Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Женя Осин R.I.P. :(

Re: Женя Осин R.I.P. :(

Запомните.... ЦИРРОЗ    это следствие .... но не алкоголя.....нормал ьного... Я не вирусолог...
Цирроз это следствие СПИДА.... Вы даже не понимаете  чем он отличается отВИЧа?

А сурогат + немиті руки дадуть цироз?
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Про шо тема - про гепатит, квартиры или осина?
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Слушна думка, думаю років 20-30 і ціна піде вгору. Або ні.

Айтішник профі, технічний директор міжнародної організації науковців що має 18 тисяч членів, що здає 2 квартири не може відкласти 20к за рік? Павлуша, щось не те.

Не можу, бо зп 30 тис. гривень зараз на руки після виплати всіх податків ФОПа, я аналітиком 3 2007 року працюю. Підробки та розвиток власних проектів - річ непостійна, тому не закладуюсь на них. Грудень- січень буде точно гарний прибуток, далі - невідомо.
Плюс і в наступному році хочу мінімум разів 5 відпочити за кордоном. Це теж витрати.
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

масштаби і небезпеку гепатиту С не знали не тільки в СССР
коли зрозуміли, взялись за пошук терапії і швидко добились успіхів, на сьогодні це виліковна патологія
А як справи з гіпатитом Б?
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Про шо тема - про гепатит, квартиры или осина?

про гепатіт квартири осіна
приміщення хворіло
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Однако в 1988 году Жанна окончательно покинула коллектив, чтобы начать сольную карьеру. «Браво» устроило прослушивание новых вокалистов, в числе которых были Роберт Ленц и Евгений Осин, который приходил на каждую репетицию, умоляя взять его кем угодно, — хоть барабанщиком, хоть гитаристом. В 1989 году он был взят в группу, коллектив записал с ним альбом Скажем мы друг другу «Браво!», который распространялся только на магнитиздатовских бобинах и кассетах. Несмотря на это, песни «Мне грустно и легко» и «Добрый вечер, Москва!» стали всенародно известными.

Вот это и имелось ввиду.

Понял, спасибо.
Когда-то я увлекался всей этой фигней. Мне казалось важным знать где, как и кем записывались те или иные альбомы, кто с кем спал/дружил/бухал и что имел в виду автор каких-то непонятных и не совсем в рифму строк.

Позже я понял что в 99% случаев это все коньюктурная псевдо заумность или псевдо примитивизм достаточно ограниченных людей, которые просто не могут писать стихи и их же исполнять под "музыку".

Поэтому факт возможного присутствия покойного на какой-то репетиции группы Браво по важности сравним с чихом машиниста электрички в р-не условного Конотопа, т.е. о нем стОит забыть еще до того как осели все вирусы.

Как-то так ;)
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Бактеріальний гепатит А??))

Та то дохтурь хуй ню сморозил... :-)o
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Не можу, бо зп 30 тис. гривень
Так це ти дуже фіговий айтішник. Рівень джуна. А казав що знаєш 18 мов!
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

ватне збіговисько..гілка про смерть Діани Петриненко  порожня-укроси і скацаплені хахли   тут оплакують свого  чергового москаля
не навчилися ще асимільоване москалями  бидло імітувати інтерес до української культури..все що можуть це кричати що вони укрАинцЬІ
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(
rst

Не можу, бо зп 30 тис. гривень зараз на руки після виплати всіх податків ФОПа, я аналітиком 3 2007 року працюю. Підробки та розвиток власних проектів - річ непостійна, тому не закладуюсь на них. Грудень- січень буде точно гарний прибуток, далі - невідомо.
Плюс і в наступному році хочу мінімум разів 5 відпочити за кордоном. Це теж витрати.

Re: Пенсионеры уже не за Бойко, пенсионеры за Порошенко.
pavelv
   15 листопада 2018 11:12:15
IP/Host: ---.hvoyki18-sw2.kv.wnet.ua
vittrym, 15 листопада 2018 11:08:03

    Розгорнути попередні цитати...
    Хто ми ? Ви мабуть про себе з вашими 7 зданими квартирами та прибутком 100 кілогрн ?


2 тільки здаю, в одній живу, більше просто не можу здати, бо ще придбати треба. Прибуток загальний за жовтень 70 тис., це з квартирами.  Вистачає на безкоштовне життя та заощадження біля 2 тис. у. о. кожен місяць, навіть в 2011-2013, хоча заробляв більше, стільки відкладати не вдавалось.
Мені подобається Гройсман... дуже.

Где-то Павлик пистит.
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

укроси і скацаплені хахли   тут оплакують свого  чергового москаля
+100500!



Где-то Павлик пистит.
+100500!
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Я ото діко іхвіняюсь, та "портрет работы Пабло..." то хіба його пісня? Я її на бобіні слухав ще в кінці 70-х. Та й про дівку з "автоматом" щось муляє )
Мєлкій ворішка.
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Вам  сан просвестут работу проведу     Чтобы получить цирроз.... надо очень много и долго пить  одеклклон  Шипр...... и то может не получиться...... Ответ врача - СПИД, ВИЧ.... так бывает

Дивно таке чути від медичного працівника.
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Так це ти дуже фіговий айтішник. Рівень джуна. А казав що знаєш 18 мов!

Це ти дуже хвалькуватий.
Життя приземлить, не переймайся.
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Це ти дуже хвалькуватий.
Життя приземлить, не переймайся.

І дуже часто осмислення цього факту приходить тоді, коли вже пізно щось змінити. Тут така ж сама історія. Б-г накаже за усі знущання.
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Це ти дуже хвалькуватий.
Життя приземлить, не переймайся.
Чим я хвалюсь? Двома квартирами під здачу?  Двома вищими освітами? 7 поколіннями? Знанням 18 мов?
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

І дуже часто осмислення цього факту приходить тоді, коли вже пізно щось змінити. Тут така ж сама історія. Б-г накаже за усі знущання.
Б-г? Це якась фішка МП?
   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Б-г? Це якась фішка МП?
Борис Гребенщиков прийде та анально покарає!

   
Re: Женя Осин R.I.P. :(

Я ото діко іхвіняюсь, та "портрет работы Пабло..." то хіба його пісня? Я її на бобіні слухав ще в кінці 70-х. Та й про дівку з "автоматом" щось муляє )
Мєлкій ворішка.

Я так понимаю, что Осин на авторство и не претендовал.

"Портрет работы Пабло Пикассо" - это польская песня Tych lat nie odda nikt, к которой прикрутили русские слова, и пели ее до Осина разные люди, в частности, "Веселые ребята" ( у них она называлась "Сон"). 

"Девушка в автомате" - это в оригинале музыка Фельцмана и слова Вознесенского.
Сначала она звучала так:



Потом ее под названием "Первый лед" спели "Веселые ребята" (1976 год):



А вот версия Осина (мне кажется, тут он больше вдохновлялся "Венерой" Shocking Blue, чем Фельцманом):.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія