Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Справа в тому що Ви чекаєте поки Вам щось запропонують.
А я -- вже в Европі))
ти не в європі. таких як ти треба відловлювати і показвати студентам соціальних факультетів у клітці як наочний зразок - що може бути, а потім випускати назад природнє середовище існування.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Парочка фоточок)))

Це--
Криша мого мансардного поверху))
Зверніть увагу-- там 12 мансардних вікон велюкс трохи більших за середні по ринку))( і це років 7-8 назад)



Це-- вид з даху на пішохідно-туристичну вулицю))



Це--
Одна з багатьох мансардних кімнат.))( в недоробленному вигляді трохи)



Це-- Диван, який я замовляв по своім розмірам і малюнкам.( так захотілося)там між ними ще з"явилися столики- тумбочки теж індивідуальні)



Це-- одна з кімнат першого поверху))( щоб було зрозуміло висоту стель наприклад,підлога)( років 6 назад)

[/URL

пс. Насправді немає якісного фотозвіту щоб передати це Все)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

піздєц
ви що такі всі святі і всі податки платите?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

піздєц
ви що такі всі святі і всі податки платите?

Ще один гавнюк.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

піздєц
ви що такі всі святі і всі податки платите?
йопт. уяви собі. плачу. кожен місяць.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Згадав про родзинки ще)))--
Там система кондиціонування від Панасонік за 6 куе приблизно))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

йопт. уяви собі. плачу. кожен місяць.
все?
певне наймит і за тебе платять
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

а я роблю все щоб не пла ити,точніше щоб платити мінімум
принципово не плачу абонемент за абщєствєнне тб  і пішли всі нахуй :laugh:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

все?
певне наймит і за тебе платять

ти очевидно не в темі німецького законодавства. частину податків і зборів платить роботодавець, частину наймит.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

а я роблю все щоб не пла ити,точніше щоб платити мінімум
принципово не плачу абонемент за абщєствєнне тб  і пішли всі нахуй :laugh:
яке б***ь нахуй "абщественне тб", - в німеччині це 18евро - я на це не звертаю уваги.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

піздєц
ви що такі всі святі і всі податки платите?


Да.А чему ты удивляешься?


Удивительная ветка! :good:  :lol:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

все?
певне наймит і за тебе платять
якшо вони такі чесні,то все таки віддадуть вкрадені морги,як думаєш?
чи як завжди,брешуть ?
а оце їх скавуління це тільки заздрість.
PS.хлопці,а скільки вас відмітилось в гілці про вишки Бойко?там ж на мільйони пограбували неньку,цнотливі ви наші :laugh:


Останнє редагування: 30 листопада 2017 23:55:38 від Captain Vimes
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ти очевидно не в темі німецького законодавства. частину податків і зборів платить роботодавець, частину наймит.
ще скажи що сам оплачуєш і з тебе не вираховують з зарплати :D
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

якшо вони такі чесні,то все таки віддадуть вкрадені морги,як думаєш?
чи як завжди,брешуть ?
а оце їх скавуління це тільки заздрість.
та піздєц всі такі святі і законопослушні....н а словах б***ь
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

ще скажи що сам оплачуєш і з тебе не вираховують з зарплати :D
тебе очевидно приморозило на узбережжі. все залежить від контракту. я не буду зараз вдаватися в деталі.
У моєї жінки контакт виписаний так що вона сама переводить кожен квартал - так як вона домовилась із податковою.
У мене відраховує роботодавець потім перерахунок із податковою в кінці року доплата чи повернення податковій напряму.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

тю бля.. больной какой то.. ска, аж слов не хватает.. чел реально думает что поймал Бога за бороду чы шо? я фуею))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Надибав парочку фоточок з роботи))
Найбільший об"єкт))-



А там вже парочка докупи--
Декілька з однієі з багаточислених мечетей, декілька просто--висота))










   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

та піздєц всі такі святі і законопослушні....н а словах б***ь
так ніхто ж б***ь не веде мову про святість.
тема про те що черговий феномен буковинського кацапізму прокламує роботу вчорну ... як норму.
скажи чесно у вас це норма?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

тю бля.. больной какой то.. ска, аж слов не хватает.. чел реально думает что поймал Бога за бороду чы шо? я фуею))

Я ж писал уже как-то?))--
Не заставляю ни читать, ни смотреть, ни комментить?))
Зачем портить нервы и заходить туда где Вам уже не понравилось однажды?))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

так ніхто ж б***ь не веде мову про святість.
тема про те що черговий феномен буковинського кацапізму прокламує роботу вчорну ... як норму.
скажи чесно у вас це норма?
як тобі сказати, моральних угризінь совісті я б не мав жодних якби можна було відпетляти ,але виїбуть тому плачу по мінімуму що мушу що можна обійти обходжу
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

як тобі сказати, моральних угризінь совісті я б не мав жодних якби можна було відпетляти ,але виїбуть тому плачу по мінімуму що мушу що можна обійти обходжу
бачиш це не норма навіть у вас.
а цей поц гоне - що це норма в бундесі, ... і що ти на це скажеш?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Я ж писал уже как-то?))--
Не заставляю ни читать, ни смотреть, ни комментить?))
Зачем портить нервы и заходить туда где Вам уже не понравилось однажды?))

да потому что поймите Вы наконец .. Вы обычный.. с чего Вы решили что это все тут актуально? Не скрою . да .. меня жаба немного душит, что эта тема уже лезет на девятую страницу .. хотя на плаву ее поддерживают единицы в принципе).
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

так ніхто ж б***ь не веде мову про святість.
тема про те що черговий феномен буковинського кацапізму прокламує роботу вчорну ... як норму.
скажи чесно у вас це норма?

А де я прокламував?
Або де я написав що це норма?
Так-- це порушення закону німецького))
Але від того що Ви тут наболуканите сотні тисяч наших співвітчизників у Німеччині не перестануть його порушувати))
Питання не в тому-- добре це чи погано-- питання в тому що це є-- а ви все намагаєтесь розповісти що це поодинокі випадки.
Ще раз--
Вся будівельна галузь використовує нелегалів.
Вся обслуга-- пуцування квартир, під"іздів-- нелегальні украінки.
Вся будівельна галузь у Німеччині використовує Субпідряд як засіб ухилення від податків.
А нарікають на всі ці порушення закону---
Айтішніки( так зрозумів в цій гілці)--- тому що в них немає можливостей ухиляння таких.( або є-- але я не в темі).
Соціальщикі-- які отримують соціал і не можуть зрозуміти як це так нелегали заробляють бабло а він продовжує дома скиглити)))
Ну і моралісти напевно)))--- але я тільки одного такого німця знаю-- і він дуже біситься що за моральними якостями не може порушувати закони))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

бачиш це не норма навіть у вас.
а цей поц гоне - що це норма в бундесі, ... і що ти на це скажеш?
є і в нас того дохера але не хочу ризикувати
не дай бог впав би з даху незареєстрований то пішов би в турма
але є такі що ризикують
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А де я прокламував?
Або де я написав що це норма?
Так-- це порушення закону німецького))
Але від того що Ви тут наболуканите сотні тисяч наших співвітчизників у Німеччині не перестануть його порушувати))
Питання не в тому-- добре це чи погано-- питання в тому що це є-- а ви все намагаєтесь розповісти що це поодинокі випадки.
Ще раз--
Вся будівельна галузь використовує нелегалів.
Вся обслуга-- пуцування квартир, під"іздів-- нелегальні украінки.
Вся будівельна галузь у Німеччині використовує Субпідряд як засіб ухилення від податків.
А нарікають на всі ці порушення закону---
Айтішніки( так зрозумів в цій гілці)--- тому що в них немає можливостей ухиляння таких.( або є-- але я не в темі).
Соціальщикі-- які отримують соціал і не можуть зрозуміти як це так нелегали заробляють бабло а він продовжує дома скиглити)))
Ну і моралісти напевно)))--- але я тільки одного такого німця знаю-- і він дуже біситься що за моральними якостями не може порушувати закони))

Мразь, спробуй чесно працювати.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

да потому что поймите Вы наконец .. Вы обычный.. с чего Вы решили что это все тут актуально? Не скрою . да .. меня жаба немного душит, что эта тема уже лезет на девятую страницу .. хотя на плаву ее поддерживают единицы в принципе).

Так и цимес в этом есть)))
Мне тоже интересно наблюдать какие ветки эта ветка догонит и перегонит)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Мразь, спробуй чесно працювати.

Ти таки довбо.об)))
Напиши бітте як украінці можуть отримати роботу за туристичними візами.
Або-- які галузі відкривають робочі візи для украінців?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ти таки довбо.об)))
Напиши бітте як украінці можуть отримати роботу за туристичними візами.
Або-- які галузі відкривають робочі візи для украінців?

Ти є тупе бидло. Нелегальний скот. Через таких як ти українців вважають гавном.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

А де я прокламував?
Або де я написав що це норма?
Так-- це порушення закону німецького))
Але від того що Ви тут наболуканите сотні тисяч наших співвітчизників у Німеччині не перестануть його порушувати))
Питання не в тому-- добре це чи погано-- питання в тому що це є-- а ви все намагаєтесь розповісти що це поодинокі випадки.
Ще раз--
Вся будівельна галузь використовує нелегалів.
Вся обслуга-- пуцування квартир, під"іздів-- нелегальні украінки.
Вся будівельна галузь у Німеччині використовує Субпідряд як засіб ухилення від податків.
А нарікають на всі ці порушення закону---
Айтішніки( так зрозумів в цій гілці)--- тому що в них немає можливостей ухиляння таких.( або є-- але я не в темі).
Соціальщикі-- які отримують соціал і не можуть зрозуміти як це так нелегали заробляють бабло а він продовжує дома скиглити)))
Ну і моралісти напевно)))--- але я тільки одного такого німця знаю-- і він дуже біситься що за моральними якостями не може порушувати закони))
що ти верзеш, які сотні тисяч українців в німеччині? скажи краще просто міліони б***ь.
тут позаминулого року заїхало 800 тисяч сирійців - так для порівняння. що українців стільки заїхало? а ти каже сотні тисяч.
не фантазуй і не бреши
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

коротше добраніч.
підтримвати це гівно-гілку це себе не поважать.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ти є тупе бидло. Нелегальний скот. Через таких як ти українців вважають гавном.

Тебе може і вважають))
Люди взагалі поблажливо ставляться до соціальщиків-- розуміють що з них як з козла молока))
А я-- поважний Спеціаліст)))
До мене відносяться і розглядають не як украінця, а як Спеціаліста в першу чергу і як Людину.
Якщо ти-- Людина-Гівно--- то так до тебе і відносяться)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Тебе може і вважають))
Люди взагалі поблажливо ставляться до соціальщиків-- розуміють що з них як з козла молока))
А я-- поважний Спеціаліст)))
До мене відносяться і розглядають не як украінця, а як Спеціаліста в першу чергу і як Людину.
Якщо ти-- Людина-Гівно--- то так до тебе і відносяться)))

Нелегал-спеціаліст.....   Тупєє лише історія про виїзд із двору без стрілки.    :laugh:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

що ти верзеш, які сотні тисяч українців в німеччині? скажи краще просто міліони б***ь.
тут позаминулого року заїхало 800 тисяч сирійців - так для порівняння. що українців стільки заїхало? а ти каже сотні тисяч.
не фантазуй і не бреши

Украінці заіжджають вже протягом як мінімум років 20.
Хтось за цей час зміг залишитися-- одружився, хтось продовжує кататися як я.
І це точно сотні тисяч.
Тільки в Кьольні-- десяток сіл Чернівецькоі області( одноі з) майже повним роботоздібним складом.
пс. Якщо це все проходить повз вас-- не значить що цього немає))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

не вина тс що він нелегально працює, поводилась би держава розумно і давала дозволи на працю тим хто цього хоче не було би і проблеми із сплатою податків, а так чим всякі болукани відрізняються від тих хто розстрілював крадіїв за 3 колоски, бо людям треба було виживати, але нє б***ь, це ж порушення закону, значить нах.

до речі в англії десь до середини двохтисячних була цікава ситуація коли нелегалів з поідробленими документами на право проживання і праці брали на роботу де присвоювали тимчасовий ідентифікаційний номер, і пахав нелегал цілком "офіційно" успішно сплачуючи податки в казну її величності  :laugh:


   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

sergey1974007. Це чудово, що ти працюєш і заробляєш. Погано, що ти робиш це неофіційно, порушуючи закон країни, яка видала тобі візу. І ЖАХЛИВО, що ти при цьому ще й закликаєш до цього інших. Якщо ти сам не бачиш в цьому нічого поганого - то я на твоєму місці хоча б не рекламував свої паспортні дані, бо рано чи пізно речі спрацюють проти твоїх планів.
Подумай про це.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

не вина тс що він нелегально працює, поводилась би держава розумно і давала дозволи на працю тим хто цього хоче...

Держава поводиться більш, ніж розумно. Вона захищає свій власний ринок робочої сили.

Came Tak, яка в тебе професія?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

не вина тс що він нелегально працює, поводилась би держава розумно і давала дозволи на працю тим хто цього хоче не було би і проблеми із сплатою податків, а так чим всякі болукани відрізняються від тих хто розстрілював крадіїв за 3 колоски, бо людям треба було виживати, але нє б***ь, це ж порушення закону, значить нах.

до речі в англії десь до середини двохтисячних була цікава ситуація коли нелегалів з поідробленими документами на право проживання і праці брали на роботу де присвоювали тимчасовий ідентифікаційний номер, і пахав нелегал цілком "офіційно" успішно сплачуючи податки в казну її величності  :laugh:

Ось повністю підтримую цей допис))--
Якби була можливість працювати легально-- та сама Німеччина відчула би приход від великоі кількості несплачених податків.
Я-- тільки за. Я готовий і податки платити-- але держава Німеччина поки що не готова.
Так і живемо))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Якби була можливість працювати легально-- та сама Німеччина відчула би приход від великоі кількості несплачених податків.

Вона їх і так отримає  - влупивши тобі в паспорт persona non grata на 5 років і найнявши на твоє робоче місце німця, який справно платитиме податки.
От так їй і треба жити.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

sergey1974007. Це чудово, що ти працюєш і заробляєш. Погано, що ти робиш це неофіційно, порушуючи закон країни, яка видала тобі візу. І ЖАХЛИВО, що ти при цьому ще й закликаєш до цього інших. Якщо ти сам не бачиш в цьому нічого поганого - то я на твоєму місці хоча б не рекламував свої паспортні дані, бо рано чи пізно речі спрацюють проти твоїх планів.
Подумай про це.

Панове, таж де я Вас закликав порушувати закони?
Я показую тільки те що є такий факт.
А болукани мені розказують далеку від реальності хрінь))
пс. Я роблю це неофіційно-- тільки тому що немає реальних можливостей робити це офіційно.
І все.
Німеччина на мою думку тільки втрачає від цього.
ппс. Які паспортні данні?--
Ці ображені якби вміли щось робити з інфою-- не були б такими ображеними на увесь світ))
Та й --Людина я відкрита і щира))
А погрози-- кручу на відомому місці)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Держава поводиться більш, ніж розумно. Вона захищає свій власний ринок робочої сили.

Came Tak, яка в тебе професія?

ні не розумно, бо захищає ті ніші на які немає попиту серед власних громадян, тому держава з таким підходом тратить більше ніж має зиску.

як всі туалети мию, а що?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія