Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Вся гілка про це.
ти йому це не поясниш - цей схоже із привезенних - Чернівці його місто.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

"Фоточки" мають здатність показувати рівень людини. Ваші - теж.


Не маю анінайменших сумнівів, земляче  :-B
там нема рівня - там дно.
людина провела 20 років в бундесі - не зробила нічого щоб зробити білий контракт.
залишилась на одному і тому ж рівні, роботи в чорну, останні 20 років.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

ТС !
Ви кілька разів наголосили, що Ви - Спеціаліст, у своїй галузі.
Поясніть детальніше, у чому полягає Ваша унікальність ?

Я ніколи не збирав риштування, але й не бачу якихось складнощів із цим процесом:
НМД - рівна (викладена) основа. Стандартні елементи риштування - складай їх собі між собою, як дитячий конструктор.
Через певний проміжок можна прикріплювати конструкцію до стіни будівлі, щоб уникнути вертикальних коливань.

То ж в чому унікальність ?  В не боязні висоти  і правильних руках ?  :S

P.S. Чому не бережете свою зачіску ? Де захисний шолом і монтажний пояс ?  :)
ніякою унікальності - його плюс що з ним можна робити оборудки - ото і всі його переваги.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

там нема рівня - там дно.
людина провела 20 років в бундесі - не зробила нічого щоб зробити білий контракт.
залишилась на одному і тому ж рівні, роботи в чорну, останні 20 років.
Ви не відповіли на питання--
В якій галузі-галузях підписують білі контракти з украінськими громадянами в Німеччині?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Я вже задавав це питання--
1. Назвіть галузь де беруть на роботу громадян Украіни?
2. Як громадяни Украіни можуть працювати в Німеччині перебуваючи там по візі- безвізу?
які галузі, при чому тут галузі - що ти мелеш. ти 20 років в бундесі і не зробив білий контракт - хто в це повірить?
це означає що в тебе просто схильність до "красти".
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

які галузі, при чому тут галузі - що ти мелеш. ти 20 років в бундесі і не зробив білий контракт - хто в це повірить?
це означає що в тебе просто схильність до "красти".

Все дуже просто--
Дайте відповідь на питання--
Які галузі беруть на роботу по білому украінських громадян?
По якім контрактам працюють в Німеччині путцфрау наприклад?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ви не відповіли на питання--
В якій галузі-галузях підписують білі контракти з украінськими громадянами в Німеччині?

Контракти підписують не в галузях, а при наявності пропозиції на роботу та згоді її прийняти.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Все дуже просто--
Дайте відповідь на питання--
Які галузі беруть на роботу по білому украінських громадян?
По якім контрактам працюють в Німеччині путцфрау?
при чому тут путцфрау? гілка про тебе. що за 20 років ти не зробив білого контракту.
і важав за норму робити в чорну.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

завжди треба знати коли сказати стоп
20 років вдавалось на 21 не вдасться
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

при чому тут путцфрау? гілка про тебе. що за 20 років ти не зробив білого контракту.
і важав за норму робити в чорну.

Не лише за норму - а й за портебу пропагувати то на форумі!
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Контракти підписують не в галузях, а при наявності пропозиції на роботу та згоді її прийняти.

Ви не розумієте--
В мене десятки пропозицій на роботу.
Від найбільших фірм Кьольну.
Я завтра захожу до любого шефа-- кажу хто я і де працював-- він перевіряє інфу -- і вже в той же день готовий підписати зі мною контракт.
Але--- з украінськими документами-- це неможливо.
Декілька разів мій шев бувший- мультимільйонер--подавав про мене заявки в амт-- завжди був відказ.
Я-- готовий працювати легально вже завтра-- Німеччина не готова))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

завжди треба знати коли сказати стоп
20 років вдавалось на 21 не вдасться

Так отож бо! А досить всього лиш запропонувати роботодавцю підписати офіційний контракт.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ви не розумієте--
В мене десятки пропозицій на роботу.
Від найбільших фірм Кьольну.
Я-- готовий працювати легально вже завтра

Супер! от і вибери ту, що офіціна.

Німеччина не готова

Чомусь мені здається, що ти її і не питав.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Так отож бо! А досить всього лиш запропонувати роботодавцю підписати офіційний контракт.

Роботодавці готові мене взяти вже.
Але з украінськими документами це неможливо в цій галузі.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Так отож бо! А досить всього лиш запропонувати роботодавцю підписати офіційний контракт.
як прочитав вище то нереально
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Супер! от і вибери ту, що офіціна.

Всі офіційні.
З украінськими документами-- це неможливо.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ти х.й.ю пишеш - там є все.
єдина перевага тс - це те що із ним можна завжди домовитись про оборудку.

будь який нелегал працюючи на чорно приносить більше користі від будь якого легального соціальщика, бо кількість непрямих податків які платятся нелегалом також ідуть на утримання тих же соціальщиків, плюс працюючий нелегал не користується жодними соціальними няшками які покриваються за рахунок бюджету, а за все платить із своєї кишені...
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Давайте і до путцфрау повернемося теж?
Украінські жінки які працюють в Німеччині як путцфрау-- вимушені працювати нелегально-- тому що підписати контракт в цій галузі з украінськими документами-- неможливо.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

будь який нелегал працюючи на чорно приносить більше користі від будь якого легального соціальщика, бо кількість непрямих податків які платятся нелегалом також ідуть на утримання тих же соціальщиків, плюс працюючий нелегал не користується жодними соціальними няшками які покриваються за рахунок бюджету, а за все платить із своєї кишені...

Саме так.))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Всі офіційні.
З украінськими документами-- це неможливо.

А з якими - можливо?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А з якими - можливо?
громадян єс
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Ви не розумієте--
В мене десятки пропозицій на роботу.
Від найбільших фірм Кьольну.
Я завтра захожу до любого шефа-- кажу хто я і де працював-- він перевіряє інфу -- і вже в той же день готовий підписати зі мною контракт.
Але--- з украінськими документами-- це неможливо.
Декілька разів мій шев бувший- мультимільйонер--подавав про мене заявки в амт-- завжди був відказ.
Я-- готовий працювати легально вже завтра-- Німеччина не готова))
не п***а. не п***а. і ще раз не п***а.

або тебе все задовольняло - або твій шеф тебе найобував.

у мене досвіду достатньо - щоб тобі це сказати.

мій перший роботодавець була індійською фірма в німеччині - ти розумієш що це таке - індійці не місцеві - їх за людей не рахують - я не думаю що тобі це треба пояснювати
я вирвав ту роботу зубами - сам ходив в амт,  на судові засідання - апеляції і прочу поєбень.
по єтому я тобі не вірю.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А з якими - можливо?
Виключно громадян ЕС--
Поляки, румуни, болгари і таке інше.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

громадян єс

Ну от і відповідь! Ставайте громадянами ЄС!
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

не п***а. не п***а. і ще раз не п***а.

або тебе все задовольняло - або твій шеф тебе найобував.

у мене досвіду достатньо - щоб тобі це сказати.

мій перший роботодавець була індійською фірма в німеччині - ти розумієш що це таке - індійці не місцеві - їх за людей не рахують - я не думаю що тобі це треба пояснювати
я вирвав ту роботу зубами - сам ходив в амт,  на судові засідання - апеляції і прочу поєбень.
по єтому я тобі не вірю.

Ще раз--
Яка галузь?))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

будь який нелегал працюючи на чорно приносить більше користі від будь якого легального соціальщика, бо кількість непрямих податків які платятся нелегалом також ідуть на утримання тих же соціальщиків, плюс працюючий нелегал не користується жодними соціальними няшками які покриваються за рахунок бюджету, а за все платить із своєї кишені...
це вже якась соціальна некрофілія ..., купи собі голову для початку ...
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ну от і відповідь! Ставайте громадянами ЄС!

Так і я про те))--
Єдина можливість зачепитися і залишитися в Німеччині офіційно-- через шлюб з громадянином ЕС.
Або через отримання документів ЕС іншим шляхом( там небагато насправді).
Все.
Вся гілка-- про це--
Про те що украінські громадяни , які не перебувають у шлюбі з громадянами ЕС, і не є цінними працівниками окремих галузей--- працюють нелегально.
Крапка.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Ще раз--
Яка галузь?))
при чому тут галузь, .. .я пішов на роботу не за фахом.
іди зі своїми питаннями ...
дай краще відповідь чого ти за 20 років не зробив білого контракту. (спеціальність на важлива, якщо по одному фаху не можна, фах міняють)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Так і я про те))--
Єдина можливість зачепитися і залишитися в Німеччині офіційно-- через шлюб з громадянином ЕС.
Або через отримання документів ЕС іншим шляхом( там небагато насправді).
Все.
Вся гілка-- про це--
Про те що украінські громадяни , які не перебувають у шлюбі з громадянами ЕС, і не є цінними працівниками окремих галузей--- працюють нелегально.
Крапка.
краще відкрий закон про громадянство StAG та закон про іноземців, вивчи ці два на память, потім підзаконні акти, вони від землі до землі різняться, і не п***а хуйні людям.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Так і я про те))--
Єдина можливість зачепитися і залишитися в Німеччині офіційно-- через шлюб з громадянином ЕС.
Або через отримання документів ЕС іншим шляхом( там небагато насправді).
Все.

Ні, не єдина. Є ще одна - щоб Україна стала членом ЄС. І це могло б легко статися, і давно, якби громадяни України займалися викоріненням корупції - тобто, грошової наживи шляхом обману. Але цього не станеться з очевидної причини - бо замість викорінення корупції, громадяни України займаються її насадженням, рекламуючи її на форумах у формі (стосовно теми) нелегального заробітку в ЄС. В той час, коли ЄС це бачить і чудово про це знає. Так що - не бачити Україні офіційних робіт в ЄС, поки кожен буде ГОРДИЙ з факту обману Німеччини і іже з нею.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

при чому тут галузь, .. .я пішов на роботу не за фахом.
іди зі своїми питаннями ...
дай краще відповідь чого ти за 20 років не зробив білого контракту. (спеціальність на важлива, якщо по одному фаху не можна, фах міняють)

Я можу поміняти фах але в рамках Будівельноі галузі.
Я не можу стати інженером в цій галузі-- я можу просто поміняти напрямок діяльності, але саме в цій галузі-- Будівництво.
Або Обслуга.
В жодній з цих двох галузей немає офіційного працевлаштування для громадян Украіни( за виключенням цінних та фахових працівників вищоі ланки-- тобто інженери і "білі воротнічкі").
Про путцфрау розкажіть?))
А це-- чи не єдина професія в галузі Обслуги де працює більшість украінських жінок.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

це вже якась соціальна некрофілія ..., купи собі голову для початку ...

тобто по суті заперечень не має?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Я можу поміняти фах але в рамках Будівельноі галузі.
Я не можу стати інженером в цій галузі-- я можу просто поміняти напрямок діяльності, але саме в цій галузі-- Будівництво.
Або Обслуга.
В жодній з цих двох галузей немає офіційного працевлаштування для громадян Украіни( за виключенням цінних та фахових працівників вищоі ланки-- тобто інженери і "білі воротнічкі").
Про путцфрау розкажіть?))
А це-- чи не єдина професія в галузі Обслуги де працює більшість украінських жінок.
якщо нема можливості - це не виправдовує красти.
причому тут путц фрау -
гілка про тебе - ти за 20 років у німеччині не зробив білого контракту - ти не пішов вчитися - чи підвищувати кваліфікацію - ти не міняв фах - тобі було комфортно красти.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

якщо нема можливості - це не виправдовує красти.
причому тут путц фрау -
гілка про тебе - ти за 20 років у німеччині не зробив білого контракту - ти не пішов вчитися - чи підвищувати кваліфікацію - ти не міняв фах - тобі було комфортно красти.

Тобто про путцфрау немає чим крити?))
Тепер про мене--
Куди я міг піти вчитися по візі?
Яким чином я мав підвищувати кваліфікацію по візі туристичній?
Про кваліфікацію-- я кваліфікований спеціаліст-- питання своєі високоі кваліфікаціі я вирішив би за невеликий час.
Але--- при наявності документів громадянина ЕС.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Тобто про путцфрау немає чим крити?))
Тепер про мене--
Куди я міг піти вчитися по візі?
Яким чином я мав підвищувати кваліфікацію по візі туристичній?
Про кваліфікацію-- я кваліфікований спеціаліст-- питання своєі високоі кваліфікаціі я вирішив би за невеликий час.
Але--- при наявності документів громадянина ЕС.
це ти сам маєш вирішувати - це твоє життя.  для початку просто вивчи німецьке законодавство з цього питання, і підзаконні акти по кожній землі де будеш робити


я вирішив його так, що я зробив в кінцевом результаті контракт. на початку була жопа, я шукав технику/университет у якому не дивились при запису на визу. переїзжав хрен знає скільки разів. практики. працював. теж до речі на будівництві. це було 23 -20 років назад. тому не питай про деталі. воно мені все противне.

і не розводь ахінеї. тут всі про всіх все знають.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

це ти сам маєш вирішувати - це твоє життя.  для початку просто вивчи німецьке законодавство з цього питання, і підзаконні акти по кожній землі де будеш робити


я вирішив його так, що я зробив в кінцевом результаті контракт. на початку була жопа, я шукав технику/университет у якому не дивились при запису на визу. переїзжав хрен знає скільки разів. практики. працював. теж до речі на будівництві. це було 23 -20 років назад. тому не питай про деталі. воно мені все противне.

і не розводь ахінеї. тут всі про всіх все знають.

Саме тому що " всі про всіх все знають"--- саме тому мене дивує що Ви , перебуваючи в Німеччині сперечаєтесь про явні речі-- які " всі знають".
Ось маленька історія---
(За цими дискусіями ми забули для чого тут зібралися)))---
Будівельна бригада працювала в досить елітному ресторані міста Кьольн.
Реконструкція за великі гроші.
Чому великі?--- Субпідряд.
Тобто--- громадянин Ес домовлявся з іншим громадянином ЕС про роботу.
Замість однієі з своіх офіційних бригад на ресторан послав наших нелегалів-- чоловік 6.
Гроші отримував як за спеціалістів-німців.
Гроші дерибанив з шефом наших нелегалів-- такий самий нелегал- украінець, але майстер і це його бригада.

Одного дня забігає шеф ресторану , який постійно на місці слідкує за роботою з якимось чуваком.
Чувак витягає ксіву і повідомляє що він працівник одного з департаментів що займаються нелегалами-- з проханням надати йому документи.
Наші в шоці в паніці починають никатись-- щось видумувати.
Через хвилин 5 суцільних нервів ті двоє починають реготати і пояснили що це був жарт-- розвод.
Але--- людина-- якийсь кріпополіцай-- тобто він розуміє що ці чуваки ось тут і зараз працюють нелегально, --- але так як шеф ресторана його друг-- він просто закриває на це очі.
Так само як закривають очі ті ж самі поліцаі, чиновники на наших жінок , які працюють у них як путцфрау.
Тобто--- всі все знають, і лише одиниці моралізують .
Всі інші-- такі ж самі люди як у нас, з таким же підходом до людей.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

іди нахуй зі своїми історіями.
ці люди самі вирішують кого їм пускати до себе на ринок праці, а кого ні. причому тут пуцфрау - є сотні інших професій - ти як той здятлений папуга - пуцфрау та пуцфрау.
якщо твоєї кваліфікації не достатньо то тобі треба або робити її формальне підтвердження або уйобувати.
те що тобі кажуть твої наймчі на роботі який ти красівий і класний спеціаліст - забудь, єдина кваліфікація яка їх цікавить в тобі це робити оборудки в чорну.
людського матеріалу тут до хера.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

іди нахуй зі своїми історіями.
ці люди самі вирішують кого їм пускати до себе на ринок праці, а кого ні. причому тут пуцфрау - є сотні інших професій - ти як той здятлений папуга - пуцфрау та пуцфрау.
якщо твоєї кваліфікації не достатньо то тобі треба або робити її формальне підтвердження або уйобувати.
те що тобі кажуть твої наймчі на роботі який ти красівий і класний спеціаліст - забудь, єдина кваліфікація яка їх цікавить в тобі це робити оборудки в чорну.
людського матеріалу тут до хера.

 В останнє напишу( бо продовжується болуканство)--
Моєі кваліфікаціі-- з головою вистачає для любоі герюстбау фірми міста Кьольн.
Мене хотіли б бачити у себе всі найбільші герюстбау фірми міста Кьольн( а в свій час я працював на них всіх)
Вже завтра готові підписати зі мноі всі контракти всі ці фірми--- саме знаючи мене і мою кваліфікацію.
І саме головне--- і я готовий вибирати між ними хто дасть мені кращі умови.
Але--- цьому всьому заважає відсутність громадянства ЕС.
Все .
Крапка.( про мене)
Про путцфрау---
Задайте собі питання ким працюють наші украінські жінки в Німеччині?
Найбільша галузь де вони працюють-- це Обслуга.
Обслуга-- це в першу чергу путцфрау.( в готельному бізнесі ніби вже наших особливо немає, в Медицині--багато документів підтверджувати, а в багатьох і іх немає)
Тому-- путцфрау.
Це досить велика різновидність Обслуги.
І ці всі жінки працюють нелегально.
Одна-- обслуговує приблизно 2-3 квартири в день.
Це 14 домоволодінь. Частіше 20-30.
Якщо взяти що в Кьольні працює всього одна тисяча наших жінок( а там більше)--- то це 20-30 тисяч домоволодінь( тобто 40-60 тисяч людей( плюс іх сусіди- колеги з ким вони ведуть розмови)--- 40-60 тисяч німців, які закривають очі на нелегальне працевлаштування.
Це тільки невелика цифра саме по цій спеціальності.
Тому Ви праві лише в тому що " всі все про всіх знають"
Так-- знають, але закривають очі.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В останнє напишу( бо продовжується болуканство)--
Моєі кваліфікаціі-- з головою вистачає для любоі герюстбау фірми міста Кьольн.
Мене хотіли б бачити у себе всі найбільші герюстбау фірми міста Кьольн( а в свій час я працював на них всіх)
Вже завтра готові підписати зі мноі всі контракти всі ці фірми--- саме знаючи мене і мою кваліфікацію.
І саме головне--- і я готовий вибирати між ними хто дасть мені кращі умови.
Але--- цьому всьому заважає відсутність громадянства ЕС.
Все .
Крапка.

Набувай громадянство.
Крапка.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Набувай громадянство.
Крапка.

Ок.
Це правильна відповідь.
І вона єдина в переважній більшості випадків.
Тоді слідуюче питання--
Які реальні можливості набути громадянство ЕС?
1.Шлюб.
2.Бабло.( тобто зайти з баблом-- інвестиціями)
3. Знайти своі корені .( як зараз на Буковині, в Закарпатті, та на Львівщині массово відбувається)
4. Висока підтверджена кваліфікація " біловоротнічна"

Ніби все.
Де в цих варіантах середньостатистични й украінець?))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія