Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до фанатів клоуна

Re: Питання до фанатів клоуна

Макакофилов и бабуинофилов очень колбасит от проукраинского президента. Как же, сцуко, спелось все антиукраинское непотребство в своей лютой ненависти к Пороху! Страну, скотобаза, готовы уничтожить, только чтобы Порох не был на табуретке. Не будет вам прощения, паскуды, не будет (td)
   
Re: Питання до фанатів клоуна

проукраинского
:facepalm:
він тільки в одному про, пробабковий
   
Re: Питання до фанатів клоуна

:facepalm:
він тільки в одному про, пробабковий

що заробив, то його.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

що заробив, то його.
ти теж пробабковий, чим ти хотів мене здивувати
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Якби всі синяки були за Пєтю він би чисто арифметично взяв 48 відсостків. Так що не обманюйте себе. Синяки голосували за Зеленського як і ви.
з...лупу,  фупівські   синякі ВСІ    за  петю 
   
Re: Питання до фанатів клоуна

:lol:  :lol:  :lol: За то тут топив знатно.
Брехня- твое второе имя! Можно хоть одну цитатку, де я топил за Зе???А, у свыней -лишь бы какнуть (td)
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Макакофилов и бабуинофилов очень колбасит от проукраинского президента. Как же, сцуко, спелось все антиукраинское непотребство в своей лютой ненависти к Пороху! Страну, скотобаза, готовы уничтожить, только чтобы Порох не был на табуретке. Не будет вам прощения, паскуды, не будет (td)
падучая у синюшного дегенерата :gigi:
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Брехня- твое второе имя! Можно хоть одну цитатку, де я топил за Зе???А, у свыней -лишь бы какнуть (td)
у них якщо не лижеш свину - значить топиш за Зеленського
   
Re: Питання до фанатів клоуна

ці питання заслуговували би на грунтовну відповідь, якби їх ініціював НЕ прихильник лютого україножера і цинічного злодія-брехуна

а то виглядає так, якби зачуханий смердючий бомжара вчепився до жельтмена з претензією що у того неправильно зав"язана краватка

Проблема в тому, що тобі немає чого відповісти, бо реальність така: ти і тобі подібні бовдури проголосували за тупориле нікчемне чмо. При тому ви опинились в одному човні з антиукраїнською частиною електорату.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Проблема в тому, що тобі немає чого відповісти, бо реальність така: ти і тобі подібні бовдури проголосували за тупориле нікчемне чмо. При тому ви опинились в одному човні з антиукраїнською частиною електорату.
А не тре було мухлювать.
 Бо довели народ до того, що у парі "Дідько Лисий - ПОП" однозначно переміг би дідько.

 
   
Re: Питання до фанатів клоуна

то була би ганьба для юльків, якби до їхнього табору приєднався такий несамовитий кацапофіл і янучаролюб
а коли до табору дд-юльків приєднувалась несамовита чорнорота наклепниця Тетяна_дп,
для них то була ганьба чи звичне явище, цілком сприйнятне для їхнього рівня моральності?
Вони її засуджували чи взялися підтримувати в усіх її підлих вчинках і мерзотній поведінці?
   
Re: Питання до фанатів клоуна

У мене мета - знайти точки дотику виключно з тими, хто живе разом зі мною у спільній країні
то ти вже в Німеччині проживаєш біля доньки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія