Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Українська держава має розігнати нахер провокаторів під прапорами СС, шоб забули й дорогу до Києва.

Так а самому слабо вийти і сказати це в очі учасникам Маршу?  :laugh:
   
Господи, що за брєд воно продуктує. Ніколи українці дівізії "Галичина" не були карателями доведено ще в 1987 році.

ну як же ж не були карателями - коли їх відразу після їх найбоєздатнішого без військових рішень обсеру під бродами кинули придушувати словацьке антигітлерівське повстання - що і є каральна операція))
от те що вони ніколи не були воїнами - то це факт. бути воїнами це мати військові рішення . а у них військових рішень не було - як і у їх нащадків нинішніх найбоєздатніших мамчурів - в чому вони честьмаючи і зізнаються)))
українські націоналісти під час другої світової військових дій проти регулярів не вели - один раз спробували - під бродами - і потім вели лиш каральні акції виконуючи для німців брудну роботу - і етнічні чистки . з цього й почалось - у льовів в дні проголошення укрдержави в перші години вступу німців у львів українські націоналісти почали масові етнічні чистки-погроми - єврейського анселення льовав. це історичний факт.я к і те що жодних військових операцій - окрім бродівського обсеру - українські націоналісти не вели
бо військових рішень генетично не мають . слава україні побратими. героям слава
   
я щиро не розумію, чому наш народ аж так умліває від цього уривка
адже від нього з таким же успіхом може умлівати і грузин з Бакуріані, і істинний руууууссссскій з Сибіру
Що тут по суті доводиться?
Що для серця і душі будь-якої людини миліше її рідна земля, повітря тієї землі, її трава і все таке інше.
І не більше.
Ну, тільки й того, що нема шовіністичного закиду про те, що земля і повітря коцабщини ОБ"ЄКТИВНО краще за все інше.
Гляжу в озьора сініє..Заву тєбя расією, єдінствєнной заву

мені вцьому епізоді подобається коли титаренко каже "будь ласка"

таки мова в українців прекрасна - шкода що гавну дісталась)
   
я прошу пардону вельмишавного панства . я знаю що гавно це не по українськи - по нашому потрібно казати гімно.  зобовязуюсь надалі слідкувати за цим )
   
я прошу пардону вельмишавного панства . я знаю що гавно це не по українськи - по нашому потрібно казати гімно.  зобовязуюсь надалі слідкувати за цим )
Никак нет.

"Гівно" є в словнику Грінченка і Академічному. "Гімно" – це варіянт [говорять на Поділлі, Галичині].(С)
   
Никак нет.

"Гівно" є в словнику Грінченка і Академічному. "Гімно" – це варіянт [говорять на Поділлі, Галичині].(С)

все дякую. от бачите . я теж росту над собою.  :)
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Никак нет.

"Гівно" є в словнику Грінченка і Академічному. "Гімно" – це варіянт [говорять на Поділлі, Галичині].(С)


а "гамно"?
   
а "гамно"?
Гамно это суржик.  :laugh:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

украинские националисты отстали от жизни как минимум на 30 лет
Розкажіть, як можна відстати від  своєї історії?
   
Розкажіть, як можна відстати від  своєї історії?
Вы не отстали от своей истории. вы в ней остались, в прошлом, отстав от запросов и проблем  Украины на 30 лет... вы остались в СССР!
 Мыслите своими идеалами времён СССР, с менталитетом,как в СССР.
У вас  разновидность советского победобесия прошлыми победами. пусть и мнимыми или отсутствующими в действительности.
 Вам безразличны нынешние украинские проблемы, убогий уровень жизни украинцев, экономика, международное мнение об Украине, вам не нужно в ЕС и НАТО.
 Вам наплевать на все жизненные проблемы и запросы украинцев, лишь бы все говорили на украинском языке. Ачтобы украинцы не только говорили на украинчском языке.а и жили достойно,на евроуровне качества и потребления по жизни..вам не нужно!
 Вы стали анахронизмом из прошлого! Вы перестали быть полезным фактором на пути Украины к своему хорошему и успешному  будущему!
 А ЖАЛЬ! Вы не использовали свой шанс быть полезными для украинцев и Украины в её экономическом, политическом,социальном и культурном развитии!
   
Вы не отстали от своей истории. вы в ней остались, в прошлом, отстав от запросов и проблем  Украины на 30 лет... вы остались в СССР!
 Мыслите своими идеалами времён СССР, с менталитетом,как в СССР.
У вас  разновидность советского победобесия прошлыми победами. пусть и мнимыми или отсутствующими в действительности.
 Вам безразличны нынешние украинские проблемы, убогий уровень жизни украинцев, экономика, международное мнение об Украине, вам не нужно в ЕС и НАТО.
 Вам наплевать на все жизненные проблемы и запросы украинцев, лишь бы все говорили на украинском языке. Ачтобы украинцы не только говорили на украинчском языке.а и жили достойно,на евроуровне качества и потребления по жизни..вам не нужно!
 Вы стали анахронизмом из прошлого! Вы перестали быть полезным фактором на пути Украины к своему хорошему и успешному  будущему!
 А ЖАЛЬ! Вы не использовали свой шанс быть полезными для украинцев и Украины в её экономическом, политическом,социальном и культурном развитии!

Більше знаків оклику,Жорік
Візьми для прикладу Польщу та країни Прибалтики
Там спочатку була саме мова,а вже потім з'явився рівень життя

   
Розкажіть, як можна відстати від  своєї історії?

а отак))) поки європа розвивалась - українці деградували попихачами на задвірках колоній )) за словами івана франка - у сусідів були гноєм))
українці в розвитку відстали від першого світу років так на вісімсот. так і нидіють своїми звичаєвим правом і загальноприйнятними суспільними нормами в ранньому середньовіччі . десь так середина 12 століття ))

Іван ФРАНКО

ПРОЛОГ ДО ПОЕМИ "МОЙСЕЙ"

Народе мій, замучений, розбитий,
Мов паралітик той на роздорожжу,
Людським презирством, ніби струпом, вкритий!

Твоїм будущим душу я тривожу,
Від сорому, який нащадків пізних
Палитиме, заснути я не можу.

Невже тобі на таблицях залізних
Записано в сусідів бути гноєм,
Тяглом у поїздах їх бистроїзних?

Невже повік уділом буде твоїм
Укрита злість, облудлива покірність
Усякому, хто зрадою й розбоєм

Тебе скував і заприсяг на вірність?
Невже тобі лиш те судилось діло,
Що б виявило твоїх сил безмірність?

Невже задарма стільки серць горіло
До тебе найсвятішою любов'ю,
Тобі офіруючи душу й тіло?

Задарма край твій весь политий кров'ю
Твоїх борців? Йому вже не пишаться
У красоті, свободі і здоров'ю?

Задарма в слові твойому іскряться
І сила й м'якість, дотеп і потуга
І все, чим може вгору дух підняться?

Задарма в пісні твоїй ллється туга,
І сміх дзвінкий, і жалощі кохання,
Надій і втіхи світляная смуга?

О ні! Не самі сльози і зітхання
Тобі судились! Вірю в силу духа
І в день воскресний твойого повстання…

О, якби хвилю вдать, що слова слуха,
І слово вдать, що в хвилю ту блаженну
Вздоровлює й огнем живущим буха!

О, якби пісню вдать палку, вітхненну,
Що міліони порива з собою,
Окрилює, веде на путь спасенну!

Якби!.. Та нам, знесиленим журбою,
Роздертим сумнівами, битим стидом, —
Не нам тебе провадити до бою!
   

Візьми для прикладу Польщу та країни Прибалтики
Там спочатку була саме мова,а вже потім з'явився рівень життя
Уровень жизни повышает развитие экономики и экономических отношений  гражданин- государство, ,а не на каком языке общаются люди!
   
Уровень жизни повышает развитие экономики и экономических отношений  гражданин- государство, ,а не на каком языке общаются люди!

Я тобі навів факти. В цих країнах спочатку була саме мова,а вже потім прийшла економіка, бо громадяни цих країн думали,що саме вони зробили для держави, а не держава зробила для них
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

вы остались в СССР!
Це круто.  :laugh:
А це ще крутіше:
быть полезными для украинцев   :lol: Самі собі полєзними бути?
І сміх, і сльози.
 :facepalm:

Останнє редагування: 3 травня 2021 21:49:39 від ЛАРТА
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Візьми для прикладу Польщу та країни Прибалтики
Там спочатку була саме мова,а вже потім з'явився рівень життя
Там і кацапні не було і юльків. Ніхто не розказував як жити. 
   
Там і кацапні не було і юльків. Ніхто не розказував як жити. 

І ніхто не розказував " а що держава зробила для мене,що я маю її любити та поважати"
Бо для таких як Жорік Україна-це не Батьківщина,а місце проживання
   
"мова а потым рівень життя" це черговий прояв українського культу карго

так само українці думали що якщо одягнуть нову форму як у американців чи німців - то відразу стануть вояками)))





 :laugh:

а виявилось що як були обісранцями без військових рішень і з повною матнею найбоєздатності -

так і є. і ні форма ні збільшене фінансування на то ефекту не дає)))

бо. генетично. гівно
а не люди
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

"мова а потым рівень життя" це черговий прояв українського культу карго

так само українці думали що якщо одягнуть нову форму як у американців чи німців - то відразу стануть вояками)))
Показати зображення...
Показати зображення...
:laugh:

а виявилось що як були обісранцями без військових рішень і з повною матнею найбоєздатності -

так і є. і ні форма ні збільшене фінансування на то ефекту не дає)))

бо. генетично. гівно
а не люди
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

"В Украине нема фашизму"
 :laugh:

Есть, тут рассказано все. Попытка №5

   
Більше знаків оклику,Жорік
Візьми для прикладу Польщу та країни Прибалтики
Там спочатку була саме мова,а вже потім з'явився рівень життя
Я конечно знаю, что не следует бросать бисер перед свиньями, но ведь мои тексты читают и не свиньи!
   
Я конечно знаю, что не следует бросать бисер перед свиньями, но ведь мои тексты читают и не свиньи!

Жорік,твоя неспроможність відповідати по суті-це краще будь-яких слів
І раджу бодай інколи дивитись в дзеркало  :)
   
Я некоторое время поразмышлял. на тему почему ортодоксальные украинские национал националисты так настойчиво и требовательно настаивают на " сначала все говорят на украинском языке и ТОЛЬКО ПОСЛЕ ЭТОГО, они начнут жить заможно".
 Почему они, абсолютно не желают ,чтобы были совмещены два процесса- возвращение украинского языка для повседневного общения всем украинцам с одновременным повышением их уровня жизни?
 И пришел к выводу. что украинским националистам абсолютно не нужно и даже вредно. чтобы украинцы в Украине жили обеспеченной жизнью ,имели возможность поехать на отдых и экскурсии  в другие страны.
 На людей с высоким жизненным уровнем не действует националистическая пропаганда и им не промоешь мозги, как малообеспеченным украинцам. что в их бедах. проблемах и нищете "виноваты исключительно кацапы- оккупанты"!
 Малообеспеченных  дешевле и проще  купить для участия в "акциях" против тех "кто виноват в их злыднях"...

Останнє редагування: 4 травня 2021 07:47:05 від Георгиу
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Я некоторое время поразмышлял. на тему почему ортодоксальные украинские национал националисты так настойчиво и требовательно настаивают на " сначала все говорят на украинском языке и ТОЛЬКО ПОСЛЕ ЭТОГО, они начнут жить заможно".
 Почему они, абсолютно не желают ,чтобы были совмещены два процесса- возвращение украинского языка для повседневного общения всем украинцам с одновременным повышением их уровня жизни?
И пришел к выводу. что украинским националистам абсолютно не нужно и даже вредно. чтобы украинцы в Украине жили обеспеченной жизнью ,имели возможность поехать на отдых и экскурсии  в другие страны.
 На людей с высоким жизненным уровнем не действует националистическая пропаганда и им не промоешь мозги, как малообеспеченным украинцам. что в их бедах. проблемах и нищете "виноваты исключительно кацапы- оккупанты"!
 Малообеспеченных  дешевле и проще  купить для участия в "акциях" против тех "кто виноват в их злыднях"...
тебе чому в школі вчили, га?! є базис і є надбудова! :punish:
   
тебе чому в школі вчили, га?! є базис і є надбудова! :punish:

Интересный ты коктейль!
 Национал- националист- марксист! :D
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Интересный ты коктейль!
 Национал- националист- марксист! :D
ніколи ним не був. ти мабуть про художника та семінариста?  :gigi:
   
ніколи ним не був.

Ты позиционировал себя как украинского националиста.
И теперь привёл постулат марксизма- ленинизма- сталинизма про базис и надстройку!
  Или ты только маскируешься под украинского националиста для возбуждения противостояния в украинском социуме. а сам самый правоверный коммунист по взглядам- бригадёныш лахтинец?
 Прокололся на марксизме!!! :D
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Ты позиционировал себя как украинского националиста.
И теперь привёл постулат марксизма- ленинизма- сталинизма про базис и надстройку!
  Или ты только маскируешься под украинского националиста для возбуждения противостояния в украинском социуме. а сам самый правоверный коммунист по взглядам- бригадёныш лахтинец?
 Прокололся на марксизме!!! :D
гадаєш, українські націоналісти не читали творів маркса, енгельса, лєніна?  :weep:
розчарую тебе-це необхідно в ідеологічній боротьбі.
так от, ти, який прожив при союзі доволі тривалий час, чомусь не виконуєш заповітів вождів! тебе когнітивний дисонанс не плющить?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Я конечно знаю, что не следует бросать бисер перед свиньями, но ведь мои тексты читают и не свиньи!
Кому цікаво читати пропагандонські кацапські сентенції? Давно усіх від них нудить. Цікаві дискусії, справді логічні висновки.
Так що бісеру у вас нема, хоч вмри. Лише антиукраїнська маячня.

Останнє редагування: 4 травня 2021 09:52:43 від ЛАРТА
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Интересный ты коктейль!
 Национал- националист- марксист! :D

Эхе-хе, деда... Ваще-та, тебе магистр спасательный круг бросил с этими "базис-надстройка", но, видимо, в голову попал и ты начал пузыри пускать.  :acute:
А надо было определиться шо в этой системе координат есть язык, а шо - уровень жизни и от этого плясать.  :smile3:
   
гадаєш, українські націоналісти не читали творів маркса, енгельса, лєніна?  :weep:
розчарую тебе-це необхідно в ідеологічній боротьбі.
так от, ти, який прожив при союзі доволі тривалий час, чомусь не виконуєш заповітів вождів! тебе когнітивний дисонанс не плющить?
Меня нет!
 А тебе не плющит,что ты.правоверный украинский националист, для подтверждения своих слов пользуешь идеологическим аппаратов твоих смертельных врагов- коммунистов из СССР????
 Вот объясни мне ПОЧЕМУ  по догмам украинского  национализма нельзя совместить одновременно два процесса- возвращение украинского языка обрусевшим украинцам с повышением их уровня жизни?
 Только пожалуйста без догм максизма- ленинизма- сталинизма!
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Я некоторое время поразмышлял. на тему почему ортодоксальные украинские национал националисты так настойчиво и требовательно настаивают на " сначала все говорят на украинском языке и ТОЛЬКО ПОСЛЕ ЭТОГО, они начнут жить заможно".
Ви не могли "поразмишлять", бо не розумієте поняття - любов до своєї Вітчизни, до свого народу. Ви відірвані.
Ви можете любити лише добробут чи комфортність для себе і таких як ви. Тому вам не збагнути ні національних прагнень, ні національних інтересів.
У питанні мови ви такі вузьколобі, що пояснювати вам нема бажання. Все одно включиться радіоточка.
А укроаїнці добре розуміють, що мова - це лише перший крок, але конче необхідний. Без того першого кроку нема другого.
   
Эхе-хе, деда... Ваще-та, тебе магистр спасательный круг бросил с этими "базис-надстройка", но, видимо, в голову попал и ты начал пузыри пускать.  :acute:
А надо было определиться шо в этой системе координат есть язык, а шо - уровень жизни и от этого плясать.  :smile3:
Нет возражений! определи, разложи по полочкам. Докажи,что нельзя совместить возвращение украинского языка обрусевшим украинцам одновременно с повышением их жизненного уровня.
 Только без догм марксизма- ленинизма- сталинизма!
   
Нет возражений! определи, разложи по полочкам. Докажи,что нельзя совместить возвращение украинского языка обрусевшим украинцам одновременно с повышением их жизненного уровня.
 Только без догм марксизма- ленинизма- сталинизма!

доказом є останніх 30 років, наявна економічна ситуація із одночасним тезисом "неначасі", ось і спостерігаємо результат, бачу ти маєш бажання продовжувати таким чином настипних 30 років
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Докажи,что нельзя совместить возвращение украинского языка обрусевшим украинцам одновременно с повышением их жизненного уровня.
1. А хто вам сказав, що це робити паралельно не можна?
2. Чому людство придумало таке поняття, як ідеологія? Та тому, що є люди, котрих можна запалити ідеєю і вони працюватимуть, боротимуться за ідею, а не тільки за ситий шлунок. Бо ситий шлунок може бути і під хуйло, і під ще кимось, головне стати на коліна.
А ідея будувати свою державу - набагато цінніша. Але у цій своїй державі не можуть розказувати як жити люди, що пропагують світ окупанта.
По сусідству з ворогом, що зазіхає на твою землю, добробут не збудуєш, аж ніяк.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Нет возражений! определи, разложи по полочкам. Докажи,что нельзя совместить возвращение украинского языка обрусевшим украинцам одновременно с повышением их жизненного уровня.
 Только без догм марксизма- ленинизма- сталинизма!

Ну, нахрена мне шо-та раскладывать-доказывать? Это не моя война (с)  :acute:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Меня нет!
 А тебе не плющит,что ты.правоверный украинский националист, для подтверждения своих слов пользуешь идеологическим аппаратов твоих смертельных врагов- коммунистов из СССР????
 Вот объясни мне ПОЧЕМУ  по догмам украинского  национализма нельзя совместить одновременно два процесса- возвращение украинского языка обрусевшим украинцам с повышением их уровня жизни?
 Только пожалуйста без догм максизма- ленинизма- сталинизма!
ти одесит?  :lol: я запитую тебе, чому ти не шануєш своїх учителів?!
А ти мені що? :weep:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Меня нет!
 А тебе не плющит,что ты.правоверный украинский националист, для подтверждения своих слов пользуешь идеологическим аппаратов твоих смертельных врагов- коммунистов из СССР????
 Вот объясни мне ПОЧЕМУ  по догмам украинского  национализма нельзя совместить одновременно два процесса- возвращение украинского языка обрусевшим украинцам с повышением их уровня жизни?
 Только пожалуйста без догм максизма- ленинизма- сталинизма!
теоретично- можна. практично- ні.
тому шо получиться як завжди- "дайош пятілєтку за чєтирє года двумя рабочімі в трі смєни за одну зарплату", хоч і хотіли, як краще.
   

А укроаїнці добре розуміють, що мова - це лише перший крок, але конче необхідний. Без того першого кроку нема другого.
  Возьму за исходную точку.
 Ладно, по твоему утверждению ,обрусевшим украинцам сначала надо сделать первый шаг-общаться только на украинском язые. Для того  .чтобы затем они сделали следующий шаг-  начать повышать  свой уровень жизни, получили стимулы "плодиться и размножаться детьми" Увеличивая количество украинцев..
 Однако!!!
 Примерно ПОЛОВИНА украинцев  УЖЕ сделали этот первый шаг и их становится всё больше и больше, что есть несомненно хорошо!
 ПОЧЕМУ украинским националистам безразличны ( ненужно?) проблемы у украинцев. сделавших первый шаг, проблемы "второго шага"- повышения своего уровня жизни???
 ПОЧЕМУ вам не нужно.чтобы  украинцы, общающиеся на украинском языке жили материально и культурно всё лучше и больше?
 Понятно,что недостойные для вас всякие там говорящие на русском языке жили плохо, они же "кацапа- оккупанты"!
 В этом я вас понять могу!
 Но почему правильным украинцам по националистическим постулатам не положено хорошо жить,на современном уровне,мне не понятно!
 не понятно.почему вы им не помогатете жить всё лучше и лучше?
 Почему им приходится не ублажать своих жен  результативно, а искать работу по европам, а не вести успешный бизнес в Украине? В том числе и с  практической помощью националистов в борьбе с хищными чиновниками?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Эхе-хе, деда... Ваще-та, тебе магистр спасательный круг бросил с этими "базис-надстройка", но, видимо, в голову попал и ты начал пузыри пускать.  :acute:
А надо было определиться шо в этой системе координат есть язык, а шо - уровень жизни и от этого плясать.  :smile3:
:gigi:  (tu) саме так воно і мало б спрацювати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія