це тобі з якої країни так болить  :gigi:
   
Ну то что он абсолютная бездарность и вор-коньюктурщик а не профессионал, было видно невооруженным взглядом еще год назад.

Но ведь не он один - такое всё правительство.
   

З Аргентини, де поки що провакцинували 15% - і це провал.

Останнє редагування: 29 квітня 2021 17:14:02 від ladzio
   
Зеля молодець - пєрдолить вакцинний геноцид.  (tu)
   
нікуя не буде поки вони не почнуть падати з коней головою об камінь чи не розбиватимуться в дорогих тачках на дорогах великого будівництва  крадівництва
   
нарид не хочет и не будет вакцинироватсо, хоть мозгаме ипанитесь но процентов 80 как минимум не имеют никакого доверия к вацинации.

Ну сцуко ипанутым нет покоя, особенно свинорылым хйловцам.

Самое интересное в том шо эти ипланы с одной стороны рассказывают о ковидном фейке и "вакцина говно" а с другой воют о зраде шо мол вакцинация провалена :lol:
   
ми реально на рівні найбідніших африканських країн
Ну так Україна й по економічному стану там же. Не може бідна країна тягатися з більш розвинутими.
   
це тобі з якої країни так болить  :gigi:

Ну не трынди так нагло уже.

Я вчера привилась в Мариуоле АстройЗенекой в 15-00, а мой сын в Кракове той же вакциной привился в 20-00.

Мой сын еще и поиздевадся надо мной. Бо я на 5 часів раніше вакцину вколола в Маріуполі ніж він в Кракові :lol:
   
Ну не трынди так нагло уже.

Я вчера привилась в Мариуоле АстройЗенекой в 15-00, а мой сын в Кракове той же вакциной привился в 20-00.

Мой сын еще и поиздевадся надо мной. Бо я на 5 часів раніше вакцину вколола в Маріуполі ніж він в Кракові :lol:

То де провалена вакцінація в Украіні?
   
нарид не хочет и не будет вакцинироватсо, хоть мозгаме ипанитесь но процентов 80 как минимум не имеют никакого доверия к вацинации.

Ну сцуко ипанутым нет покоя, особенно свинорылым хйловцам.

Самое интересное в том шо эти ипланы с одной стороны рассказывают о ковидном фейке и "вакцина говно" а с другой воют о зраде шо мол вакцинация провалена :lol:

По-перше, я не порохобот. Досить подивитись мої повідомлення, а по- друге, недовіра населення - це також провина влади. Чи ви думаєте, що поляки чи там чехи з іншого тіста зліплені? Звичайно, так як вакцин немає, то влада не педалює пропаганду вакцинації- а то ще кинуться вакцинуватись, а там катма. А от перетворитись на європейських паріїв, яких за поріг не будуть випускати - це питання буквально 3-4 місяців.

Останнє редагування: 29 квітня 2021 19:27:58 від ladzio
   
Ну так Україна й по економічному стану там же. Не може бідна країна тягатися з більш розвинутими.

Вакцина навіть для України коштує копійки, тут просто елементарне авось, відсутність планування, професіоналізму, нездатність планувати на два кроки вперед, організувати переговори, просувати національні інтереси, досягати результату. Відсутність кадрів.  А відмовки завжди є. Якщо якийсь Уругвай чи там Туніс зумів, то Україні сам Бог велів.
   
Степанов повинен бути витурений і якщо можливо притягнутий до цивільної і, можливо, кримінальної відповідальності. І не тільки він.

Та пишіть вже, хто ще. Не стидайтеся так  B-)
   
По-перше, я не порохобот. Досить подивитись мої повідомлення, а по- друге, недовіра населення - це також провина влади. Чи ви думаєте, що поляки чи там чехи з іншого тіста зліплені? Звичайно, так як вакцин немає, то влада не педалює пропаганду вакцинації- а то ще кинуться вакцинуватись, а там катма. А от перетворитись на європейських паоіїв, яких за поріг не будуть випускати - це питання буквально 3-4 місяців.

Та де побачив шо в Украіні немає вакцини?

Тільки в Маріуполь вчора завезли  6400 доз і колять.
   
То де провалена вакцінація в Украіні?

В тому скільки людей привили в Польщі і скільки в Україні. І, також, в контрактах на майбутнє. У Польщі уже є контракти на 100% у нас, у кращому випадку, десь на 15% до кінця року. Це також брак професіоналізму і людини не на своєму місці
   
Це все тому що наврочено Порох не сидить!
   

З Аргентини, де поки що провакцинували 15% - і це провал.
Шо Зеленский уже и к вам добрался?
   
В тому скільки людей привили в Польщі і скільки в Україні. І, також, в контрактах на майбутнє. У Польщі уже є контракти на 100% у нас, у кращому випадку, десь на 15% до кінця року. Це також брак професіоналізму і людини не на своєму місці

 :lol:
Мій син з січня 2020 року громадянин Польші.
Я громадянка Украіни. [ua]

Одну й теж саму вакцину мій син отримав вчьора у Польші на 5 часів після мене в Маріуполі.
Я в 15-00, а мій син в 20-00. 28.04.2021.

То де провалена вакцінація?

Останнє редагування: 29 квітня 2021 19:53:05 від Громадянка даунбасу
   
Перший скріншот зробив 27 квітня, другий - 2 хвилини тому

Отже...

На 25 квітня аж... 9 людей пройшли повну вакцинацію

А на 27 Квітня - ... аж 10 !!!

Всього 10.  На всі 40 млн  :weep:





   
:lol:
Мій син з січня 2020 року громадянин Польші.
Я громадянка Украіни. [ua]
Одну й теж саму вакцину мій син отримав у Польші на 5 часів після мене в Маріуполі.

То де провалена вакцінація?

Дядя, ті дурак? (с)
   
Дядя, ті дурак? (с)

Та може ТС таки і дурак :weep:
   
Вакцина навіть для України коштує копійки, тут просто елементарне авось, відсутність планування, професіоналізму, нездатність планувати на два кроки вперед, організувати переговори, просувати національні інтереси, досягати результату. Відсутність кадрів.  А відмовки завжди є. Якщо якийсь Уругвай чи там Туніс зумів, то Україні сам Бог велів.
ты несешь йухню. Вакцинация идет. Ты просто не знаешь об этом. Никто не орет по телевизору про победы.
   
По-перше, я не порохобот. Досить подивитись мої повідомлення, а по- друге, недовіра населення - це також провина влади. Чи ви думаєте, що поляки чи там чехи з іншого тіста зліплені?

якої саме влади ?

бо в нас існує ціла каста нето шо вакцини ковідної

а кастА АНТИПРИВОЧНИКІВ.

ПРОСТО ЦІЛА КАСТА ДЕГЕНЕРАТІВ, РОКАМИ

І  тільки недавно тим дебілам забронили водити дітей в садіки і школи  :facepalm:
   
У Чернівецькій міській лікарні №3 жоден лікар не захотів зробити щеплення від коронавірусу.

А в міській лікарні №4 на вакцинацію погодилися тільки три медики.

Про це під час брифінгу повідомила заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, передає Укрінформ.

-----------------------


хто в провалі виннен ?  :weep:
   
якої саме влади ?

бо в нас існує ціла каста нето шо вакцини ковідної

а кастА АНТИПРИВОЧНИКІВ.

ПРОСТО ЦІЛА КАСТА ДЕГЕНЕРАТІВ, РОКАМИ

І  тільки недавно тим дебілам забронили водити дітей в садіки і школи  :facepalm:

А тим часом недегенерати в Штатах вбили 3,186 людини та покалічили 1,217 найкращими вакцинами від Пфайзер та Модерни
   
А тим часом недегенерати в Штатах вбили 3,186 людини та покалічили 1,217 найкращими вакцинами від Пфайзер та Модерни

давай всю історію з хворобами тих кого вбили та їх вік
гадаю в 95% вони б не пережили ковіду і так
вакциною отримали лотерею
   
Вакцина навіть для України коштує копійки, тут просто елементарне авось, відсутність планування, професіоналізму, нездатність планувати на два кроки вперед, організувати переговори, просувати національні інтереси, досягати результату. Відсутність кадрів.  А відмовки завжди є. Якщо якийсь Уругвай чи там Туніс зумів, то Україні сам Бог велів.
Не такі вже й копійки. Плюс доступ до вакцин обмежений, попит в хз скільки разів більший за пропозицію і очевидно що  доступ до вакцини буде більше в розвинених країн, всім іншим доступ по залишковому принципу.
   
давай всю історію з хворобами тих кого вбили та їх вік
гадаю в 95% вони б не пережили ковіду і так
вакциною отримали лотерею

Ага, а з ковідом логіка одразу міняєцця на протилежну? Лицеміри соросяцькі.
   
Ага, а з ковідом логіка одразу міняєцця на протилежну? Лицеміри соросяцькі.

я сподіваюсь ти лікуєшся подорожником ?
   
я сподіваюсь ти лікуєшся подорожником ?

Я - ні, а от 3,186 трупа та 1,217 каліки новітніми вакцинами. В глобальному масштабі йдеться про десятки тисяч калік та трупів від ковід вакцин.

На якому СіеНеНі подивитися цю інфу?
   
Я - ні, а от 3,186 трупа та 1,217 каліки новітніми вакцинами. В глобальному масштабі йдеться про десятки тисяч калік та трупів від ковід вакцин.
На якому СіеНеНі подивитися цю інфу?

про летальність було відомо ще на стадії тестів, навіть давали ксть людей які загинули після вакцини

там навіть померли які отримали плацебо

3 тис трупів - ще раз питаю, який у них вік і які супутні хвороби були  ?

ну 3 тис це з скільки міліонів ? 200 ?
   
Яку дурню ви городите, більшість людей на це все начхати, банально не довіряють і небажають вакцинуватись...

Часто вірять що ОРВІ це було обовязково Ковід.  :facepalm1:

Завдяки в соцемережах раші пропаганді і всяким псевдо лікарям, завдяки нашим ЗМІ... Люди не бажають часто вакцинуватись...

Тому проблема явно надумана з вашого боку.

Багато хто боїться що його чіпують примусово через вакцину... Взагалі іраціональний страх.

А Ви вигадуєте провал вакцинації.  :facepalm1:
   
Країна / регіон         Кількість доз на 100 людей            Всього доз
Польща                      27,3                                            10 343 967
Україна                      1,2                                               528 033

Словаччина               26,5                                              1 444 284
Чехія                        26,4                                              2 822 491
Румунія                     25,1                                              4 832 203
Угорщина                   54,5                                              5 268 968
Литва                       32,2                                              877 595

Білорусь                    3,5                                                328 500
Молдова                    3,0                                                120 254

Аргентина                  15,8                                              7 134 949

https://www.bbc.com/ukrainian/features-56023268

Останнє редагування: 29 квітня 2021 21:59:31 від Leo_poLD
   
Тільки що подзводив мій син. В ньго сьогодні температура була 37,5 після вакцінаціі.
В мене тільки зранку було 37,0.

Мабудь я вже ж така стара черепаха Тортіла :shuffle:
   
Нагадую також що ЖОДНА вакцина не отримала схвалення FDA, але з самого початку купа алєнів трубадурили на цьому форумі пропаганду поцуплену з масмедія - про безпечність вакцин.
   
У Чернівецькій міській лікарні №3 жоден лікар не захотів зробити щеплення від коронавірусу.

А в міській лікарні №4 на вакцинацію погодилися тільки три медики.
Про це під час брифінгу повідомила заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, передає Укрінформ.

-----------------------


хто в провалі виннен ?  :weep:

А їм пропонували щось якісне, окрім індійської чи китайської вакцини?!
   
Чи може алєні вже забули як у норвегів скопитився кожний тисячний пєнс від пфайзера?
   
Чи може алєні вже забули як у норвегів скопитився кожний тисячний пєнс від пфайзера?
це ж скільки у всьому світі полягло бідолаг пенсіонерів ?  :S
   
Чи може алєні вже забули як у норвегів скопитився кожний тисячний пєнс від пфайзера?
Не давно бачив статтю про це що це РФ недобросовісна конкуренція яка використовує супутник як зброю. Просто поширють брехні.


Тиж живишс яна помийках от і каша в голові... Тебе вакцинами мабуть чіпували. і керують через 7g ...

Саме цікаво що така конспірологія в тих в кого розуму баць і одна хитрість, хитро зроблені... :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія