Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сотні тисяч працівників уже виведено "з тіні" - Гройсман :super:

   

Після того, як у вересні Кабінет міністрів взяв під контроль вирішення питання тіньової зайнятості, процес пішов і права сотень тисяч працівників уже захищені.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Facebook.



“Потрібні були радикальні рішення. Тоді дали роботодавцям місяць, щоб влаштувати своїх працівників відповідно до вимог закону. Інакше – повний набір перевірок з подальшими висновками і заходами. До уряду прислухалися. Процес пішов. Права сотень тисяч працівників уже захищені”, – зазначив Гройсман.

Він нагадав, що питанню тіньової зайнятості КМУ присвятив одну з нарад у вересні. Тоді проблема набула серйозних масштабів і несла реальну соціальну загрозу.

За даними Державної фіскальної служби України, у вересні роботодавці повідомили про прийняття на роботу 482,7 тис. найманих працівників. А за п’ять днів жовтня – 169,5 тис. осіб.

Найбільшу кількість повідомлень подано від бізнесу, який працює в роздрібній торгівлі. За п’ять днів вересня офіційно найнято 3,5 тис. осіб, вже з початку жовтня зросла кількість майже в 4 рази – до 12,4 тис. У сфері громадського харчування: на початку вересня було зареєстровано 1,6 тис. співробітників, у жовтні – 8,1 тис. осіб. У будівництві – 1,7 тис. проти 4,3 тис. працівників.
   
Це чудово... Але ще кілька мільонів шахраїв залишаються в тіні.
   
Конечно выведены, они просто из страны уепали  :laugh:
   
Кубів розповів, як змінилася тіньова економіка з 2014 року
   

Капітальні інвестиції за I півріччя 2018 року зросли на 26,6% проти показників аналогічного періоду 2017 року.

Про це під час Години запитань до уряду сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.



“Капітальні інвестиції за І півріччя 2018 року зросли на 26,6% проти 2017 року. Майже половина була інвестована в нове обладнання, машини та інвентар”, – сказав Кубів.

За його словами, підприємці також все більше виходять з тіні.

“За розрахунками Мінекономрозвитку, рівень тіньової економіки в I півріччі 2018 нижче порівняно з відповідним періодом 2017 року на 3 процентні пункти та складає 32% від обсягу офіційного ВВП. З 2014 тіньова економіка знизилася на 11 процентних пунктів”, – зазначив Кубів.
   
Це чудово... Але ще кілька мільонів шахраїв залишаються в тіні.

несплата оброку злочинцям не є шахрайством
   
несплата оброку злочинцям не є шахрайством

Тобі в Африку!!  Жартую... Навіть там таких не беруть.
   
сотні тисяч  :lol:

1 лям в РІК виїзджає  :facepalm:
   
Тобі в Африку!!  Жартую... Навіть там таких не беруть.

африка тут
навіть клімат стає схожий потроху
   
африка тут
навіть клімат стає схожий потроху

Це в твоїй голові.
   
несплата оброку злочинцям не є шахрайством
Ну, якщо кожен шахрай самостійно визначатиме, хто тут злочинець - діла не буде точно.
Так і бачу, як манюпас полегшено зітхає - всьо, держава тепер незлочинна, можна платити податки, я ж стільки часу мріяв їх платити... І притьмом перераховувати все, що закрисив за все життя.
   
сотні тисяч  :lol:

1 лям в РІК виїзджає  :facepalm:
Та їм пох.., це так відписки, їм аби набратися до виборів, бо там хто зна, що може статися...
   
Конечно выведены, они просто из страны уепали  :laugh:

И добавить нечего ))
   
Ну, якщо кожен шахрай самостійно визначатиме, хто тут злочинець - діла не буде точно.
Так і бачу, як манюпас полегшено зітхає - всьо, держава тепер незлочинна, можна платити податки, я ж стільки часу мріяв їх платити... І притьмом перераховувати все, що закрисив за все життя.

переважна більшість українців вважає владу злочинною
   
переважна більшість українців вважає владу злочинною

В Азії ще й досі є подібні племена. В Африці вже мало.
   
переважна більшість українців вважає владу злочинною
Це особливість менталітету. Українці мають надлишок інфантильності, тому у власних пройобах винують владу, будь-яку, бо влада апріорі має їм все дати і організувати, забуваючи про неподільність себе і отої "влади".
Крім того, не думаю, що у вас є якісні статистичні дані, щоб заявляти про переважну більшість.
   
 :lol:
   
Це особливість менталітету. Українці мають надлишок інфантильності, тому у власних пройобах винують владу, будь-яку, бо влада апріорі має їм все дати і організувати, забуваючи про неподільність себе і отої "влади".
Крім того, не думаю, що у вас є якісні статистичні дані, щоб заявляти про переважну більшість.

даних нема,але останнім часом по різних держзакладах  паперові справи залагоджую
маю нагоду послухати,про що народ говорить
жодного доброго слова про владу
сам здивований
   
даних нема,але останнім часом по різних держзакладах  паперові справи залагоджую
маю нагоду послухати,про що народ говорить
жодного доброго слова про владу
сам здивований
Я теж спілкуюсь кожен день багато із людьми, ви маєте рацію, давно не чув щось доброго...
Люди розчаровані, тому у тих хто рветься до корита ні в кого і 20% немає, навіть проплачені соц.опитування не можуть натянути...
   
даних нема,але останнім часом по різних держзакладах  паперові справи залагоджую
маю нагоду послухати,про що народ говорить
жодного доброго слова про владу
сам здивований
Теж чую немало невдоволених. Проте дуже рідко серед них трапляються люди, думку яких я міг би брати до уваги чи поважати. Як правило, цей контингент був невдоволений завжди.
По-друге, ті, хто не вважають "владу злочинною", не піднімають про це ґвалту привселюдно, як правило.
Екзальтовані й галасливі якраз зрадострадальців, тому їх чути краще, незважаючи на кількість.
   
Люди розчаровані
Чого конкретно хочуть ці люди?
Звісно, крім "щоб влада не крала", і щоб мені було всього доxуя та щоб недорого.
   
Теж чую немало невдоволених. Проте дуже рідко серед них трапляються люди, думку яких я міг би брати до уваги чи поважати. Як правило, цей контингент був невдоволений завжди.
По-друге, ті, хто не вважають "владу злочинною", не піднімають про це ґвалту привселюдно, як правило.
Екзальтовані й галасливі якраз зрадострадальців, тому їх чути краще, незважаючи на кількість.

то можна не переживати за другий термін петра?
раз люди задоволені..
   
то можна не переживати за другий термін петра?
раз люди задоволені..

Задоволених владою людей не існує в світі.
   
Задоволених владою людей не існує в світі.

ну чого --- навіть зараз не всім же важко живеться
хто зміг вдало прилаштуватися до потоків на різних рівнях- навіщо йому зміни?
   
ну чого --- навіть зараз не всім же важко живеться
хто зміг вдало прилаштуватися до потоків на різних рівнях- навіщо йому зміни?

І так скрізь... І що з того?
   
Це особливість менталітету. Українці мають надлишок інфантильності, тому у власних пройобах винують владу, будь-яку, бо влада апріорі має їм все дати і організувати, забуваючи про неподільність себе і отої "влади".
Крім того, не думаю, що у вас є якісні статистичні дані, щоб заявляти про переважну більшість.
Якщо влада це і є народ, бо вона із народу, то пройоби є і у влади і у народу...
Бо дуже вигідно нашим злодіям казати, що винен у всьому народ, а вони за чесно зароблені гроші,
покупляли собі дачки по Іспаніям, їздят на таких тачках, що і шейхам не снилося , можна довго продовжувати...
Тому влада, яку вибирають, щоб вона служила народу повинна показувати приклад,
а вони показують, як потрібно бабло рубати, ось і народ це бачить і робить висновки...
Тому риба гниє із голови, якщо так важко то не йдіть до корита, але попробуй їх відігнати від нього.
До влади в Україні йдуть, щоб збагатитися і це не для кого не є якоюсь таємницею.
Ось коли будуть іти до влади, щоб щось робити, ось тоді і народ буде такий, як потрібно і влада,
все дуже просто і не потрібно щось видумувати.
   
то можна не переживати за другий термін петра?
раз люди задоволені..
Де я сказав, що люди задоволені?
Є різні. Але їх незадоволеність здебільшого перманентна, як природжена плоскостопість, і не має ознак "народного гніву проти злочинної влади".
За другий термін можна переживати лиш в тому випадку, коли люди з головою на плечах заб'ють йух на вибори, наївно вважаючи, що й так все буде добре. А пенсии та інші любителі гречки - не заб'ють, бо як же - проєпать халявну гречку.
   
До влади в Україні йдуть, щоб збагатитися і це не для кого не є якоюсь таємницею.
Ось коли будуть іти до влади, щоб щось робити, ось тоді і народ буде такий, як потрібно і влада,
Дійсно так. В 99-ти відсотках випадків. Але ж зверніть увагу нарешті, кожен, хто вперше прийшов у владу - прийшов звідки?)
"Якщо влада це і є народ, бо вона із народу, то пройоби є і у влади і у народу..." - взагалі не має аніякого сенсу, крім популістськи-пропананлистського, проводити будь-який поділ, межу між цими уявними категоріями.
Пройоби є у нас, бо ми і є народ, влада, Україна в цілому.
І, прошу вас, облиште ту заяложену "мудрість" про рибу.
По-перше, в реалі і не з голови навіть, по-друге, який може бути зв'язок між особливостями процесу розпаду риб'ячого трупу та закономірностями людського суспільного життя?
   
Конечно выведены, они просто из страны уепали  :laugh:
(tu)
   
Пройоби є у нас, бо ми і є народ, влада, Україна в цілому.

народ та влада - не разом
влада перш за все дбає про свої кишені,народ -про свої
   
народ та влада - не разом
влада перш за все дбає про свої кишені,народ -про свої
Чоторжу вже...
"Народ" дбає про якусь свою особливу спільну народну кишеню, чи про свою, особисту, окрему від всіх, вміст якої найдорожчий і найрідніший, ради котрої і збрешеш, і вкрадеш?
Якщо друге, то чим, бляха, відрізняється чєлавєк із народа від такого ж українця, котрий займає державну посаду і живе тими ж надєждамі і чаяніямі?


Останнє редагування: 12 жовтня 2018 20:40:02 від Rambler
   
Ну, якщо кожен шахрай самостійно визначатиме, хто тут злочинець - діла не буде точно.
Так і бачу, як манюпас полегшено зітхає - всьо, держава тепер незлочинна, можна платити податки, я ж стільки часу мріяв їх платити... І притьмом перераховувати все, що закрисив за все життя.

насправді це працює трохи не так.
Платиш все життя, платиш. Ще більше платиш, ще більше платиш.
І спостерігаєш діаманти в прокурорів, мільйоння статки в суддів , замки та маєтки в чинуш ... Бачиш офшори в панамі, генпрокурора на сейшелах.
А потім куяк і все. Дулю крутиш державі. .... ібо некуй ...
   
Платиш все життя, платиш. Ще більше платиш, ще більше платиш.
Вірю. От вірю - і всьо тут. На фупі тіко такі.
По суті - це твої суб'єктивні оцінки.
От нахєр такий платник податків, що прокинувся одного ранку, і стрілило - та ну в пєнь, не платитиму більше, бо навколо злодії, а я таки дАртаньян.
Впрочєм, чом би й ні, якщо за такі штуки не їпуть відповідно законодавства. Держава, не здатна забрати своє, хай курить бамбук.
   
Я прально розумію шо перевірок не буде бо ефект грося досягнув і все у нього вже гуд ?
   
то можна не переживати за другий термін петра?
раз люди задоволені..

а прічом тут петя?
у петі для всякої %уйні є спеціальний человек - гройсман
а сам петро вище цього всього
   
ну чого --- навіть зараз не всім же важко живеться
хто зміг вдало прилаштуватися до потоків на різних рівнях- навіщо йому зміни?

Мені живеться нелегко, але я владою станом на сьогодні задоволений.

Я б тількі додав кримінальну відповідальність за антикорупційну діяльність. Бо боротьба з шахраями у владі в наших умовах просто виховує з "борців" нових шахраїв, вищого рівня.

 :(   
   
у петі для всякої %уйні є спеціальний человек - гройсман
Хіба боротьба за вихід економіки з тіні, то є хня?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія