Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Автоцивілка - повна хєрня і профанація, яка породжує безкарність і безвідповідальність.

Діло було в минулу п'ятницю, стою я на перехресті, чекаю зеленого сигналу світлофора, і тут бац відчуваю удар ззаду.
Виходжу з машини, і що я бачу, в жопу мені в'їхав, вгадайте з трьох раз хто?
Бінго, бляхарь на литовських номерах, на старезному кориті нісан альмера.
Питаю що це, млять, було. Потупивши очі почало воно щось мимрити, що воно кудись там вирулювало, та не вирулило.
Хоча я підозрюю що це уєбень просто переплутав гальма.
Ну добре викликав патрульну поліцію, приїхали, нормальні, чемні, все пояснили, допомогли навіть скласти європротокол.
Я трішки офуїв, що вони навіть не склали адмін протокол на винуватця за порушення правил і створення аварійної ситуації.
По поведінці бляхаря я зрозумів шо він вже не перший раз потрапляє в подібну пригоду, бо дволі обізнаний в деталях.
Вопщем визнав він свою вину, склали європротокол.
І сьогодні я поїхав з тим протоколом оформлювати відшкодування збитків.
По-перше виявилося, що я повинен звертатися в страхову компанію, де оформляв поліс цей поц.
Добре, що в моєму місті є філіали ціє страхової, а що буде якщо такий поц оформить автоцивілку в рогах і копитах, що і офісу не знайдеш?  ;o
Ну добре таки знайшов, знову мене парили заявами де треба було практично повторити те що в європротоколі.
Потім виявляється що автоцивілка у того поца була з франшизою дві тисячі гривень, і мені в страховій кажуть що виплатять за мінусом цих двох тисяч, а франшизу я повинен з бляхара сам вибивати.
Нє, ну не ахуєть. ні встать.  ;o
Шкоду вони будуть вираховувати по якійсь програмі, тобто буде калькуляція сферичного коня у вакуумі, яка чи навряд покриє реальні збитки
Вопщем, по факту виходить, уїбав мене бляхарь на шроті, який зараз лежить не париться, пузо чухає, можна і далі створювати аварійні ситуації, не паритися ні відповідальністю ні гаманцем, навіть адмістративною, ніякою, аж поки когось не уб'є.
А я, як постраждалий,  в милі, повинен витрачати свій час, нерви, гроші, щось доводити, щоб просто відшкодувати заподіяну мені шкоду.
Чим така хєрня, краще б було по старому. Взяв би цього підра за горло, то він мені все в той же день відшкодував, а в слідуючий раз їздив би акуратно.
Ото щось подібне буде і з медстраховкою. В нашій країні всі подібні ініціативи перетворюються в хєрню і профанацію.  (td) 
   
Потім виявляється що автоцивілка у того поца була з франшизою дві тисячі гривень, і мені в страховій кажуть що виплатять за мінусом цих двох тисяч, а франшизу я повинен з бляхара сам вибивати.
Це в принципі звичайна практика, чого гвалт мутиш?
Якби то був не бляхар, страхова вийопувалася точно так само
   
Ото щось подібне буде і з медстраховкою. В нашій країні всі подібні ініціативи перетворюються в хєрню і профанацію.
Тільки вчора була тема, де Лемберт розпинався за автоцивілку в якості прикладу медстрахування
   
Це в принципі звичайна практика, чого гвалт мутиш?
Якби то був не бляхар, страхова вийопувалася точно так само
Мені не зрозуміло якого дідька я повинен ту франшизу вимагати з винуватця?  ;o
Його страхова повинна мені виплати збитки без франшизи, я йому нехай виставляє регрес на суму франшизи.
   
Мені не зрозуміло якого дідька я повинен ту франшизу вимагати з винуватця?
А ти й не будеш вимагати. Тобі  вже буде  фартово, якщо повернуть решту суми навіть без франшизи. 
А то франшизу вони замутили, щоб їх не зайопували дрібними  випадками на невеликі суми відшкодувань.
   
А ти й не будеш вимагати. Тобі  вже буде  фартово, якщо повернуть решту суми навіть без франшизи. 
А то франшизу вони замутили, щоб їх не зайопували дрібними  випадками на невеликі суми відшкодувань.
Ось і питається, нафуя взагалі та автоцивілка потрібна, так можна франшизу і на 10 і 50 тис. замутити.
   
Ось і питається, нафуя взагалі та автоцивілка потрібна, так можна франшизу і на 10 і 50 тис. замутити.
А можна і з нульовою. Вибір за покупцем.
   
А можна і з нульовою. Вибір за покупцем.
Яка взаглі може бути франшиза по автоцивілці, що за маячня.
Як я з цього поца тепер буду вибивати франшизу.
Він взагалі відразу після ДТП, мій номер в блекліст заніс.
   
А можна і з нульовою. Вибір за покупцем.
Франшиза має сенс, якщо страхові виплати отримує той, хто оформлює поліс.
Вопщем я в шоці, повний ідіотізм і дибілізм.

Останнє редагування: 4 березня 2019 19:35:37 від Аналітик
   
Це в принципі звичайна практика, чого гвалт мутиш?
Якби то був не бляхар, страхова вийопувалася точно так само
що то означає поліс з франчизою 2000? :S
   
А можна і з нульовою. Вибір за покупцем.
Канєшно за покупцем, якщо він є отримувач страхових виплат.
Вопщем якщо, страхова буде мені впарювати відшкодування за вирахуванням франшизи, подам на них в суд.
   
що то означає поліс з франчизою 2000? :S
до 2к покриває власник страховки.
   
до 2к покриває власник страховки.
шо то має спільного з франчизою?
франчиза то я ,пан гонта,створив популярний продукт і маю на нього виключні права
ти приходиш до мене і просиш покористуватись моїм товарним знаком за долю малу
то так примітивно
   
а ващє тепер розумію чому до європи не пускають з українською ос а вимагають ще зелену карту
   
Я трішки офуїв, що вони навіть не склали адмін протокол на винуватця за порушення правил і створення аварійної ситуації.

все правильно
при складанні європротоколу учасники ДТП звільняються від адмін відповідальності

не зрозуміло тільки якщо вже визвали поліцію то навіщо складати європротокол? хай поліція по стандарту оформляє
   
а ващє тепер розумію чому до європи не пускають з українською ос а вимагають ще зелену карту
та я тепер також зрозумів, що це просто доїня автовласників на 500-1000 гривеень на рік.
до того ж щей спонукає до безвідповідальності .
   
все правильно
при складанні європротоколу учасники ДТП звільняються від адмін відповідальності

не зрозуміло тільки якщо вже визвали поліцію то навіщо складати європротокол? хай поліція по стандарту оформляє
ну типу там тоді все через суд проходить, чекати кілька місяців, багато тягомотини,ну і типу цей поц себе визнав винним, нема сенсу.
   
та я тепер також зрозумів, що це просто доїня автовласників на 500-1000 гривеень на рік.
до того ж щей спонукає до безвідповідальності .
ну в нас ос є обовязкове
але покриває шкоди 5млн еуро шкоди на здоровї і житті і 1млн еуро майнових шкод
   
Якщо самому з поца вибивати,  то нах то треба?
   
Якщо самому з поца вибивати,  то нах то треба?
Так отож, всі платять за автоцивілку а потім ідеш і сам вибиваєш бабло. Справді чудова схема.
Те само буде і з медстраховкою, будуть платити за страховку, і продовжувати лікуватися за свої. тільки гемору добавиться.
Отак скажуть, у вас франшиза по медстраховці 10 000 грн, такшо діставай грошики лікувати свій прищ.
   
мораль- бляхарство на шроті - зло! Мало,що шрот, так ще й їздити не вміє.
   
Я трішки офуїв, що вони навіть не склали адмін протокол на винуватця за порушення правил і створення аварійної ситуації.

надо было не соглашаться
европротокол же только при обоюдном согласии оформляется
   
Так отож, всі платять за автоцивілку а потім ідеш і сам вибиваєш бабло. Справді чудова схема.
Те само буде і з медстраховкою, будуть платити за страховку, і продовжувати лікуватися за свої. тільки гемору добавиться.
Отак скажуть, у вас франшиза по медстраховці 10 000 грн, такшо діставай грошики лікувати свій прищ.

Таксі штатах в багатьох мед страховках
Спочатку платиш свої умовно 5 к баксів
І тіки потім включається покриття страховою

В нас же є мед страховки - теж франшиза залежно від рівня клініки
В борисі буде умовно 59%
В простіших клініках - без франшиза
   
надо было не соглашаться
европротокол же только при обоюдном согласии оформляется
Мені здається адмінпротокол повинен складатися по любому, по факту порушення правил дорожнього руху і створення аварійної ситуації.
Раніше у цього поца на два місяці збрали би права до суду, так він як зайчик скакав би.
   
Мені здається адмінпротокол повинен складатися по любому, по факту порушення правил дорожнього руху і створення аварійної ситуації.
Раніше у цього поца на два місяці збрали би права до суду, так він як зайчик скакав би.

Ти сам можеш вибрати - європрлтокол чи повна схема
   
Ти сам можеш вибрати - європрлтокол чи повна схема
І яка різниця, тільки то все проходило б через суд, який сказав ну ось є страховка звертайся за виплатами до неї, а там франшиза 2000 гривень і сферичний кінь у вакуумі.
А по старій схемі, я поїхав би до офіціалів, відрехтував би все, в суд приніс всі чеки і вимагав компенсувати всі збитки.
Плюс це падло заплатило би штраф за порушення правил і посиділо деякий час без прав.
   
І яка різниця, тільки то все проходило б через суд, який сказав ну ось є страховка звертайся за виплатами до неї, а там франшиза 2000 гривень і сферичний кінь у вакуумі.
А по старій схемі, я поїхав би до офіціалів, відрехтував би все, в суд приніс всі чеки і вимагав компенсувати всі збитки.

У старої схеми ' недолік у вигляді часу на.суди і високої втрогіднвсть нічого не отримати взагалі

Тобі взагалі пощастило що в кадра винного є страховка
   
в суд приніс всі чеки і вимагав компенсувати всі збитки.

и оказалось бы, что у голодранца ничего нет, а по 25% из его белой зарплаты на выплату ушло бы несколько лет
   
и оказалось бы, что у голодранца ничего нет, а по 25% из его белой зарплаты на выплату ушло бы несколько лет

щонайменше АВТО у нього є
   
В дружину в'їхав чоловік на школі
Порахували з итків 18 тис
По каско - 20 тис
Є франшиза каско 5%
Є франшиза автоцивілки 2000

Каско оплатило ремонт і сказали так само іти забирати гроші 2000 в мужика того
Добре що був порядним і заплатив без проблем
   
щонайменше АВТО у нього є

Яке авто?
   
То виходить франшизою по автоцивілці карають не винуватця, а постраждалого.
Чудово, нічого не скажеш.  (td)
   
Правильно би було коли тобі виплачує твоя страхова а потім розбирається зі страховою винуватця ДТП. Перестали б страхуватись у всяких шарагах.
   
радуйся шо права не отобрали.
за створення аварийной ситуации.
потому шо в первую очередь.
предупреждать столкновение надо маневром, а уже затем, торможением.
   
Правильно би було коли тобі виплачує твоя страхова а потім розбирається зі страховою винуватця ДТП. Перестали б страхуватись у всяких шарагах.
Так я чомусь так і думав, що саме так і працює. Причому копи сказали позвонити в свою страхову і сповістити про ДТП також.
Ну позвонив, битий час розповідав деталі, вони прийняли заявку, сказали звернутися у відділення.
Прийшов туди, а вони мені кажуть, так ми ні при чому, звертайся в страхову винуватця.
Ну піздєц. А якщо його страхова буде якась шарага, що і кінців не знайдеш.
Вопщем дуристіка повна. (td)
   
радуйся шо права не отобрали.
за створення аварийной ситуации.
потому шо в первую очередь.
предупреждать столкновение надо маневром, а уже затем, торможением.
ти шо читати не вмієш, я стояв на перехресті на червоне світло, чекав дозвільного сигналу світлофора, а мені в'їхав взад бляхар.
Причому приїхала поліція і навіть не виписала йому штрафу, не те що права відібрати.
Такшо можна бити зараз, і не хвилюватися за наслідки.
   
Берите каско и не морочьте себе голову
   
В прошлом году у меня была и каско и гражданка. Автогражданка за 1000 грн без всяких франшиз. Даже не знал что такое может быть
В этом году мне за 1500 дали с франшизой и сказали что других вариантов не существует
   
Берите каско и не морочьте себе голову
Хєрня те каско, замість страхових внесків за каско, кладеш ті гроші собі у тумбочку, це буде в рази дешевше і надійніше сраного каско.
   
свезло тебе. Со страховкой бляха.

Моему товарищу 3 месяца назад абизян на бляхе въехал в бочину под углом 90... На скорости 80-90... У абизяна не было страховки... Абизян говорит - денег нет, квартиры нет забирай машЫну - гольф 96 года... Без морды...

У товарища Ниссан джук 16 года...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія