Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

не впевнений, що ти мене здивуєш цим...)))
:-B Короче походу я тоже стал мараторцем. Можно еще лет на 50-т.
Мож мой сын как Гетьман Конхфета станет. :-B
   
Короче походу я тоже стал мараторцем. Можно еще лет на 50-т.
Мож мой сын как Гетьман Конхфета станет.
Я ж кажу, коли всі села повиздихають (окрім тих які не навколо великих міст) ті паї будуть забирати практично даром.  :D
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
fam

Ось тобі прагматична відповідь на твоє псевдофілософське питання.
Мої родичи хочуть мати можливість продати ті паї хоча б для того, щоб коли вони будуть валити за кордон, тут їх не тримав зайвий "гачок" .

акт купли-продажи заключается между двумя сторонами. Я так понимаю, что твоим родным похуй, кому они продадут землю и как она будет потом использоваться. А использоваться она в ЭТОМ государстве может так, что мне, живущему рядом с этой землей, мало не покажется. Давайте сначала создадим государство, которому не похуй то, что происходит с землей и с обычными гражданами (= государство, исполняющее свои функции - И БОЛЬШЕ НЕ НАДО - а вот этого -то пока нет). Вот тогда я буду обеими руками ЗА.
   
Цитувати
І ти не відповів, чому в інших постсовокових країнах не було ніякої "особости" від землі, а у нас вона є? Але ті країни якось й без "особости" потроху розвиваються.


я не слишком силен в особенностях других стран, хотя мне кажется, что из всех вышеперечисленных нельзя найти такую же коррумпированную, неправовую и находящуюся под постоянным хуйловским прессингом страну.
   
Цитувати
А наші  селяни  скоро будуть усі в тих країнах на заробітках, незважаючи на мораторії та земельні "особости" :gigi:

а ще й сцуко дали квартири приватизувати...... ...
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

ти цей, як його... міроєд, кулак, Вії на тебе нема з маузером

У Вий

В. нет желания работать
Б. свободной или взятой в кредит под майно, пригоршни долларов.
А. мозгов

   
:-B Короче походу я тоже стал мараторцем. Можно еще лет на 50-т.
Мож мой сын как Гетьман Конхфета станет. :-B

так треба було прописувати - без права розриву, тто й всі 500 років можна мораторить

О, класний вислів: мораторять землю на ліво й на право, аж гай шумить
   
перукарня значно більше вимагає праці людини вирощування садку чи полуниці 
До чого тут перукарня? В більшості європейських країн переважний відсоток виробництва в с/г сконцентрований в невеликих фермерських господарствах сімейного типу.Займаються тваринництвом, садівництвом, городництвом. Це і є високий рівень зайнятості і відповідно, високий рівень доданої вартості. Звідси - достатня кількість робочих мість та можливість підтримувати інфраструктуру села.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
fam

То чому в інших країнах можна?


уебывай в такую другую страну, где можно срать под себя и выливать где угодно отходы нефтепроизводства, и не задумываться ни о будущем своих детей, ни о будущем Земли в целом - и вопрос закрыт.

   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Я ж кажу, коли всі села повиздихають (окрім тих які не навколо великих міст) ті паї будуть забирати практично даром.  :D

С паями хай гетьман и алигархи с арабами парятся. Я пока живой разживусь с ЭЭ и готовой водой.
   
акт купли-продажи заключается между двумя сторонами. Я так понимаю, что твоим родным похуй, кому они продадут землю и как она будет потом использоваться. А использоваться она в ЭТОМ государстве может так, что мне, живущему рядом с этой землей, мало не покажется. Давайте сначала создадим государство, которому не похуй то, что происходит с землей и с обычными гражданами (= государство, исполняющее свои функции - И БОЛЬШЕ НЕ НАДО - а вот этого -то пока нет). Вот тогда я буду обеими руками ЗА.

Більшості тих, хто володіє паями, твоє бачення пофуй. Вони хочуть зараз розпоряджатися майном, а не "спочатку створювати державу".
Бо якщо "створювати державу спочатку", тоді раціональніше просто звалити звідти на заробітки, лишивши за безцінь орендовані паї.
А ти можеш лишитися "спочатку створювати державу" та платити пенсії 15 мільйонам пенсіонерів. :gigi:  та думати о "будущем Земли в целом"
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
fam

Більшості тих, хто володіє паями, твоє бачення пофуй. Вони хочуть зараз розпоряджатися майном, а не "спочатку створювати державу".
Бо якщо "створювати державу спочатку", тоді раціональніше просто звалити звідти на заробітки, лишивши за безцінь орендовані паї.
А ти можеш лишитися "спочатку створювати державу" та платити пенсії 15 мільйонам пенсіонерів. :gigi:

ну, вот ты сам все и рассказал.

я за язык не тянул.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

До чого тут перукарня? В більшості європейських країн переважний відсоток виробництва в с/г сконцентрований в невеликих фермерських господарствах сімейного типу.Займаються тваринництвом, садівництвом, городництвом. Це і є високий рівень зайнятості і відповідно, високий рівень доданої вартості. Звідси - достатня кількість робочих мість та можливість підтримувати інфраструктуру села.

Потому как она СОБСТВЕННОСТЬ семьи, а не в аренде у алкаша Грыцька и повии Маши.
Фирштейн.
   
ну, вот ты сам все и рассказал.

я за язык не тянул.
(tu)
   
Потому как она СОБСТВЕННОСТЬ семьи, а не в аренде у алкаша Грыцька и повии Маши.
Фирштейн.
Іди , не плутайся.
   
ну, вот ты сам все и рассказал.

Так розказав, як держава за допомогою мораторіїв спонукає людей валити на заробітки і не повертатися.
Це для тебе було щось невідоме? То подивись  на пусті села.
Ондо Гонта нещодавно розповідав, як  бачив в себе  в місті на консервному заводі  60 молодих дівок з вінницького села. І таких селян там вже десятки тисяч.
І  багато з них мають паї, які не можуть продати. Але їм напевно потрібно було не на хліб заробляти, а "спочатку будувати державу" або чекати "фермерського кооперативу"  ще років 15  :gigi:
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Продаж землі треба було дозволяти зразу по приватизації а зараз якраз мораторій на продаж землі це очевидне зло але які альтернативи?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Потому как она СОБСТВЕННОСТЬ семьи, а не в аренде у алкаша Грыцька и повии Маши.
Фирштейн.

 :facepalm1: рівень фупу скочується до примітиву - вітаю УП
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Іди , не плутайся.
Я за мараторий, вы меня убидили [ua]

Скупой платит дважды
Тупой трижды
Лох платит по жизне.


   
Продаж землі треба було дозволяти зразу по приватизації а зараз якраз мораторій на продаж землі це очевидне зло але які альтернативи?
А немає альтернатив. Ну можна ще почекати поки села остаточно не виздихають, великі агрофірми тому й лобіюють продовження мораторію. Нафуя їм непотрібні селяни під ногами? От коли самі порозбігаються унітази мити - тоді й мораторій відмінять
   
Як не можуть люди зрозуміти, що не буде закону в інтересах пайовиків чи навіть малих землевласників. Чим менший пай, тим за менші гроші він буде куплений у дідуся, бабуся, чи чиїхось родичів. Дрібні землевласники будуть нафіг зігнані зі своїх гектарів, якщо почнуть качати права.  А цінними будуть так звані консолідовані землі. а що треба, аби їх консолідувати? Думайте.
   
Як не можуть люди зрозуміти, що не буде закону в інтересах пайовиків чи навіть малих землевласників. Чим менший пай, тим за менші гроші він буде куплений у дідуся, бабуся, чи чиїхось родичів. Дрібні землевласники будуть нафіг зігнані зі своїх гектарів, якщо почнуть качати права.  А цінними будуть так звані консолідовані землі. а що треба, аби їх консолідувати? Думайте.

Нічого страшного, я ж кажу . Великі латифундисти почекають, поки бабусі-дідусі виздихають в злиднях, а молодь з села втіче на заробітки та заберуть паї задарма років через 5-10.  Слава мораторію!
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

об этом я выше тоже писал - спалил свою недвижимость или засрал ее до нетоварного состояния- это сугубо твои проблемы.  С землей так нельзя.

ні, я не згоден що підпалити свою нерухомість в місті виявилось лише особистими проблемами
тут трубу прорве на особистій території і відразу стільки проблем у сусідів... 
але допустимо це так,
як мораторій на продаж землі с/г призначення зберігає її у задовільному стані, а його відсутність навпаки?
   
Потому как она СОБСТВЕННОСТЬ семьи, а не в аренде у алкаша Грыцька и повии Маши.
Фирштейн.

після розпаювання тих хвермерів було відімо не відімо, в кого 4, 5, в кого 10 га землі. Дехто відразу вирішив посадити велетенські огороди - картопелька, огірочки, помідорчики, бурячки, кабачки та інші родичі гарбузові, а потім це все почало дозрівати і що із тим щастям робити? куди дівати? ну вобщєм згнило все, сплошні збитки. Настпного року вони вже себе фермерами не вважали і намагались хоч комусь той пай в оренду зіпхнути.
інші, бульш шустрі на своїх паях посадили в основному сояшник. протримались декілька років, бо сіяти-збирати-орати нічим, а наймати техніку - шкурка вичинки не варта. Теж поздавали свої паї, тоді в бувші колгоспи, які прихопили бувші голови, потім почали з"являтись дрібні, а потім і крупні агрохолдинги.
із фермерів, які тоді стартонули, вижело може декілька тисяч і зараз більшість із них ледь кінці із кінцями зводять
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

А немає альтернатив. Ну можна ще почекати поки села остаточно не виздихають, великі агрофірми тому й лобіюють продовження мораторію. Нафуя їм непотрібні селяни під ногами? От коли самі порозбігаються унітази мити - тоді й мораторій відмінять

розкажіть ваше бачення продажу землі зараз :)

в даному зубожінні якраз скасування мораторію вигідне тим хто так довго його лобіював а не селянам

тому хай діє а зубожіння села іде через потроха та аферистичної влади
   
в даному зубожінні якраз скасування мораторію вигідне тим хто так довго його лобіював а не селянам
Я від селян ще ніколи не чув аргументів за мораторій. Напевно вони всі дурні чи що?
А ось агрофірми з цього дуже тішаться.

Своє бачення може напишу пізніше трохи бо вже  більше опівночі - завтра до праці, тому скоро піду спати.

тому хай діє а зубожіння села іде через потроха та аферистичної влади
Це шедевр.  - "Нехай здихають повільно, але винна буде влада"  :facepalm1:  (tu)
Ось вона  - сакральна думка юльків, свободівців та інших. А я гадав що вони за селян піклуються...А насправді вони - "корисні ідіоти" влади

Останнє редагування: 17 травня 2016 00:15:16 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Я від селян ще ніколи не чув аргументів за мораторій. Напевно вони всі дурні чи що?
А ось агрофірми з цього дуже тішаться.

а селянам ніколи не був вигідний мораторій на ЗУ починаючи із приходом Совєтів

А коли їх потрошенко/янукович/ющенко поставили раком і сказали а тепер можете продавати земельку звичайно вони будуть одностайно за

наразі питання мит на автомобілі є більш важливим для виживання українців а ніж продаж землі - а його уже 2 роки розлядають

отже мораторій можна відкласти ще на десять років
   
отже мораторій можна відкласти ще на десять років
Правильно, якраз села в центральній Україні повиздихають. (tu)

   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Я від селян ще ніколи не чув аргументів за мораторій. Напевно вони всі дурні чи що?
А ось агрофірми з цього дуже тішаться.

Своє бачення може напишу пізніше трохи бо вже  більше опівночі - завтра до праці, тому скоро піду спати.

Це шедевр.  - "Нехай здихають повільно, але винна буде влада"  :facepalm1:  (tu)
Ось вона  - сакральна думка юльків, свободівців та інших. А я гадав що вони за селян піклуються...А насправді вони - "корисні ідіоти" влади

 :facepalm1:  це шедевр селянам саме продаж землі допоможе

пля це вже треба таким ідіотом бути

ви хоч на селі коли небуть були ?

якщо б ви були селянином то знали що продаж землі ніколи не є активною дією для селянина

це писець економісті фуєм із міста розказує як селянин має стати раком
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

До чого тут перукарня? В більшості європейських країн переважний відсоток виробництва в с/г сконцентрований в невеликих фермерських господарствах сімейного типу.Займаються тваринництвом, садівництвом, городництвом. Це і є високий рівень зайнятості і відповідно, високий рівень доданої вартості. Звідси - достатня кількість робочих мість та можливість підтримувати інфраструктуру села.

перукарня, до "затратного виробництва" - в перукарні праця людини використовується 12 годин на добу 360 днів на рік 
ні садочок ні полуничка таких показників затратності не дають у них в 10 разів менше
виходить перукарні врятують село?

про переважний відсоток в європейських країнах впевнений ви не підтвердите цифрами там і сіл у нашому розумінні нема
як ніколи не порахуєте рівень доданої вартості через рівень зайнятості це повна маячня
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Правильно, якраз села в центральній Україні повиздихають. (tu)

Показати зображення...

вибрали жріть!

мита на авто 2 роки розлядають а про техніку мовчу - а це номер 1 виживання села а не продаж землі

ідіоти

для села потрібно транспорт - а не критинізм аля давайте екологічним велосипедом будем бульбу возити
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

ПИТАННЯ НОМЕР 1 для селян мита на техніку та автомобілі а не продаж землі
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Чи давайте як у Сингапурі підвищимо мита і скасуємо мораторій !!!
   
це шедевр селянам саме продаж землі допоможе
пля це вже треба таким ідіотом бути
ви хоч на селі коли небуть були ?
якщо б ви були селянином то знали що продаж землі ніколи не є активною дією для селянина
це писець економісті фуєм із міста розказує як селянин має стати раком

Я виріс у селі, в мене там родичі, які мають паї.
А в 90-2000х трохи займалися агробізнесом, якраз орендуючи паї, тому я то якраз в темі...)))

мита на авто 2 роки розлядають а про техніку мовчу - а це номер 1 виживання села а не продаж землі
ідіоти
для села потрібно транспорт - а не критинізм аля давайте екологічним велосипедом будем бульбу возити

Для села потрібні доступні кредити та лізинги на ту техніку, але в умовах чужої землі нема дурних  на таку шару. Що банк візьме у заставу на кредит? Орендований пай чи гіпотетичний  майбутній  врожай? Нема кредиту - нема техніки. І не переводь стрілки на фуйню про техніку.


Останнє редагування: 17 травня 2016 00:26:41 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Про мита говориться давно але нічого не прийняли

навіть кривий закон про зменшення акцизів 3251 не прийняли уже рік а він нічого для селян не вирішує

головне другорядний мораторій впершу чергу розлянути коли клієнт созрєл

!!!!
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Я виріс у селі, в мене там родичі, які мають паї.
А в 90-2000х трохи займалися агробізнесом, якраз орендуючи паї, тому я то якраз в темі...)))

Для села потрібні доступні кредити та лізинги на ту техніку, але в умовах чужої землі нема дурних  на таку шару.

ага ага лізин на техніку яка в пять разів вища за реальну вартісті в тих же поляків

о ідіотом всіх важає або повний критин сам
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

шанновні в селян проблема починаючи із совка транспорт

тому коли хтось там сльозу проливає за селян не говорячи :

"скасуємо мита на транспорт для селян в 0" - той тупо бреше
   
ага ага лізин на техніку яка в пять разів вища за реальну вартісті в тих же поляків

Тому й вище, тому що ризикі великі, адже нема чого брати у заставу. Земля для застави є? - Нема.
А що є?  - гіпотетичний врожай. Ну тоді отримуй в 5 разів вище плату за лізинг, бо ризик дійсно великий.
В принципі навіть агрофірми зараз наймають контори  з технікою на аутсорсі й не паряться.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Тому й вище, тому що ризикі великі, адже нема чого брати у заставу. Земля для застави є? - Нема.
А що є?  - гіпотетичний врожай. Ну тоді отримуй в 5 разів вище плату за лізинг, бо ризик дійсно великий


плять ти ідіотом вважаєш - та хто піде в той сраний банк лізинг брати якщо при таких митах як в польші тупо купить польське бу

ідіото/скотино
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

після розпаювання тих хвермерів було відімо не відімо, в кого 4, 5, в кого 10 га землі. Дехто відразу вирішив посадити велетенські огороди - картопелька, огірочки, помідорчики, бурячки, кабачки та інші родичі гарбузові, а потім це все почало дозрівати і що із тим щастям робити? куди дівати? ну вобщєм згнило все, сплошні збитки. Настпного року вони вже себе фермерами не вважали і намагались хоч комусь той пай в оренду зіпхнути.
інші, бульш шустрі на своїх паях посадили в основному сояшник. протримались декілька років, бо сіяти-збирати-орати нічим, а наймати техніку - шкурка вичинки не варта. Теж поздавали свої паї, тоді в бувші колгоспи, які прихопили бувші голови, потім почали з"являтись дрібні, а потім і крупні агрохолдинги.
із фермерів, які тоді стартонули, вижело може декілька тисяч і зараз більшість із них ледь кінці із кінцями зводять

Я это своими глазами видел. И как их сусиды те помидорки п***а и мусор рядом викидали.

   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

а давайте ще мита піднімемо і скасуємо мораторій продажі хай беруть за останнє в лізинг якєсь лайно в 5 разів дорожче

мораторій можна скасовувати через 4 посівні сезони по скасуванню мит на транспорт

:) а на це не підуть тому що є такі як "птах Сорока" які будуть з піною з рота доводити що треба навпаки
   
плять ти ідіотом вважаєш - та хто піде в той сраний банк лізинг брати якщо при таких митах як в польші тупо купить польське бу
ідіото/скотино

І заплатить 20% від митної вартості, то чого ти вередуєш?
Але розумієш, більшість селян маючи паї,  фуй забила купляти техніку та займатися фермерством.
Тікають мити унітази, бо зароблять більше ніж на тому паї.

а на це не підуть тому що є такі як "птах Сорока" які будуть з піною з рота доводити що треба навпаки
Та мені якось пофуй за великим рахунком. Ну не продасть рідня свої паї ще пару років. Неприємно, але не кінець світу. Незручно  правда їм жити на тій  вулиці, де залишилося реально 5 "живих" хат. А зараз й не дуже безпечно.

Останнє редагування: 17 травня 2016 00:38:23 від птах Сорока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія