Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Панове, таж де я Вас закликав порушувати закони?

Вся гілка про це.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Вона їх і так отримає  - влупивши тобі в паспорт persona non grata на 5 років і найнявши на твоє робоче місце німця, який справно платитиме податки.
От так їй і треба жити.

Ще раз напишу--
" які ж далекі ви від народу"
На моє місце-- немає толкових німців.
Всі толкові-- працюють вже.
Та вся шушера що під арбайтзамтом тусується-- вона ні до чого не здатна-- там одні болукани.
Якось шеф мій спробував брати людей з біржі-- так вони там не для того стоять щоб знайти роботу, а для того щоб отримувати арбайтслозесгельд.
пс. Немає багато спеціалістів мого рівня-- а на біржі іх ніколи і не було))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

як всі туалети мию, а що?

А тепер уяви собі, що твій туалетний оператор вирішив зекономити, і найняв на твоє місце якогось пакистанця, який радий працювати за 1/3 суми, яку він платить тобі - ще й позбувшись клопоту з податками!
Буде чесно з боку держави таке заохочувати, пропонуючи пакистанцеві твою роботу офіційно?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Вся гілка про це.

Перечитав.
Гілка про Мою Історію заробітків у Німеччині.))
пс. Правильно Саме так написав-- не хочуть німці туалети мити))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А тепер уяви собі, що твій туалетний оператор вирішив зекономити, і найняв на твоє місце якогось пакистанця, який радий працювати за 1/3 суми, яку він платить тобі - ще й позбувшись клопоту з податками!
Буде чесно з боку держави таке заохочувати, пропонуючи пакистанцеві твою роботу офіційно?
Хто краще миє-- той і залишиться на ринку))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ще раз напишу--

На моє місце-- немає толкових німців.

Якби не було, то ти б не запитував "які галузі відкривають робочі візи для украінців?" - то була б твоя галузь.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Хто краще миє-- той і залишиться на ринку))

Ти не є на ринку. Ти на чорному ринку. Маріхуана не може конкурувати з шоколадом, в них різні ринки.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

sergey1974007. Це чудово, що ти працюєш і заробляєш. Погано, що ти робиш це неофіційно, порушуючи закон країни, яка видала тобі візу. І ЖАХЛИВО, що ти при цьому ще й закликаєш до цього інших. Якщо ти сам не бачиш в цьому нічого поганого - то я на твоєму місці хоча б не рекламував свої паспортні дані, бо рано чи пізно речі спрацюють проти твоїх планів.
+
от ніби влаштував своє життя, сиди тихенько і радій. А нє, тре плескати зайве на форумах, і спокушати долю.

Панове, таж де я Вас закликав порушувати закони?
починаючи від першого поста.
пропаганда "як я круто влаштувався нелегалом  і в мене Шикарна Квартира. і таких як я тут 100500 сіл чернівцеької області, а тупих дойчів легко обїбати" ненавязливо підштовхує до дії "давайте і ви так робіть."
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Якби не було, то ти б не запитував "які галузі відкривають робочі візи для украінців?" - то була б твоя галузь.
Не зрозумів))
Але напишіть і Ви бітте--
1.Які галузі відкривають робочі візи для украінців?
2. Яким чином працювати у Німеччині за туристичною візою або безвізом?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Anyway. Мушу тікати. Bis spaeter.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А тепер уяви собі, що твій туалетний оператор вирішив зекономити, і найняв на твоє місце якогось пакистанця, який радий працювати за 1/3 суми, яку він платить тобі - ще й позбувшись клопоту з податками!
Буде чесно з боку держави таке заохочувати, пропонуючи пакистанцеві твою роботу офіційно?

так ти читай, що німецький нелегал пише, проблема в тому, що немає серед місцевого пролетаріату якісного матеріалу для виконання поставлених завдань, ось мені в мій туалет працівника треба, іду на біржу, а там місцевий "двієчник" без освіти і спеціальності який не хоче, і що важливо, немає жодного стимулу працювати і який створить мені більше проблем ніж принесе користі, і з іншого боку нелегал поляк чи румун, який приїхав в країну заробити і готовий в моєму туалеті днювати і ночувати виконуючи будь яку роботу, за яку отрумувати буде ніскільки не менше від офіційно влаштованого двієшника, але якого держава не дає мені змоги легалізувати тому наймаю його нелегально, ось таке селяві на ринку миття туалетів...

Останнє редагування: 1 грудня 2017 01:10:47 від Came Tak
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

+
от ніби влаштував своє життя, сиди тихенько і радій. А нє, тре плескати зайве на форумах, і спокушати долю.

починаючи від першого поста.
пропаганда "як я круто влаштувався нелегалом  і в мене Шикарна Квартира. і таких як я тут 100500 сіл чернівцеької області, а тупих дойчів легко обїбати" ненавязливо підштовхує до дії "давайте і ви так робіть."

Ні . Це не так.( про " обдурити дойчів")--
Я просто лише почав писати цю Гілку))--
Там ще багато історій про те що не всі змогли уникнути Німецьке Правосуддя))
Дослухайте до кінця-- а потім вже робіть висновки))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

так ти читай, що німецький нелегал пише, проблема в тому, що немає серед місцевого пролетаріату якісного матеріалу для виконання поставлених завдань, ось мені в мій туалет працівника треба, іду на біржу, а там місцевий "двієчник" без освіти і спеціальності який не хоче, і що важливо, немає жодного стимулу працювати і який створить мені більше проблем ніж принесе користі, і з іншого боку нелегал поляк чи румун, який приїхав в країну заробити і готовий в моєму туалеті днювати і ночувати виконуючи будь яку роботу, за яку отрумувати буде ніскільки не менше від офоційно влаштованого двієшника, ось таке селяві на ринку миття туалетів...

Як кажуть в інтернетах ваших--" люто плюсую")))
Зразу видно інтелегента-- айтішніка напевно?))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Не зрозумів))
Але напишіть і Ви бітте--
1.Які галузі відкривають робочі візи для украінців?
2. Яким чином працювати у Німеччині за туристичною візою або безвізом?
та ніяк.
Держава захищає свій ринок праці. на те вона і дрежава.
(крім висококваліфіковани х рідкісних спеців, яким радо всюли дають візи)

чоловіче, чого ти вперто вперся?
влашутвався - гаразд.
але ти працюєш НЕлегально. порушуєш закон тої країни.
і при цьому ще й вихваляєшся так ніби це досягнення якесь.

Останнє редагування: 1 грудня 2017 01:01:58 від T.Blair.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Як кажуть в інтернетах ваших--" люто плюсую")))
Зразу видно інтелегента-- айтішніка напевно?))

кажу ж туалети мию  :laugh:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

та ніяк.
Держава захищає свій ринок праці. на те вона і дрежава.
(крім висококваліфіковани х рідкісних спеців, яким радо всюли дають візи)

чоловіче, чого ти вперто вперся?
влашутвався - гаразд.
але ти працюєш НЕлегально. порушуєш закон тої країни.
і при цьому ще й вихваляєшся так ніби це досягнення якесь.

Порушую закон-- тому що так сталося і вже немає шляху назад))
Вихваляюсь-- не тому що це добре чи погано-- тому що Хвалько))
пс. Все всім ніби зрозуміло( крім болуканів)-- але навіщо закривати очі на явище яке існує ?
ппс. Я ж написав вже вище?--- почекайте наступних історій))-- там буде і про Караючу Руку Німецького Правосуддя))
Ця Гілка ще далека до кінця)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Давай далі, лисий тойфель) !
Мотоцикли крав?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
lab

скеффолди небезпечна робота, жалко що так ризикуєш не маючи змоги працювати офіційно. а місцевих задротів плющить, що людина працює нелегалом і має більше ніж 90 відсотків легалів в Україні. така ж ситуація  з нелегалами  і в штатах. за всі штати не скажу, але в НЙ так. Тому що на констракшені працювати тре і якісно. За халтуру женуть в шию. Оскільки робота на стройці не вважається престижною то місцеві з прямими руками і головою шукають більш оплачувану роботу, лишаються або криворукі або ліниві. Емігранти за менші гроші більш кваліфіковані тому що у ним вибір професій значно вужчий ніж у місцевих з різних причин. Нью Йорк будують емігранти як легальні так і нелегальні. Звичайно, що з теплого офісу того не видно))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Які ще накуй скеффолди?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ik kann nur etwas Deutsch...)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Давай далі, лисий тойфель) !
Мотоцикли крав?

Взагалі ні))
Я-- чесна і порядна людина-- до того моменту коли приходить ( образно) податкова декларація)))
пс. Скеффолди-- це по англійські ))
Цікавий момент що в Америці і в Европі суттєва різниця в цій спеціальності-- в Америці зовсім інші технічні особливості.
А в Китаі і в Азіі-- взагалі бамбуковий герюст)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ТС, может уже писали ранее - пропустил. Вопросы -имеете ли там счет в банке, денежные переводы(лучший вариант по-вашему), мелкие и крупные посылки - варианты (почта, водитель рейсового автобуса) или ..?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ТС, может уже писали ранее - пропустил. Вопросы -имеете ли там счет в банке, денежные переводы(лучший вариант по-вашему), мелкие и крупные посылки - варианты (почта, водитель рейсового автобуса) или ..?

Поэтому-- стоит прочитать ветку сначала)))
Но-- не было пока--
1. Счета в банке у меня нет.
Как- то в самом начале( очень давно) захотелось открыть-- тогда можно было в редких банках открыть типа накопительный-- приехал турист и поставил деньги на хранение-- типа такой.Мне было лень( да и страшно) заморачиваться и я не стал.
На сегодняшний день есть возможность открыть счет в одном из многочисленных ненемецких банках-- типа Адванция банк( получив при этом кредитку например. При хороших движениях по кредитке можно разогнать кредитный лимит до 8 куе( это то что я видел-знаю( у легальных немцев)).
Карточку можно открыть если как- то умудритесь вы прописаться( хотя бы временно)). Возможно там есть нюансы, которых я не знаю, но я регулярно вижу как работает такая карта у легального немца.
2. Денежные переводы-- МаниГрамм. Вестерн Юнион дороже немного.
Также все водители- перевозчики занимаются такими перевозками денег. Через банк--от 1 куе вроде бы 3%. Через водителей--1,5-2.
3. Посылки--- водители- перевозчики.
Там уже целая отрасль работает со своими понятиями. Один бусик катается раз в неделю-две. Там практически налажено паралельное легальному сообщение. Кстати со своей специализацией-- кто- то возит исключительно передачи, кто-то исключительно легалов, кто-то специализируется на нелегалах( со своими возможностями обеспечить им безпроблемный проезд проблемных мест))). Последние-- дороже .
В последнее время стало удобно кататься большими перевозчиками автобусными типа Фликсбус, Евротранс.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Моє питання проігнорував. Повторюсь, субсидії на "Шикарну квартиру" оформлені? :)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

" ох.ительная история" про перевозчиков.))
( со слов хорошего знакомого, который жил с нами много лет и подтвержденная неоднократно различными источниками)
Дело в том что по многим историям срок давности прошел давно уже-- и все задействованные люди-- в безопасности в принципе))

История--

Дело было лет 15 назад.
Какое-то получилось обострение с визами, да и было на тот момент уже дофига людей с депортами. А ехать-то надо-- немцы звонят-- говорят-- где моя путцфрау?))
Собрались такие люди и начали искать инфу как доехать. Попался на глаза чувачок предлагающий услуги.Поговорили-договорились- поехали.
Бусиками- поездами- разными путями люди доехали до Польши.( причем у одного даже нашла наша пограничница-- прибеглом взгляде-- фальшак в визе--- после разговора с начальником смены поехал чувак дальше))
Польша. К месту сбора подскакивает парочка бусиков на европейских номерах и собирает людей. Было чуть больше 20-ти человек.
Бусики отвозят людей в какой- то приграничный городок под Германией и заселяют в гостиницу-- ждут " окно".
Несколько дней в гостинице-- п"янки-блядство))
На ночь глядя через несколько дней приезжают бусики и всех собирают.
Перевозят на огромную стоянку для фур-- и вот оно--подсаживают 20 с чем-то человек в тентованую фуру груженную досками)))
Фура запаковывается, люди находят себе места внутри и начинают Путь)))
В то время еще были погранцы немецкие между Польшей.
И сколько-то там часов езды-- граница. Часов 10-12-- очередь-- проход. Все как понятно должно происходить в абсолютной тишине.
Граница пройдена-- тут уже никто не знает -- то ли было такое "окно", то ли на везение.
И пошла жара по немецким автобанам--20 человек всередине тентованной фуры с дровами-- жарко, жрать надо по чуть-чуть.
Туалет?---в определенном месте ходили по нуждам своим в пластиковые бутылки и в целофановые пакеты)))
Что-то пошло не так-- и фура стала на стоянку на отстой-- обычная стоянка-- лето-- вокруг бегают дети и отдыхают водители- немцы.
А в фуре тентованной в нескольких метрах от них сидят нелегалы--20 с чем-то))
Сколько- то там часов стояли-- поехали дальше в ночь.
Пункт назначения-- фура сворачивает на какой- то проселок , открывается и с высоты тех досок-- говорит метра 4 было начинает выпрыгивать тот десант))-- сумки- баулы в руки -- и в ближайший лесочек)))
Фура закрывается- уезжает-- люди с одним проводником сидят в лесу.
Смешно было говорит-- все сидят в одном месте а рядом с ними метрах в 30- ти огонек сигареты-- все представили себе что немец какой-то выгуливал собаку, увидел этот десант и застыл с сигаретой во рту)))
Через парочку часов подьехали несколько бусиков европейских, людям раздали левые паспорта европейские-- тогда была такая тема-- и люди поехали дальше кто куда.
Там многие ехали не в Германию, а дальше-- в Италию.
В основном женщины. Даже бабка под 60 лет.
Короче как- то так доехал он с женой к нам в Кьольн.
Стоимость путешествия--1500 с человека.
Время в пути( без польского отеля-- там тоже 2 дня)( включая все остановки)---почти 2,5 сутки.

Вот такая одна из многочисленных сториз)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Моє питання проігнорував. Повторюсь, субсидії на "Шикарну квартиру" оформлені? :)

Теж повторюсь))--
Ніколи не брав у держави подачок))
Субсидію не оформлював-- хоча і міг би))
За лікарні-школи заношу нал як подяку лікарям- вчителям.( крім офіційних розрахунків).
На пенсію не розраховую.))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Надибав парочку фоточок з роботи))
Найбільший об"єкт))-



Круто!
А всьо інше - який незрозумілий екгібіціонізм...

p.s.
Термін "Шикарна Квартира" таки має шанс на форумі прижитися :laugh:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))


Круто!
А всьо інше - який незрозумілий екгібіціонізм...

p.s.
Термін "Шикарна Квартира" таки має шанс на форумі прижитися :laugh:

Цікаво що саме Ви почали-- кидай фоточки)))
Ексгібіціонізм-- тому що просто Красавчєг)))
Фоточки-- це моя тєма)))
Мене тут буде ще багато)))

пс. А взагалі я-- відкрита, щира, трохи сором"язлива людина)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

90 процентов дописувачив на фупи давало, брало взятки и откаты, использовали
связи, кумовство для решения всяких "вопросов" .
То есть нарушало и нарушает действующее законодательство.
А теперь они стали английскими лордами и грозят пальчиком ТС , как ты можешь так Сережа???
Ну смешно же панове  :lol: 
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ТС , ты кстати не родич брату  "брата2"

   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ТС , ты кстати не родич брату  "брата2"

Показати зображення...

Даже не однофамилец))
Некоторые говорят что я похож на Дружко))--
Но я считаю что я-- симпатишнее)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Цікаво що саме Ви почали-- кидай фоточки)))

"Фоточки" мають здатність показувати рівень людини. Ваші - теж.


пс. А взагалі я-- відкрита, щира, трохи сором"язлива людина)))

Не маю анінайменших сумнівів, земляче  :-B
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Давай далі, лисий тойфель) !
Мотоцикли крав?
А що, хочеш своїм досвідом поділитися?  :D
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

в гілку запрошуються граф і олежка...

Хтось хочете сказати що із "оцим" нам хтось щось запропонує у європі?
Ага, особливо граф, який в сусідній гілці вихваляв переваги життя і бізнесу в Україні, бо на відміну від Європи в Україні можна всьо парєшать.  :D
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
lab

" ох.ительная история" про перевозчиков.))
( со слов хорошего знакомого, который жил с нами много лет и подтвержденная неоднократно различными источниками)
Дело в том что по многим историям срок давности прошел давно уже-- и все задействованные люди-- в безопасности в принципе))

История--

Дело было лет 15 назад.
Какое-то получилось обострение с визами, да и было на тот момент уже дофига людей с депортами. А ехать-то надо-- немцы звонят-- говорят-- где моя путцфрау?))
Собрались такие люди и начали искать инфу как доехать. Попался на глаза чувачок предлагающий услуги.Поговорили-договорились- поехали.
Бусиками- поездами- разными путями люди доехали до Польши.( причем у одного даже нашла наша пограничница-- прибеглом взгляде-- фальшак в визе--- после разговора с начальником смены поехал чувак дальше))
Польша. К месту сбора подскакивает парочка бусиков на европейских номерах и собирает людей. Было чуть больше 20-ти человек.
Бусики отвозят людей в какой- то приграничный городок под Германией и заселяют в гостиницу-- ждут " окно".
Несколько дней в гостинице-- п"янки-блядство))
На ночь глядя через несколько дней приезжают бусики и всех собирают.
Перевозят на огромную стоянку для фур-- и вот оно--подсаживают 20 с чем-то человек в тентованую фуру груженную досками)))
Фура запаковывается, люди находят себе места внутри и начинают Путь)))
В то время еще были погранцы немецкие между Польшей.
И сколько-то там часов езды-- граница. Часов 10-12-- очередь-- проход. Все как понятно должно происходить в абсолютной тишине.
Граница пройдена-- тут уже никто не знает -- то ли было такое "окно", то ли на везение.
И пошла жара по немецким автобанам--20 человек всередине тентованной фуры с дровами-- жарко, жрать надо по чуть-чуть.
Туалет?---в определенном месте ходили по нуждам своим в пластиковые бутылки и в целофановые пакеты)))
Что-то пошло не так-- и фура стала на стоянку на отстой-- обычная стоянка-- лето-- вокруг бегают дети и отдыхают водители- немцы.
А в фуре тентованной в нескольких метрах от них сидят нелегалы--20 с чем-то))
Сколько- то там часов стояли-- поехали дальше в ночь.
Пункт назначения-- фура сворачивает на какой- то проселок , открывается и с высоты тех досок-- говорит метра 4 было начинает выпрыгивать тот десант))-- сумки- баулы в руки -- и в ближайший лесочек)))
Фура закрывается- уезжает-- люди с одним проводником сидят в лесу.
Смешно было говорит-- все сидят в одном месте а рядом с ними метрах в 30- ти огонек сигареты-- все представили себе что немец какой-то выгуливал собаку, увидел этот десант и застыл с сигаретой во рту)))
Через парочку часов подьехали несколько бусиков европейских, людям раздали левые паспорта европейские-- тогда была такая тема-- и люди поехали дальше кто куда.
Там многие ехали не в Германию, а дальше-- в Италию.
В основном женщины. Даже бабка под 60 лет.
Короче как- то так доехал он с женой к нам в Кьольн.
Стоимость путешествия--1500 с человека.
Время в пути( без польского отеля-- там тоже 2 дня)( включая все остановки)---почти 2,5 сутки.

Вот такая одна из многочисленных сториз)))

це дрібниці у порівнянні з переїздом у Ірландію. Не знаю як зараз, а до 2010 там жесть була, особливо через тунель.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Анахуа платити воділі за 2 дні життя в фурі 1500ойго, коли в Італію можна було потрапити з турвізою 5 денною за 200?)
А, ну, канешна, у бабів нема паспорту виіздного, бо бояцця)…
so, weiter, weiter

Останнє редагування: 1 грудня 2017 12:40:13 від LampoGaz
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

це дрібниці у порівнянні з переїздом у Ірландію. Не знаю як зараз, а до 2010 там жесть була, особливо через тунель.
не треба цитувати простирадла такі
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ТС !
Ви кілька разів наголосили, що Ви - Спеціаліст, у своїй галузі.
Поясніть детальніше, у чому полягає Ваша унікальність ?

Я ніколи не збирав риштування, але й не бачу якихось складнощів із цим процесом:
НМД - рівна (викладена) основа. Стандартні елементи риштування - складай їх собі між собою, як дитячий конструктор.
Через певний проміжок можна прикріплювати конструкцію до стіни будівлі, щоб уникнути вертикальних коливань.

То ж в чому унікальність ?  В не боязні висоти  і правильних руках ?  :S

P.S. Чому не бережете свою зачіску ? Де захисний шолом і монтажний пояс ?  :)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А що, хочеш своїм досвідом поділитися?  :D
звичайно, що хочу! 2 Aprilia вже в Мукачево на відстої (tu)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Цікаво що саме Ви почали-- кидай фоточки)))
Ексгібіціонізм-- тому що просто Красавчєг)))
Фоточки-- це моя тєма)))
Мене тут буде ще багато)))

пс. А взагалі я-- відкрита, щира, трохи сором"язлива людина)))

 :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія