Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

головний iтог виборiв, iмхо

головний  iтог виборiв, iмхо

десакралiзацiя влади, це перше
друге, кожному по дiлам його -
патрiотизм, в данному випадку мiмiкрiя пiд патриотизм, або псевдопартиотизм, вже не буде виправданням негiдникiв та крадiiв
трете, манюпаси переросли в громодянське суспiльство, мордор програв
все iмхо
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

сначаа подождем когда зе посадит крадиив

а то окажется что он сам крадий
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

перший президент молодший за мене
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

десакралiзацiя влади, це перше
друге, кожному по дiлам його -
патрiотизм, в данному випадку мiмiкрiя пiд патриотизм, або псевдопартиотизм, вже не буде виправданням негiдникiв та крадiiв
трете, манюпаси переросли в громодянське суспiльство, мордор програв
все iмхо

Нуну
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Главный итог выборов - они состоялись.

Народу Украины позволили высказать свое отношение к политикам.

И это маленький шаг для Украины, но огромный скачок для украинской демократии.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

десь так
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

мордор програв


та ні, мордор отримав тактичну перемогу - руськомірного Президента...

Але, надіюсь, він не зможе нас повернути в той руській мір....
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Главный итог выборов - они состоялись.

Народу Украины позволили высказать свое отношение к политикам.

И это маленький шаг для Украины, но огромный скачок для украинской демократии.

Пане ольгінець, --------->
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

мордор програв

seriously?  :D

Дивно, а чому на Сході України за нового президента 90 відсотків проголосувало? Я  так зрозумів, там найбільше гнобителів Мордора живе.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

головний  iтог виборiв, iмхо

- Возъеднання собутыльников у колэктывний пъянци .

Ото й усє имхо .
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

сначаа подождем когда зе посадит крадиив

а то окажется что он сам крадий

як воно посадидить, якщо впіймане на брехні безліч раз, воно ж брехло яких світ мало бачив
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо
N88

Головной ітог віборов - нас відкинули назад в розвитку років на 5-10.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

десакралiзацiя влади, це перше
друге, кожному по дiлам його -
патрiотизм, в данному випадку мiмiкрiя пiд патриотизм, або псевдопартиотизм, вже не буде виправданням негiдникiв та крадiiв
трете, манюпаси переросли в громодянське суспiльство, мордор програв
все iмхо
(tu)
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

seriously?  :D

Дивно, а чому на Сході України за нового президента 90 відсотків проголосувало? Я  так зрозумів, там найбільше гнобителів Мордора живе.

а ти подивись скiки загинуло воякiв украiнськоi Армii зi сходу , i скiки зараз росiйсько мовних воюе, не треба дiлити украiнцiв на сорти
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

юный гасконец даст жару комуналка и газ уйдет в космос
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

перший президент молодший за мене

Я сегодня то же самое сыну сказал.. это старость  :(  вот она и пришла
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

юный гасконец даст жару комуналка и газ уйдет в космос

еще один ротердам плюс?
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо
IgS

Головной ітог віборов - нас відкинули назад в розвитку років на 5-10.

На 28 років.
Ми знову опинились у серпні 1991, коли ми отримали Незалежність але не знаємо, що з нею робити:
-- стріляти на захист Держави, або не стріляти, бо новий тіпа Президент тіпа великий міротворець і до того ж 70% населення (в т.ч. і армія) проголосували за ідею замирення з Росією,
-- розмовляти українською, чи вже переходити на російську, бо 70% населення проголосували за те, що українська мова розділяє країну,
-- забирати гроші з банків чи ще хай полежать, бо головний спонсор нового тіпа Президента хоче витрясти з тих банків все, що є, собі в кишеню,
Ну і так далі. Головне це те, що сьогодні ніхто не знає: це ще буде Україна, чи вже настане Малоросія?

Думаю, в найближчі місяці буде не нудно.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

И это маленький шаг для Украины, но огромный скачок для украинской демократии.

Гройсман сказав ще краще:

 
Цитувати
Прем’єр-міністр вийшов та, кидаючи бюлетень до скриньки, сказав: “Це маленький бюлетень великого майбутнього”.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Головний підсумок цієї гілки: прихильники певної політсили так і не вивчили українську мову.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

десакралiзацiя влади, це перше

друге, кожному по дiлам його -
патрiотизм, в данному випадку мiмiкрiя пiд патриотизм, або псевдопартиотизм, вже не буде виправданням негiдникiв та крадiiв

+
хороша спроба знайти позитив
АЛЕ!
при цьмоу мінусів потенційно значно більше. і багато з них ще дуже невизначені.
томущо Зе є "котом в мішку", все ще.

1) неопнятна ситуація з ПриватБанком
1а) щось дуже рєзко судді які 6міс. тому винесли 1 рішення, виносять інше, на користь Бені.

2) відбудеться мяка де-українізація, всі мовно-релігійні теми буде відсунуто вбік. "пусть люди говорят как хотят". ціллю нової Україно-Малоросії буде ковбаса/колбаса.

3) цілком очевидно що Зе є кишеньковим цуциком бені. і тут неясні цілі і мотиви Бені. а також наскільки Зе зможе вести самостійну політику.

страшилки про кацапські танки на Хрецщатику я наразі ігнорую бо це фантазії.

   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Цитувати
трете, манюпаси переросли в громодянське суспiльство,

дурниця.
за ЗЕ голсувала збірна солянка з:
вата
наївні фантазери (за Україну)
циніки
"абиНеПетро"
"поПриколу"
зубАжілики за дешевші тарифи

це зовсім не те саме що громадянське суспiльство
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Цитувати
мордор програв
хтозна.

я бачу що Кремль планує тиснути на мякотілого (як кацапи вважють) Президента Зе.
див. рішення про приипнення поставсок ГСМ і нафтопрдуктів з 1 червіня. єто ж нєспроста.

що з цього вийде, непонятно. Зе (а точніше його кукловоди) можуть виявитися не тими якими здаються.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

сначаа подождем когда зе посадит крадиив

Ну треба буде довести що Порошенко крав, що він мародер, що він у схемі свинарчуків, що він наживався на крові та намагався сфальшувати вибори чи взагалі їх скасувати. Звісно це дрібниці, бо навряд чи про це стільки б писали, якщо б це була не правда. Так що чекаємо реальних посадок, прокурора та таке інше. Я все вірно сказав, нічого суттєвого не пропустив?
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Головний підсумок виборів - безмозклі ховрашки вчинили акт масового самогубства.
Залишилась одна надія - на держдеп. Боже, благослови Америку!
Амінь!
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Я достойно приму победу Зеленского.
-Я буду смотреть как все летит по п#зде и саркастически улыбаться, как может улыбаться человек в падающем самолёте.
-Я буду смотреть как те, кому хотелось новых лиц в политике - увидят старые "регионаловские" рожи, которые дерибанили их еще при Яныке.
-Я спокойно приму падение гривны, заморозку депозитов, очереди в банках.
-Я буду спокоен, когда страны одна за другой начнут отменять безвиз.
-Я пожму руку каждому, кто сейчас работает в Польше, но вынужден будет вернуться в Украину. Привет, мы скучали.
-Я одобрительно похлопаю по плечу любого, кого не устраивает цена на капусту по 28 грн, когда цена на нее станет 60 грн. Ну вы же знали...что будет ещё труднее.
-Я обречённо улыбнусь каждому, кому отменят субсидию, потому что на нее не станет денег в бюджете Украины.
-НО Я, СЦУКА, буду упиваться вашими воплями в стиле "Кто ж знал, что так все повернется!". Я БУДУ ИХ ЗАПИСЫВАТЬ НА ТЕЛЕФОН И ВЫГЛАДЫВАТЬ ВО ВСЕ Х@РОВЫ СОЦСЕТИ, ЧТОБЫ ВСЕ, СЛЫШИТЕ ВСЕ...ВАГИ РОДНЫЕ,СОСЕДИ,ДРУЗЬЯ... ВИДЕЛИ ИЗ ЗА КАКОГО ДОЛБО@БА МЫ ВСЕ ОКАЗАЛИСЬ ГЛУБЖЕ, Ж@ПА МИРА
-Потому что настанет мое время вам сказать!
Я ЗНАЛ!!!
Я ВАМ ГОВОРИЛ!!!
МЫ ВАМ ПОЛОВИНОЙ СТРАНЫ ОРАЛИ:
ЩО ВИ ТВОРИТЕ, КИНОМАНИ Х@РОВЫ!!!!
МЫ ВАМ 100, НЕТ 1000 РАЗ ОРАЛИ
-Про отток инвестиционного капитала, про сворачивание производства, про стремительный рост цен,про безработицу.
-Про дефолт, про падение гривны, про сухопутный коридор в Крым, который нужен хуйло, шокапец.
-Про реальное возобновление активных военных действий,
-Про потерю международной поддержки.
-Про отмену санкций России.
-Про все то, о чем вы не хотели слушать и писали мне в комментах:
ВСЕ БУДЕТ ХА-РА-ШО!(Бл@д@ Вы глухие)
-Ни хрена хорошо не будет, говорю я вам сейчас. Ни вам стыдно, ни нам хорошо!
Отака КАРТИНА МАСЛОМ!!!!
А САМОЕ УЖАСНОЕ ЧТО ВЫ РАЗУЧИТЕСЬ СТОЯТЬ НА КОЛЕНЯХ НА ПОХОРОНАХ ПОГИБШЕГО ЗЕМЛЯКА-КИБОРГА, БО ПОРОХОН БУДЕТ ТАК МНОГО, ЩО У ВАС НА КОЛЕНЯХ БУДУТ ПРОЛЕЖНИ!!!!!
И Я ТОЧНО ЗНАЮ, ЩО ПРИДУ НА ПОХОРОНЫ МОЕГО ДРУГА и ВАШЕГО СЫНА или ДОЧЕРИ, НО В ДОМ НЕ ВОЙДУ, ПОТОМУ, ЧТО ЗНАЮ В ЛИЦО КТО ЕЩЁ УБИЛ ИХ,......КРОМЕ ВРАГА!!!!!
(Янина Сосновская и Doktorof Gulag) ©
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Головной ітог віборов - нас відкинули назад в розвитку років на 5-10.

Так і є. Потім дивуються чому ми ще не Європа. Справа в тому, що працювати над цим кожного дня, як це роблять китайці, бажання немає. Їм тільки в лотерею б зіграти
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

сначаа подождем когда зе посадит крадиив

а то окажется что он сам крадий

ви здається не розумієте... як окажиться... то окажиться
велика довіра - велика відповідальність
так, тепер йому потрібно виправдовувати довіру 3/4 громадян, шо голосували.
це не бла-бла-бла, я вам нічєго нє должен - може закінчитись раніше 5-ти річного терміну, Петя хоч досидів
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

патрiотизм, в данному випадку мiмiкрiя пiд патриотизм, або псевдопартиотизм, вже не буде виправданням негiдникiв та крадiiв
біда в тім що "хороших" патіротів так і не вдино на горизонті

Петя дбав про атрибути укр. державності, як би там не було і попри свої брехні, схеми, кумів і просери.
("поганий" патріот, умвоно кажучи)
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Я достойно приму победу Зеленского.
-Я буду смотреть как все летит по п#зде и саркастически улыбаться, как может улыбаться человек в падающем самолёте.
-Я буду смотреть как те, кому хотелось новых лиц в политике - увидят старые "регионаловские" рожи, которые дерибанили их еще при Яныке.
-Я спокойно приму падение гривны, заморозку депозитов, очереди в банках.
-Я буду спокоен, когда страны одна за другой начнут отменять безвиз.
-Я пожму руку каждому, кто сейчас работает в Польше, но вынужден будет вернуться в Украину. Привет, мы скучали.
-Я одобрительно похлопаю по плечу любого, кого не устраивает цена на капусту по 28 грн, когда цена на нее станет 60 грн. Ну вы же знали...что будет ещё труднее.
-Я обречённо улыбнусь каждому, кому отменят субсидию, потому что на нее не станет денег в бюджете Украины.
-НО Я, СЦУКА, буду упиваться вашими воплями в стиле "Кто ж знал, что так все повернется!". Я БУДУ ИХ ЗАПИСЫВАТЬ НА ТЕЛЕФОН И ВЫГЛАДЫВАТЬ ВО ВСЕ Х@РОВЫ СОЦСЕТИ, ЧТОБЫ ВСЕ, СЛЫШИТЕ ВСЕ...ВАГИ РОДНЫЕ,СОСЕДИ,ДРУЗЬЯ... ВИДЕЛИ ИЗ ЗА КАКОГО ДОЛБО@БА МЫ ВСЕ ОКАЗАЛИСЬ ГЛУБЖЕ, Ж@ПА МИРА
-Потому что настанет мое время вам сказать!
Я ЗНАЛ!!!
Я ВАМ ГОВОРИЛ!!!
МЫ ВАМ ПОЛОВИНОЙ СТРАНЫ ОРАЛИ:
ЩО ВИ ТВОРИТЕ, КИНОМАНИ Х@РОВЫ!!!!
МЫ ВАМ 100, НЕТ 1000 РАЗ ОРАЛИ
-Про отток инвестиционного капитала, про сворачивание производства, про стремительный рост цен,про безработицу.
-Про дефолт, про падение гривны, про сухопутный коридор в Крым, который нужен хуйло, шокапец.
-Про реальное возобновление активных военных действий,
-Про потерю международной поддержки.
-Про отмену санкций России.
-Про все то, о чем вы не хотели слушать и писали мне в комментах:
ВСЕ БУДЕТ ХА-РА-ШО!(Бл@д@ Вы глухие)
-Ни хрена хорошо не будет, говорю я вам сейчас. Ни вам стыдно, ни нам хорошо!
Отака КАРТИНА МАСЛОМ!!!!
А САМОЕ УЖАСНОЕ ЧТО ВЫ РАЗУЧИТЕСЬ СТОЯТЬ НА КОЛЕНЯХ НА ПОХОРОНАХ ПОГИБШЕГО ЗЕМЛЯКА-КИБОРГА, БО ПОРОХОН БУДЕТ ТАК МНОГО, ЩО У ВАС НА КОЛЕНЯХ БУДУТ ПРОЛЕЖНИ!!!!!
И Я ТОЧНО ЗНАЮ, ЩО ПРИДУ НА ПОХОРОНЫ МОЕГО ДРУГА и ВАШЕГО СЫНА или ДОЧЕРИ, НО В ДОМ НЕ ВОЙДУ, ПОТОМУ, ЧТО ЗНАЮ В ЛИЦО КТО ЕЩЁ УБИЛ ИХ,......КРОМЕ ВРАГА!!!!!
(Янина Сосновская и Doktorof Gulag) ©

 Багато ця  єбанашка з літаком падала?
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

головний результат виборів ще раз підтвердив давню українську приказку - " брехнею весь світ обійдеш та назад не вернешся".
По факту стара система отримала торпеду в борт і зараз йде на дно. Наше завдання - не потонути разом з нею...
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

десакралiзацiя влади, це перше
друге, кожному по дiлам його -
патрiотизм, в данному випадку мiмiкрiя пiд патриотизм, або псевдопартиотизм, вже не буде виправданням негiдникiв та крадiiв
трете, манюпаси переросли в громодянське суспiльство, мордор програв
все iмхо

+++
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Багато ця  єбанашка з літаком падала?
Мені довелось пережити відмову двигуна на літаку. Правда не мені був парашут. Неприємне враження, я вам скажу.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

десакралiзацiя влади, це перше
друге, кожному по дiлам його -
патрiотизм, в данному випадку мiмiкрiя пiд патриотизм, або псевдопартиотизм, вже не буде виправданням негiдникiв та крадiiв
трете, манюпаси переросли в громодянське суспiльство, мордор програв
все iмхо

І мені здається нарешті олігархи припинять саморуч лізти до Корита. Будуть працювати як в усьому свіді - через своїх проксі. Ну, окрім шоколадника, звісно. Воно безбашенне.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

головний результат виборів ще раз підтвердив давню українську приказку - " брехнею весь світ обійдеш та назад не вернешся".
По факту стара система отримала торпеду в борт і зараз йде на дно. Наше завдання - не потонути разом з нею...
де "Свобода"?
чому відморожується?
якрах час підходпити прапор лідера укр.  B-) патіротичних сил

п.с. я вважаю що "свобода" як орагнізація (це н стосується конкретних людей) вже давно пустишка. Виконала свою роль і залягла на дно.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

десакралiзацiя влади, це перше
друге, кожному по дiлам його -
патрiотизм, в данному випадку мiмiкрiя пiд патриотизм, або псевдопартиотизм, вже не буде виправданням негiдникiв та крадiiв
трете, манюпаси переросли в громодянське суспiльство, мордор програв
все iмхо
це супер.
але нагадую,шо Польша не гумова.
IMHO
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

По факту стара система отримала торпеду в борт і зараз йде на дно.
Савсєм плахой стал.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

де "Свобода"?
чому відморожується?
якрах час підходпити прапор лідера укр.  B-) патіротичних сил

п.с. я вважаю що "свобода" як орагнізація (це н стосується конкретних людей) вже давно пустишка. Виконала свою роль і залягла на дно.

 :lol:
цуко, к4ласика жанру! як тіко шо, то відразу "де там наші хлопці?" Як голосувати - "зніміть свою кандидатуру!"
Так от: НА-XУЙ!

вибрали - жріть!(с)
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

головний  iтог виборiв,

Підсумок.

Це для тих хто не розуміє суржика.


   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

головний результат виборів ще раз підтвердив давню українську приказку - " брехнею весь світ обійдеш та назад не вернешся".
По факту стара система отримала торпеду в борт і зараз йде на дно. Наше завдання - не потонути разом з нею...

Задача, викинути Петра і зайняти праву нишу політики. Попит буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія