Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стрес і прес

Стрес і прес

Ви залишали роботу через стрес ?
   
Re: Стрес і прес

Я очікую ранок. Буду просити щоби мене звільнили.
   
Re: Стрес і прес
nik

и это правильно
   
Re: Стрес і прес

Я очікую ранок. Буду просити щоби мене звільнили.

роби те що хочеш . крыпосне право відмінили 160 років тому . тобто всі манюпаси вже 8 поколінь як вільні)))
   
Re: Стрес і прес

и это правильно

Дякую за відгук.
   
Re: Стрес і прес

Давно це було. Колектив був з серії "Людина людині вовк". Мене хватило на добу, збігла.
   
Re: Стрес і прес

роби те що хочеш . крыпосне право відмінили 160 років тому . тобто всі манюпаси вже 8 поколінь як вільні)))

Це ілюзія що люди вільні.
   
Re: Стрес і прес

на тиждень махни в якесь тихе безлюдне пасторальне місце відпочинь , попрокидайся не за будильником, порозглядай вночі сузір.я . в перервах між дозвіллям почитай гарну коротку книжку. все наладиться)) в житті немає нічого, крім смерті і хвороби близьких - вартого негативних   переживань)
   
Re: Стрес і прес

Це ілюзія що люди вільні.

ми можемо обирати від чого залежати))))

 :lol:


   
Re: Стрес і прес

Давно це було. Колектив був з серії "Людина людині вовк". Мене хватило на добу, збігла.

В мене ще відповідальність за людське життя.
   
Re: Стрес і прес

Через стрес розвинулася гіпертензія. Без пігулок сказала кардіолог - буде АТ 200. Це вже мабуть 3 степінь.
   
Re: Стрес і прес

   
Re: Стрес і прес

але піди красиво) естетично. роби все естетично - навіть якщо довкола все і всі лайно .  ;)

це не причина бути лайном
   
Re: Стрес і прес
nik

Дякую за відгук.

прошу.

життя одне.
   
Re: Стрес і прес

В мене ще відповідальність за людське життя.

Лікар?
   
Re: Стрес і прес
LAR

Через стрес розвинулася гіпертензія. Без пігулок сказала кардіолог - буде АТ 200. Це вже мабуть 3 степінь.

Меняй работу,  и срочно. Вот увидишь будешь потом думать почему раньше так не поступил. Сделай этот шаг с мыслью, что жизнь только начинается!
   
Re: Стрес і прес

але піди красиво) естетично. роби все естетично - навіть якщо довкола все і всі лайно .  ;)

це не причина бути лайном
Записал в тетрадку
   
Re: Стрес і прес

Конечно.

И не раз. Никакие деньги не стоят здоровья.
   
Re: Стрес і прес

Це не зовсім доктор. Він хіропрактик, костоправ. Але популяризатор науки на кшталт Комаровського. Також у нього є іншомовні канали, зокрема російський. Український поки не відкрив - замало населення. Трохи пізніше буде переклад на російському каналі.
https://www.youtube.com/c/DrBerg/videos
https://www.youtube.com/watch?v=_tqi3ABznwc
   
Re: Стрес і прес
PAL

Я очікую ранок. Буду просити щоби мене звільнили.

шо таке? начальство не розуміє, що коли лежить амазон, то й те, що там крутиться, буде глючить?  :laugh:
   
Re: Стрес і прес

З приводу звільнення. Написала заяву на звільнення через 4 місяці, як влаштувалася. Хороша загалом була фірма, іноземна. І ті іноземці почали  тиснути на мене, не знаючи, що не можна.
Так та заява пролежала у мене в столі 9 років. Зігрівала мене і я знала, що завжди можу її витягнути і поставити дату.
Ніколи не корилася начальству і завжди відстоювала свою правоту.

Тracy, а як у Вас все тоді вирішилося?
   
Re: Стрес і прес

шо таке? начальство не розуміє, що коли лежить амазон, то й те, що там крутиться, буде глючить?
Не лежит а всего лишь increased error rate :)
   
Re: Стрес і прес

   
Re: Стрес і прес

У меня жопа на работе. Думаю брать больничный по депрессии. Автора ветки понимаю прекрасно.
   
Re: Стрес і прес

У меня жопа на работе. Думаю брать больничный по депрессии. Автора ветки понимаю прекрасно.

https://habr.com/ru/post/593173/

Весьма рекомендую.

И еще одна мысль очень важная - отдыхать надо ДО того как устал. Иначе на любой работе сгореть можно.
   
Re: Стрес і прес Нове

Не можу корисно та ефективно працювати, якщо немає стресової компоненти у роботі. Іноді доводиться створювати таку ситуацію штучно, (напр., беручи більше роботи та відповідальності... навіть якщо це виходить за межі моїх поточних знань та вмінь).

Із часом рівень стресостійкості підвищується й те, що для інших вже викликає відключення мозку, - для тебе є нормальна ситуація.

Й відпочинок після завершення важливого етапа повного стреса не порівняти із почуттям коли просто поїхав у відпустку після звичних трудових досягнень.

Стрес для мене є ознакою того, що не вистачає якихось знань, ресурсів та ефективної організації роботи. Отже, боротися із причиною, аніж із наслідками (відсутність часу... поганий сон... нервове збудження та/або виснаження).

Так, стрес на роботі скорочує життя, але наповнює роботу емоціями. Й, відверто кажучи, протягнеш 50 чи 90 років... яке це має значення?

Мені взагалі здається, що люди зі Східної Європи краще впораються коли потрібно видати максимум у короткий час.
У Західній Європі більшість людей краще вміють тримати високу ефективність кожного робочого дня, але у ситуаціях де є велика напруга і тиск - їхня ефективність сходить нанівець й вони йдуть на лікарняний.

Останнє редагування: 8 грудня 2021 16:03:18 від Paravoz
   
Re: Стрес і прес

Я залишив не через стрес але не повертаюсь через стрес
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія