Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сучасна німецька забудова. Житловий масив на місці колишньоі фабрики.

Витяжка дорого?
Квітники на підвіконні, та золоті поштові скриньки не дорого, а шахта димаря дорого?

Оце і мене дивує, що такого особливого і дорогого на етапі планування закласти в проект  шахти для димарів?       але в тих всіх новобудовах, навіть які на 4 чи 5 поверхів ніде нема шахт для димарів...  навіть в тих, які йдуть на продаж...  бо більшість з того, що на відео, таки винаймається...      в таких комплексах, як правило, є окремо один чи пару  будинків трохи кращої якості для продажу ( наприклад, з ролетами,  вікнами в ванній кімнаті чи окремої  кімнати для кухні, тощо)   і решта для винайму, але шахт для димарів (майже) ніде нема  :(

От нехай номерний Сергій поцікавитися... 

Останнє редагування: 29 квітня 2021 11:06:52 від ценительница алей
   
От нехай номерний Сергій поцікавитися...
Нехай- нехай. Об'єктивності заради.
   
Не знаю що і сказати.

Знайшов лише один плюс - ті вулики мають мало поверхів. А не 20-30.

Решта... Із власного бажання нізащо не поселився б там. Бетонно-цегляні джунглі. З характерною німецькою прямокутною архітектурою на яку наклався індустріальний бекграунд того мурашника.

А ще невідомо що там в землі після індустрії 19-20 віку, які гадості. В нас в промислових районах житло будувати взагалі заборонено.

От не моє все оце таке...

Во-первых, твое личное желание никого не волнует. Учись анализировать без анекдотических примеров и натягивания одеяла на свою голову.
Во-вторых, малоэтажность и правильно организованная общая зона это ключевое преимущество это застройки перед украинско-кацапско-китайским уродством. Нмецы когда-то тоже такое же уебанство как и у нас строили,но быстор поняли что это не дело.
   
Шикарний райончик виявилося))
я б сказала так - вменяемый :)

 
Больше чем уверен, что бараки построены на том же расстоянии друг от друга как в Аушвице по немецкому стандарту
Тоталитарный СССР хороший междомовой размер установил
После ядерного взрыва разрушенные дома должны оставлять проезд для техники - для разбора завалов.
Хрущевки так и строились

Новоделы в 25 этажей на месте киевских промзон впритык стоят. И если в голом поле строят - тоже впритык.
и все в плитку=бетон-асфальт закатано. И кругом машины, машины, машины запаркованы

И таких комплексов по Киеву и окрестностям больше тысячи
Их "гетто" называют и спорят, через сколько лет они в трущобы превратятся
   
Во-первых, твое личное желание никого не волнует. Учись анализировать без анекдотических примеров и натягивания одеяла на свою голову.
Во-вторых, малоэтажность и правильно организованная общая зона это ключевое преимущество это застройки перед украинско-кацапско-китайским уродством. Нмецы когда-то тоже такое же уебанство как и у нас строили,но быстор поняли что это не дело.


Десь таки Маковій має рацію...   не знаю,як там в Лондоні, але в Німеччині  в тих квартирах живуть в основному добре ситуйовані холостяки після інститутів, студенти з небідних сімей,  хто по-одному, хтось парочками..      сімей з дітьми там насправді і не  сильно багато...    та й молоді спеціалісти чи  студенти там не з найбідніших..   я подивилися на прізвища на поштових скриньках в такому комплексі в Мюнхені:  там в основному китайські, корейські і кацапські прізвища,  бо жити в таких новобудовах в великих містах Німеччини - це задоволення навіть не завжди  для середнього класу..  :(

Останнє редагування: 29 квітня 2021 11:58:32 від ценительница алей
   
украинско-кацапско-китайским уродством
я в ютубе наткнулась на видео как в Москве хрущевки реновируют
Застройщики решили вопрос просто
Построили пару домов по 36 этажей и сгрузили туда народ из всех окрестных хрущевок

Представьте 36 этажей жителей с бесплатным жильем
И все эти жители с особенностями - малоимущие, пьющие, инвалиды и т.д.
   
Витяжка дорого?
Квітники на підвіконні, та золоті поштові скриньки не дорого, а шахта димаря дорого?

Вентиляційна якщо точно.

Немає потреби.
0.5 кв в плані це мінус 3к євро на кожному поверсі девелоперу.
Борщів холодців німці не варять.
А вихлоп піци тягне і витяжка з фільтром без вентшахти.
Бадзімер тут з вікном.
Там теж вент без потреби.

Але кухня в вітальні то уєпанство.
Навіть коли не готуєш.
Не купляв для життя принципово.
8/10 варіантів бракувалися(

Там ще скрізь у всіх тільки  душ.
Ванна як додаток в житлі понад пввляма євро  за квартиру.
Пентхауз може мати і дві
Але стандарт останні 15 років то душ.

Укри ще не відвикли сраку вимочуаати хоча вже ниють про газ.
Звести два моменти поки лінуються може макітри бракне))

Останнє редагування: 29 квітня 2021 12:18:36 від Lemberg.AT
   
Десь таки Маковій має рацію...   не знаю,як там в Лондоні, але в Німеччині  в тих квартирах живуть в основному добре ситуйовані холостяки після інститутів, студенти з небідних сімей,  хто по-одному, хтось парочками..      сімей з дітьми там насправді і не  сильно багато...    та й молоді спеціалісти чи  студенти там не з найбідніших..   я подивилися на прізвища на поштових скриньках в такому комплексі в Мюнхені:  там в основному китайські, корейські і кацапські прізвища,  бо жити в таких новобудовах в великих містах Німеччини - це задоволення навіть не завжди  для середнього класу..  :(
Нойбау в мюнхені 30-50% від алтбау дорожче. Як і скрізь в германців.
За логікою зубожильци живуть в дешевшому житлі.
Довоєнних або 50-60х

Новобудови з 2000го навпаки дорожчі.

Ти або терміни спутала або щось своє маєш на увазі.

Після 2000р клас ефективності нижче В вдічі дорожчі альтбау


Останнє редагування: 29 квітня 2021 12:25:58 від Lemberg.AT
   

Вентиляційна якщо точно.

Немає потреби.
0.5 кв в плані це мінус 3к євро на кожному поверсі девелоперу.
Борщів холодців німці не варять.
А вихлоп піци тягне і витяжка з фільтром без вентшахти.
Бадзімер тут з вікном.
Там теж вент без потреби.

Але кухня в вітальні то уєпанство.
Навіть коли не готуєш.
Не купляв для життя принципово.
8/10 варіантів бракувалися(

Там ще скрізь у всіх тільки  душ.
Ванна як додаток в житлі понад пввляма євро  за квартиру.
Пентхауз може мати і дві
Але стандарт останні 15 років то душ.

Укри ще не відвикли сраку вимочуаати хоча вже ниють про газ.
Звести два моменти поки лінуються може макітри бракне))

Може і потреби нема..     а навіщо напружууватися з тими шахтами і додаткові метри для шахт використовувати, якщо ті квартири і без шахт на ура розбирають...    :facepalm1:
Правильно, куховарити там ніхто особливо не збирається...
   
Вентиляційна якщо точно.

Немає потреби.

0.5 кв в плані це мінус 3к євро на кожному поверсі девелоперу.
Борщів холодців німці не варять.
А вихлоп піци тягне і витяжка з фільтром без вентшахти.
Бадзімер тут з вікном.
Там теж вент без потреби.

Але кухня в вітальні то уєпанство.
Навіть коли не готуєш.
Не купляв для життя принципово.
8/10 варіантів бракувалися(

Там ще скрізь у всіх тільки  душ.
Ванна як додаток в житлі понад пввляма євро  за квартиру.
Пентхауз може мати і дві
Але стандарт останні 15 років то душ.

Укри ще не відвикли сраку вимочуаати хоча вже ниють про газ.
Звести два моменти поки лінуються може макітри бракне))
так, вентиляційна.
нема потреби?  :facepalm: пластикові вікна, металеві двері з ущільнювачем- маємо герметичний контейнер. за таких умов експлуатація газового обладнання неможлива.
   
Я в Києві спеціально зробив кухню об‘єднану з вітальнею, а з кухні ще одну спальню. Навіщо мені кухня 16 метрів?
Open plan - вийшло 30 метрів.  Витяжка нормально все витягує. Оследці не смажимо.
   
Я в Києві спеціально зробив кухню об‘єднану з вітальнею, а з кухні ще одну спальню. Навіщо мені кухня 16 метрів?
Open plan - вийшло 30 метрів.  Витяжка нормально все витягує. Оследці не смажимо.

Цікаво, а яку витяжку ви поставили: витяжку з фільтром без вентшахти, бо ж у вітальні точно ніяких шахт не передбачено...  ?
Раніше в СРСР також ніяких витяжок під'єднаних до вентшахт не було, але всі кухні були окремо і з вікнами...     бо інакше кухня у вітальні - це квартира не для сім'ї з постійним проживанням там...  :nea:

Останнє редагування: 29 квітня 2021 12:31:19 від ценительница алей
   
так, вентиляційна.
нема потреби?  :facepalm: пластикові вікна, металеві двері з ущільнювачем- маємо герметичний контейнер. за таких умов експлуатація газового обладнання неможлива.
Газ в Відні на опалення вже офіційно два роки не ставиться. Неофіційно блок з 16
Все нове житло на ЦО
Або помпа теплова якщо індивідуальний будинок
Система ветиляціі в новому житлі то окрема тема.
Якщо немає рама вікна забезпечує
Кондюки теж не ставлять.
   
Вентиляційна якщо точно.

Немає потреби.
0.5 кв в плані це мінус 3к євро на кожному поверсі девелоперу.
Борщів холодців німці не варять.
А вихлоп піци тягне і витяжка з фільтром без вентшахти.
Бадзімер тут з вікном.
Там теж вент без потреби.

Але кухня в вітальні то уєпанство.
Навіть коли не готуєш.
Не купляв для життя принципово.
8/10 варіантів бракувалися(

Там ще скрізь у всіх тільки  душ.
Ванна як додаток в житлі понад пввляма євро  за квартиру.
Пентхауз може мати і дві
Але стандарт останні 15 років то душ.

Укри ще не відвикли сраку вимочуаати хоча вже ниють про газ.
Звести два моменти поки лінуються може макітри бракне))
Вентиляційна- дещо інше, вона загального користування, ваші примусові викиди з витяжки потрапляють в єдиний стовбур.
В димарі окремий хід для кожної квартири.
І разтошовані вони в стіні несучій, так що ніякі квадрати не займають.
І да без ванни ми ніяк
   
Газ в Відні на опалення вже офіційно два роки не ставиться. Неофіційно блок з 16
Все нове житло на ЦО
Або помпа теплова якщо індивідуальний будинок
Система ветиляціі в новому житлі то окрема тема.
Якщо немає рама вікна забезпечує
Кондюки теж не ставлять.

Так,  в Німеччині у всих цих комплексах батарей нема,  скрізь   саме теплі поли...       плити також електричні..    у ванній кімнаті витяжна система є
   
Кондюки теж не ставлять.
не первый раз читаю, что в Австрии кондеи не популярны
а почему?
   
Цікаво, а яку витяжку ви поставили: витяжку з фільтром без вентшахти, бо ж у вітальні точно ніяких шахт не передбачено...  ?
Раніше в СРСР також ніяких витяжок під'єднаних до вентшахт не було, але всі кухні були окремо і з вікнами...     бо інакше кухня у вітальні - це квартира не для сім'ї з постійним проживанням там...  :nea:
Оследці не смажимо
А як заведеш в родині сайгонця))

Я не сприймаю кухню в вітальні.
Той стандарт нервує.
Модньо але накуй.
Щось прибиральниця тре там чи борщ варить і то на всю вітальню.
Заглядає в екран.
Нах.



   
А як заведеш в родині сайгонця))

Я не сприймаю кухню в вітальні.
Той стандарт нервує.

Модньо але накуй.
Щось прибиральниця тре там чи борщ варить і то на всю вітальню.
Заглядає в екран.
Нах.

Аналогічно...   для постійного комфортного  проживання з сім'єю то не підходящий варіант...
   
ванній кімнаті витяжна система є
Є але без потреби.

Для ванни тут
Вікно стандарт.
Плитка до 50% стіни
Плюс тепла підлога і сушарка.
Вікно не запітніє навіть душ ванна одночасно.

Вентшахти не гарантія
в Украіні забивають уєпани на першому ремонті.
   
Є але без потреби.

Для ванни тут
Вікно стандарт.
Плитка до 50% стіни
Плюс тепла підлога і сушарка.
Вікно не запітніє навіть душ ванна одночасно.

Вентшахти не гарантія
в Украіні забивають уєпани на першому ремонті.

Ну в Німеччині у всих цих комплексах, де все вижимається по максимуму, щоб більше жилих ячейок втиснути,   вікон у ванних кімнатах( унітази також там) нема, тільки примусова  витяжка, як в готелях зазвичай. ..   
Ну це як правило квартири для винаймання на пару років,  сім'ями там мало хто з притомних і селиться

Останнє редагування: 29 квітня 2021 12:53:35 від ценительница алей
   
Газ в Відні на опалення вже офіційно два роки не ставиться. Неофіційно блок з 16
Все нове житло на ЦО
Або помпа теплова якщо індивідуальний будинок
Система ветиляціі в новому житлі то окрема тема.
Якщо немає рама вікна забезпечує
Кондюки теж не ставлять.
кухонна газова плита також є газовим обладнанням...
   
В димарі окремий хід для кожної квартири.
І разтошовані вони в стіні несучій, так що ніякі квадрати не займають.

ТС кинув квартал зі новим житлом.
Які димарі?
То не Украіна де газифіковано 90-95%житла..
Австрія має газ 30%
Долина Рейну певно ще менше.

Там тепла підлога з ЦО.
На струмі чи помпа на комплекс.
Єдиний розумний  варіант на іх вологість.

Там білизна після 1600 обертів мінімум  3 дні "сохне"

Запах там не головна проблема))
Сільодки там пожарять до першого візиту хаузмайстра після скарги сусіда.

Не порівнюйте з Уа

То якраз варіант кинути фразу
2міра2шапіро

   
кухонна газова плита також є газовим обладнанням...
Немає газ плит а в нових тим паче.
Житло з 70- 80х по опаленню ЦО міста або  з комплесу
Панель індукційна щоб варити якщо маєш бажання.

   
Про газ ще варто знати.
Заміна котла після 18років є обовязкова.
4.0-6.0к євро
Щорічна сервісна плата 180-220є
Перевірка тяги щороку обовязкова 100-120є.

Це трабли власника.
Навіть якщо орендар на безтерміновій оренді до смерті сидить.

Нафіга такі трати?
Хай  орендар сам платить за струм чи газ в загальні платежі комплексу чи в ЦО місто.
...
Викинув недавнои на газ десятку кіло
Ремонт підлог заміна котла і батарей
Тепер вже пишуть що природній газ тільки до 2035.р

Потім біо-газ
Скільки коштувати буде хз.

А у вас в квартірє газ??
А у вас
Йопт)))

   
А як заведеш в родині сайгонця))

Я не сприймаю кухню в вітальні.
Той стандарт нервує.
Модньо але накуй.
Щось прибиральниця тре там чи борщ варить і то на всю вітальню.
Заглядає в екран.
Нах.

Плита індукційна, витяжка під'єднана до вентшахти. З кімнати взагалі не видно. Кухонна зона відгороджена барною стійкою.
   
Плита індукційна, витяжка під'єднана до вентшахти. З кімнати взагалі не видно. Кухонна зона відгороджена барною стійкою.

Якщо витяжка під'єднана до вентшахти, то піде, якщо різносолів не виготовувати  ;)
Це ви сім'єю зупиняєтесь в цій квартирі, коли прилітаєте в   Київ,  а решту часу здаєте чи стоїть вільна?
І як вам вдалося у вітальні під'єднатися до вентшахти, якщо по ідеї її там " отродясь"  не було?
Вентиляційні шахти ж зазвичай  тільки в кухні і в туалеті/ ванній присутні ...   звідки ж вона взялася там у вас у вітальні?


Останнє редагування: 29 квітня 2021 16:12:56 від ценительница алей
   
Якщо витяжка під'єднана до вентшахти, то піде, якщо різносолів не виготовувати  ;)
Це ви сім'єю зупиняєтесь в цій квартирі, коли прилітаєте в   Київ,  а решту часу здаєте чи стоїть вільна?
І як вам вдалося у вітальні під'єднатися до вентшахти, якщо по ідеї її там " отродясь"  не було?
Вентиляційні шахти ж зазвичай  тільки в кухні і в туалеті/ ванній присутні ...   звідки ж вона взялася там у вас у вітальні?

Там ванна поруч. І я зніс стіну між вітальнею та коридором, де було достатньо місця для розміщення кухні.
   
Там ванна поруч. І я зніс стіну між вітальнею та коридором, де було достатньо місця для розміщення кухні.

Тоді зрозуміло  :)
   
.


Останнє редагування: 29 квітня 2021 16:37:11 від Vovk
   
Там ванна поруч. І я зніс стіну між вітальнею та коридором, де було достатньо місця для розміщення кухні.

Ось я вам вже завтра покажу основу від якоі я буду відштовхуватися в Ремонті Квартири(с) ))
Тобто——покажу Квартиру(с) і плани Ремонту по ній))
Там це все якразь буде))——
І кухня перероблена, і витяжка , і ванна з душем))
   
Ось я вам вже завтра покажу основу від якоі я буду відштовхуватися в Ремонті Квартири(с) ))
Тобто——покажу Квартиру(с) і плани Ремонту по ній))
Там це все якразь буде))——
І кухня перероблена, і витяжка , і ванна з душем))

Про яку квартиру мова, там де квартиранти ще живуть?
   
Про яку квартиру мова, там де квартиранти ще живуть?
Пензлі ім в руки і хай маслають.
   
Пензлі ім в руки і хай маслають.

Ото ж  ;)
   
А що там придумувати - в Північній Америці давно все придумали і ЗДІЙСНИЛИ. Великі міста, а стиль життя як на природі.

Мене вже у вулик не затягнути.
тут з тобою згідний
нормально жити можна тільки у власній хаті
в ідеалі щоб найближчий сусід був на відстані 2-3 кілометри
   
Про яку квартиру мова, там де квартиранти ще живуть?

Та вже не живуть))
З пензлями малюють до завтра і завтра ключі отримаю))
   
Нікого не маю наміру образити, але дивлячись на ці новобудови розумієш наскільки стандарти якості життя та житла вищі в США, і розумієш чому понаіхавших в США по роботі німців назад додому не випереш, бо це реально виглядає як субсидоване житло для малозабезпечених.
   
Нікого не маю наміру образити, але дивлячись на ці новобудови розумієш наскільки стандарти якості життя та житла вищі в США, і розумієш чому понаіхавших в США по роботі німців назад додому не випереш, бо це реально виглядає як субсидоване житло для малозабезпечених.

Ну це і не "елітний" ніякий райончик.
Самий звичайний.
Не здивуюсь якщо там і "малозабезпеченим" виділяли житло.
Є в Кьольні і "елітна" забудова.

пс. А на рахунок стандартів будівництва——
Я таки не знаю як там з цим в Америці, але в Німеччині в проинципі це все досить на високому рівні.
   
на рахунок стандартів будівництва——
Я таки не знаю як там з цим в Америці, але в Німеччині в проинципі це все досить на високому рівні.

Я не сумніваюсь що стандарти будівництва в Німеччині на високому рівні, але якщо формат будівництва коміблок, то він коміблоком і залишиться навіть після того як його вимостять італійським мрамуром.
   
Та вже не живуть))
З пензлями малюють до завтра і завтра ключі отримаю))

О,  ну нарешті..   класно  (tu)
Роби румтур-відео зі своєї квартири ..    і краще українською мовою  ;)     в тебе , до речі,  хочеш ти чи ні,  так би  мовити україномовна щелепа  :D     от  коли ти говориш українською мовою, то якось більш природньо міміка обличчя виглядає,  в цілому  більш приємні  риси обличчя в русі при українській мові ... ))         і чому ти так зациклюєшся на кацапсткій мові? Якщо контент відео цікавий, то його і українською кацапи будуть дивитися..    те, що   їх  дійсно цікавить, те вони добрe розуміють і українською ...  так що не переживай так вже про підпищиків, з'являться...   але я підпишусь тільки тоді, коли відео будуть українською, інакше ні    ;)
   
О,  ну нарешті..   класно  (tu)
Роби румтур-відео зі своєї квартири ..    і краще українською мовою  ;)     в тебе , до речі,  хочеш ти чи ні,  так би  мовити україномовна щелепа  :D     от  коли ти говориш українською мовою, то якось більш природньо міміка обличчя виглядає,  в цілому  більш приємні  риси обличчя в русі при українській мові ... ))         і чому ти так зациклюєшся на кацапсткій мові? Якщо контент відео цікавий, то його і українською кацапи будуть дивитися..    те, що   їх  дійсно цікавить, те вони добрe розуміють і українською ...  так що не переживай так вже про підпищиків, з'являться...   але я підпишусь тільки тоді, коли відео будуть українською, інакше ні    ;)

Намагаюсь поєднати і "гарних" і "розумних"))
Ну не можу я розірватися(((

пс. Звичайно буде румтур.
Але не варто чекати чогось особливого))——
Я налаштувався вже на мінімум——від якого я буду відштовхуватися Ремонтом))
Мінімум——це просто голі стіни.
А вже Ремонт——як вийде))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія