Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бригада галичан ефективніша за всю пропаганду Кремля

Что ты мелешь,клоун?Ну а в чем я неправ?Умные страны ищут способы объединяя граждан,а вы устраиваете срачи там где можно было обойтись и без них и объявляете целые категории граждан врагами,по каким то дебильным причинам типа этой сраной Екатерины.По твоему это государственная политика или антигосударственная?

Навколо чого з тобою можна об'єднатися? Навколо неповаги до української мови? Навколо віри Дєржаву, яка захистить твої узкоїзичні свободи?  :gigi:
   
Я вже писав - дрочілово на Дєржаву це перша оснака кацапа, дімєц.
   
Цитувати
„О чем может спорить человек, который не поменял паспорт? Какие взгляды на архитектуру может высказать мужчина без прописки? Что может говорить хромой об искусстве Герберта фон Караяна? Если ему сразу заявить, что он хромой, он признает себя побежденным.“
Жванецкий

Вот такой примерно уровень общения на фупе... :)
   
Я смотрю, ты пребываешь в косной дремучей уверенности, что все русские и русскоязычные граждане Украины исключительно враждебные Украине кацапы! И единственный маркер проукраинского патриота у тебя один- украинский язык общения!

насправді Сорока в реалі такий же узкоязикий, як ти
 :laugh:
так що ти можеш прєбивать в увєрєності косной і дрємучєй - ви рівноцінні проукраїнські патріоти
   
Олдбой хоче повторити подвиг цієї губошльопки. Він впертий у нього це вийде.  :laugh:
https://twitter.com/view/status/1390912159228563456?s=21

а  неї  з губами?
   
Вот такой примерно уровень общения на фупе... :)

Жванєцкій просто не знав про відвідування школи в джинсах, як безумовний фактор перемоги
   
А я дивлюся, ти свято впевнений, що жодного слова українською - це пистець яка принциповість ?  Ну прально: нєчєго рагулям потакать і марати себе їх телячою мовою  :weep:
Не утверждай и не расписывайся за меня! Я тебе этого права не давал!
Я же уверен,ьчто право любого гражданина Украины общаться на любом языке по его личному  выбору
 Но этот выбор должен быть не "так мне удобно" а осознанным!
 Украинец по происхождению осознанно должен общаться на украинском языке, а русского происхождения на русском. Последнее не освобождает его от владения украинским языком для общения с Государством.
   
Украинец по происхождению осознанно должен общаться на украинском языке, а русского происхождения на русском. Последнее не освобождает его от владения украинским языком для общения с Государством.

А з українцем в Україні?
   
Бачте, у кацапоти Ґасураство лізе з усіх дюрок.  :laugh:
   
Для чего мне на ней писать?Я что тут один на русском пишу или кто то меня не понимает?

це тобі дорожня карта

   
Все буде Україна, не сумнівайся!
І Одеса відрізнятиметься від Луцька лише географічним положенням, особливостями діалекту, та гарадскім фальклором.


Мечта ебаната

 :lol:

Совок в чистом виде
   
На мою думку без Галичини за умов фактору зазіхань імперського сусіда Україна приречена була б стати рядовою Білорусією.
   
А з українцем в Україні?
Тебе какое колбасное дело до того, как  мы привычно и без затруднений будем общаться у себя ДОМА???
 Ты забугорный! И не тебе указывать, как нам жить. как общаться и что делать! Кому памятники ставить и где, и какие сносить ,как расставание с советским прошлым!
Ты для нас, граждан Украины- НИКТО и звать тебя НИКАК! Пустое место! Ты только воняешь и провоцируешь распри и противостояние в украинском социуме!
 Ты ВРАГ Украине! Как все другие на поприще сеяния раздора и противостояния на любой основе!
   
а  неї  з губами?
Набили, за те, що матюкалася.
   
Давай оперировать фактами, а не пропагандой и эмоциями.
А факты говорят о том, что выполненный объем хлебозаготовок в 1932 году был меньше, чем до или после голода 33-го. То есть тогда "отобрали" хлеба меньше, чем до и после. Однако ни до, ни после голода не было.
Стало быть, голодали потому, что хлеба меньше выросло. А тут причины три: неурожай, мало посеяли, массовая порча зерна какой-то херней.
Мне лень повторять это всё в сотый раз. Кажется мы еще при Юще всё это пережевали.
гандоне, не голодали, а вмирали від голоду. І тільки в селах.
   
Жванєцкій просто не знав про відвідування школи в джинсах, як безумовний фактор перемоги

Знал. И именно об этом он и писал, если в не догадались.
   
З Бандерою на щиті і з СС в серці.
бендера не був в сс і не співпрацював з німцями, як батько твого шефа.
   
Знал. И именно об этом он и писал, если в не догадались.

угу прямо на ФУП і писав
   
Давай оперировать фактами, а не пропагандой и эмоциями.
А факты говорят о том, что выполненный объем хлебозаготовок в 1932 году был меньше, чем до или после голода 33-го. То есть тогда "отобрали" хлеба меньше, чем до и после. Однако ни до, ни после голода не было.
Стало быть, голодали потому, что хлеба меньше выросло. А тут причины три: неурожай, мало посеяли, массовая порча зерна какой-то херней.
Мне лень повторять это всё в сотый раз. Кажется мы еще при Юще всё это пережевали.
Велесов, невже у вас там в Сєвєродонецьку такі кепські справи, що нема кому тебе відпиздити? Чому у вас там все так запущено?
   
Тебе какое колбасное дело до того, как  мы привычно и без затруднений будем общаться у себя ДОМА???
 Ты забугорный! И не тебе указывать, как нам жить. как общаться и что делать! Кому памятники ставить и где, и какие сносить ,как расставание с советским прошлым!
Ты для нас, граждан Украины- НИКТО и звать тебя НИКАК! Пустое место! Ты только воняешь и провоцируешь распри и противостояние в украинском социуме!
 Ты ВРАГ Украине! Как все другие на поприще сеяния раздора и противостояния на любой основе!

Ех, як у кацапа пєрдачок рвануло! Бачте, воно в Украінє дома.  УССР же.
   
Ех, як у кацапа пєрдачок рвануло! Бачте, воно в Украінє дома.  УССР же.
Да,я у себя дома в Украине!
 А ты забугоное пустое место для нас! Мутишь противостояние и распри во вред Украине!
 Я у себя дома-я  патриот Украины, а ты во французских ебенях  воняешь в Украину! Всё тебе не так!
   
"Ох ты ж плять, какая годнота!" :weep:  X(
Скільки ж упоротих бомбить  :rotate:
   
Мечта ебаната

 :lol:

Совок в чистом виде

хайнекен
ви наче б то адекватний персонаж, я так вважаю у всякому разі
i не з циганського табору як dimec

Скажіть в чому проблема на вашу думку ?


Це та неукраїнська Одеса яка вам до душі ?




Ви ж розумієте що є така як на відео і є українська Одеса
Інших одес не існує і не буде
Поясніть вашу точку зору
   
Да,я у себя дома в Украине!
 А ты забугоное пустое место для нас! Мутишь противостояние и распри во вред Украине!
 Я у себя дома-я  патриот Украины, а ты во французских ебенях  воняешь в Украину! Всё тебе не так!

Бачте, кацап, може на окраінском тіко щоби побазаріть з українською Дєржавою, бо кацапи Дєржаву поважають яка вона б не була, це святе.

Але щоби українською поспілкуватися з українцем в Україні - то пєрдак рве одразу до вух.  :laugh:
   
Нізя жє сєбя так уніжать!
   
Ви ж розумієте що є така як на відео і є українська Одеса
Інших одес не існує і не буде
І десь між цими двома Одесами бігає Дімець.  :weep:
   
хайнекен
ви наче б то адекватний персонаж, я так вважаю у всякому разі
i не з циганського табору як dimec

Скажіть в чому проблема на вашу думку ?


Це та неукраїнська Одеса яка вам до душі ?
https://www.youtube.com/watch?v=7aMHC-vswi0&t=328s
Ви ж розумієте що є така як на відео і є українська Одеса
Інших одес не існує і не буде
Поясніть вашу точку зору

карінна адіссітка  :laugh:

   
Ніколи незабуду як якесь бидло в Одесі, наїзжало на мого десятирічного сина. "Ти почему на руском не раговаріваєш, дєбілом растьош."  Бидляче місто.
   
топік - чиста маніпуляція
олдбой тебе ватаном вважають ніякі не галичани, а прості українці

але ж ти хочеш підмінити поняття, надати поняттю українці нового значення

в твоєму мірку галичани говорять українською, і нав'язують українцям українську мову і когось там тією мовою розколюють
але ж це шизофренія в чистому вигляді :weep:

не можна розколоти українців українською мовою
ті хто проти української мови - то просто не українці, це ж очевидно
   
але ж ти хочеш підмінити поняття, надати поняттю українці нового значення
Та вже мабуть не хоче - визнав, що галичани ефективніші за нього, кацапського пропагандона.  :laugh:
Yes!  :eyes:
   
І найвеселіше - ті "галичани" до галичини будуть мати відношення менше, ніж ніякого. Дійсно, як і в Києві (котрий уйопки величають "куєвим" саме через це).
Статусу вєлєсових "жив" збігає термін, от і казиться наволоч.
Так, дісно найвеселіше
Завжди з задоволенням читаю ці географічно, етнографічно і культурно дибільні опуси про галичан на полонині, западенців і гуцулів  B-)
   
карінна адіссітка  :laugh:

Показати зображення...

я був багато раз в Одесі,
говорю тільки українською,
в кафе,ресторанах молоді офіціанти, як правило,
переходили на українську
Один раз екскуршоводші сказав, переведіть, я не розумію(хоч розумів)
Ваша керівник сказала, що на любій мові !
Моя люба - українська !
Можна на англійській або на іспанській(це вже дружина сказала)
Перейшла на чисту українську зразу.
   
Не утверждай и не расписывайся за меня! Я тебе этого права не давал!
Я же уверен,ьчто право любого гражданина Украины общаться на любом языке по его личному  выбору
 Но этот выбор должен быть не "так мне удобно" а осознанным!
 Украинец по происхождению осознанно должен общаться на украинском языке, а русского происхождения на русском. Последнее не освобождает его от владения украинским языком для общения с Государством.

Ти так нічого і не зрозумів за 7 років війни  :facepalm1:
І це не дивно: виборець зєлупи - це діагноз.
   
хайнекен
ви наче б то адекватний персонаж, я так вважаю у всякому разі
i не з циганського табору як dimec

Скажіть в чому проблема на вашу думку ?


Це та неукраїнська Одеса яка вам до душі ?
https://www.youtube.com/watch?v=7aMHC-vswi0&t=328s
Ви ж розумієте що є така як на відео і є українська Одеса
Інших одес не існує і не буде
Поясніть вашу точку зору

Это был ответ и он очевиден

Человек, который хочет чтоб в огромной разной стране города отличались только географией - кретин
   
Украина - это пороховая бочка, набитая ненавидящими друг друга людьми.
   
Й, як й завжди,  той хто голосніше за всіх кіпіш мутить, якшо копнути,то виявиться шо з понаєхавших.
+100500
   
Мечта ебаната

 :lol:

Совок в чистом виде
А чим ти ще хотів відрізнятись, кармілєц сраний?
Як там, буряти враховують особливий конструктив донбасячої дупи чи обходяться по простому?
А, ти ж скіпнув звідти, не смакує бурятскій мір і донбасская самобитность...
   
Это был ответ и он очевиден

Человек, который хочет чтоб в огромной разной стране города отличались только географией - кретин
Людина, яка здужала прочитати лише слово "географія" з усього посту - таки дійсно кретин.
Просто йди в сраку, хайнекен.
Вітаю, в цій темі ти разом з вєлєсовими та іншим йому подібним лайном. А був таки наче притомний чувак ще з пісочниці.
   
йопт...
не зрозумів аналогії

лугандон жучка, яка підняла голос на господаря і як результат опинилась на смітнику, брудна і обдерта. чудовий приклад для інших, як не треба робити...

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія