Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Т.Чорновіл звинуватила голову НАБУ A.Ситника у роботі на ФСБ

Во дає ;o

Останнє редагування: 14 березня 2019 16:23:36 від newyo
   
Тіпа всі важливі справи клав під сукно в тому числі і справи за її персональними запитами
   
Всем этим бляццким кодлом крутят совершенно другие люди. Те рожи что мы видим по TV Set - ширма типа zE.
   
Всем этим бляццким кодлом крутят совершенно другие люди. Те рожи что мы видим по TV Set - ширма типа zE.
(tu) Порошкович - теж, ширма як в бізнесі, так і в політиці.
   
 лист борцуна з корупцією і Україна втрачає весь індійський ринок на користь хуйлостану:
 



13.03.19 13:20 Справа "Спецтехноекспорту": чи загрожує Україні втрата ринку Індії

Автор: Т.Ніколаєнко


Справа НАБУ стосовно "Спецтехноекспорту" стосується контракту, який був укладений у 2009 році і є одним з найбільших договорів в історії України на постачання військової техніки. Уряд Індії погодився витратити 400 мільйонів доларів на модернізацію 105 літаків Ан-32 , які туди були поставлені ще у 80-х.

Ще одним побічним результатом підписання цього контракту була заморозка проекту зі створення російсько-індійського військово-транспортного літака МТА (Multirole Transport Aircraft).

До кінця 2015 року Україна відремонтувала 40 літаків, решта мали модернізуватися на індійському заводі в Канпурі.

У листопаді 2014 року в рамках контракту 2009 року було підписано додаткову угоду.

"Контрактом було передбачено, що уряд Індії замовить для ремонту вже на їхньому заводі низку деталей. Ці списки потрібних деталей періодично змінювались і один з них почав формуватися ще у 2011-2012 роках. В листопаді 2014 було підписано додаткову угоду до основного контракту, і в ньому було сформовано новий список. Там було до 8 тисяч позицій, а ціна становила 48 мільйонів доларів", - каже директор "Спецтехноекспорту" Владислав Бельбас.

"В цій же додатковій угоді було вказано, що на її виконання буде підписано новий контракт. Саме цей контракт і став предметом провадження НАБУ", - пояснює він.

У Національному антикорупційному бюро вважають, що керівники "Спецтехноекспорту", виконуючи цей контракт, завдали збитків "Заводу 410 цивільної авіації" на суму в 55,5 мільйонів гривень. Тому що гроші начебто були заплачені посереднику ( компанії Global Marketing SPLTD з ОАЕ), який насправді нічого не робив.

"Основним критерієм завдання збитків є те, що завод начебто щось не отримав. Тут я хочу дещо прояснити: більшість цих деталей належать до групи, яку можуть запропонувати багато підприємств. І якби цю пропозицію виставили на тендер, то ціна була б значно нижчою. Тільки існування попереднього контракту дозволило представникам Індії не оголошувати новий тендер, а закупити деталі у нас. З дуже хорошим прибутком для заводу", - заперечує Бельбас звинувачення НАБУ.

В обвинувальній частині підозри НАБУ, яку отримав директор "Спецтехноекспорту", міститься довідка Держаудитслужби, що підтверджує виплату грошей заводу. В решті експерти заявили, що вони не уповноважені робити висновки.

Там також поки немає доказів, де осіли ті гроші, які начебто здобули злочинним шляхом керівники "Спецтехноекспорту". В судовому реєстрі останнє рішення, де фігурує Global Marketing SPLTD датоване 2 лютого 2018, і тоді НАБУ ще тільки встановлювало, хто ті невідомі спільники українських посадовців з ОАЕ.

"Увесь обсяг коштів, сплачених за дорученням заводу іноземній компанії, слідство рахує збитком, що мені здається неправильним. У заводу до нас жодних претензій за 10 років виконання контрактів", - каже Бельбас.

Найцікавіше, що завод взагалі міг і не отримувати цей контракт - він мав дістатися приватній фірмі. На початку 2015 колишній директор "Спецтехноекспорту" Павло Барбул розірвав контракти з приватними підприємствами і підписав договір з 410 заводом.

"У 2014 році "410 завод ЦА" не мав цих деталей на складі, але міг їх поставити. Так само як і приватні компанії. Але завод був в стагнації, відставання по контракту було 1-2 роки, і це дало йому додаткові оборотні кошти. Тобто попередній директор допоміг заводу, а його звинувачують у збитках", - наголошують у "Спецтехноекспорті".

Лист НАБУ та індійська боротьба з корупцією

На держпідприємстві не знають, хто був ініціатором заяви, через яку почалося розслідування НАБУ. Але начебто це було звернення іноземного громадянина, чому державне підприємство працює з одним контрагентом, а не з іншим.

Потім згадки про цю особу по ходу допитів зникли. Не можна виключати, що це звернення було спробою повернути собі контракт однією з фірм претендентів, яку замінили державним заводом.


Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють із грудня 2017 року.

Обшуки та вилучення документів у цій справі відбулись ще в лютому 2018. Останні слідчі дії у справі проводились в серпні 2018 року, після того жодного руху в справі не було, аж до виходу журналістського розслідування "Наших грошей".

Підставою для провадження НАБУ стало те, що в 2015 році "Спецтехноекспорт" перерахував іноземній компанії Global Marketing SPLTD 2,6 мільйона доларів на рахунок у банку Noor Islamic Bank в ОАЕ. Іноземна компанія нібито мала надати "Спецтехноекспорту" послуги, пов’язані з виконанням експортного контракту. Детективи підозрюють, що умови договору виконані не були, однак держпідприємство перерахувало кошти за кордон.

Встановлено це на основі відповідей на запити НАБУ.

Ще в квітні 2016 детектив НАБУ Дмитро Литвиненко направив голові правління Hindustan Aeronautics Limited запит, де цікавився, чи передбачає виконання контракту наявність будь-яких інших компаній, окрім українських.

Литвиненко - це той самий детектив НАБУ, який згідно з розслідуванням журналістів листувався з Андрієм Рогозою про вилучення "Оптимумспецдеталь" з відповіді бюро, що компанія внесена в провадження в переліку фіктивних фірм.

Справа Спецтехноекспорту: чи загрожує Україні втрата ринку Індії 01

Взагалі-то НАБУ не має дозволу на самостійну міжнародну діяльність і мало б передавати це звернення через ГПУ, але детектив пішов напряму. В листі він зазначив, що посадовці "Спецтехноекспорту" підозрюються у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах.


Через два місяці, 6 червня 2016, Литвиненко відправив другого листа, де вказав, що більше не потребує цієї інформації.



Потім ще одне звернення було передано офіційно через ГПУ, і на нього надана відповідь, що іноземних посередників не було.

Але іншої відповіді, схоже, і бути не могло.

Індія - один з найбільших ринків постачання зброї у світі. І там на цьому ринку дуже суворі правила. Якщо Постановою Кабміну 1228 і Господарським кодексом України дозволена діяльність контрагентів, то в Індії це заборонено.

За останні роки декілька великих європейський компаній -гравців ринку втратили контракти в Індії саме через підозри у залученні посередників.

У 2013 доступ до індійського ринку втратила німецька компанія Rheinmetall.

Індійська поліція вважала, що підрозділ концерну Rheinmetall Air Defence перевів 530 тис. дол. на рахунок фірми Ganton Ltd громадянина Індії Абхішека Верме, який пообіцяв натомість забезпечити виключення Rheinmetall Air Defence з чорних списків.

За рік до того, в 2012, Rheinmetall Air Defence (RAD), підрозділ систем ППО німецького концерну Rheinmetall AG, було внесено владою Індії в чорний список компаній, яким заборонено ведення підприємницької діяльності на території Індії через звинувачення в протизаконних методах конкуренції в ході боротьби за перемогу в тендері.

У січні 2014 Індія анулювала укладений в 2010 році на поставку 12 вертольотів компанії Agusta Westland з італійською промисловою групою Finmeccanica, також через підозри у використанні посередників.

Контракт на суму 556 мільйонів євро було скасовано після того як у лютому 2013 року глава Finmeccanica Джузеппе Орсі був заарештований в Італії за підозрою в даванні хабара індійським властям при підписанні контракту. Після цього міноборони Індії офіційно повідомило Finmeccanica про намір анулювати контракт.

У "Спецтехноекспорті" кажуть, що лист НАБУ від 2016 року справив на Індію "належне" враження. І їм довелося ходити на зустрічі з військовими аташе.

Також це відбилося і на доходах від виконання контракту. Точну суму там не називають, але йтиметься про десятки мільйонів доларів.

Якщо їх дискваліфікують на індійському ринку, то контракти прогнозовано отримає Росія, кажуть в держкомпанії.

Останнє редагування: 14 березня 2019 08:42:24 від Чжан
   
Там одно кодло вместо с Черновил  фсбешники , бышие кгбисты,  задолизатели яуковича и ющенко, воры чиновники .Не  один из хадолизателе
   
Там одно кодло вместо с Черновил  фсбешники , бышие кгбисты,  задолизатели яуковича и ющенко, воры чиновники .Не  один из хадолизателе

Продолжение  не могу редактировать .... не одни из задолизателей режима  не стал бедней включая черновил . А чтобы делать заявления нужно  доказать что была  дама  вменяемая в момент заявления.
   
 стандартна схема борцунів з корупцією в Україні:

 1. хуйловець пише заяву в НАБУ про корупцію,

  2. НАБУ відправляє листи до індусів

  3. індуси дискваліфікують Україну і віддають всі свої контракти хуйлостану...

   
  борцуни з корупцією отримують нагороди за відмінну службу ...від хуйлостану

 
   
ТС , випрпав прізвище. Чорновіл - це В'ячеслав Максимович, а прізвище таньки - Чорновол
   
Не  один из хадолизателе

Этот бот сломался, давайте  нового!
   
стандартна схема борцунів з корупцією в Україні:

 1. хуйловець пише заяву в НАБУ про корупцію,

  2. НАБУ відправляє листи до індусів

  3. індуси дискваліфікують Україну і віддають всі свої контракти хуйлостану...

  
  борцуни з корупцією отримують нагороди за відмінну службу ...від хуйлостану

 

+1
   
2. НАБУ відправляє листи до індусів
 3. індуси дискваліфікують Україну і віддають всі свої контракти хуйлостану...

Індуси ніколи такою антикорупційною фуйнею не переймалися.
Самі беруть забарі від кацапів за лобіювання поставок кацаполітаків аж бігом )))
   
Індуси ніколи такою антикорупційною фуйнею не переймалися.
Самі беруть забарі від кацапів за лобіювання поставок кацаполітаків аж бігом )))

  німаків і італійців відшили, читай вище...

 
   
стандартна схема борцунів з корупцією в Україні:

 1. хуйловець пише заяву в НАБУ про корупцію,

  2. НАБУ відправляє листи до індусів

  3. індуси дискваліфікують Україну і віддають всі свої контракти хуйлостану...

  
  борцуни з корупцією отримують нагороди за відмінну службу ...від хуйлостану

 

+1000
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Таня - молодець, вчора подала офіційну заяву в СБУ, про те що агент та керівник НАБУ зчинили державну зраду на користь Раші..
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Видать знатно у Пашинского срака горит,если эта курица раскудахталась
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Видать знатно у Пашинского срака горит,если эта курица раскудахталась

гадаєш українців сильно цікавить думка ватана який агітує за того хто називає українських президентів Сеньор-Голодомор?
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

https://youtu.be/tMz7z88c_84

Цікаво правда чи цій справі дадуть хід.
Чи похєрять як хєрить Ситник справи на замовлення тепер вже можна здогадатись звідки
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

і цей теж?  ;o
у нас в країні хоч хто небудь залишився хто не працює на ФСБ (крім Петра звичайно)
 :laugh:
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

При всій неповазі до Ситника вірити пану Тарасу Чорновілу це себе не  поважати.

Природа на ньому після батька надзвичайно відпочила. Рафінований долпойоп.  Думаю недорого коштує.
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

При всій неповазі до Ситника вірити пану Тарасу Чорновілу це себе не  поважати.

Природа на ньому після батька надзвичайно відпочила. Рафінований долпойоп.  Думаю недорого коштує.

Мова не про Тараса Чорновола, а про Тетяну Чорновол
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Взагалі, якщо Ситник очевидно не справляється, що в такому разі перебачено законодавством?
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Взагалі, якщо Ситник очевидно не справляється, що в такому разі перебачено законодавством?

А кто у нас справляется?Может Юга?
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!
van

Черновил отрабатывает бабло пашинского  посмотрите какая стала из заморашки превратилась в царицу побыла в гниднике.
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!
van

Сытника и Холодницкого нужно судить за проданные дела а лучше где нибудь в США чтобы получили срок лет по 20 !
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Черновил отрабатывает бабло пашинского  посмотрите какая стала из заморашки превратилась в царицу побыла в гниднике.

  Пашинський це зграя юлькатих рюкзакянів...

   
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

А кто у нас справляется?Может Юга?

якшо порівнювати кількість доведених до суду справ у Луценка і Ситника між ними просто земля і небо
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Т.Чорновіл звинуватила голову НАБУ A.Ситника у роботі на ФСБ

Во дає ;o

х.з. як Ситник, а ось панаськая шістка кума куйла - 100%

Незпроста він ще 10 років тому водив ФСБшнi церковні хороводи, а потім сував палиці в колеса, коли мова заходила про НАТО. До того ж навряд чи з нього б ФСБ взяло і зняло заборону на в'їзд в куйлостан без відповідної обробки.
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Цікавою закономірністю є те що жодних притензій НацЖони до Ситника, за відвертий саботаж антикорупційної роботи свого органу, не висувають



Останнє редагування: 16 березня 2019 03:25:41 від newyo
   
Re: Глава НАБУ А.Ситник працює на...ФСБ?!

Як то кажуть, рука руку миє
   
лист борцуна з корупцією і Україна втрачає весь індійський ринок на користь хуйлостану:
 
Показати зображення...
13.03.19 13:20 Справа "Спецтехноекспорту": чи загрожує Україні втрата ринку Індії

Автор: Т.Ніколаєнко


Справа НАБУ стосовно "Спецтехноекспорту" стосується контракту, який був укладений у 2009 році і є одним з найбільших договорів в історії України на постачання військової техніки. Уряд Індії погодився витратити 400 мільйонів доларів на модернізацію 105 літаків Ан-32 , які туди були поставлені ще у 80-х.

Ще одним побічним результатом підписання цього контракту була заморозка проекту зі створення російсько-індійського військово-транспортного літака МТА (Multirole Transport Aircraft).

До кінця 2015 року Україна відремонтувала 40 літаків, решта мали модернізуватися на індійському заводі в Канпурі.

У листопаді 2014 року в рамках контракту 2009 року було підписано додаткову угоду.

"Контрактом було передбачено, що уряд Індії замовить для ремонту вже на їхньому заводі низку деталей. Ці списки потрібних деталей періодично змінювались і один з них почав формуватися ще у 2011-2012 роках. В листопаді 2014 було підписано додаткову угоду до основного контракту, і в ньому було сформовано новий список. Там було до 8 тисяч позицій, а ціна становила 48 мільйонів доларів", - каже директор "Спецтехноекспорту" Владислав Бельбас.

"В цій же додатковій угоді було вказано, що на її виконання буде підписано новий контракт. Саме цей контракт і став предметом провадження НАБУ", - пояснює він.

У Національному антикорупційному бюро вважають, що керівники "Спецтехноекспорту", виконуючи цей контракт, завдали збитків "Заводу 410 цивільної авіації" на суму в 55,5 мільйонів гривень. Тому що гроші начебто були заплачені посереднику ( компанії Global Marketing SPLTD з ОАЕ), який насправді нічого не робив.

"Основним критерієм завдання збитків є те, що завод начебто щось не отримав. Тут я хочу дещо прояснити: більшість цих деталей належать до групи, яку можуть запропонувати багато підприємств. І якби цю пропозицію виставили на тендер, то ціна була б значно нижчою. Тільки існування попереднього контракту дозволило представникам Індії не оголошувати новий тендер, а закупити деталі у нас. З дуже хорошим прибутком для заводу", - заперечує Бельбас звинувачення НАБУ.

В обвинувальній частині підозри НАБУ, яку отримав директор "Спецтехноекспорту", міститься довідка Держаудитслужби, що підтверджує виплату грошей заводу. В решті експерти заявили, що вони не уповноважені робити висновки.

Там також поки немає доказів, де осіли ті гроші, які начебто здобули злочинним шляхом керівники "Спецтехноекспорту". В судовому реєстрі останнє рішення, де фігурує Global Marketing SPLTD датоване 2 лютого 2018, і тоді НАБУ ще тільки встановлювало, хто ті невідомі спільники українських посадовців з ОАЕ.

"Увесь обсяг коштів, сплачених за дорученням заводу іноземній компанії, слідство рахує збитком, що мені здається неправильним. У заводу до нас жодних претензій за 10 років виконання контрактів", - каже Бельбас.

Найцікавіше, що завод взагалі міг і не отримувати цей контракт - він мав дістатися приватній фірмі. На початку 2015 колишній директор "Спецтехноекспорту" Павло Барбул розірвав контракти з приватними підприємствами і підписав договір з 410 заводом.

"У 2014 році "410 завод ЦА" не мав цих деталей на складі, але міг їх поставити. Так само як і приватні компанії. Але завод був в стагнації, відставання по контракту було 1-2 роки, і це дало йому додаткові оборотні кошти. Тобто попередній директор допоміг заводу, а його звинувачують у збитках", - наголошують у "Спецтехноекспорті".

Лист НАБУ та індійська боротьба з корупцією

На держпідприємстві не знають, хто був ініціатором заяви, через яку почалося розслідування НАБУ. Але начебто це було звернення іноземного громадянина, чому державне підприємство працює з одним контрагентом, а не з іншим.

Потім згадки про цю особу по ходу допитів зникли. Не можна виключати, що це звернення було спробою повернути собі контракт однією з фірм претендентів, яку замінили державним заводом.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють із грудня 2017 року.

Обшуки та вилучення документів у цій справі відбулись ще в лютому 2018. Останні слідчі дії у справі проводились в серпні 2018 року, після того жодного руху в справі не було, аж до виходу журналістського розслідування "Наших грошей".

Підставою для провадження НАБУ стало те, що в 2015 році "Спецтехноекспорт" перерахував іноземній компанії Global Marketing SPLTD 2,6 мільйона доларів на рахунок у банку Noor Islamic Bank в ОАЕ. Іноземна компанія нібито мала надати "Спецтехноекспорту" послуги, пов’язані з виконанням експортного контракту. Детективи підозрюють, що умови договору виконані не були, однак держпідприємство перерахувало кошти за кордон.

Встановлено це на основі відповідей на запити НАБУ.

Ще в квітні 2016 детектив НАБУ Дмитро Литвиненко направив голові правління Hindustan Aeronautics Limited запит, де цікавився, чи передбачає виконання контракту наявність будь-яких інших компаній, окрім українських.

Литвиненко - це той самий детектив НАБУ, який згідно з розслідуванням журналістів листувався з Андрієм Рогозою про вилучення "Оптимумспецдеталь" з відповіді бюро, що компанія внесена в провадження в переліку фіктивних фірм.

Справа Спецтехноекспорту: чи загрожує Україні втрата ринку Індії 01

Взагалі-то НАБУ не має дозволу на самостійну міжнародну діяльність і мало б передавати це звернення через ГПУ, але детектив пішов напряму. В листі він зазначив, що посадовці "Спецтехноекспорту" підозрюються у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах.


Через два місяці, 6 червня 2016, Литвиненко відправив другого листа, де вказав, що більше не потребує цієї інформації.



Потім ще одне звернення було передано офіційно через ГПУ, і на нього надана відповідь, що іноземних посередників не було.

Але іншої відповіді, схоже, і бути не могло.

Індія - один з найбільших ринків постачання зброї у світі. І там на цьому ринку дуже суворі правила. Якщо Постановою Кабміну 1228 і Господарським кодексом України дозволена діяльність контрагентів, то в Індії це заборонено.

За останні роки декілька великих європейський компаній -гравців ринку втратили контракти в Індії саме через підозри у залученні посередників.

У 2013 доступ до індійського ринку втратила німецька компанія Rheinmetall.

Індійська поліція вважала, що підрозділ концерну Rheinmetall Air Defence перевів 530 тис. дол. на рахунок фірми Ganton Ltd громадянина Індії Абхішека Верме, який пообіцяв натомість забезпечити виключення Rheinmetall Air Defence з чорних списків.

За рік до того, в 2012, Rheinmetall Air Defence (RAD), підрозділ систем ППО німецького концерну Rheinmetall AG, було внесено владою Індії в чорний список компаній, яким заборонено ведення підприємницької діяльності на території Індії через звинувачення в протизаконних методах конкуренції в ході боротьби за перемогу в тендері.

У січні 2014 Індія анулювала укладений в 2010 році на поставку 12 вертольотів компанії Agusta Westland з італійською промисловою групою Finmeccanica, також через підозри у використанні посередників.

Контракт на суму 556 мільйонів євро було скасовано після того як у лютому 2013 року глава Finmeccanica Джузеппе Орсі був заарештований в Італії за підозрою в даванні хабара індійським властям при підписанні контракту. Після цього міноборони Індії офіційно повідомило Finmeccanica про намір анулювати контракт.

У "Спецтехноекспорті" кажуть, що лист НАБУ від 2016 року справив на Індію "належне" враження. І їм довелося ходити на зустрічі з військовими аташе.

Також це відбилося і на доходах від виконання контракту. Точну суму там не називають, але йтиметься про десятки мільйонів доларів.

Якщо їх дискваліфікують на індійському ринку, то контракти прогнозовано отримає Росія, кажуть в держкомпанії.

І головне що ніхто ж до цих пір за це не поніс в НАБУ жодної відповідальності
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія