Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как сделать фэйк против украинской армии? Рецепт от Бутусова и Геращенко. :(

Как жопки у зеббилов подгорают...

И прихильники певної політсили Глех у них уже бот, и дыней кормят с ананасами...

И Арестович случайно лайкнул этот пост))
   
А де, взагалі, м'ясо на фотках?
   
Достаточно создать в Фейсбуке бота, назвать его Роман Глех, добавлять фото в военной форме.

А кто же этот бот?



как неудобно вышло, да, зелепидоры?
   
Педропідори,

бійці їдять з керамічної посуди, а не з одноразової, такщо всралися, абтікайте...  :bueee:
   
Людас в очередной раз обгадился. Точнее  ему порохоботы очередной раз ему в штаны насрали.
   
Как жопки у зеббилов подгорают...

И прихильники певної політсили Глех у них уже бот, и дыней кормят с ананасами...

И Арестович случайно лайкнул этот пост))
свинобот, де обіцяне посилання на першоджерело 2018 р.?
   
Показати зображення...

Педропідорам вже методички прислали?  :fool:

Фейкове фото від того самого Глеха.



   
Педропідори,

бійці їдять з керамічної посуди, а не з одноразової, такщо всралися, абтікайте...  :bueee:

да знаем... И дыню с ананасом едят.

И из хрусталя пьют...

Успокойся.
   
да знаем... И дыню с ананасом едят.

И из хрусталя пьют...

Успокойся.
ти вже знайшов посилання на першоджерело, свинобот?
   
Люся дала команду, и все зелепидоры по команде вышли на дежурство

   
Показати зображення...

бойцы едят только из керамической посуды (с) какой-то престарелый Дидусь

Ага
   
бойцы едят только из керамической посуды (с) какой-то престарелый Дидусь

Ага
свинобот, ти вже знайшов обіцяне посилання на першоджерело?
   
бойцы едят только из керамической посуды (с) какой-то престарелый Дидусь

Ага

на фото зелене чмо жере, вояки слюнi ковтають

   
на фото зелене чмо жере, вояки слюнi ковтають

Арестович уже сказал, что Ермак с Зельманом - "парашманы".

Люся не может врать
   
Кабінет міністрів України постановою № 1042 від 21 жовтня 2020 року внес зміни до постанови від № 1026 від 28 грудня 2016 року, яке дозволяє закуповувати на аутсорс не тільки продукти для армії, а й послугу харчування повністю. Тобто, повернув все так, як це було в 2008-2015 роках, коли фірми-аутсорсера поставляли в армійські столові замість нормальної їжі корм, а військові частини були позбавлені механізмів впливати на цей процес.

Фактично уряд скасував гордість сучасної української армії - реформу системи харчування ЗСУ. Але найбільший цинізм ситуації полягає в тому, що сталося це за пропозицією Міністерства оборони - відомства, яке має боротися для військовослужбовців за кращі умови, а на практиці протягом усього останнього року робить навпаки.

Ну а остаточно "пазл" склався 9 листопада, коли ряд ЗМІ оприлюднив згадані на початку статті урядові зміни до Постанови про організацію харчування особового складу ЗСУ, з яких випливає, що в Міноборони і не планували оголошувати відкриті торги на 2021, а просто згорнули реформу системи харчування і повернули все "як було" за часів Януковича.

   
А де, взагалі, м'ясо на фотках?

у брехлывых московских бандеровцев  :weep:
   
Бо я не бачу м'яса в солдатській іжі на жодній фотці.
На тих що викладає один табір і на тих, що викладає інший табір.

Дуже бідний раціон, я би сказав, жебрацькмй.
   
Бо я не бачу м'яса в солдатській іжі на жодній фотці.
На тих що викладає один табір і на тих, що викладає інший табір.

Дуже бідний раціон, я би сказав, жебрацькмй.

украинский язык а мозги и глаза московские - ряженый бандеровец  :laugh:
   
зьєбіли! ви підкорили новий левел дна! візьміть рошенку-заслужили!
   
украинский язык а мозги и глаза московские - ряженый бандеровец  :laugh:
А ти тоді - колірований кацапський мокша?
   
я правильно понимаю, зеленые пропогандоны "опровергали фейк" фотками солдатских столовых времен Порошенко ?  8-)
   
той хто не годує свою армію, буде годувати... ну ви в курсі
   
Зеленые петухи-включите Чатрулетку и поговорите с солдатами напрямую....
Те части,которые перевели при Порохе на стандарты НАТО более-менее еще питаются.Остальные-как на фото ибо гайморитники тормознули перевод остальных частей на новый стандарт.Задолбали уже своим пзджом!

Сметана,ты эпический валенок бамбасса.Таких притрушеных как ты пол города.Тебе уже в глаза говорят что ты тупой,а ты думаешь что ты гений и изобличитель и вообще светоч знаний.Шизоид.У нас же в городе солдаты есть,подойди с ними побазарь.Спроси как было и как стало,олень!!!
 А лучше заглохни и просто читай.Итак от вас сьехать охота,альтернативно одаренные.....
   
Достаточно создать в Фейсбуке бота, назвать его Роман Глех, добавлять фото в военной форме.
А кто же этот бот?

Показати зображення...
как неудобно вышло, да, зелепидоры?
Восстаніє зєботів  :weep:
   
Зеленые петухи-включите Чатрулетку и поговорите с солдатами напрямую....
Те части,которые перевели при Порохе на стандарты НАТО более-менее еще питаются.Остальные-как на фото ибо гайморитники тормознули перевод остальных частей на новый стандарт.Задолбали уже своим пзджом!

Сметана,ты эпический валенок бамбасса.Таких притрушеных как ты пол города.Тебе уже в глаза говорят что ты тупой,а ты думаешь что ты гений и изобличитель и вообще светоч знаний.Шизоид.У нас же в городе солдаты есть,подойди с ними побазарь.Спроси как было и как стало,олень!!!
 А лучше заглохни и просто читай.Итак от вас сьехать охота,альтернативно одаренные.....


Консерво, в тебе тільки зараз очко відкрилось з 2016 року?

Терпів до плівок Бігуса?

Ім'я користувача:МеченыйДата реєстрації:19 березня 2016 20:32:18Повідомлень:181 (~0 в день)Вік:не зазначений



Останнє редагування: 15 червня 2021 11:02:58 від Людас
   
Людка так зєдупу полірує язичком, що аж боляче дивитись, так сяє  (tu)
Такі вони зазєлєнські  противсіхи :)
   
Людка так зєдупу полірує язичком, що аж боляче дивитись, так сяє  (tu)
Такі вони зазєлєнські  противсіхи :)

Люда С и Ахметову в свое время прислуживала



Останнє редагування: 15 червня 2021 11:37:11 від alexUP
   
Консерво, в тебе тільки зараз очко відкрилось з 2016 року?

Терпів до плівок Бігуса?

Ім'я користувача:МеченыйДата реєстрації:19 березня 2016 20:32:18Повідомлень:181 (~0 в день)Вік:не зазначений

Клюв закрой,павлин ....Тошнит уже от гайморитного пзджа и оскорблений уже....Шапитошники. ...
   
Клюв закрой,павлин ....Тошнит уже от гайморитного пзджа и оскорблений уже....Шапитошники. ...


Памперси не обдудоль, консерво педрильна.
Само прийшло в гілка після довгого закрепу., першим почало з образ і хоче відношення як до джентельмена.
Не до х.я тобі, консерва смердюча?
Твоє місце в смітнику. Разом з хуйлом та свином

Останнє редагування: 15 червня 2021 12:10:32 від Людас
   
Людка так зєдупу полірує язичком, що аж боляче дивитись, так сяє  (tu)
Такі вони зазєлєнські  противсіхи :)

Та поху й мені той Зеленський. як і всі попередні на Печерську
 Бридко на вас дивитись корисні ідіоти хуйла та Свина.
   
Памперси не обдудоль, консерво педрильна.
Само прийшло в гілка після довгого закрепу., першим почало з образ і хоче відношення як до джентельмена.
Не до х.я тобі, консерва смердюча?
Твоє місце в смітнику. Разом з хуйлом та свином

тупое шапитошное быдло с чсв...Впрочем как и все гайморитное-ботофермное...Здрысни за горизонт...
   
Те части,которые перевели при Порохе на стандарты НАТО более-менее еще питаются.Остальные-как на фото ибо гайморитники тормознули перевод остальных частей на новый стандарт.Задолбали уже своим пзджом!
То есть Порох не перевел все части, а перевел парочку чисто для пиара и фоточек и  в его время в других частях вполне можно было нафоткать какую-нибудь баланду?
 :weep:  :weep:  :weep:


   
То есть Порох не перевел все части, а перевел парочку чисто для пиара и фоточек и  в его время в других частях вполне можно было нафоткать какую-нибудь баланду?
 :weep:  :weep:  :weep:

дурачком прикидываешься?....даже обьяснять не буду,тратить время на таких не считаю нужным и результативным....
   
дурачком прикидываешься?....даже обьяснять не буду,тратить время на таких не считаю нужным и результативным....

Ну то йди звідки вилізло, консерво.



Хулє ти  тут витрачаєш свій на х. й нікому не потрібний час на охуєнно цінні пости?

   
Ну то йди звідки вилізло, консерво.


Хулє ти  тут витрачаєш свій на х. й нікому не потрібний час на охуєнно цінні пости?

че сопля, растекаешься? Не ори так сильно,ато влагалище порвешь  :fuck:
Не нравится как с вами общаются? Сами виноваты....!!! Еще и страну гробите,шапитошники...
Давай пейсательша,высри еще пост про ЗРАДОНЬКУ от Пороха....Набрешите еще,душоники копеечные.Весь форум засрали своей дрысней и соплями....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія