Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рейсов для толп бегущих от Зеленского хоть хватает?

Помниться тут приличное кол-во людей планировало бежать от "неминуемого краха".
Как там продвигается процесс эмиграции, ребята?
   
завтра депутати побіжать  :gigi:
   
завтра депутати побіжать  :gigi:

Там кстати вот-вот безвиз должны отнять (слова любого порохобота).
   
Re: Рейсов для толп бегущих от Зеленского хоть хватает?

Помниться тут приличное кол-во людей планировало бежать от "неминуемого краха".
Как там продвигается процесс эмиграции, ребята?

Пока про реализованные планы непосредственно свалить заявило тут три самых про-Зе постера. Стали кообасниками в самом неприкрытом и циничном смысле. Так что конкуренция за места на тех самолетах сильно увеличилась. Выбрали, а жрать не хотят - в Данию уезжают.
   
Вистачає. Колега забрав сім'ю в Канаду, назавжди. Так, що пишатися, поки що нічим, прихильники зеленського.
   
Вистачає. Колега забрав сім'ю в Канаду, назавжди. Так, що пишатися, поки що нічим, прихильники зеленського.

Все мечты рухнули? Зеленский все его начинания уничтожил?
   
Там кстати вот-вот безвиз должны отнять (слова любого порохобота).
----
Ти смієшся,а кацапські "Армати" вже в Броварах,а "сцикло" та "наркоша" все боїцця віддати наказ по  ним стріляти! Хоче здати Київ,а сам -втекти в Ростов,бо там можна грати членом на піаніні! :pleasantr:
   
----
Ти смієшся,а кацапські "Армати" вже в Броварах,а "сцикло" та "наркоша" все боїцця віддати наказ по  ним стріляти! Хоче здати Київ,а сам -втекти в Ростов,бо там можна грати членом на піаніні! :pleasantr:

Так что, все-таки "хуйло"?
   
Так что, все-таки "хуйло"?

---
Само собою!
Він тільки чекав,щоб до влади в Україні прийшов проросійський президент,думає-о,тепер можна нападати! :shuffle:
Багатоходовочка!
А при Петрі- боявся,бо той міг Москву нафуй розбомбити та ввести пиво по 6 гривень на Червоній Площі! B-)
   
Все мечты рухнули? Зеленский все его начинания уничтожил?

Скажімо так. Зеленський (і його протеже) не переконали його, в змінах на краще.  ;)
   
І доречі,не тільки Москву а і Ліпецьк!
Ой,Воронєж,я переплутав! B-)
   
Скажімо так. Зеленський (і його протеже) не переконали його, в змінах на краще.  ;)
---
Не Зє,а Петро не переконав!Поправлю трішки!
Нє,ну звісно ти можеш розповісти людям,що твої знайомі за 100 днів зробили еміграцію в Канаду і тобі повірять,особливо твої однодумці,але мені ти це наврядчи доведеш!
Дурних  нема! :gigi:
   
---
Не Зє,а Петро не переконав!Поправлю трішки!
Нє,ну звісно ти можеш розповісти людям,що твої знайомі за 100 днів зробили еміграцію в Канаду і тобі повірять,особливо твої однодумці,але мені ти це наврядчи доведеш!
Дурних  нема! :gigi:

Дозволю, собі трішечки з твоїми "поправками" не згодитись. Звісно ти мені можеш розказувати, за людину, що там працює вже більше 4 років. (виїхав десь через кілька місяців після "революції гідності")
Звісно ти мені можеш розказувати, що він мені сказав, коли тебе там і поруч не було.
 Це цілком в стилі прихильників зеленського - звинувачувати всіх в заангажованості і брехні.
Він мені сказав наступне - "Тут толку не буде, щоразу вибирають лайно." (було сказано не тільки про зеленського, а й про попредника)
А тепер можеш розазвуати людям, що я порохобот і всі знайомі в мене порохоботи, а відповідно не бачимо шалених перспектив нинішньго президента, та його команди.



Останнє редагування: 3 вересня 2019 02:35:08 від ATF
   
Re: Рейсов для толп бегущих от Зеленского хоть хватает?

Кто при януковиче выжил и при зеленском выживет.
Лично у меня то же ощущение что и после победы янука - страшный сон который скоро закончится.
   
Дозволю, собі трішечки з твоїми "поправками" не згодитись. Звісно ти мені можеш розказувати, за людину, що там працює вже більше 4 років. (виїхав десь через кілька місяців після "революції гідності")
Звісно ти мені можеш розказувати, що він мені сказав, коли тебе там і поруч не було.
 Це цілком в стилі прихильників зеленського - звинувачувати всіх в заангажованості і брехні.
Він мені сказав наступне - "Тут толку не буде, щоразу вибирають лайно." (було сказано не тільки про зеленського, а й про попредника)
А тепер можеш розазвуати людям, що я порохобот і всі знайомі в мене порохоботи, а відповідно не бачимо шалених перспектив нинішньго президента, та його команди.
==============

Так само,як ти мені може розказувати, що батьків можна "виписати" на воззєднання сімії в Канаду за півроку, та й за рік... :gigi:
Так може написати людина,яка повний дилетант в цих питаннях,та ніфіга не знає..

І мені взагалі до одного місця хто ти і чий прихильник,чи поплічник. І це так класно,коли хтось типа тебе обурюєцця- чому ти мене називає порохоботом-
хоча я написав про твоїх однодумців і слово порохоботи не використовую.
Але ти сам визначив,хто твої однодумці! (tu)  :D  Згадалося чомусь про шапку,яка на відомих персонажах з приказки горить! :lol:

Далі- не зрозуміло твоє обурення - ти сам обурюєшся,що,мовляв  тебе помилково причислили до порохоботів і  тоді не зрозуміло з якого дива ти це написав,обурювальщик:"Це цілком в стилі прихильників зеленського"

Прихильник та фанат-це той,хто за нього голосував,ясно тобі?
   
==============

Так само,як ти мені може розказувати, що батьків можна "виписати" на воззєднання сімії в Канаду за півроку, та й за рік... :gigi:
Так може написати людина,яка повний дилетант в цих питаннях,та ніфіга не знає..

І мені взагалі до одного місця хто ти і чий прихильник,чи поплічник. І це так класно,коли хтось типа тебе обурюєцця- чому ти мене називає порохоботом-
хоча я написав про твоїх однодумців і слово порохоботи не використовую.
Але ти сам визначив,хто твої однодумці! (tu)  :D  Згадалося чомусь про шапку,яка на відомих персонажах з приказки горить! :lol:

Далі- не зрозуміло твоє обурення - ти сам обурюєшся,що,мовляв  тебе помилково причислили до порохоботів і  тоді не зрозуміло з якого дива ти це написав,обурювальщик:"Це цілком в стилі прихильників зеленського"

Прихильник та фанат-це той,хто за нього голосував,ясно тобі?

Порожні балачки і персмикування твій  профіль? Де ти читав, що я писав ПІВ РОКУ?! Людина там перебуває, щонайменше 4 роки.
Шапку можеш залишити собі, вона вже у тебе обгоріла )))
Я обурювався, що ти формулюєш якісь сентенції і висновки, зовсім не чувши розмови і не бачивши людину. Але при цьому звинувачуючи Порошенка, що він не переконав. Так не переколнав, так само, як і нинішній президент.
Людина ставить між ними знак рівності.
   
 :lol:
Тяжкий випадок,розумію. :facepalm1:
   
Вистачає. Колега забрав сім'ю в Канаду, назавжди. Так, що пишатися, поки що нічим, прихильники зеленського.

Свинтил небось при поросячем  :laugh:
   
Порожні балачки і персмикування твій  профіль? Де ти читав, що я писав ПІВ РОКУ?! Людина там перебуває, щонайменше 4 роки.
Шапку можеш залишити собі, вона вже у тебе обгоріла )))
Я обурювався, що ти формулюєш якісь сентенції і висновки, зовсім не чувши розмови і не бачивши людину. Але при цьому звинувачуючи Порошенка, що він не переконав. Так не переколнав, так само, як і нинішній президент.
Людина ставить між ними знак рівності.


То есть весь этот процесс он начал как минимум год назад если не раньше.
Когда фамилию Зеленский знали только по 95 Кварталу и кино :)

Свалил при Порошенко, оформил воссоединение семьи при Порошенко а виноват во всем конечно Зе :facepalm:
   
То есть весь этот процесс он начал как минимум год назад если не раньше.
Когда фамилию Зеленский знали только по 95 Кварталу и кино :)

Свалил при Порошенко, оформил воссоединение семьи при Порошенко а виноват во всем конечно Зе :facepalm:


Маю підозру, що вивезти сім'ю, чоловік задумав, ще до того, як педро почав лажати. Але після обрання Зеленського його рішення не змінилося.  :=V
   
Маю підозру, що вивезти сім'ю, чоловік задумав, ще до того, як педро почав лажати. Але після обрання Зеленського його рішення не змінилося.  :=V
Так просто не свинтишь, он пожил, посмотрел, все понравилось, подготовился и свинтил, а свинтил он бы в любом случае, пох кто през.
   
Кто при януковиче выжил и при зеленском выживет.
Лично у меня то же ощущение что и после победы янука - страшный сон который скоро закончится.

Вот оно. У меня были сходные ощущения при подведении итогов выборов. Очень похожи на ощущения в день "референдума" в Крыму.

Тоже думал, что все это понарошку и весь этот фарс скоро закончится, ведь везде нормальные, адекватные люди.

Но не так сталося, як гадалося.
   
Кто уедет за бугор- его выбор,а начнёт гадить в Украину и на всю нашу "кухню"- будем гнобить беспощадно- наш выбор!
   
Мышиган,  не?
   
Маю підозру, що вивезти сім'ю, чоловік задумав, ще до того, як педро почав лажати. Але після обрання Зеленського його рішення не змінилося.  :=V
==========================

Це саме те,що я намагався тобі втокмачити, але до тебе ніяк дійти не могло.
Але так і зосталося загадкою,нафіга ти ОЦЕ написав:

Re: Рейсов для толп бегущих от Зеленского хоть хватает?

ATF [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 01:44
IP/Host: ---.volia.net
Вистачає. Колега забрав сім'ю в Канаду, назавжди. Так, що пишатися, поки що нічим, прихильники зеленського.

 :facepalm1:
   
Так что, все-таки "хуйло"?

Для чого йому нападати?
Зелень сама все зробить за нього і для нього
   
Кто при януковиче выжил и при зеленском выживет.
Лично у меня то же ощущение что и после победы янука - страшный сон который скоро закончится.

Нагадати якою кров'ю довелось відхаркувати Януковича?
Вам здалось мало?
   
 :gigi:

"Маю підозру...
"(ц)


ATF, cьогодні в 02:32
Розгорнути попередні цитати...
Дозволю, собі трішечки з твоїми "поправками" не згодитись. Звісно ти мені можеш розказувати, за людину, що там працює вже більше 4 років. (виїхав десь через кілька місяців після "революції гідності")
Звісно ти мені можеш розказувати, що він мені сказав, коли тебе там і поруч не було.
 Це цілком в стилі прихильників зеленського - звинувачувати всіх в заангажованості і брехні.

=================


Сцуко,бенефіс логіки :lol:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія